citizenryco.ir logo آموزش صرافی BingX + همراه با ویدئو صفر تا صد صرافی بینگ ایکس ...
آموزش صرافی BingX + همراه با ویدئو صفر تا صد صرافی بینگ ایکس
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://www.hamyarcrypto.com/mag/آموزش-صرافی-bingx/

دنیای ارزهای دیجیتال و گسترش روزافزون آن بر هیچ‌کسی پوشیده نیست. اولین قدم برای شروع معاملات در بازار مالی ارز دیجیتال انتخاب یک صرافی مطمئن است. صرافی BingX یکی از صرافی‌های معتبر با امکانات عالی برای انجام معاملات است.

صرافی بینگ ایکس که یک پلتفرم برای معاملات ارز دیجیتال است در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد. این صرافی تمام خدمات معاملاتی در بازار ارز دیجیتال شامل خدمات معاملاتی اسپات، مشتقات، فیوچرز و کپی تریدینگ را به بیش از ۱۰۰ کشور در سرتاسر جهان ارائه می‌دهد. در این مقاله همیار کریپتو از صفر یعنی ثبت نام در صرافی BingX تا صد که معامله با پلتفرم صرافی بینگ ایکس است، به‌صورت تصویری و همراه با ویدئو توضیح می‌دهد. همراه ما باشید.

معرفی صرافی BingX

صرافی BingX ‌یک پلتفرم ساده و کاملاً کاربرپسند برای معامله یا سرمایه گذاری در رمز ارزها است. شما می‌توانید رمز ارزهای زیادی را در این صرافی معامله کنید. لازم به ذکر است صرافی BingX از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند که این امر یک امتیاز ویژه برای کاربران ایرانی است.

صرافی بینگ ایکس یک مؤسسه مالی خدمات دیجیتال بین‌المللی است که در کشورهای آمریکای شمالی، کانادا، اروپا، هنگ‌کنگ و تایوان شعبه دارد. صرافی BingX همچنین برای فعالیت در کشورهای دیگری که خدمات خود را ارائه داده یا هر شکلی از تجارت را در آنجا انجام می‌دهد، ثبت شده و تأییدیه نظارتی است.

روند ثبت نام در صرافی بینگ ایکس

برای شروع معامله یا سرمایه گذاری در صرافی BingX مانند تمام صرافی‌های دیگر ابتدا باید در این صرافی ثبت نام کنید. برای ثبت نام صرافی بینگ ایکس با استفاده از لینک https://bingx.com/partner/Hamyarcrypto وارد صفحه اصلی صرافی شوید. پس از بارگذاری شده صفحه اصلی صرافی، طبق شکل Register را از بالا سمت راست صفحه انتخاب کنید.

لینک دریافت تخفیف صرافی BingX در کارمزد معاملات

 

پس از انتخاب کردن Register باید هر فیلد را طبق اطلاعات خواسته شده به‌دقت پر کنید. بهتر است با استفاده از آدرس ایمیل در این صرافی ثبت نام کنید.

۱- در کادر اول Email خود را وارد کنید. ترجیحاً بهتر است از یک ایمیل امن استفاده کنید. نحوه ساخت ایمیل امن در این مقاله توضیح داده شده است.

2- در قسمت Password یک پسورد قوی (رمز عبور) وارد کنید. دقت کنید قوی بودن پسورد بسیار حائز اهمیت است چرا که باعث افزایش امنیت اکانت کاربری شما می‌شود. سعی کنید از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی همراه با کاراکترهای مختلف «[email protected]*^#» در پسورد استفاده کنید.

همیار کریپتو

3- در قسمت Referral Code بهتر است دقیقاً “hamyarcrypto” را وارد کنید در این صورت در معاملات خود تخفیف کارمزد دریافت می‌کنید.

4- روی دکمه Next بزنید. تا وارد مرحله بعد شوید.

BingX

5- در این مرحله طبق تصویر داده شده سه شکل شبیه به آیتمی که نشان می‌دهد را انتخاب کنید.

صرافی BingX

6- در این مرحله یک کد برایتان ایمیل می‌شود، کد را داخل کادر داده شده وارد کنید. اگر کدی در ایمیل دریافت نکرده‌اید قسمت Spam ایمیل را چک کنید. اگر در این قسمت هم نبود احتمالاً ایمیل را اشتباه وارد کرده‌اید و مراحل را مجدد انجام دهید. نهایتاً Register را انتخاب کنید.

تبریک می‌گوییم، ثبت نام شما با موفقیت به پایان رسیده است.

آموزش حرفه ای تریدر شو ارز دیجیتال

کانال سیگنال ترید ارز دیجیتال

ایمن سازی حساب کاربری صرافی BingX

مراحل ثبت نام شما در صرافی BingX تا اینجا تمام شده است؛ اما برای استفاده از حساب کاربری و ایمن سازی آن باید یکسری اقدامات انجام دهیم. برای ایمن‌سازی حساب کاربری در قسمت Security Center دو راه وجود دارد.

اولین راه استفاده از شماره موبایل است و دومین راه استفاده از Google Authenticator است و ازآنجایی‌که در حال حاضر در شرایط تحریم به سر می‌بریم باید از Google Authenticator استفاده کنیم؛ بنابراین برای استفاده از حساب کاربری صرافی ابتدا باید آتنتیکیتور صرافی بینگ ایکس را فعال کنیم.

صرافی بینگ ایکس

در این مرحله اولین قدم آن است که از بالا سمت راست صفحه روی آیکون آدمک کلیک کرده و طبق تصویر وارد قسمت Account & Security شویم. اولین قسمت این بخش Account Information است که اطلاعات شخصی را از شما می‌خواهد در صدرت تمایل آن‌ها را پر کنید؛ ولی توصیه می‌کنیم کاری با این بخش نداشته باشید مخصوصاً قسمت Location را اصلاً پر نکنید که زیرا مشخص می‌شود ساکن ایران هستید.

دومین قسمت این صفحه Security Center است. ما برای ایمن سازی حساب کاربری باید اطلاعات بخش فعال سازی گوگل آتنتیکیتور را پر کنیم.

فعال سازی گوگل آتنتیکیتور صرافی BingX

1- برای فعال سازی گوگل آتنتیکیتور صرافی BingX، طبق عکس بالا روی آیکون Link در قسمت Google Verification کلیک می‌کنیم. قبل از ادامه مراحل باید اپلیکیشن گوگل آتنتیکیتور را در گوشی موبایل دانلود کنیم.

اپلیکیشن Google Authenticator را می‌توانید با استفاده از اسکن QR کدی که در صفحه مشاهده می‌کنید مستقیماً دانلود کنید یا از «بازار» یا «گوگل پلی» دانلود کنید (اگر از قبل این نرم افزار را دارید نیاز به دانلود مجدد نبوده و کافی است نرم افزار را باز کنید). پس از باز کردن گوگل آتنتیکیتور روی دکمه مثبت انتخاب کنید چرا که یک حساب جدید می‌خواهیم به نرم افزار اضافه کنیم.

2- در صفحه بعدی بارکد نمایش داده شده در صفحه را با استفاده از اپلیکیشن گوگل آتنتیکیتور اسکن کنید.

نکته: رمزی که در قسمت Private key نوشته شده بسیار حائز اهمیت است. اگر به هر دلیلی مثلاً گم شدن گوشی یا از دست رفتن حافظه و … دیگر به گوگل آتنتیکیتور دسترسی نداشته باشید. برای بازیابی گوگل آتنتیکیتور به این رمز احتیاج خواهید داشت پس از یادداشت Private key روی گزینه Next کلیک کنید.

3- پازل داده شده را حل کنید.

4- در این مرحله صرافی BingX از شما می‌خواهد تا کد گوگل آتنتیکیتور را تأیید کنید. برای این امر باید گزینه Send code را انتخاب کرده تا یک رمز ۶ رقمی برای ایمیلی که در ابتدای ثبت نام دارد کرده بودید، ارسال شود. رمز را در قسمت مشخص شده در عکس وارد کنید. کد بعدی که در کادر دوم باید وارد کنید، کدی است که در اپلیکیشن گوگل آتنتیکیتور، روی گوشی موبایل شما قابل‌رؤیت است. آن کد را تا زمانی که اعتبارش تمام نشده است، وارد کنید نهایتاً گزینه Submit را بزنید.

فعال سازی Fund Password صرافی BingX

صرافی BingX برای افزایش امنیت معاملات و واریز یا برداشت از حساب کاربری یک بخش دیگری به نام Fund Password دارد. برای فعال سازی این قسمت روی Setting کلیک کرده و یک رمز شش رقمی وارد کنید. دقت کنید این رمز را بلافاصله جایی یادداشت کنید تا فراموش نکنید. شما هر بار قبل از معامله باید این رمز را وارد نمایید.

آموزش صرافی بینگ ایکس

صرافی کوینکس

طبق عکس پس از وارد کردن رمز شش رقمی روی Confirm کلیک کنید. تبریک می‌گوییم شما تمامی مراحل را با موفقیت انجام داده و می‌توانید معاملات خود را در حساب کاربری صرافی BingX شروع کنید.

مزایای استفاده از صرافی BingX کدام است؟

معامله و کار با از صرافی BingX مزایا و تعداد کمی معایب خاص خودش را دارد که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

بخش مثبت صرافی بینگ ایکس

کمیسیون کم در معاملات: کمیسیون معاملات در صرافی بینگ ایکس واقعاً کم و در حدود کم در حد 0.0275 درصد است.

معاملات اهرم بالا: از معاملات اهرمی در این صرافی تا ۱۵۰ برابر پشتیبانی می‌شود.

کپی تریدینگ: می‌توانید اکانت کاربری صرافی BingX را برای کپی ترید به صرافی بایننس متصل کرد.

صرافی BingX تا زمان نگارش این مقاله بزرگ‌ترین پلتفرم کپی تریدینگ در جهان است. اگر کسی معاملات شما را با کپی کند، بین 8 تا 12 درصد ارز دیجیتال به‌عنوان پاداش به دست می‌آورید.

کپی ترید همیار کریپتو

بسیارمهم است که در یکسری نکات مهم در کپی ترید هم رعایت کنیم تا در دام این افراد سودجو شیاد نیافتیم.

اگر میخواهید از معاملات کاربران دیگر در صرافی Bingx کپی کنید، بهتر است زمان کافی برای انتخاب بهترین تریدر را بگذارید و آن شخص را دنبال و زیر نظر داشته باشید. نکته بسیار مهم و پر اهمیت در این حالت این است که حتما در ابتدا سرمایه بسیارکمی را در قسمت کپی ترید قرار دهید که اگر زیان کردید اصل سرمایه شما از بین نرود.

باید این امر را هم در نظر گرفت که همیشه افراد با عملکرد صحیح و سالم نیز وجود دارند و سعی ما به‌عنوان تریدر باید آن باشد که ریسک معاملاتمان را کم کنیم و بدانیم دقیقاً در حال انجام چه کاری با چه برایندی هستیم. اگر بیشتر در مورد کپی ترید در bingx می خواهید بدانید حتما مقاله آموزش کپی ترید صرافی BingX بخوانید

پشتیبانی: دارای پشتیبانی بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته به 10 زبان است.

رابط کاربری ساده: فضای کار و معاملاتی صرافی BingX بسیار راحت است.

درصد معرفی: صرافی BingX  به کاربرانی که دوستان خود را به استفاده از این صرافی دعوت کنند، در کارمزد معاملات به دو طرف تخفیف می‌دهد.

اپلیکیشن موبایل: صرافی BingX  از نسخه اندروید و IOS برای کاربران موبایل پشتیبانی می‌کند که کار با اپلیکیشن موبایل BingX  نیز بسیار راحت است.

از قابلیت های دیگه صرافی BingX پشتیبانی از زبان فارسی هم در سایت و هم در گروه تلگرامی برای پرسش پاسخ و حل مشکل

وجود رمرز ارز vst به صورت رایگان برای تمامی تریدر ها که از بتوانند استراتژی های جدید خود را تست کنند

بخش منفی صرافی بینگ ایکس

محدود به جفت ارزهای دیجیتال و نقل و انتقالات خاص

بخش اسپات صرافی بینگ ایکس

برای انجام معامله اسپات کافی است از بالا سمت چپ صفحه روی Spot کلیک کرده و از منو کشویی باز شده اولین آیتم که Spot است را انتخاب کنید.

صرافی بایننس

پس از وارد شدن به صفحه معاملات اسپات با صفحه‌ای مشابه با صفحه زیر روبه‌رو می‌شوید همان‌طور که مشاهده می‌کنید پلتفرم بسیار ساده‌ای دارد که باعث سهولت انجام معاملات می‌شود. در تصویر زیر مهم‌ترین قسمت‌ها شماره‌گذاری شده‌اند که به ترتیب توضیح داده می‌شوند.

آموزش ارز دیجیتال در مشهد

شماره 1: در این قسمت نام جفت ارزی که در آن در حال معامله هستید نمایش داده می‌شود که در تصویر رمز ارز بیت کوین را مشاهده می‌کنید. برای تغییر جفت ارز کافی است روی BTC/USDT کلیک کرده تا لیست جفت ارزهای دیگر نمایش داده شود و از قسمت سرچ منو باز شده می‌توانید جفت ارز مد نظرتان را تایپ سپس سرچ نمایید.

شماره 2: در این بخش چارت تکنیکال جفت ارز را مشاهده می‌کنید. با استفاده از ابزارهای سمت چپ یا تایم فریم بالای صفحه تکنیکال می‌توانید تحلیل خود را انجام دهید.

شماره 3: در بخش Order Book سفارش‌های خریدوفروش در حال انتظار و آخرین قیمت معاملاتی نشان داده می‌شود اگر در همین بخش (کنار Order Book) روی Treads کلیک کنید آخرین قیمت‌های معامله شده، همراه با حجم و زمان را می‌توانید مشاهده کنید.

شماره 4: سمت راست صفحه‌نمایش ابزارهای معاملاتی وجود دارد. از آنجایی که در بخش اسپات هستیم؛ بنابراین برای باز کردن معامله باید از Buy استفاده کنیم تا سفارش مدنظر را ثبت کنیم و برای فروش یا بستن معامله هم از قسمت Sell سفارش‌گذاری انجام می‌دهیم. در قسمت Buy و Sell مانند هر صرافی دیگری شامل زیر بخش‌هایی مانند Market  و Limit و … برای سفارش گذاری و انجام هر چه راحت‌تر معاملات است.

شماره 5: در این بخش سفارش‌های باز، معامله‌های باز، تاریخچه معاملات و … نشان داده می‌شود.

مقایسه صرافی bingx با صرافی کوینکس

هرچند که صرافی کوینکس از سال 2017 اغاز به کار کرده و صرافی بینگ ایکس از سال 2018 فعالیت خودو شروع کرده اما صرافی بینگ ایکس دارای حجم معاملات بیش از 20 برابری در مقایسه با صرافی کوینکس است که حجم معاملات وحشتناک بیشتری بوده و کاملا این امر باعث اعتبار و ارزش بیشتر صرافی بینگ ایکس می باشد لازم به ذکر است که اپشن های بسیار بیشتری نیز در صرافی بینگ ایکس موجود می باشد همچون کپی ترید و اتصال به تریدینگ ویو و همچنین قابلیت دمو تریدینگنیز اضافه بر تمامی اپشن های معمول صرافی ها می باشد و درمجموع میتوان صرافی بینگ ایکس را ده ها برابر برتر از کوینکس دانست.

همیار کریپتوهمیار کریپتو

 

جمع بندی

در این مقاله به‌صورت تصویری و ویدئویی به آموزش صرافی BingX  که یکی از بهترین صرافی های آنلاین است پرداختیم. انتخاب صرافی یکی از مهم‌ترین مراحل برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال است چرا که دارایی ما در آن نگهداری می‌شود و اگر صرافی امنی نباشد دقیقاً مانند آن است که سرمایه‌مان را دست یک شخص غیرمعتبر به امانت بگذاریم.

صرافی BingX یک از صرافی های خارجی است که برای معامله در آن احتیاجی به VPN ندارید و از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کند و یکی دیگر از مزایای این صرافی قسمت کپی تریدینگ آن است. شما می‌توانید با استفاده از صرافی بینگ ایکس به صرافی بایننس متصل شوید.و در آخر صرافی BingX از نظر سایت تردینگ ویو در سال 2021 برترین صرافی انتخاب شده است.

اگر شما معاملات سودآوری در ارز دیجیتال دارید و دیگران از معاملات شما استفاده می‌کنند این صرافی درصد مناسبی از کارمزد معاملاتی را به شما به‌عنوان پاداش می‌دهد. ما در همیار کریپتو آموزش ارز دیجیتال در مشهد را به‌صورت حضوری و برای دیگر شهرها به‌صورت آنلاین در فضای اسکای روم برگزار می‌کنیم. آموزش ارز دیجیتال از صفر تا صد بوده و به دو شکل آموزش در دوره عمومی VIP و تدریس خصوصی انجام می‌شود.

سؤالات متداول

لینک ورود به صرافی بینگ ایکس چیست؟

برای ورود به صرافی و ثبت نام صرافی بینگ ایکس می‌توانید مستقیماً از لینک https://bingx.com/partner/Hamyarcrypto استفاده کنید.

آیا صرافی BingX از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند؟

بله می‌تواند از قسمت تنظیمات زبان حساب کاربری خود را فارسی کنید.

آیا صرافی BingX از زبان کپی تریدینگ پشتیبانی می‌کند؟

بله می‌توانید اکانت خود را به صرافی بایننس متصل کرده و از خدمات کپی تریدینگ استفاده کنید.

زمان ثبت نام صرافی BingX کدام روش ایمن سازی بهتر است؟

زمان ثبت نام صرافی BingX بهتر است از Google Authenticator برای ایمن سازی استفاده کنیم. در قسمت «فعال سازی گوگل آتنتیکیتور صرافی BingX» به‌صورت تصویری این امر توضیح داده شده است.

آیا شبکه اجتماعی فارسی بینگ ایکس داره که آخرین خبر های این صرافی رو دنبال کنیم ؟

بله داره از طریق این لینک می تونین دنبال کنید https://urltree.org/bingxpersian

ایا صرافی بینگ ایکس دارای اپلیکیشن موبایل نیز می باشد؟

بله این صرافی دارای اپلیکیشن مخصوص گوشی های تلفن همراه با قابلیت های بسیار جذابی می باشد.

قابلیت های اصلی اپلیکیشن بینگ ایکس چیست؟

این اپلیکیشن دارای کلیه قابلیت های موجود در سایت و صرافی بینگ ایکس حتی قابلیت تریلینگ استاپ به طور کامل می باشد و این امر یکی از امتیازات این صرافی محسوب می گردد که کاربران را از مراجعه دائم و نیاز همیشگی به کامپیوتر برای معامله بی نیاز می کند.

روش نقل و انتقال دارایی در صرافی بینگ ایکس به چه صورت است؟

به طور کلی نقل و انتقال دارایی در اینصرافی تفاوت خاصی با سایر صرافی ها ندارد اما نکته قابل توجه این است که واریز و برداشت مستقیم از صرافی ایرانی به این صرافی هیچ مشکلی نداشته و علاوه بر آن از امتیاز واریز و برداشت بسیار سریع رمز ارز USDT پشتیبانی می کند.

در یک جمع بندی کلی صرافی بینگ ایکس چگونه است؟

این صرافی یکی از مناسب ترین صرافی های جهان برای معاملات رمز ارز ها در اسپات و فیوچرز می باشد اما همیشه به یاد داشته باشید که برای نگهداری بلند مدت رمز ارز بهترین مکان کیف پول های نرم افزاری می باشد.

رمز ارز paxg چیست و ایا صرافی بینگ ایکس از این رمز ارز پشتییبانی میکند؟

این رمز ارز یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری می باشد و قابلیت اصلی ان این است که ارزش هر 1 عدد ان برابر با یک انس طلا بوده و یک روش سرمایه گذاری امن بر روی انس طلای جهانی می باشد و قابل معامله در صرافی بینگ ایکس نیز می باشد.

 

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: 1e379236aa12e108f77b21a2aa89300b »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 1274 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 23617 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :