citizenryco.ir logo آیا بازار کریپتو از شر بحران USDC خلاص شده است؟ ...
آیا بازار کریپتو از شر بحران USDC خلاص شده است؟
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mihansignal.com/usdc-crisis-averted-federal-regulators-offer-reassurance-silicon-valley-bank-depositors-ensuring-access-funds-htm/

آیا بازار کریپتو از شر بحران USDC خلاص شده است؟ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ آیا بازار کریپتو از شر بحران USDC خلاص شده است؟ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

امروز برای بازار کریپتو روز بهتری بود.رگولاتورهای ایالات متحده اطمینان دادند افرادی که در بانک سیلیکون ولی سرمایه گذاری کردند، می توانند امروز به پول خود دسترسی داشته باشند.پس از آن استیبل کوین محبوب USDC قیمت ثابت ۱ دلاری خود را دوباره به دست آورد.

تضمین دولت به این معنی هست که علیرغم سقوط بانک و از بین رفتن پول سرمایه گذاران، جای تمام سپرده ها امن هست.شرکت USDC Circle در میان سپرده گذاران این بانک بود و تقریباً ۳.۳ میلیارد دلار در سقوط بانک ضرر کرد.

مجموع ذخایر Circle برای USDC در آن زمان تقریباً ۴۰ میلیارد دلار بود.با این حال ضرر SVB تاکنون آنقدر زیاد بود که باعث کاهش موقتی قیمت USDC گردد.در روزهای شنبه و یکشنبه، USDC برای دوره های طولانی در منطقه ۰.۹۰ تا ۰.۹۵ دلار معامله شد.

بنا به گفته Circle تمام توکن های USDC در بازار کریپتو تاکنون می توانند با قیمت ۱ دلار بازخرید شوند.حتی اگر شرکت نیاز به تامین مالی آن با سرمایه خارجی داشته باشد.

این شرکت در بیانیه خود گفت:

Circle  پشت USDC خواهد ایستاد و هرگونه کمبود را با استفاده از منابع شرکت، در صورت لزوم شامل سرمایه خارجی پوشش خواهد داد.

DAI نیز بازیابی می گردد

همراه با بهبود USDC، استیبل کوین غیرمتمرکز DAI، در روزهای یکشنبه و دوشنبه مجدداً جایگاه خود را به دست آورد.این توکن وابسته به دلار همراه با USDC در روز شنبه به پایین ترین سطح خود در حدود ۰.۹۰ دلار سقوط کرد.ولی از آن زمان به سمت سطح ۱ دلار معامله شده هست.

در زمان نگارش این مقاله توسط میهن سیگنال، DAI با ۳.۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، ۰.۹۹۹ دلار معامله شد.

رگولاتورها در بازار کریپتو وارد عمل می شوند

بهبودی برای هر دو استیبل کوین پس از آن اتفاق افتاد که رگولاتورهای ایالات متحده در روز یکشنبه وارد عمل شدند.آنها قول دادند که سپرده گذاران در بانک علیرغم تعطیلی به تمام وجوه خود دسترسی خواهند داشت.این اقدام به بازار کمک کرد تا اعتماد به انواع ارز دیجیتال را دوباره به دست بیاورد و آنها را به قیمت ۱ دلاری خود بازگرداند.

در مورد ی استیبل کوین بیشتر بخوانید

مشتریان استیبل کوین USDC نگران نباشند، کسری ها جبران می گردد ابراز تمایل ایلان ماسک برای خرید بانک مشکل دار سیلیکون ولی تفاوت‌ استیبل کوین و بیت کوین چیست؟| استیبل کوین بهتر هست یا بیت کوین؟ منبع:کریپتونیوز
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: مجید خوش آهنگ »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127564 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 18467 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :