citizenryco.ir logo آیا باید منتظر رالی جدید قیمت شیبا اینو باشیم؟ ...
آیا باید منتظر رالی جدید قیمت شیبا اینو باشیم؟
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mihansignal.com/shiba-inu-shib-price-completes-correction/

آیا باید منتظر رالی جدید قیمت شیبا اینو باشیم؟ ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ آیا باید منتظر رالی جدید قیمت شیبا اینو باشیم؟ ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

قیمت شیبا اینو در پایان ژانویه از خط مقاومت نزولی خارج شد.پس از آن، قبل از سقوط به بالاترین قیمت سالانه ۰.۰۰۰۰۱۵۴ دلار رسید.این روند باعث اعتبارسنجی خط به عنوان پشتیبانی در ۷ می (نماد سیاه) شد.در حالی که قیمت از آن زمان جهش کرده است، RSI روزانه همچنان زیر ۵۰ هست.بنابراین، معین نیست که روند صعودی باشد.

به نقل از beincrypto،اگر این افزایش ادامه یابد، قیمت شیبا اینو می تواند به منطقه مقاومتی ۰.۰۰۰۰۱۴۷ دلار برسد.با این حال، اگر به زیر خط مقاومت نزولی بیفتد، نزولی بودن روند را تایید خواهد کرد.در این صورت، حرکت نزولی می تواند به سمت نزدیکترین حمایت بعدی در ۰.۰۰۰۰۰۸۵۰ دلار تسریع یابد.

نمودار روزانه شیب – منبع: تریدینگ ویو

آیا اصلاح قیمت شیبا اینو کامل شده است؟

طبق تحلیل شیبا اینو، چارچوب زمانی شش ساعته نشان می دهد که کل اصلاح قیمت SHIB ممکن هست کامل باشد.دلیل آن تعداد موج هست.SHIB 1 حرکت رو به بالا پنج موجی را از ژانویه آغاز کرد و پس از آن در ساختار A-B-C کاهش یافت.امواج A:C دقیقاً نسبت ۱:۱ داشتند.

علاوه بر این، همپوشانی بین جریان زیاد و موج A پایین (خط قرمز) نشان می دهد که اصلاح کامل شده هست.شکست از خط مقاومت نزولی کوتاه مدت و بازیابی حمایت ۰.۶۱۸ Fib (سفید) این را تایید می کند.با این حال، اگر قیمت توکن SHIB شکست بخورد، ممکن هست به ناحیه حمایتی ۰.۰۰۰۰۰۸۵۰ دلار سقوط کند.

نمودار شش ساعته – منبع: تریدینگ ویو

برای نتیجه گیری، این امکان وجود دارد که قیمت شیبا اینو 1 اصلاح A-B-C را تکمیل کرده و به حداقل ۰.۰۰۰۰۱۶۰ دلار افزایش یابد.با این حال، اگر نتواند از خط مقاومت نزولی خارج گردد، ممکن هست سقوط به ناحیه حمایتی ۰.۰۰۰۰۰۸۵۰ دلاری را به دنبال داشته باشد.

منبع:beincrypto.com
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: میترا نادری »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127954 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 16652 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :