citizenryco.ir logo احتمال ساخت بازی پیش درآمد The Last of Us وجود داشت ...
احتمال ساخت بازی پیش درآمد The Last of Us وجود داشت
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://vigiato.net/p/368356

احتمال ساخت بازی پیش درآمد The Last of Us وجود داشت

از آنجایی که فصل اول لست آو آس (The Last of Us) به پایان رسیده، سازندگان بازی و سریال امروز مصاحبه‌‌های زیادی در مورد آن داشته و اطلاعات جالبی را با طرفداران در میان قرار دادند. 

نیل دراکمن در جدیدترین مصاحبه‌ خود اعلام کرده که آن‌ها ایده ساخت 1 بازی پیش‌ درآمد را بررسی می‌کردند.در نهایت استودیو ناتی داگ تصمیم گرفت که ساخت این بازی را شروع نکند و تمرکز خود را روی پروژه‌های دیگر قرار دهد.در این عنوان پیش درآمد بازیکنان نقش مادر الی را برعهده می‌گرفتند و ارتباط ایشان با فایرفلای مورد بررسی قرار می‌گرفت.

مطلب پیشنهادی:باید از کدام مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی دشمنان اسپایدرمن استفاده گردد؟توبی، اندرو، تام یا 1 چهره کاملاً جدید؟ باید از کدام مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی دشمنان اسپایدرمن استفاده گردد؟باید از کدام مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی دشمنان اسپایدرمن استفاده گردد؟

بازی پیش‌ درآمد The Last of Us روی موضوعات تمرکز می‌کرد که در نهایت سریال آن‌ها را توضیح می‌دهد.نیل دراکمن در مصاحبه خود با پادکست Kinda Funny بیان کرد که قصد داشتند موضوعی مثل مثل نحوه مصونیت الی را با این بازی به طرفداران توضیح دهند.البته ایشان در ادامه گفت که قرار نبود استودیو ناتی داگ این بازی پیش‌ درآمد را توسعه دهد. 

مادر الی در  بازی Last of Usمادر الی در  بازی Last of Us

همکاری با استودیوهای دیگر کار چندان عجیبی برای ناتی داگ نیست و آن‌ها این کار را برای پورت پی‌سی The Last of Us و Uncharted Legacy of Thieves Collection انجام داده‌اند.استودیو Iron Galaxy رابطه نزدیکی با ناتی داگ دارد و می‌توانست وظیفه توسعه این بازی پیش درآمد را نیز برعهده بگیرد.

ساخت سریال لست آو اس 1 موفقیت بسیار بزرگ برای سونی و HBO محسوب می‌گردد و شمار بینندگان آن حتی از خاندان اژدها نیز فراتر رفت.

مطلب پیشنهادی:داستان جذاب تولد پلی استیشن داستانی جذاب که شاید در موردش ندانید داستان جذاب تولد پلی استیشن داستان جذاب تولد پلی استیشن

ری تریسینگ چیه و اصلا ارزش داره؟

ری تریسینگری تریسینگبرای تماشای ویدیو از طریق یوتیوب ویجیاتو، روی تصویر بالا کلیک کنید! منبع: thegamer
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: امیر صالحی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127609 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 7097 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :