citizenryco.ir logo اطلاعات جدیدی از بازی CS:GO 2 لو رفت ...
اطلاعات جدیدی از بازی CS:GO 2 لو رفت
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://vigiato.net/p/368366

GO 2 لو رفت

در هفته‌ اخیر شایعات زیادی در مورد کانتر استرایک: گلوبال آفنسیو ۲ (CS:GO 2) منتشر شده و اکنون تصویری از فایل‌های بازی لو رفته‌اند. 

شایعات Counter-Strike: Global Offensive 2 تنها به هفته اخیر مربوط نیست و اولین بار چند سال پیش خبری در این زمینه منتشر شد.به همین صورت در فایل‌های دوتا ۲ و درایورهای انویدیا نیز اشاره‌هایی به CS GO 2 یا موتوری بازی سازی Source 2 وجود داشته هست.اکنون به نظر می‌رسد که 1 منبع داخلی چند تصویر از فایل‌ها بازی را لو داده هست.

مطلب پیشنهادی:راهنمای ساخت اکانت استیم و خرید بازی در آنچرا تا ابد مدیون Valve خواهیم بود؟ راهنمای ساخت اکانت استیم و خرید بازی در آنراهنمای ساخت اکانت استیم و خرید بازی در آن

Gabe Follower اکانتی در توییتر هست که روی اخبار کمپانی ولو تمرکز دارد.ایشان چند تصویر جدید منتشر کرده که به نظر می‌رسد شامل 1 آیکون قابل اجرا، فایل csgos2.exe و src2sdk.exe (مربوط به انجین سورس ۲) می‌گردد.Gabe Follower ادعا دارد که این تصاویر از سمت 1 منبع معتبر به دستش رسیده هست. 

GO 2GO 2 GO 2GO 2 GO 2GO 2 GO 2GO 2

این تصاویر منتشر شده شامل کدهایی می‌گردد که به CS:GO، انجین سورس و بازی Left 4 Dead 3 اشاره دارند.البته نباید با همین تصویر به ساخت بازی Left 4 Dead 3 امیدوار بود و توسعه آن چند سال پیش کنسل شد.با این وجود به نظر می‌رسد که شایعات مربوط به کانتر استرایک: گلوبال افنسیو ۲ حقیقت داشته باشند. 

هفته گذشته 1 خبرنگار معروف ادعا دارد نسخه جدید بدون شک با نام «کانتر استرایک 2» عرضه می‌گردد و شرکت ولو برنامه دارد تا نسخه بتای آن را بین ماه مارس تا 1 آپریل منتشر کند.

مطلب پیشنهادی:بررسی کامپیوتر گیمینگ استیم دکبا پی‌سی گیمینگ همراه ولو آشنا شوید بررسی کامپیوتر گیمینگ استیم دکبررسی کامپیوتر گیمینگ استیم دک

ری تریسینگ چیه و اصلا ارزش داره؟

ری تریسینگری تریسینگبرای تماشای ویدیو از طریق یوتیوب ویجیاتو، روی تصویر بالا کلیک کنید! منبع: thegamer
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: حسن میرزایی زاده »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127614 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 8343 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :