citizenryco.ir logo بسته الحاقی جدید Warhammer: Vermintide 2 به‌زودی منتشر می‌شود ...
بسته الحاقی جدید Warhammer: Vermintide 2 به‌زودی منتشر می‌شود
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://vigiato.net/p/369329

 Vermintide 2 به‌زودی منتشر می‌گردد

استودیو Fatshark به تازگی با انتشار 1 ویدئو در یوتیوب، بسته الحاقی جدید و رایگانی برای Warhammer: Vermintide 2 معرفی کرده هست.

این DLC تحت عنوان Tower of Treachery قرار هست پایانی بر حماسه Treacherous Adventure باشد و در تاریخ ۲۸ مارس (۸ فروردین ۱۴۰۲) برای پی‌سی منتشر خواهد شد.نسخه کنسولی در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ عرضه می‌گردد.

Tower of Treachery به منظور جشن گرفتن پنجمین سالگرد عرضه این بازی هک اند اسلش کوآپ هست.در این بسته الحاقی Ubersreik 5 به بررسی شهر همسایه می‌روند و در برابر نکرومنسر Sofia Fuegonasus قرار می‌گیرند.

مطلب پیشنهادی:چیزهایی که نباید به گیمرها گفته بشهعباراتی برای شروع جنگ چیزهایی که نباید به گیمرها گفته بشهچیزهایی که نباید به گیمرها گفته بشه VermintideVermintide

ساشا کارسنتی، تهیه‌کننده Warhammer: Vermintide 2، این DLC را دومین و آخرین قسمت از خط داستانی ترچری توصیف کرده که با Trail of Treachery آغاز شده بود.

با انتشار بسته الحاقی، بازیکنان شاهد ماموریت جدیدی خواهند بود که داستان قبلی را ادامه خواهد داد.از نظر گیم‌پلی، DLC دارای محتوای زیادی از جمله 1 منطقه جدید و ۱۳ چالش جدید درون بازی خواهد بود.

Warhammer: Vermintide 2 در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شده و هم‌اکنون روی پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:هرآنچه که باید پیش از خرید پاور یا منبع تغذیه کامپیوتر بدانیدبابت منبع تغذیه هوشمندانه هزینه کنید هرآنچه که باید پیش از خرید پاور یا منبع تغذیه کامپیوتر بدانیدهرآنچه که باید پیش از خرید پاور یا منبع تغذیه کامپیوتر بدانید

چطوری پی سی گیمینگ رو تمیز کنیم؟

تمیز کردن  پی سی گیمینگتمیز کردن  پی سی گیمینگ منبع: Gamingbolt
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: فرزاد امیری »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128147 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 10986 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :