citizenryco.ir logo بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو - 2 ...
بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو - 2
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://drsadeghinia.com/16-best-meme/

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

در ادامه بحث قسمت دوم مقاله بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023  را خدمت تان ارائه می دهیم، این بحث به دلیل گستردگی نیاز به آموزش دارد که می توانید به دوره ارز دیجیتال دکتر صادقی نیا مراجعه و مباحث آسان و روان ایشان دیدن بفرمایید.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

6) تاما دوج Tamadoge سکه میم محبوب با حجم معاملات بسیار زیاد

تاما دوج Tamadoge  یکی از بهترین میم کوین‌ های جدید هست که در سال 2022 وارد بازار کریپتو شده هست و از زمان عرضه اولیه مبادله (IEO) در OKX قیمت آن افزایش یافته است، بر خلاف اکثر سکه‌ های میم، تاما دوج  بدون کاربرد نیست.

TAMA نماد بومی اکوسیستم Tamadoge هست که از بازی هایی هست که برای کسب درآمد و NFT تشکیل شده است، این پروژه از دوج کوین  Dogecoin الهام گرفته شده هست.

هر 1 از NFT های آن نشان دهنده 1 دوج خانگی منحصر به فرد است، برای شروع، بازی کنان باید 1 Tamadoge NFT و سایر دارایی های درون بازی را خریداری و ضرب کنند.

اینجاست که توکن‌ های TAMA وارد می‌شوند، تا به عنوان سکه تراکنشی اکوسیستم عمل کنند، برای بازی کنان، هدف این هست که تامادوج خود را زنده نگه دارند یا خطر تبدیل شدن به Tamaghost را داشته باشند.

این بدان معنا هست که بازی کنان باید تامادوج خود را پرورش دهند و تغذیه کنند و علاوه بر این، با آن ها در برابر سایر کاربران مبارزه کنند، به افرادی که بالاترین امتیاز را دارند تا پایان هر ماه جوایزی در قالب توکن های TAMA ارائه می گردد.

این پروژه هم چنین با 1 مفهوم متاورس ترکیب شده و قصد دارد واقعیت افزوده را به گیم پلی خود اضافه کند، به این ترتیب، تاما دوج Tamadog  این قدرت را دارد که نه تن ها سرمایه گذاران، بلکه گیمر های مشتاق را نیز جذب نماید.

اگر چه این پروژه در ژوئیه 2022 راه اندازی شد، تامادوج پیش فروش خود را در کمتر از هشت هفته فروخت و 19 میلیون دلار جمع آوری کرد، قبل از این که در طول IEO خود در OKX، نزدیک به 2000 درصد از قیمت پیش فروش خود را بدست آورد، تاما TAMA  از آن زمان در بحبوحه هرج و مرج ارز های رمز نگاری، بسیار گسترده ‌تر به مسیر خود ادامه داده هست.

توسعه این پروژه ادامه دارد و 1 اپلیکیشن واقعی افزوده در سال 2023 عرضه می ‌گردد، به نظر می ‌رسد Tamadoge 1 پروژه رمز نگاری بلند مدت بسیار خوب برای سرمایه ‌گذاری باشد، تمامی اخبار این پروژه ابتدا در صفحات رسمی تلگرام یا توییتر مربوط به این رمز ارز قابل مشاهده می باشد.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

7) تون فاییننس Toon Finance – بهترینDeFi Meme Coin  سرمایه گذاری در سال 2023

تون فاییننس Toon Finance یکی دیگر از میم کوین های جالب برای خرید در سال 2023 است، این پروژه حول 1 DEX یا صرافی غیر متمرکز است که توسط تیمی مجرب از رهبر های بازار مجازی و توسعه دهندگان بلاک چین طراحی شده هست.

هدف آن‌ ها این هست که «با اطمینان از 1 متاورس P2E که توسط رمز گذاری SHA256 پشتیبانی می ‌گردد، تون فاییننس توسط 1 سرمایه گذار فرشته راهبر حمایت می گردد.

تون فاییننس Toon Finance به جامعه مالی غیر متمرکز در حال رشدی وارد می ‌گردد که برنامه‌ های کار بردی نو آورانه ‌ای که شفافیت و عدم اعتماد را افزایش می‌دهند، دارند.

در این جا، می‌ توانید در 1 مکان NFT ها، ارز های رمزنگاری شده را مبادله کنید، و زنجیره‌ های بلوکی را پل بزنید، در نسخه‌ های بعدی، می‌ توانید به Space Battle Grounds بپیوندید یا با دوستان خود در لابی Toon Finance P2E پیش بروید.

Space Battle Grounds  یک پلتفرم بازی هست که در آن می توانید با سایر کار بران بازی کنید و در جدول امتیازات صعود کنید، اگر خوش شانس باشید، در این فرآیند ایر دراپ برنده خواهید شد.

کار برانی که به Toon Finance Space Battle Grounds ملحق می‌شوند، 1 NFT Mint Pass Airdrop نیز دریافت خواهند کرد.

Toon Finance  به جای اختراع مجدد سیکل بازی، چگونگی مقابله DeFi را در برابر خدمات مالی سنتی و متمرکز را، از طریق 1 صرافی غیر متمرکز DEX که صرفاً بر اساس صدای برخاسته از جامعه طراحی شده، انجام داده هست.

این 1 سیستم حسابداری تراکنش پیشرفته، نه تنها برای کار بران DeFi، بلکه برای کل جامعه رمز ارز ها نیز خواهد بود.

تیم جهانی کاملاً ناشناس که توسط 1 سرمایه ‌گذار پیش رو انجل هدایت می ‌گردد، متشکل از کارشناسان در رشته ‌های متفاوت و توسعه ‌دهندگان solidity هست که می ‌خواهند انقلاب جدیدی در DeFi  ایجاد کنند.

این واقعیت که پروژه در CoinMarketCap و Crypto.com برای لیست ICO پیش فروش فهرست و تأیید شده است، نگرانی در مورد اعتبار پروژه را برطرف می کند.

علاوه بر این، قرار داد هوشمند به طور کامل حسابرسی می گردد، پس از آن ممیزی ها و بررسی های بیشتری که در شرایط استاندارد رای گیری جامعه، انتخاب شده است، انجام خواهد شد.

چیزی که ما دوست داریم

تیم ناشناس و رای گیری غیر متمرکز تجربه P2E و PVP NFT & Token Pair Utility تابلو های امتیازات برای PVP کیف پول غیر بلوکه شده

چیزی که ما دوست نداریم

UI پیچیده تر در مقایسه با CEX ها منحنی یادگیری تقاضا برای اطلاع از آخرین به روز رسانی ها، به Toon Finance در توییتر و تلگرام بپیوندید.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

همان طور که بار ها و بار ها خدمت تان عرض شده، گستردگی مطلب بسیار زیاد هست و توضیح در این مجال امکان پذیر نیست، لذا برای کسب مهارت بیشتر، لطفا به بهترین دوره ارز دیجیتال مراجعه نمایید، مطالب آموزشی را مطالعه کرده و ساده ولی تخصصی آموزش ببینید.

8) تورا اینو Tora Inu – Meme Coin با بالا ترین پتانسیل رشد

با وجود حمایت گسترده جامعه، سکه‌ های میم با ارتباط طولانی‌ مدت و به سختی به دست می ‌آیند، این همان جایی هست که تورا اینو را از بقیه جدا می نماید، جدید ترین هیجان کریپتو کارنسی با ترکیبی از میم کوین و نوعی بازی برای کسب درآمد، یکی از خلاقانه ترین پروژه های امسال را راه اندازی می کند.

رشد بلند مدت تورا اینو Tora Inu با نقشه غنی راه، از ابزاری هست که برای آن تعبیه شده که دارای مجموعه ای از  NFT، بازی برای کسب درآمد و پیوستن به متاورس است، نقاط عطف آینده از Tora Inu شامل راه اندازی 1 بازی کسب درآمد مبتنی بر مهارت، مینی بازی های اضافی با ادغام با NFT، مینی بازی های قرعه کشی و بازار NFT هست.

ویژگی کلیدی تعیین کننده اکوسیستم بازی برای کسب درآمد، تمرکز آن بر عمل کرد بازی بیش از سرمایه گذاری اولیه هست.

جدا از مکانیسم های بازی برای کسب درآمد، Tora Inu  رشد پایدار را از طریق 1 سیستم سه ستونه تضمین می کند:

توکنومیک تورم‌ زدایی Tora Inu هست که با استفاده از فشار عرضه، ارزش TORA را در طول زمان افزایش می ‌دهد.

سرمایه گذاران بلند مدت TORA می توانند توکن های خود را در ازای بهره جذاب در اکوسیستم به اشتراک بگذارند، کمپین های بازار یابی خلاقانه Tora Inu به ماموریت میم کوین آن کمک می کند، این شرکت دارای شبکه گسترده ای از شرکا هست که به آن جای گاهی قوی در صنعت می دهد.

اگر شایعات را باور کنیم، TORA قبلاً لیست های CEX برجسته ای را تضمین کرده هست که راه اندازی عمومی آن را روان تر می کند، پیش فروش مداوم Tora Inu به لطف رشد سریع جوامع TORA در توییتر و تلگرام به سمت فروش زود هنگام پیش می رود، با توجه به این که این موضوع از قب هم پیش بینی می شد.

این توکن در سه ماهه اول سال 2023 پس از عرضه عمومی 50 برابر می گردد، پیش فروش، سود آور ترین راه را برای ورود به پروژه ارائه می دهد.

انتظار می رود تورا TORA تا نیمه اول سال آینده این باشگاه میلیارد دلاری را بسازد، اگر نقشه راه طبق برنامه ریزی شده باز گردد، رشد 100 برابری از قیمت پیش فروش، پیش بینی واقع بینانه ای برای TORA هست در حال حاضر 1 جایزه به ارزش 25000 دلار برای شرکت کنندگان پیش فروش در Gleam دارد.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

9) بتل اینفینیتی Battle Infinity پلتفرم جدید NFT و P2E با  Meme Coin

بتل اینفینیتی Battle Infinity 1 پلتفرم NFT مبتنی بر بلاک چین هست که از یکی از بهترین ICO های رمز نگاری سال 2023 بهره می برد، این دارای بازی هایی برای کسب درآمد (P2E) هست که تقریباً از طریق هر مرور گر مدرن قابل دسترسی هست.

در مجموع شش بازی P2E در Battle Arena، اکوسیستم متاورس این پروژه موجود است، این شامل لیگ برتر IBAT، اولین لیگ فانتزی ورزشی مبتنی بر NFT در جهان است، این پروژه هم چنین دارای 1 میم سکه هست که به عنوان توکن کاربردی پلت فرم دو برابر می گردد.

مثل بسیاری از پلتفرم‌ های دیگر P2E ،Battle Infinity به بازی کنان خود اجازه می ‌دهد تا مالکیت هر گونه دارایی در بازی را به دست آورند، این NFT ها را می توان با استفاده از توکن های IBAT خریداری کرد، Battle Infinity از شرط بندی سکه های IBAT با سپرده گذاری و قفل کردن آن ها برای 1 دوره زمانی پشتیبانی می کند.

این به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا فقط با نگه داشتن توکن های IBAT، درآمد غیر فعال ایجاد کنند، توکن IBAT از طریق پیش فروش در سه ماهه دوم سال 2022 راه اندازی شد.

که یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای خرید هست که اکنون در صرافی غیر متمرکز PancakeSwap و CEX LBank در دسترس است، لیست های بیشتری در آینده نزدیک انتظار می رود ارائه گردد، از Battle Infinity دیدن کنید.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

10) دوج کوین، میم کوین اوریجینال Dogecoin – The Original Meme Coin

دوج کوین Dogecoin عنوان میم کوین “اصل” را دارد، Dogecoin که در سال 2013 ایجاد شد، با نام تجاری Doge، 1 نژاد دوج ژاپنی به نام Shiba Inu شناخته شد، به گفته بنیان گذاران آن، این سکه به عنوان 1 بازی ایجاد شده هست و به طعنه در مورد ارز های رمز پایه در آن زمان مسخره می شد.

از قضا، Dogecoin به یکی از موفق ترین ارز های رمز نگاری شده تبدیل شد، این توکن در چند سال اول عمل کرد قیمت قابل توجهی نداشت، ولی در پایان سال 2020، Dogecoin به سرعت محبوبیت خود را افزایش داد که توسط ارتش Reddit هم تقویت شد.

در سال 2021، همراه با بقیه نوسان های بازار ارز های دیجیتال، قیمت Dogecoin افزایش یافت، این توکن دیجیتال در 8 ام می 2021 به بالا ترین رقم 0.73 دلار رسید، ولی آیا Dogecoin تاکنون 1 سرمایه گذاری خوب در سال 2023 است؟

از آن زمان، قیمت Dogecoin با نوسانات شدید روبرو شده هست و بسیاری از سرمایه گذاران می پرسند که آیا برای خرید Dogecoin  در سال 2023 بسیار دیر شده است؟

با این وجود، این ارز رمز نگاری شده هم چنان به عنوان معروف ترین میم کوین شناخته می گردد، علاوه بر آن، این سکه هم چنین الهام‌ بخش طیف گسترده ‌ای از نشانه‌ های میم دیگری است، که شامل Tamadoge و Shiba Inu می ‌گردد.

علاوه بر این، Dogecoin به طور گسترده توسط بازرگانان آنلاین در سراسر جهان پذیرفته شده است، در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin در حدود 0.06 دلار برای هر توکن معامله می گردد.

این توکن را می توان از کارگزاران و صرافی های آنلاین محبوب تان خریداری کنید و ما 1 راهنمای کامل در مورد نحوه خرید DOGE داریم، لطفا دوج کوین Dogecoin را در eToro بخرید، دارایی های رمز نگاری شده بسیار فرار و کنترل نشده می باشند، بدون حمایت از مصرف کننده ممکن هست مالیات بر سود اعمال گردد.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

11) شیبا اینو Shiba Inu – Meme Coin با قابلیت قرارداد هوشمند

پس از موفقیت Dogecoin، بسیاری از میم کوین های دیگر در بازار کریپتو کارنسی عمل کرد خوبی داشتند، در خط مقدم این رمز ارز ها، شیبا اینو قرار دارد، 1 توکن دیجیتالی که موفق شد محبوبیت Dogecoin را تقلید کند.

این توکن دیجیتال در سال 2020 طراحی شده هست و سگ شکاری ژاپنی شیبا اینو را به عنوان نماد خود قرار داده است، توکن دیجیتال در شبکه اتریوم طراحی شده هست و به همین دلیل می تواند در کنار قرار داد های هوشمند عمل کند.

آیا شیبا اینو سرمایه گذاری خوبی است، این یکی از دلایلی هست که بسیاری از سرمایه گذاران، Shiba Inu را در مقایسه با  Dogecoin، بزرگ ترین رقیب آن، برای سرمایه گذاری، جذاب تر می دانند.

علاوه بر این، شیبا اینو Shiba Inu  هم چنین با 1 شبکه قوی از خدمات DeFi سازگار هست و در صرافی‌ ها و پلتفرم‌ های تجارت اجتماعی متعددی مثل eToro در دسترس هست.

این ویژگی ها به توکن اجازه می دهد تا به راحتی در اکوسیستم های رمز نگاری دیگر ادغام گردد، هنگامی که شیبا اینو Shiba Inu  منتشر شد، توکن دیجیتالی 0.00000000051 دلار قیمت داشت.

ارزش این توکن در اکتبر 2021 افزایش یافت و به بالا ترین حد تاریخ 0.00008 دلار رسید، که به معنای افزایش بیش از 15،000،000٪ است، پس آیا برای خرید شیبا اینو دیر شده است؟

همان طور که گفته شد، شیبا اینو تاکنون برای کسری کوچک از 1 سنت، معامله می گردد، در زمان نگارش این مقاله، قیمت 1 توکن Shiba Inu حدود 0.000012 دلار هست.

به عبارت دیگر، تن ها با 100 دلار، سرمایه گذاران می توانند بیش از 8 میلیون توکن Shiba Inu را با بهترین برنامه های رمز نگاری مثل eToro دریافت کنند.

Shiba Inu  را در eToro بخرید، دارایی های رمز نگاری شده بسیار فرار و کنترل نشده می باشند، بدون حمایت از مصرف کننده ممکن هست مالیات بر سود اعمال گردد.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

12) ویتا اینو – اولین سکه دوج با سرعت سبک در جهان

تیم پشتیبان Vita Inu نیز مثل Tamadoge بر روی افزودن ابزار های کار بردی به توکن اصلی خود تمرکز دارد، شبکه Vite DAG  ادعا می کند که اولین پلتفرم سریع و بی احساس با مضمون دوج در جهان است، اکوسیستم VINU که در سال 2021 ایجاد شد، دارای TPS بالا و هم چنین عمل کرد قرار داد هوشمند هست.

این تیم هم چنین در حال فعالیت برای ایجاد 1 اکوسیستم رمز نگاری در مقیاس کامل در اکوسیستم VINU است، این شامل مینی بازی ها، ادغام پرداخت کریپتو و NFT های سفارشی است، به عبارت دیگر، VINU فضای زیادی برای رشد دارد.

سکه ویتا اینو که به عنوان VINU نیز شناخته می گردد، نشانه حاکمیت این اکوسیستم است، تعداد محدودی از 1 کوادریلیون توکن Vita Inu وجود دارد که از این تعداد 100 تریلیون برای سوزاندن در فواصل زمانی منظم کنار گذاشته می گردد.

این استراتژی می تواند به رشد ارزش سکه کمک کند، با توجه به این که تقاضای سرمایه گذاران نیز در طول سال ها افزایش می یابد.

با این حال، هنگامی که به عمل کرد قیمت توکن نگاه می کنیم، واضح هست که Vita Inu در طول سال گذشته نوسانات قابل توجهی را پشت سر گذاشته هست و چیزی هست که باید هنگام خرید آلت کوین به خاطر داشت.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

13) دوج مارس Dogelon Mars – Meme Coin با کتاب های کمیک به عنوان NFT

دوج مارس Dogelon Mars یکی دیگر از نماد های میم هست که از 1 موضوع دوج پیروی می کند، تیم سازنده این پروژه از «دوگلون مریخ» به عنوان شخصیتی در سفر به فضا تبلیغ کرده است، حتی 1 سری کلیپ های کمیک وجود دارد، این شخصیت را نشان می دهد که می توان آن ها را به عنوان NFT نیز خریداری کرد.

با این حال، به زبان ساده تر، دوگلون مارس تحت تأثیر طرح ایلان ماسک برای استعمار مریخ است، و علاوه بر این، نشانه اصلی این پلتفرم ELON نام دارد.

دوگلون مارس Dogelon Mars برای اولین بار در اوایل سال 2021 راه اندازی شد و در ماه های بعد، قیمت این توکن بیش از 120٪ افزایش یافت.

با این حال، ارزش آن تا ژوئن همان سال به زیر سطح قیمت ICO سقوط کرد، تا نوامبر 2021، قیمت Dogelon Mars به بالا ترین حد خود رسیده بود.

از آن زمان ارزش توکن به تدریج کاهش یافته است، اگر بازار کلی کریپتو بهبود یابد، این احتمال وجود دارد که قیمت Dogelon Mars نیز بتواند همین روند را دنبال کند.

بزرگ ترین نقطه قوت این پروژه حمایت جامعه است، همان طور که گفته شد، Dogelon Mars، علی رغم محبوبیت آن، هیچ کاربردی ندارد، که قبل از سرمایه گذاری باید در نظر گرفته گردد.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

14) مونا کوین MonaCoin – Meme Coin که تراکنش های همتا به همتا را تسهیل می کند

مونا کوین MonaCoin یکی از قدیمی‌ ترین سکه‌ های میم در این فضا هست که پروژه آن در سال 2013 راه ‌اندازی شد، این توکن دیجیتال بر اساس 1 شخصیت کارتونی ASCII ژاپنی هست که شبیه 1 گربه هست.

در حالی که این موضوع آن را به 1 سکه میم تبدیل می کند، 1 جنبه وجود دارد که MonaCoin را از رقبا متمایز می کند.

بر خلاف بسیاری از همتایان خود، مانا کوین MonaCoin 1 واحد تجاری در ژاپن هست که در آن جا ایجاد شده است، در واقع، MonaCoin  را می توان با استفاده از “ین” ژاپن از طریق دستگاه های خود پرداز هوشمند در کشور خریداری کرد.

این سکه به طور گسترده در فروشگاه ها و بازرگانان آنلاین در ژاپن پذیرفته شده است، مانا کوین MonaCoin  هم چنین توسط آژانس خدمات مالی ژاپن تأیید شده هست و به اعتبار توکن می افزاید.

با این حال، این ارز دیجیتال به اندازه سایر میم کوین های موجود در بازار بی ثبات است، MonaCoin در سال 2017 به بالا ترین سطح خود یعنی 16.45 دلار رسید، از آن زمان، ارزش آن به طور قابل توجهی کاهش یافته هست.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

15) بیبی دوج کوین Baby Doge Coin – توکن دیجیتال ایجاد شده توسط جامعه  Doge Meme

بیبی دوج کوین Baby Doge Coin یکی از کوین های توکن‌ های میم هست که در سال 2021 راه ‌اندازی شد، نیازی به گفتن نیست که این ارز دیجیتال خود را به عنوان جانشین Dogecoin معرفی می‌ کند.

با این حال، هدف این تیم گسترش آگاهی در مورد دوج ها و اهدای پول به سازمان های خیریه حیوانات است، این میم کوین در بازار نوسانات شدیدی را پشت سر گذاشته هست.

بلافاصله پس از عرضه، قیمت Baby Doge Coin بیش از 900000 درصد افزایش یافت، ولی طی چند روز آینده آن، قیمت بیش از 90 درصد کاهش یافت.

در سه ماهه آخر سال 2021 و چند ماه اول سال 2022، قیمت بیبی دوج کوین نوسانات زیادی را پشت سر گذاشت، نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این هست که هیچ چیزی وجود ندارد که Baby Doge Coin را از دیگر رمز ارز های میم منحصر به فرد کند.

در عوض، قیمت این سکه به دلیل ارتباط نزدیک آن با Dogecoin و هم چنین 1 کمپین بازاریابی رسانه های اجتماعی قوی افزایش یافت، در نتیجه، هیچ راهی برای پیش بینی چگونگی حرکت سکه در آینده وجود ندارد.

16) ساموئید کوین  Samoyedcoin – آزمایشی Web3 Community Coin

ساموئید کوین Samoyedcoin ایجاد خود را به آناتولی یاکوونکو، بنیان گذار سولانا و سام بنکمن، فرید، غول ارز های دیجیتال تقدیم می کند، هدف اصلی پروژه Samoyedcoin تسریع پذیرش، توسعه و رشد شبکه Solana هست.

این پلتفرم هم چنین دارای سرعت تراکنش بالا و کار مزد پایین است، اگر چه ساموئید کوین Samoyedcoin در ابتدا بر روی میم کوین خود متمرکز بود.

اما در طول زمان تکامل یافته هست تا سایر ویژگی های Web3 را به اکوسیستم خود اضافه کند، امروزه دارای مجموعه NFT نیز می باشد که می توان آن را از طریق Solanaart خریداری کرد.

بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2

دنیای مجازی دنیای جوان ولی پر رمز و راز هست و شما اگر تازه در این فضا وارد شده اید لطفا ابتدا آموزش های لازم را از طریق دوره ارز دیجیتال ببینید بعد قدم به قدم جلو بروید تا متضرر نشوید.

5/5 - (35 امتیاز)

نوشته بهترین 16 رمز ارز میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 دو/2 اولین بار در آکادمی دکتر صادقی نیا.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: اسماعیل سالاری »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128155 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 9033 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :