درباره ما ...

«شرکت شهروندان» با محوریت توسعه کسب و کار های ایرانی در تاریخ 1395/12/15 تاسیس شد؛ «شرکت شهروندان» با استناد به جدیدترین استانداردهای اینستاگرام، گوگل و بازار ایران در نظر دارد دلگرمی و حس رضایتمندی را برای فروشگاه های ایرانی به ارمغان آورد.

eNamad.ir idpay-logo

مفتخر هستیم به همکاری با شرکت پگاه، شرکت مینو، شرکت دیجی کالا، شرکت شیرآلات ریابی، مجله مینیمال ها، مجله دوستداران سینما، انتشارات نگاه، فروشگاه ساغر، مجموعه تحقیقاتی بانو فرشته الوندی ، نمایندگی فروش محصولات برند جِنیس، برند پوشاک زنانه آرشیو، برند تبلیغاتی آروشا، برند هنری سیمرغ، برند صنعتی شوما و همچنین 11768 شرکت، مجله، برند و فروشگاه پیشتاز دیگر.

فالور | فالوور | فالور واقعی | فالوور واقعی | فالور پاپ آپ | پاپ آپ | پاپاپ | فالوئر | فالوئر واقعی | فالور حقیقی | فالوور حقیقی | لایک | لایک واقعی | فالور اینستاگرام | فالوور اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | فالوور واقعی اینستاگرام | خدمات و تبلیغات اینستاگرام | تبلیغات گسترده | طراحی سایت | املاک مجازی | شرکت شهروندان | citizenryco.ir | www.citizenryco.ir

تجاری سازی کانال تلگرام ، اولین و مهم ترین قدم برای ورود به دنیای کسب و کار تلگرامی هست؛ جهت آموزش بیشتر، لطفا تا انتها همراه با ما بمانید، باسپاس.

تجاری سازی کانال تلگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

تجاری سازی کانال تلگرام چیست؟

تلگرام در نسخه های جدید خود از امکان دیگری رونمایی کرده است، کانال تلگرام این روزها کمتر کسی است که با این گزینه آشنایی نداشته باشد شاید دوست داشته باشید بیشتر در مورد ان بدانید!

کانال های تلگرام در واقع چیزی شبیه به Public Chats وایبر می باشد، البته با کمی تغییرات! در کانال تلگرام برای جذب اعضا مانند گروه محدودیتی وجود ندارد و شما قادرید بی نهایت عضو در کانال تلگرام خودتان جذب کنبد!

البته یکی از معایب که بعضی آن را نقطه قوت می دانند عدم ارسال مطلب توسط اعضا می باشد؛ در این صورت خود شما می توانید افرادی را به عنوان مدیر کانال تعیین کنید تا در ارسال مطلب به کانال شما را یاری کنند.

در ادامه با آموزش مراحل تجاری سازی کانال تلگرام همراه ما خواهید بود …

تجاری سازی کانال تلگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

مزایای کانال های تجاری تلگرام

 • امکان جذب بی نهایت عضو
 • امکان ارسال مطالب فقط توسط مدیران کانال
 • امکان ساخت کانالهای خصوصی و عمومی
 • قابلیت ایجاد لینک و دعوت از دوستان خودتان برای عضویت در کانال شما

معایب کانال های تجاری تلگرام

تنها اشکالی که می توان برای کانالهای تلگرام بیان کرد عدم امکان ثبت نظرات کاربران با لایک یا دیس لایک می باشد.

نحوه تجاری سازی کانال تلگرام در نسخه اندروید تلگرام

۱ – در مرحله اول آخرین نسخه تلگرام را پس از دانلود روی گوشی اندروید خود نصب کنید

۲ – سپس مانند عکس زیر به به تنظیمات تلگرام مراجعه کنید.

تجاری سازی کانال تلگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

۳ – گزینه New Channel را کلیک کنید مانند عکس زیر.

تجاری سازی کانال تلگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

۴ – سپس  همانند عکس زیر با گزینه هایی روبرو می شوید که توضیحات لازم در زیر عکس بیان شده

تجاری سازی کانال تلگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

Channel Name  در این بخش نام کانال خود را به لاتین بنویسید

Description توضیحات کانال خود را به فارسی یا لاتین بنویسید

با کلیک روی آیکون دوربین که در بالا با فلش و توضیح مشخص کرده ایم قادر به انتخاب یک لوگو یا عکس برای کانال تلگرام خود خواهید بود.

در مرحله آخر تیک بالای صفحه را انتخاب کنید تا تجاری سازی کانال تلگرام شما وارد مرحله بعدی شود.

۴ – در این مرحله با با گزینه های مختلفی مانند تصویر مواجه می شوید که در زیر عکس توضیح داده شده است.

تجاری سازی کانال تلگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

Public Chat  این نوع کانال به صورت عمومی می باشد یعنی کاربرقبل از عضویت میتواند مطالب کانال را ببیند سپس در صورت تمایل با کلیک روی دکمه Join عضو کانال شما شود.

Private Chat با انتخاب این گزینه شما یک گروه خصوصی می سازید و کاربر پس از عضویت میتواند محتویات کانال تلگرام را مشاهده کند

Link  در این بخش شما بایستی لینک کانال را به لاتین وارد کنید که میتواند نام کانال باشد این لینک کاربران را هنگام دریافت پیامهای کانال به کانال شما هدایت میکند و از طریق جستجوی تلگرام نیز امکان دستیابی به کانال را برای کاربران مهیا می کند.

در پایان روی تیک بالای صفحه که در عکس مشخص شده است کلیک کنید.

۵ – در مرحله آخر امکان دعوت دوستان خود را به کانال دارید. با کلیک روی هر کدام از دوستان قادر به دعوت آنها به کانال می باشید ، بعد از انتخاب دوستان روی تیک بالای صفحه کلیک کنید.

۶ – تجاری سازی کانال تلگرام انجام شد و اکنون می توانید از آن استفاده کنید.

مدیریت کانال تجاری تلگرام

معمولا مدیریت کانال تجاری تلگرام نسبت به تجاری سازی کانال تلگرام آسان است و شما به راحتی قادر به مدیریت بخش های آن می باشید اما  نحوه مدیر کردن یکی از کاربران در کانال تجاری تلگرام به شرح زیر می باشد:

 • پس از ورود به کانال تلگرام روی نام کانال خود در بالای صفحه کلیک کنید
 • سپس روی Administrators کلیک کنید و بعد از آن روی Add Administrator کلیک کرده از میان لیست کاربران، کاربری از کانال را انتخاب کنید ، اکنون کاربر انتخاب شده نیز مدیر کانال می باشد.

چگونه دوستان خودمان را دعوت کنیم ؟

مانند مرحله قبل روی نام گروه بالای صفحه کلیک کنید، هم اکنون روی Members کلیک کرده و روی Add Member کلیک کنید، هم اکنون می توانید دوستان خود را دعوت کنید البته فقط قادرید تنها 200 نفر از دوستان و مخاطبین خود را به کانال دعوت کنید.

تجاری سازی کانال تلگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

هدف از تجاری سازی کانال تلگرام چیست؟

 معمولا هر کاربر با هدف خاصی نسبت به ساخت و ایجاد کانال اقدام می کنند که ما در این بخش تعدادی از اهداف کاربران را برای شما نام می بریم.

1 . معرفی فروشگاه، کالا و خدمات

یکی از بسترهای مناسب برای معرفی محصول و خدمات ایجاد کانال در تلگرام و قرار دادن محصولات و یا خدمات در کانال است که این کار تاثیر ویژه ای بر فروش دارد.

در صورتی که شما صاحب کسب و کاری هستید می توانید با ایجاد یک کانال محصول خود را به کاربران معرفی کنید و فروش اینترنتی داشته باشید.

2. اخبار و اطلاع رسانی

این روزا ها ساخت کانال تلگرامی فقط محدود به معرفی محصول و فروش نیست و کاربران می توانند کانالی با محتوای اخبار روز ایجاد کنند و با هدف اطلاع رسانی اخبار به مردم فعالیت کنند.

در صورتی که اطلاعات و اخبار صحیح و مناسب را به کاربران ارائه دهید در دراز مدت باعث افزایش بازدید کانال تلگرام و در نتیجه افزایش ممبر تلگرام خواهد شد.

3. کسب درامد از تجاری سازی کانال تلگرام

با روی کار آمدن کانال های تلگرامی دیگر نیاز نیست که شما حتما فروشگاه داشته باشید شما می توانید بدون داشتن فروشگاه صاحب کسب و کار باشید و از این طریق درآمد داشته باشید. بنابراین کانال های تلگرامی بسیاری از انسان ها را از تاسیس فروشگاه و هزینه های زیاد آن بی نیاز می کنند.

4. کسب درآمد از طریق تبلیغات در کانال

به غیر از سه روشی که در قسمت بالا توضیح دادیم می توانید از طریق تبلیغ سایر کانال ها در کانال خود ( البته در صورتی که کانال مورد نظرتان دارای مطالب مفیدی باشد) به تبلیغ محصولات و یا خدمات دیگران بپردازید و از این طریق درآمد کسب کنید.

تجاری سازی کانال تلگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

بازاریابی از طریق ساخت فروشگاه تلگرامی رایگان

 آمارها نشان می دهند، استفاده از شبکه‎ اجتماعی تلگرام بیشترین مقبولیت را در بین کاربران ایرانی دارد، تا جایی‎ که فیلترینگ تلگرام هم نتوانست کاربران ایرانی را از این شبکه اجتماعی محبوب خارج کند.

به جرئت میتوان گفت: همه‎ کاربران ایرانی شبکه‎ اجتماعی “تلگرام” در زمانی کوتاه پس از فیلترینگ، دوباره با روش ‎های مختلف به این شبکه‎ اجتماعی بازگشتند و فعالیت خود را از سر گرفتند.

 نکته قابل توجه این است که بازدهی و کارایی این اپلیکیشن به حدی چشم گیر بوده، که افراد متخصص در حوضه‎ ی بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ، کانال و ربات تلگرام را برای رونق تجارت شرکت‎ ها و ارگان ‎ها، توصیه نموده‎ اند.

در این راستا تقریبا تمامی کسب و کارها، از یک سوپر مارکت کوچک گرفته تا فروشگاهی بزرگ، به دنبال بالا بردن فروش و افزایش سود خود از طریق این شبکه‎ اجتماعی هستند.

 برای ساخت فروشگاه تلگرامی راه ‎های گوناگونی وجود دارد؛ از قبیل ایجاد گروه، کانال، ربات فروشگاهی و… معمولا به هر میزان که کار گسترده‎ تر باشد مدیران فروشگاه به دلیل حجم‎ بالای پیام های داخل گروه تمایلی به تشکیل آن و مواجه با حواشی آن ‎را ندارند.

بنابراین خود را درگیر مدیریت و تجاری سازی کانال تلگرام نمی کنند و در عوض به کانال و ربات تلگرامی روی می‎ آورند.

تجاری سازی کانال تلگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

ساخت ربات فروشگاهی تلگرام به صورت رایگان

 در تلگرام امکان ساخت ربات های هوشمند وجود دارد؛ یکی از ویژگی های منحصر به فرد تلگرام همین امکان ساخت ربات رایگان جهت دستیابی هر چه بیشتر به غایت تجاری سازی کانال تلگرام، در آن است.

در واقع ربات تلگرام نوعی حساب کاربری برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام می‎ باشد و کاربران می توانند با ارسال دستورات گوناگون از ربات های تلگرام استفاده کنند؛ از این قابلیت می‎ توان استفاده ‎های گوناگونی کرد، یکی از این کاربردها می ‎تواند ساخت فروشگاه تلگرامی باشد.

اما بهتر از ساخت ربات تلگرام، طراحی سایت اینترنتی می باشد؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی «طراحی وبسایت فروشگاهی حرفه ای» کلیک بفرمایید.

ممبر واقعی تلگرام | ممبر تلگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

چرا کسب درآمد از طریق تلگرام رایج شده؟

کسب درآمد از تجاری سازی کانال تلگرام به دلایل بسیاری برای کاربران جذابیت دارد؛ در حال حاضر خانواده‌های ایرانی که تاکنون برای باز کردن یک مغازه تجاری در شهر خود با مشکلات زیادی روبرو بودند، اکنون به راحتی می‌توانند به درآمد‌های قابل قبولی در آن برسند.

اما چه ویژگی‌هایی در تجاری سازی کانال تلگرام وجود دارد که آن را تا این حد برای کسب درآمد جذاب نموده است؟

۱- دسترسی آسان برای همه کاربران

برای حضور در تلگرام شما تنها نیاز به یک موبایل هوشمند و یک سیم‌کارت خواهید داشت؛ با وجود این ابزار ها هر کسی می‌تواند در این شبکه مجازی عضو شود و کسب‌وکار خود را در آن راه‌اندازی نماید.

۲- عدم نیاز به سرمایه اولیه زیاد

برخلاف روش‌های دیگر کسب درآمد و کسب‌وکار که حضور در آن‌ها نیاز به سرمایه‌های اولیه هنگفتی دارد، حضور در تلگرام با هزینه‌های بسیار کم و حتی بدون هزینه امکان‌پذیر خواهد بود.

از این‌رو کاربرانی که به دنبال صرفه‌جویی‌های مالی در شروع کسب‌وکار خود هستند، می‌توانند از تجاری سازی کانال تلگرام به نفع خود بهره ببرند.

۳- عدم نیاز به مجوزهای دست‌ و پا گیر

برای فعالیت در بازارهای سنتی، نیاز به مجوزهای بسیار زیادی خواهید داشت، اما در تلگرام این محدودیت‌ها و جود ندارد و شما به‌راحتی می‌توانید کانال شخصی خود را تأسیس کنید، تجاری سازی کانال تلگرام را انجام داده و به کسب درآمد در آن مشغول شوید.

پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام
تجاری سازی کانال تلگرام

۴- محیط کاربری آسان

واقعیت این است که برای حضور و فعالیت در تلگرام شما نیاز به هیچ کلاس آموزشی نخواهید داشت و در همان بار اولی که وارد این نرم‌افزار می‌شوید، نحوه عملکرد آن را یاد خواهید گرفت و می‌توانید از آن استفاده کند.

۵- پشتیبانی از زبان فارسی

یکی دیگر از مزیت‌هایی که تلگرام برای کاربران ایرانی دارد، امکان استفاده از آن به زبان فارسی است؛ این نرم‌افزار به دلیل حضور پرشور ایرانی‌ها در آن، آپدیت‌های خود را به زبان فارسی هم ارائه می‌دهد.

۶- امنیت بالا و امکان تجاری سازی کانال تلگرام

تلگرام یکی از امن‌ترین شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزارهای موبایلی است؛ این شبکه به گفته مدیر آن به‌هیچ‌وجه قابل هک نخواهد بود اما حتماً نیاز خواهید داشت تا موارد امنیتی در نظر گرفته‌شده در آن را رعایت نمایید.

باوجود این مزیت‌های جذاب تجاری سازی کانال تلگرام برای کاربران ایرانی، استفاده از آن کامل رایج شده است؛ علاوه بر این عدم نیاز به صرف زمان خیلی زیاد برای رسیدن به درآمدهای بالا نیز از دیگر دلایلی است که کاربران را به سمت استفاده از این نرم‌افزار کشانده است.

سپاسگزاریم که تا پایان مقاله تجاری سازی کانال تلگرام همراه ما بودید؛ با مشاوره رایگان از طریق شماره تماس در پایین سایت، درخدمت شما و نظرات خوبتان هستیم، مانا باشید.
مطالب مرتبط
لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی علامت‌گذاری شده‌اند *


خدمات شرکت تبلیغاتی شهروندان • فالور | فالوور | فالور واقعی | فالوور واقعی | فالور پاپ آپ | پاپ آپ | پاپاپ | فالوئر | فالوئر واقعی | فالور حقیقی | فالوور حقیقی | لایک | لایک واقعی | فالور اینستاگرام | فالوور اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | فالوور واقعی اینستاگرام | خدمات و تبلیغات اینستاگرام | تبلیغات گسترده | طراحی سایت | املاک مجازی | شرکت شهروندان | citizenryco.ir | www.citizenryco.ir
  خدمات اینستاگرام

  بر طبق آمار رسمی کمپانی اینستاگرام، این شبکه اجتماعی محبوب، بیش از دو میلیارد مخاطب فعال دارد؛ شما با استفاده از خدمات اینستاگرام کمپانی شهروندان، می توانید از رقیبان خود سبقت بگیرید و آمار فروشتان را به حداکثر میزان خود، ارتقاء دهید.

  خدمات اینستاگرام

 • فالور | فالوور | فالور واقعی | فالوور واقعی | فالور پاپ آپ | پاپ آپ | پاپاپ | فالوئر | فالوئر واقعی | فالور حقیقی | فالوور حقیقی | لایک | لایک واقعی | فالور اینستاگرام | فالوور اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | فالوور واقعی اینستاگرام | خدمات و تبلیغات اینستاگرام | تبلیغات گسترده | طراحی سایت | املاک مجازی | شرکت شهروندان | citizenryco.ir | www.citizenryco.ir
  خدمات تلگرام

  بر طبق آمار رسمی کمپانی تلگرام، این شبکه اجتماعی محبوب، بیش از یک میلیارد مخاطب فعال دارد؛ شما با استفاده از خدمات تلگرام کمپانی شهروندان، می توانید از رقیبان خود سبقت بگیرید و آمار فروشتان را به حداکثر میزان خود، ارتقاء دهید.

  خدمات تلگرام

 • فالور | فالوور | فالور واقعی | فالوور واقعی | فالور پاپ آپ | پاپ آپ | پاپاپ | فالوئر | فالوئر واقعی | فالور حقیقی | فالوور حقیقی | لایک | لایک واقعی | فالور اینستاگرام | فالوور اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | فالوور واقعی اینستاگرام | خدمات و تبلیغات اینستاگرام | تبلیغات گسترده | طراحی سایت | املاک مجازی | شرکت شهروندان | citizenryco.ir | www.citizenryco.ir
  آموزش اینستاگرام

  کمپانی تبلیغاتی شهروندان در این بخش پکیج های آموزش کسب فالور واقعی اینستاگرام را به شما هم وطن گرامی پیشنهاد می دهد؛ البته این پیشنهاد برای آن دسته از مشتریان محترمی می باشد که پیج اینستاگرام دارند، هدف ما، ارتقاء دانش شماست.

  آموزش اینستاگرام

 • فالور | فالوور | فالور واقعی | فالوور واقعی | فالور پاپ آپ | پاپ آپ | پاپاپ | فالوئر | فالوئر واقعی | فالور حقیقی | فالوور حقیقی | لایک | لایک واقعی | فالور اینستاگرام | فالوور اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | فالوور واقعی اینستاگرام | خدمات و تبلیغات اینستاگرام | تبلیغات گسترده | طراحی سایت | املاک مجازی | شرکت شهروندان | citizenryco.ir | www.citizenryco.ir
  طراحی سایت

  کمپانی تبلیغاتی شهروندان در این بخش طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی را به شما هم وطن گرامی توصیه می نماید؛ لازم به ذکر می باشد که از الزامات یک فروشگاه خوب در قرن 21، وجود یک سایت حرفه ای فروشگاهی منطبق بر آخرین استانداردها می باشد.

  طراحی سایت

 • فالور | فالوور | فالور واقعی | فالوور واقعی | فالور پاپ آپ | پاپ آپ | پاپاپ | فالوئر | فالوئر واقعی | فالور حقیقی | فالوور حقیقی | لایک | لایک واقعی | فالور اینستاگرام | فالوور اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | فالوور واقعی اینستاگرام | خدمات و تبلیغات اینستاگرام | تبلیغات گسترده | طراحی سایت | املاک مجازی | شرکت شهروندان | citizenryco.ir | www.citizenryco.ir
  تبلیغات گسترده

  کمپانی تبلیغاتی شهروندان در این بخش تبلیغات در سایت های کمپانی، تبلیغات در گروه های واتساپ کمپانی و تبلیغات گسترده در اپلیکیشن های همکار را برای شما خوبان فراهم آورده است؛ ما تمام تلاش خود را جهت فروش فوری محصولات شما به کار گرفته ایم.

  تبلیغات گسترده

 • فالور | فالوور | فالور واقعی | فالوور واقعی | فالور پاپ آپ | پاپ آپ | پاپاپ | فالوئر | فالوئر واقعی | فالور حقیقی | فالوور حقیقی | لایک | لایک واقعی | فالور اینستاگرام | فالوور اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | فالوور واقعی اینستاگرام | خدمات و تبلیغات اینستاگرام | تبلیغات گسترده | طراحی سایت | املاک مجازی | شرکت شهروندان | citizenryco.ir | www.citizenryco.ir
  املاک مجازی

  کمپانی تبلیغاتی شهروندان در این بخش خرید پیج اینستاگرام و کانال تلگرام را به شما هم وطن گرامی پیشنهاد می دهد؛ البته این پیشنهاد برای آن دسته از مشتریان محترمی می باشد که پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام ندارند، هدف ما رضایت شماست.

  املاک مجازی


«شرکت شهروندان» با محوریت توسعه کسب و کار های ایرانی در تاریخ 1395/12/15 تاسیس شد؛ «شرکت شهروندان» با استناد به جدیدترین استانداردهای اینستاگرام، گوگل و بازار ایران در نظر دارد دلگرمی و حس رضایتمندی را برای شرکت ها و فروشگاه های ایرانی به ارمغان آورد .

مفتخر هستیم به همکاری با شرکت پگاه، شرکت مینو، شرکت دیجی کالا، شرکت شیرآلات ریابی، مجله مینیمال ها، مجله دوستداران سینما، انتشارات نگاه، فروشگاه ساغر، مجموعه تحقیقاتی بانو فرشته الوندی ، نمایندگی فروش محصولات برند جِنیس، برند پوشاک زنانه آرشیو، برند تبلیغاتی آروشا، برند هنری سیمرغ، برند صنعتی شوما و همچنین 11768 شرکت، مجله، برند و فروشگاه پیشتاز دیگر.
«مطالب پیشنهادی»

سایت | طراحی سایت | طراحی وبسایت | طراحی سایت فروشگاهی | طراحی وبسایت فروشگاهی | شرکت شهروندان اکانت بیزینس اینستاگرام پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام اکانت بیزینس اینستاگرام خدمات اینستاگرام

«آخرین مطالب»