citizenryco.ir logo تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز) ...
تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://pooleno.ir/blog/dogecoin-technical-analysis/

دوج کوین با نماد DOGE یا Ɖ یک ارز رمزنگاری شده در بازار کریپتو است. دوج کوین که یکی از رمز ارزهای بسیار محبوب دنیای ارزهای دیجیتال است از محبوبیت بسیار بالایی در میان سرمایه گذران برخوردار است. این میم کوین، به دلیل پامپ‌های قدرتمند خود مورد علاقه معامله‌گران بوده و حجم معاملات روزانه بسیار بالایی دارد. در پول نو به روزترین تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنید. برای خرید دوج کوین می‌توانید به سادگی در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را بدون نیاز به احراز هویت انجام دهید.

تحلیل دوج کوین امروز (۲۴ آذر ۱۴۰۱)

در تحلیل امروز دوج با بررسی چارت این ارز دیجیتال و سرنوشت آن همراه پول نو باشید.


تحلیل دوج کوین ۲۰ آذر ۱۴۰۱

قیمت دوج کوین در محدوده حساسی قرار دارد و به نظر می‌رسد در صورتی که از این ناحیه حمایت نشود، احتمال ریزش شدید قیمت آن وجود خواهد داشت. در تحلیل امروز دوج کوین با ما همراه باشید.

تحلیل جدید دوج کوین

همانطور که در نمودار دوج کوین قابل مشاهده است،‌ قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر به یک حمایت مهم روزانه رسیده است. این محدوده از آنجایی برای دوج حائز اهمیت است که در گذشته نیز بارها معامله‌گران به آن واکنش نشان داده‌اند.

در صورتی که در این ناحیه شاهد حمایت دوباره خریداران باشیم، احتمال افزایش دوباره قیمت دوج وجود خواهد داشت. در این صورت احتمالا دوج بتواند تا مقاومت بعدی خود در حوالی محدوده ۰.۱۱ دلار رشد کند.

این در حالی است که از دست رفتن ناحیه اشاره شده روزهای تاریکی را برای دوج کوین رقم خواهد زد و این ارز دیجیتال برای به دست آوردن دوباره این محدوده با چالش‌های زیادی رو به رو خواهد شد.


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۱۷ آذر ۱۴۰۱

در تحلیل امروز دوج کوین به بررسی چارت این ارز دیجیتال محبوب بازار می‌پردازیم. با پول نو همراه باشید.

تحلیل دوج کوین ۱۵ آذر ۱۴۰۱

دوج کوین روز گذشته ریزشی جزئی را تجربه کرد که دلیل آن را می‌توان برخورد آن با محدوده مقاومتی ابر کومو اندیکاتور ایچیموکو دانست. در تحلیل امروز دوج با بررسی چارت این ارز دیجیتال سعی می‌کنیم به پیش بینی روند آن در روزهای پیش رو بپردازیم.

اگر نگاهی به نمودار دوج داشته باشیم، متوجه می‌شویم که قیممت این ارز دیجیتال شدیداً به محدوده مقاومتی ابر کومو نزدیک شده و بعد از کمی نفوذ به داخل این ناحیه به دلیل خاصیت مقاومتی قوی آن ریزش کرده است.

باید توجه داشته باشیم که بیت کوین هم در حال حاضر در محدوده ۱۷ هزار دلار شاهد درگیری شدید میان خریداران و فروشندگان است. در صورتی که روند بیت کوین به دست خریداران بیفتد شاهد رشد کل بازار به خصوص دوج کوین خواهیم بود.

این در حالی است که اگر شاهد ریزشی شدن دوباره بیت کوین باشیم، دوج کوین نیز به سمت نواحی حمایتی پایین‌تر خود یک حرکت نزولی را شروع خواهد کرد. فعلا نشانه‌ای که برای رشد دوج کوین باید در نظر داشته باشیم، شکسته شدن محدوده ابر ایچیموکو است. در این صورت دوج می‌تواند با قدرت به سمت نواحی مقاومتی بالاتر پیشروی کند.


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۱۰ آذر ۱۴۰۱

دوج کوین بعد از تکمیل پول بک به تریگر نزولی خود روند صعودی خوبی را در پیش گرفته و در ۱۰ روز اخیر رشدی حدودا ۴۰ درصدی را تجربه کرده است. در تحلیل امروز این ارز دیجیتال با ما همراه باشید.

تحلیل دوج کوین ۶ آذر ۱۴۰۱

دوج کوین در هفته اخیر با قدرت از محدوده حمایتی خود بازیابی شده و روندی صعودی را آغاز کرده است. اما آیا این روند در روزهای آینده نیز می‌تواند ادامه داشته باشد؟ در تحلیل امروز دوج سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم.

اگر نگاهی به نمودار دوج داشته باشیم، متوجه می‌شویم که این ارز دیجیتال به دلیل برخورد با یک حمایت مهم روزانه بار دیگر فاز صعودی گرفته است و در حال حاضر قیمت آن به نزدیک‌ترین مقاومت چارت رسیده است.

در صورتی که دوج کوین در روزهای پیش رو، مقاومت روزانه خود را بشکند احتمال ادامه یافتن روند صعودی آن وجود دارد. در این صورت DOGE می‌تواند تا حوالی مقاومت بالاتر خود در حوالی ۰.۱۶ دلار رشد کند.

این در حالی است که اگر معامله‌گران کوتاه مدت شروع به سیو سود کنند، احتمالا شاهد ریزش دوباره دوج کوین خواهیم بود. در این صورت قیمت دوج می‌تواند تا حمایت قبلی خود ریزش کند.


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۳ آذر ۱۴۰۱

در تحلیل امروز دوج کوین به بررسی تایم فریم روزانه و ۴ ساعته این ارز دیجیتال پرداخته‌‌ایم. این دو تایم فریم به ترتیب برای پیش بینی آینده دوج در میان مدت و کوتاه مدت کاربرد دارند. با ما همراه باشید.


تحلیل دوج کوین ۱ آذر ۱۴۰۱

قیمت دوج کوین به محدوده ۰.۷۳ دلار رسیده و در هفته‌های اخیر ریزش‌های شدیدی را پشت سر گذاشته است. آیا این روند نزولی همچنان ادامه خواهد داشت؟ در تحلیل امروز دوج با ما همراه باشید.

تحلیل دوج

پیش از رشدهای خیره کننده دوج در چند هفته گذشته،‌ تریگر داخلی و خارجی آن را مشخص کرده بودیم و گفته بودیم که در صورت شکست این نواحی می‌توانیم شاهد رشد جذاب قیمت دوج باشیم. این اتفاق افتاد، اما با ریزش بازار دوج کوین هم ریزش‌های شدیدی را تجربه کرد.

بعد از این ریزش‌ها در حال حاضر قیمت به تریگر خود پول بک زده و امکان رشد دوباره آن وجود دارد. البته این سناریو در صورتی که وضعیت بازار خوب بود، از اعتبار بالایی برخوردار بود. اما فعلا به دلیل وضعیت حساس بیت کوین نمی‌توانیم چندان به رشد دوباره دوج امیدوار باشیم.

بنابراین در بهترین حالت اگر دوج بتواند برای مدتی در همین حوالی رنج زده و کف سازی کند، می‌توانیم امیدوار باشیم که بار دیگر یک روند صعودی تازه را در چارت دوج مشاهده کنیم.


تحلیل تکنیکال دوج کوین (DOGE) در آبان ۱۴۰۱

تحلیل‌هایی که در ادامه مشاهده می‌کنید مربوط به آبان ماه ۱۴۰۱ هستند و تنها خاصیت آرشیوی دارند. برای مطالعه جدیدترین تحلیل دوج کوین، به ابتدای همین مطلب مراجعه کنید.

تحلیل دوج کوین ۲۶ آبان ۱۴۰۱

بعد از ریزش شدید دوج اکنون شاهد رنج زدن قیمت این دارایی دیجیتال هستیم. از دلایل اصلی این مسئله غیر از درگیری بین خریداران و فروشندگان، رنج زدن خود بیت کوین است که روی روند سایر آلت کوین‌ها نیز تاثیر می‌گذارد.

تحلیل دوج

همانطور که در نمودار دوج قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از رشدهای اخیر به سقف کانال برخورد کرده و در حال حاضر در محدوده حمایتی میانه کانال در حال رنج زدن است.

به نظر می‌رسد در صورتی که دوج بتواند در محدوده فعلی به خوبی کف سازی کند، بار دیگر تا سقف کانال فعلی رشد کند. البته این اتفاق در صورتی رقم خواهد خورد که شاهد شکسته شدن تریگر در تایم فریم‌های پایین‌تر باشیم.

از طرف دیگر از آنجایی که جو کل بازار همچنان منفی است و وضعیت بیت کوین هم چندان مشخص نیست، امکان شروع دوباره ریزش بازار وجود دارد. در این صورت دوج نیز می‌تواند تا کف کانال و حتی نواحی پایین‌تر سقوط کند.


تحلیل دوج کوین ۲۲ آبان ۱۴۰۱

دوج کوین در هفته‌های اخیر جزو پرسودترین رمز ارزهای بازار بود، اما نهایتا با ریزش شدید بیت کوین، با قدرت سقوط کرد و در حال حاضر در حوالی محدوده ۰.۰۸۷ دلار معامله می‌شود. در تحلیل امروز دوج با ما همراه باشید.

باند بولینگر دوج کوین

همانطور که در نمودار دوج به وضوح قابل مشاهده است، قیمت این میم کوین به بالای سطوح بالایی باند بولینگر نفوذ کرده و به دلیل خاصیت مقاومتی بالای این محدوده شدیداً ریزش کرده است.

در حال حاضر قیمت به زیر سطح میانی باند بولینگر رسیده که می‌توان از آن به عنوان قوی‌ترین محدوده حمایتی/مقاومتی این اندیکاتور یاد کرد. از آنجایی که قیمت به زیر این ناحیه رسیده، خود این سطح به یک مقاومت برای دوج تبدیل شده است.

در صورتی که دوج بتواند این سطح را به سمت بالا بشکند، امکان رشد دوباره قیمت آن وجود دارد. البته این مسئله وابستگی شدیدی به قیمت بیت کوین نیز خواهد داشت. در صورتی که بیت کوین در روزهای آتی بازیابی نشود، بعید به نظر می‌رسد دوج بتواند یک روند صعودی تازه را آغاز کند.


تحلیل دوج کوین ۱۸ آبان ۱۴۰۱

دوج کوین در چند روز اخیر ریزش قیمتی شدیدی را تجره کرده است. بخشی از این مسئله به دلیل سیو سود معامله‌گران بود، اما با ریزش شدید بیت کوین در روز گذشته، ممنتوم سقوط دوج کوین نیز بسیار تشدید شد.

اگر به چارت دوج کوین دقت کنیم، متوجه می‌شویم که این ارز دیجیتال با ریزش‌های اخیر پول بک خود به تریگر نزولی را کامل کرده و در نتیجه امکان رشد دوباره آن وجود دارد.

البته ممنتوم پول بک دوج کوین بسیار شدید است و این مسئله می‌تواند نگران کننده باشد. در صورتی که این ریزش‌ها همچنان ادامه‌ پیدا کنند، احتمالا شاهد از دست رفتن این محدوده خواهیم بود.

در کنار این دو مسئله باید به این نکته نیز دقت کنیم که روند بیت کوین نیز تاثیر بسزایی در آینده دوج کوین خواهد داشت. در نتیجه اگر BTC کمی در روزهای آتی بازیابی شود، احتمال رشد دوج کوین نیز وجود خواهد داشت.


تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۱۵ آبان ۱۴۰۱

همانطور که می‌دانید دوج کوین در روزهای اخیر رشدهای بسیار جذابی را تجربه کرده است که یکی از اصلی‌ترین دلایل آن را می‌توان خرید توییتر توسط ایلان ماسک دانست. اما آیا روند صعودی دوج ادامه خواهد داشت؟ با ما همراه باشید.

تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته

اگر به تایم فریم ۴ ساعته دوج کوین نگاهی داشته باشیم، متوجه فشردگی قیمت آن در محدوده فعلی خواهیم شد. دو خط روند بسیار مهم در چارت دوج وجود دارد که شکسته شدن هرکدام می‌تواند سرنوشت این رمز ارز را در روزهای آینده تعیین کند.

در صورتی که خط روند نزولی دوج (که همان تریگر فعلی این رمز ارز است) شکسته شود، احتمال پامپ دوباره این ارز دیجیتال وجود خواهد داشت. این مسئله را هم باید در نظر داشته باشیم که توییت‌های ایلان ماسک نیز از این به بعد تاثیر چشمگیرتری در قیمت این رمز ارز خواهند داشت.

اگر در روزهای آتی شاهد ریزش دوباره دوج کوین باشیم، احتمال از دست رفتن خط روند صعودی آن وجود دارد. در این صورت با افزایش فشار فروش، قیمت دوج نیز کاهش شدیدی را تجربه خواهد کرد.

تحلیل ویدیویی دوج کوین ۱۲ آبان ۱۴۰۱

اگر هفته گذشته بازار را دنبال کرده باشید، احتمالاً متوجه رشدهای جذاب دوج کوین شده باشید. در تحلیل امروز دوج کوین به بررسی امکان رشد دوباره این رمز ارز در روزهای آتی خواهیم پرداخت.


تحلیل دوج کوین ۱۱ آبان ۱۴۰۱

با اطمینان می‌توان گفت که دوج کوین در روزهای اخیر موفق‌ترین رمز ارز بازار کریپتوکارنسی بوده است. اما آیا روند صعودی آن همچنان ادامه خواهد داشت؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

رشد دوج کوین با خرید توییتر توسط ایلان ماسک

همانطور که مطلع هستید، ایلان ماسک بالاخره بعد از کشمکش‌های بسیار توییتر را خریداری کرد و این مسئله یکی از دلایل اصلی رشد خیره کننده دوج کوین در روزهای گذشته بوده است. ایلان ماسک را می‌توان بزرگترین هوادار دوج کوین دانست.

از آنجایی که دوج کوین رشد شدیدی را در این هفته تجربه کرده، به نظر می‌رسد فعلا زمان مناسبی برای خرید آن نیست. همانطور که در نمودار دوج نیز مشخص شده، قیمت این رمز ارز به سقف کانال فعلی خود نزدیک شده است.

در صورتی که این سقف در روزهای آتی شکسته شود، می‌توان به روند صعودی دوج کوین امیدوار بود. این در حالی است که ریزش بیشتر قیمت می‌تواند باعث برگشت این رمز ارز به حمایت‌های پایین‌تر شود.


تحلیل دوج کوین ۷ آبان ۱۴۰۱

دوج کوین رشدی بسیار جذاب را در روزهای اخیر تجربه کرده و به نظر می‌رسد روند صعودی آن همچنان ادامه داشته باشد. در تحلیل امروز با نگاهی به چارت این رمز ارز، به پیش بینی روند آن در روزهای پیش رو می‌پردازیم.

همانطور که در تحلیل‌های قبل اشاره کرده بودیم، یک الگوی مثلث در چارت دوج کوین تشکیل شده بود و قیمت با قدرت از سقف این مثلث خارج شد. این مسئله باعث رشد حدوداً ۵۰ درصدی این رمز ارز شده است.

تحلیل امروز دوج

بالاخره بعد از مدت‌ها روند نزولی خسته کننده، شاهد یک افزایش قیمت جذاب در چارت دوج کوین هستیم. اما سوال اصلی این است که آیا این روند همچنان در هفته‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت؟

برای پاسخ به این سوال باید علاوه بر تحلیل دوج، نگاهی به تحلیل بیت کوین هم داشته باشیم. در صورتی که بیت کوین روند صعودی خود را در هفته‌های پیش رو با قدرت ادامه دهد، دوج کوین نیز می‌تواند مقاومت‌های خود را شکسته و رشد بیشتری را تجربه کند.

همانطور که در نمودار این رمز ارز قابل مشاهده است، دوج کوین با یک مقاومت سرسخت در محدوده فعلی درگیر شده و در صورت شکست آن می‌تواند تا حوالی مقاومت بعدی یعنی عدد ۰.۱۰ دلار رشد کند. از طرف دیگر سیو سود معامله‌گران منجر به ریزش قیمت دوج کوین خواهد شد.


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۵ آبان ۱۴۰۱

در تحلیل ویدیویی امروز دوج کوین دلایل رشد اخیر این رمز ارز را بررسی کرده و اهداف قیمتی آن را تحلیل می‌کنیم. با پول نو همراه باشید.


تحلیل دوج کوین ۱ آبان ۱۴۰۱

قیمت دوج کوین در روزهای اخیر شدیدا به تریگر نزولی روزانه خود نزدیک شده و در وضعیت بسیار حساسی قرار گرفته است. در تحلیل امروز چارت دوج کوین با ما همراه باشید.

همانطور که اشاره شد، دوج کوین شدیداً به تریگر نزولی خود نزدیک شده و در صورتی که بتواند این محدوده را به سمت بالا رد کند، می‌توانیم شاهد شروع یک روند صعودی تازه در نمودار دوج باشیم.

این در حالی است که محدوده فعلی به دلیل خاصیت مقاومتی بالای خود منطقه‌ای مهم در چارت این میم کوین محسوب می شود. شکسته نشدن این ناحیه به معنی افزایش سرعت ریزش دوج کوین در روزهای پیش رو خواهد بود.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم، این است که فعلا بیت کوین هم درگیر یک مقاومت داینامیک مهم است و اگر از این محدوده ریزش کند،‌ سایر رمز ارزها مانند دوج کوین نیز نمی‌توانند نواحی مقاومتی خود را بشکنند.


تحلیل دوج کوین مهر ۱۴۰۱

در ادامه تحلیل‌های مربوط به مهر ماه ۱۴۰۱ ارز دوج کوین را مشاهده می‌کنید.

تحلیل دوج کوین ۲۶ مهر ۱۴۰۱

در تحلیل قبلی دوج کوین، یک الگوی مهم در چارت این رمز ارز ترسیم کردیم و فعلا دوج در حال پیشروی به سمت تریگر نزولی خود است. در تحلیل امروز سعی می‌کنیم با در نظر داشتن تحلیل قبل، از دیدگاهی متفاوت به چارت این رمز ارز نگاه کنیم.

تحلیل جدید دوج کوین

همانطور که می‌دانیم، اندیکاتور میانگین متحرک یا همان MA علاوه بر اینکه در تعیین روند یک رمز ارز به ما کمک می‌کند، از پر کاربردترین اندیکاتورها در استراتژی‌های معاملاتی است. در چارت فعلی دوج ما ۳ اندیکاتور EMA ترسیم کرده‌ایم که به ترتیب بازه‌های ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ روزه را نمایش می‌دهند.

این ۳ بازه نزدیک‌ترین مقاومت‌های دوج کوین به شمار می‌روند و شکسته شدن آن‌ها می‌تواند نشان دهنده یک چرخش روند مهم در نمودار دوج باشد. اکنون با ترکیب این تحلیل و تحلیل قبل، متوجه می‌شویم که تریگر نزولی دوج دقیقا محدوده‌ای است که شکسته شدن آن ممکن است باعث تغییر روند نزولی بلند مدت DOGE شود.

این در حالی است که دقیقا با همین استدلال، به نظر می‌رسد امکان پامپ شدید دوج کوین چندان محتمل نیست! به این دلیل که مقاومت‌های بسیار مهمی سد راه رشد این دارایی وجود دارند. در نتیجه با روند ضعیف فعلی وقوع این مسئله چندان محتمل نیست.


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۲۱ مهر ۱۴۰۱

در تحلیل ویدیویی امروز دوج کوین با بررسی چارت دوج (DOGE) به روند کلی دوج و آینده این رمز ارز در هفته پیش رو نگاهی خواهیم داشت.

تحلیل دوج کوین امروز (۱۶ مهر ۱۴۰۱)

مقایسه چارت رمز ارزهای مختلف با چارت بیت کوین بسیار آموزنده است! به طور مثال با نگاهی به نمودار دوج و مقایسه آن با نمودار BTC، متوجه می‌شویم که دقیقا زمانی که بیت کوین با تریگر خود درگیر شده و ریزش کرده، دوج کوین نیز اتفاقی مشابه را تجربه کرده است.

تحلیل نمودار دوج کوین

این مسئله همبستگی شدید رمز ارزها با بیت کوین را نشان می‌دهد. بنابراین همانطور که قبلا بارها اشاره کردیم، برای بررسی چارت آلت کوین‌ها، باید حتما نگاهی به روند بیت کوین داشته باشیم.

در حال حاضر دوج کوین در محدوده حساسی قرار دارد؛ از طرفی قیمت DOGE به تریگر نزولی نزدیک شده و در صورت شکست آن، امکان افزایش قیمت شدیدا احساس می‌شود. از طرف دیگر ریزش بیشتر دوج کوین می‌تواند باعث از دست رفتن خط روند صعودی این ارز دیجیتال شود.

ریزش بیشتر قیمت دوج کوین و از دست رفتن خط روند صعودی آن، که یک حمایت داینامیک مهم است، باعث سقوط ارزش دوج تا حمایت‌های پایین‌تر خواهد شد. نکته مهمی که باید در روزهای پیش رو به آن دقت کنیم، این است که بدون در نظر داشتن تحلیل بیت کوین، دست به معاملات سنگین روی دوج نزنیم.


تحلیل دوج کوین ۱۲ مهر ۱۴۰۱

دوج کوین این روزها درگیر مقاومت محدوده هم‌پوشانی دو اندیکاتور EMA است و وضعیت حساسی را تجربه می‌کند. آیا ریزش‌های بیشتری در راه است یا باید منتظر یک پامپ شدید در چارت دوج باشیم؟ در این تحلیل این مسئله را بررسی خواهیم کرد.

تحلیل دوج کوین روزانه

همانطور که در چارت مشخص شده، چند هفته‌ای است که این رمز ارز به محدوده مقاومتی دو اندیکاتور میانگین متحرک نمایی رسیده و به همین دلیل مدتی است روندی رنج به خود گرفته است.

این دو اندیکاتور در حال قطع کردن یکدیگر به سمت بالا هستند. در صورتی که این اتفاق بیفتد و قیمت دوج بتواند این ناحیه را به سمت بالا رد کند،‌ امکان رشد آن تا محدوده مقاومتی استایتک مشخص شده در چارت وجود دارد.

این در حالی است که در صورتی که کل بازار روند ریزشی خود را ادامه دهد، دوج کوین هم از این ناحیه ریزش خواهد کرد. در این صورت می‌تواند تا کف حمایتی خود در حوالی ۰.۰۴۹ ریزش کند.


تحلیل دوج کوین ۷ مهر ۱۴۰۱

دوج کوین در روزهای اخیر روند نزولی گرفته، اما یک نکته مثبت در چارت آن به چشم می‌خورد. قیمت دوج کوین به تریگر نزولی روزانه‌اش نزدیک شده و احتمال آغاز یک روند صعودی تازه وجود دارد. در ادامه این تحلیل با ما همراه باشید.

در حال حاضر دوج نزدیک حمایت اصلی خود قرار دارد و در صورتی که گاوهای بازار از آن حمایت کنند می‌تواند تا تریگر نزولی خود رشد کند. اگر این محدوده به سمت بالا شکسته شود، می‌تواند یک روند صعودی تازه را آغاز کند.

این در حالی است که از دست رفتن حمایت فعلی آن می‌تواند روی قیمت دوج تاثیر منفی بگذارد. در این صورت دوج می‌تواد تا حمایت بعدی خود در حوالی ۰.۰۵ دلار ریزش کند.

باید دید در روزهای آتی روند دوج کوین به کدام سمت متمایل خواهد شد. در صورتی که شاخص ترس و طمع و قیمت بیت کوین بازیابی شود، امکان افزایش قیمت دوج هم وجود خواهد داشت


چرا باید تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنیم؟

دوج کوین یک ارز دیجیتال بسیار پر طرفدار است که در سال ۲۰۱۳ ابتدا به عنوان یک شوخی با مفهوم بیت کوین و ارزهای دیجیتال، توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر توسعه داده شد. اما بعد از مدتی این رمز ارز جامعه‌ای از طرفداران را شکل داد و منجر به پدید آمدن مفهوم «میم کوین» شد.

چگونه دوج کوین را تحلیل کنیم؟

رمز ارز DOGE به عنوان یک دارایی بسیار پر نوسان در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. تعداد کسانی که تنها با سرمایه گذاری در دوج درآمدهای کلان داشته‌اند، کم نیست. البته این افراد قطعا بدون تحلیل بازار نمی‌توانستند موفق شوند. اکنون که کمی درباره ضروریات دانستن تحلیل صحبت کردیم، باید به انواع تحلیل دوج کوین بپردازیم.

تحلیل تکنیکال دوج کوین:

دوج کوین یک رمز ارز تحلیل پذیر است به این معنی که با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال، می‌توانیم پیش بینی‌های قیمت دوج را با ضریب خطای پایین‌تر تجربه کنیم. این تحلیل‌ ها را می‌توان در تایم فریم روزانه دوج کوین نیز پیاده سازی کرد. مثلا تحلیل فیبوناچی دوج کوین یا استفاده از خط روند دوج کوین می‌تواند آنالیز‌های پیشرفته‌تری را به ما ارائه کند.

تحلیل فاندامنتال دوج کوین

همچنین دوج یک رمز ارز فوق العاده فاندامنتالی نیز محسوب می‌شود. شاید از پامپ‌های این ارز که تا به حال بارها توسط توییت‌های ایلان ماسک اتفاق افتاده با خبر باشید. بنابراین دنبال کردن خبرهای دوج کوین نیز می‌تواند بسیار در تصمیم گیری‌های جدید تاثیرگذار باشد.

نوشته تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز) اولین بار در بلاگ پول نو. پدیدار شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: 74b21294f2d6bad1f6600eeaf2062865 »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 12130 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 19566 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :