citizenryco.ir logo تحلیل تکنیکال شیبا اینو SHIB (آپدیت امروز) ...
تحلیل تکنیکال شیبا اینو SHIB (آپدیت امروز)
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://pooleno.ir/blog/shib-technical-analysis/

توکن شیبا اینو با نماد SHIB یک ارز رمز نگاری شده غیرمتمرکز است که توسط فردی به اسم Ryoshi ساخته شد. این ارز دیجیتال که در بازار کریپتوکارنسی شهرت زیادی دارد، یکی از میم‌ کوین‌های مطرح است. این رمز ارز بر اساس ارزش بازار جزو توکن‌های برتر مارکت بوده و حجم معاملات بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. شیبا در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ یکی از ارزهای فوق العاده نوسانی و پر سود بازار بود.

تحلیل ویدیویی شیبا امروز (۲۴ آذر ۱۴۰۱)

در تحلیل امروز شیبا با پول نو همراه باشید


تحلیل شیبا در تایم فریم ۴ ساعته ۲۲ آذر ۱۴۰۱

شیبا روز گذشته و امروز به وضوح فاز نزولی به خود گرفته و ریزش نسبتا شدیدی را تجربه کرده است. این در حالی است که قیمت بیت کوین نسبت به دیروز بیش از ۱ درصد رشد داشته است.

به نظر می‌رسد جابه‌جایی‌های سنگین شیبا در روزهای اخیر توسط نهنگ‌های بازار، باعث ریزش قیمت SHIB شده است. اما آیا این ریزش ادامه خواهد داشت؟ بهتر است نگاهی به تایم فریم ۴ ساعته شیبا داشته باشیم.

همانطور که در نمودار ۴ ساعته SHIB قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال خط روند صعودی خود را از دست داده و فاز نزولی به خود گرفته است. به نظر می‌رسد امکان یک پول بک به محدوده خط روند وجود داشته باشد.

چه این پول بک اتفاق بیفتد چه نیفتد، چشم انداز شیبا بیشتر از پیش نزولی به نظر می‌رسد. جابه‌جایی‌های سنگین شیبا توسط نهنگ‌ها نشانه‌ این است که این افراد دیگر چندان به وضعیت فعلی شیبا امیدوار نیستند.

به نظر شما ریزش‌های شیبا تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت و آیا می‌توان به آینده این ارز دیجیتال امیدوار بود؟ منتظر شنیدن تحلیل‌های شما در بخش نظرات هستیم.


تحلیل ویدیویی شیبا ۱۷ آذر ۱۴۰۱

شیبا در هفته‌های اخیر درست مانند سابق روند نزولی خود را ادامه می‌دهد که این مسئله برای سرمایه گذاران این رمز ارز بسیار خسته کننده شده است. در تحلیل امروز شیبا با ما همراه باشید.

تحلیل شیبا ۱۴ آذر ۱۴۰۱

شیبا امروز رشدی حدوداً ۷ درصدی را تجربه کرده است، هرچند در چند ساعت گذشته به دلیل سیو سود معامله‌گران کوتاه مدت کمی از ارزش آن کاسته شده است. در تحلیل امروز شیبا همراه پول نو باشید.

تحلیل روزانه شیبا

همانطور که می‌توان در نمودار شیبا مشاهده کرد، این ارز دیجیتال بعد از شکستن خط روند صعودی خود اکنون با رشد اخیر شدیداً به این محدوده نزدیک شده است. آیا باید منتظر ریزش دوباره قیمت SHIB باشیم؟

در صورتی که شیبا بتواند این خط روند را به سمت بالا شکسته و فاز صعودی خود را ادامه دهد، می‌توانیم به آغاز یک روند صعودی تازه در چارت این ارز دیجیتال کمی امیدوار شویم.

این در حالی است که ریزش بیشتر قیمت بعد از اتمام پول بک، می‌تواند نشانه‌ای از ادامه روند نزولی قبل باشد. باید توجه داشته باشیم که قیمت بیت کوین نیز در رشد یا کاهش ارزش شیبا بی‌تاثیر نیست.


تحلیل ویدیویی شیبا ۱۰ آذر ۱۴۰۱

در تحلیل امروز شیبا به بررسی چارت این دارایی دیجیتال در تایم فریم هفتگی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.


تحلیل شیبا ۶ آذر ۱۴۰۱

در روزهای اخیر قیمت شیبا به یک حمایت روزانه معتبر رسیده و بعد از برخورد با این محدوده کمی بازیابی شده و رشدی حدودا ۱۰ درصدی را تجربه کرده است. در ادامه این مطلب با تحلیل امروز شیبا با ما همراه باشید.

تحلیل شیبا امروز

باید در نظر داشته باشیم که در ماه‌های گذشته شیبا ریزش‌های شدیدی را پشت سر گذاشته، در نتیجه مقاومت‌های زیادی سد راه خود دارد. علاوه بر این احساسات حاکم بر بازار تسلط ترس بر معامله‌گران را نشان می‌دهد، در نتیجه سیو سودهای کوتاه مدت می‌توانند ریزش قیمت را در پی داشته باشند.

در صورتی که خریداران به طور پایدار از قیمت شیبا حمایت کنند، احتمالا این ارز دیجیتال بتواند مقاومت‌های نزدیک خود را پشت سر بگذارد. اما به صورت کلی به دلیل جو حاکم بر بازار، همچنان سناریو نزولی پررنگ‌تر به نظر می‌رسد.

از آنجایی که وضعیت بیت کوین هم چندان جالب به نظر نمی‌رسد، در صورت ریزش این رمز ارز احتمالاً شیبا هم متضرر شده و به حمایت‌های پایین‌تر سقوط خواهد کرد.


تحلیل ویدیویی شیبا ۳ آذر ۱۴۰۱

ریزش بازار تاثیر خود را بر قیمت شیبا نیز گذاشته و این ارز دیجیتال نزدیک حمایت‌های مهم خود رسیده است. در تحلیل امروز شیبا با پول نو در بررسی چارت SHIB همراه باشید.


تحلیل شیبا ۱ آذر ۱۴۰۱

ریزش بیت کوین همچنان ادامه دارد و این مسئله باعث شده آلت کوین‌ها نیز به حمایت‌های پایین‌تر خود سقوط کنند. در این میان شیبا اینو نیز ریزش‌های شدیدی را تجربه کرده است. در تحلیل امروز شیبا با ما همراه باشید.

تحلیل جدید شیبا

اگر نگاهی به چارت شیبا داشته باشیم، متوجه می‌شویم که روند آن به وضوح نزولی است و امکان رسیدن قیمت به حمایت اصلی مشخص شده در نمودار، وجود دارد. اما آیا این حمایت می‌تواند باعث واکنش مثبت قیمت شود؟

در صورتی که شتاب ریزش بیت کوین کمتر شده و علائمی از بازیابی بازار دیده شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران از شیبا نیز حمایت کنند. در حالی که در صورت ادامه ریزش BTC،‌ احتمال از دست رفتن حمایت‌های نزدیک شیبا وجود دارد.

البته باید توجه داشته باشیم از آنجایی که شیبا ریزش قابل توجهی را در هفته‌های اخیر تجربه کرده، مقاومت‌های زیادی سر راه رشد آن قرار دارند و در ایده‌آل‌ترین حالت باید انتظار داشته این رمز ارز برای مدتی روی حمایت خود کف سازی کرده و سپس یک روند صعودی تازه را آغاز کند.


تحلیل تکنیکال شیبا (SHIB) در آبان ۱۴۰۱

در ادامه این مطلب می‌توانید تحلیل مربوط به آبان ۱۴۰۱ ارز دیجیتال شیبا اینو را مطالعه کنید.

تحلیل شیبا ۲۶ آبان ۱۴۰۱

در محدوده ۱۶ هزار دلار بیت کوین درگیری بین خریداران و فروشندگان تشدید شده و این مسئله باعث سردرگمی اهالی بازار شده است. این سرگردانی در چارت با رنج زدن قیمت به وضوح قابل مشاهده است.

تحلیل شیبا

شیبا اینو نیز به عنوان یک میم کوین از روند بیت کوین شدیداً تاثیر می‌پذیرد. از آنجایی که پادشاه رمز ارزها در موقعیت حساسی قرار گرفته و در تایم فریم‌های پایین‌ در حال رنج زدن است، آلت کوین‌ها و شیبا نیز در حال تقلید از این رفتار هستند.

همانطور که در نمودار شیبا مشخص شده، این ارز دیجیتال در حال حاضر روی یکی از نواحی حمایتی خود فرود آمده و از طرفی قیمت آن به خط روند صعودی روزانه‌اش نزدیک شده است. به همین دلیل به نظر می رسد در صورتی که شیبا در این محدوده کمی انرژی جمع کند بتواند کمی فاز صعودی به خود بگیرد.

این در حالی است که از دست رفتن این دو ناحیه حمایتی مهم می‌تواند شدیداً به ضرر قیمت این دارایی دیجیتال تمام شود. در این صورت ما شاهد سقوط شیبا تا حمایت‌های پایین‌تر خواهیم بود.


تحلیل شیبا ۲۲ آبان ۱۴۰۱

شیبا روند نزولی خود را در روزهای گذشته همچنان حفظ کرده و ریزش‌های شدیدی را در چند روز گذشته پشت سر گذاشته است. اما آیا بار دیگر قیمت این رمز ارز رشد خواهد کرد؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

تحلیل شیبا

همانطور که در چارت شیبا قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال پول بک خود به خط تریگر نزولی را تکمیل کرده و بعد از آن در یک کندل با قدرت حمایت شده است. بعد از این رشد قیمت بار دیگر شاهد سیو سود معامله‌گران کوتاه مدت هستیم و امکان برگشت دوباره قیمت به محدوده تریگر وجود دارد.

در صورتی که شتاب ریزش‌ها بار دیگر افزایش پیدا کند و محدوده تریگر شیبا از دست برود، احتمالا شاهد رسیدن قیمت به نواحی حمایتی پایین‌تر خواهیم بود.

اگر در روزهای آتی بیت کوین کمی بازیابی شود، امکان افزایش حمایت گاوهای (Bulls) بازار از شیبا وجود خواهد داشت. در این صورت احتمالا شیبا بتواند بار دیگر فاز صعودی به خود بگیرد.


تحلیل شیبا ۱۸ آبان ۱۴۰۱

شیبا نیز مانند سایر آلت کوین‌ها ریزش بسیار شدیدی را در یکی دو روز اخیر تجربه کرده و به نظر می‌رسد روند نزولی آن همچنان ادامه دارد. در تحلیل امروز شیبا با ما همراه باشید.

تحلیل شیبا

شیبا اینو به عنوان یک میم کوین نوسانی، شدیدا از روند کلی بازار، به خصوص بیت کوین، تاثیر می‌پذیرد. هرچند این مسئله شیبا را به یک ارز مناسب برای نوسان گیری تبدیل می‌کند،‌ اما در عین حال ریسک سرمایه گذاری ما را نیز افزایش می‌دهد.

همانطور که در نمودار شیبا قابل مشاهده است، قیمت این رمز ارز به یک حمایت مهم رسیده و از دست رفتن آن می‌تواند باعث کاهش شدید ارزش این دارایی دیجیتال شود.

البته همانطور که اشاره کردیم روند آتی بیت کوین نیز می‌تواند در این مسئله تاثیر بسزایی داشته باشد. نکته مهم این است که فعلا وضعیت بازار چندان مناسب خرید نیست. مگر اینکه قصد نوسان گیری کوتاه مدت داشته باشید.


تحلیل شیبا ۱۵ آبان ۱۴۰۱

در رشد اخیر بازار کریپتو، برعکس دفعات قبل ارز شیبا رشد خود دیرتر و همچنین کندتر آغاز کرد و اگر نگاهی به تایم فریم‌های پایین این رمز ارز بیندازیم، متوجه می‌شویم که شیبا در حال تجربه یک روند تقریبا رنج است. اما آیا این خود نشانه پتانسیل بالای رشد SHIB خواهد بود؟ در تحلیل امروز با ما همراه باشید.

شیبا اینو در حال حاضر با مقاومت محدوده ابر ایچیموکو درگیر شده و دلیل رنج زدن آن نیز همین مسئله است. به نظر می‌رسد در صورتی که قیمت شیبا بالای این محدوده تثبیت شود، امکان رشد آن وجود داشته باشد.

این در حالی است که ریزش قیمت از محدوده مقاومتی فعلی، می‌تواند باعث برگشت ارزش این دارایی به نواحی حمایتی پایین‌تر شود. در این صورت افزایش فشار فروش می‌تواند قیمت SHIB را شدیدا تحت تاثیر قرار دهد.

این نکته را باید در نظر داشته باشیم که به دلیل روند صعودی دوج، احتمال تضعیف شیبا وجود دارد. اما اگر روند دوج کوین نزولی شود، احتمالاً خریداران شیبا بار دیگر قدرت بگیرند.


تحلیل ویدیویی شیبا ۱۲ آبان ۱۴۰۱

در حال حاضر شیبا در وضعیت تکنیکالی خوبی قرار دارد و امکان صعود آن احساس می‌شود. آیا این رمز ارز می‌تواند جا پای دوج کوین گذاشته و رشد شدیدی را در روزهای آتی تجربه کند؟ در تحلیل امروز شیبا سعی می‌کنیم به این سوال پاسخ دهیم.


تحلیل شیبا ۸ آبان ۱۴۰۱

چارت شیبا مشابه وضعیت دوج کوین در چند روز قبل‌تر است؛ این رمز ارز سقف الگوی مثلث را شکسته و فاز صعودی گرفته است. اما آیا شیبا هم می‌تواند قدم جای پای دوج کوین گذاشته و رشدی چند صد درصدی را تجربه کند؟

نکته‌ای که باید در همین ابتدای کار به آن توجه کنیم این است که شیبا و دوج رقبای اصلی همدیگر محسوب می‌شوند و طرفداران این دو میم کوین نیز دشمنی دیرینه‌ای با یکدیگر دارند. در نتیجه عموما زمانی که یکی از این دو توکن رشد می‌کند دیگری تا حدودی تضعیف می‌شود.

شاید این نظریه در نگاه اول کمی بی‌ربط باشد، اما با تحلیل نسبتی این مسئله شفاف‌تر خواهد شد؛ اگر چارت شیبا را بر چارت دوج تقسیم کنیم، مشاهده می‌کنیم که شیبا روندی کاملا نزولی نسبت به دوج دارد.

بنابراین دید کلی ما نسبت به شیبا این است که از آنجایی که دوج کوین همچنان فاز صعودی خود را حفظ کرده، احتمالا شیبا فعلا حرکات شارپی را تجربه نکند. اما ممکن است بعد از مدتی در صورت کاهش ممنتوم رشد دوج،‌ شیبا نیز روند صعودی تازه‌ای را آغاز کند.


تحلیل شیبا امروز ۳ آبان ۱۴۰۱

شیبا اینو در تایم فریم روزانه کانال نزولی خود را به سمت بالا شکسته و تقریبا ۳ بار به این محدوده پول بک زده است. به نظر می‌رسد دیگر زمان آن رسیده که شیبا بتواند روندی صعودی را آغاز کند.

تحلیل شیبا

به نظر می‌رسد شیبا در صورت ریزش بار دیگر بتواند یک پول بک دیگر به سقف کانال پایینی زده و در صورتی که ممنتوم ریزش آن افزایش پیدا کند، احتمال از دست رفتن این ناحیه وجود خواهد داشت.

از طرف دیگر اگر خریداران حمایت خود را از روند این رمز ارز افزایش دهند، احتمال افزایش قیمت این دارایی دیجیتال تا سقف کانال فعلی وجود دارد. البته این تحلیل را می‌توان تحلیلی میان مدت دانست و در کوتاه مدت شاید شاهد این تغییرات مثبت در چارت شیبا نباشیم.

علاوه بر همه این‌ها، باید در نظر داشته باشیم که روند بیت کوین هم تاثیر بسزایی در تغییرات قیمتی شیبا خواهد داشت. در نتیجه باید امیدوار باشیم بیت کوین در روزهای آتی روندی صعودی بگیرد.


تحلیل شیبا مهر ۱۴۰۱

در ادامه تحلیل‌های ارز شیبا مروبط به مهر ماه ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید.

تحلیل شیبا ۲۴ مهر ۱۴۰۱

نوسانات شیبا با تاثیر از حرکات غیر منتظره بیت کوین در چند روز اخیر شدیدا تشدید شده است. در تحلیل امروز SHIB سعی می‌کنیم به بررسی روند پیش روی این دارایی دیجیتال در روزهای آینده بپردازیم، پس با پول نو همراه باشید.

تحلیل شیبا

در این تحلیل قصد داریم به بررسی چارت شیبا با استفاده اندیکاتور باند بولینگر (Bolinger Band) بپردازیم. همانطور که می‌توان در نمودار مشاهده کرد، قیمت در چند کندل قبل از باند خارج شده بود؛ در نتیجه بار دیگر حمایت شد و به درون کانال برگشت.

فعلا سطح میانی باند بولینگر نزدیک‌ترین مقاومت این رمز ارز محسوب می‌شود و مانعی برای رشد قیمت SHIB است. در صورتی که شاهد شکسته شدن این محدوده به سمت بالا باشیم، احتمال صعودی شدن شیبا و رسیدن آن به سقف باند وجود دارد.

البته فعلا به دلیل اینکه بیت کوین هم وضعیت تکنیکالی چندان مناسبی ندارد، به نظر می‌رسد سناریو صعودی شیبا چندان محتمل نیست. در عوض در صورتی که روند نزولی بیت کوین همچنان ادامه داشته باشد احتمالا SHIB هم به سمت کف‌های قیمتی پایین‌تر حرکت کند.


تحلیل شیبا ۲۰ مهر ۱۴۰۱

در تحلیل قبل اشاره کردیم که شیبا اینو از نظر تکنیکالی وضعیت نسبتاً بهتری پیدا کرده، اما در چند روز گذشته این میم کوین باز هم فاز نزولی گرفته و این مسئله تا حدودی در چشم انداز آن تاثیر منفی گذاشته است.

آپدیت تحلیل شیبا

ریزش اخیر شیبا باعث شده خط روند صعودی این رمز ارز شکسته شده و قیمت به زیر این محدوده برسد. نکته مثبت این است که قیمت فعلا روی یک حمایت استاتیک مهم فرود آمده و کمی از این محدوده حمایت شده است.

هرچند خط روند صعودی شیبا شکسته شده، اما هنوز شاهد کندل تثبیتی زیر این ناحیه نبوده‌ایم. در نتیجه به نظر می‌رسد امکان افزایش دوباره قیمت آن وجود دارد. البته از منظر پرایس اکشن، همانطور که می‌توان در چارت مشاهده کرد، کندل‌های نزولی بسیار پرقدرت‌تر از کندل‌های صعودی هستند و در نتیجه حتی در صورت صعودی شدن آن نمی‌توان چندان به رشد چشمگیر شیبا امیدوار بود.

فعلا امیدوارکننده‌ترین سناریویی که می‌توان برای شیبا متصور شد این است که این رمز ارز در همین محدوده فعلی کمی کف سازی کند و بتواند بعد از آن در هفته‌های آتی بار دیگر به سمت سقف‌های بالاتر حمله کند. تحلیل شما روی شیبا چیست؟ بنظرتون این رمز ارز در روزهای آینده نزولی خواهد بود یا صعودی؟

تحلیل شیبا ۱۷ مهر ۱۴۰۱

شیبا اینو بعد از مدت‌ها وضعیت تکنیکالی بهتری پیدا کرده و هرچند مقاومت‌های مهمی سد راه خود دارد، اما انتظار می‌رود بعد از این بتواند عملکرد نسبتا بهتری داشته باشد. در تحلیل امروز شیبا اینو همراه پول نو باشید.

تحلیل نمودار شیبا

همانطور که می‌توان در چارت شیبا مشاهده کرد، این ارز دیجیتال خط تریگر داخلی خود را شکسته و در حال پول بک روی این محدوده است. بنابراین انتظار داریم بعد از اتمام فاز پول بک، شیبا بتواند رشد خوبی را تجربه کند.

البته همانطور که اشاره شد مقاومت‌های مهمی سد راه این رمز ارز وجود دارند که می‌توانند از شتاب حرکات صعودی آن بکاهند. اما در نهایت از آنجایی که این میم کوین شدیدا ماهیت نوسانی دارد و مورد علاقه نهنگ‌های بازار نیز هست، امکان رشد قدرتمند آن وجود دارد.

همانطور که می‌دانید بازار رمز ارزها پر از شوک‌های ناگهانی و غیرمنتظره است و امکان ریزش دوباره شیبا هم وجود دارد. در صورتی که ریزش SHIB همچنان تا زیر محدوده تریگر نزولی ادامه داشته باشد، سناریو صعودی آن باطل خواهد شد.


تحلیل شیبا ۹ مهر ۱۴۰۱

امروز هم بازار ارزهای دیجیتال قرمزپوش است، رنج زدن بیت کوین همچنان ادامه دارد و این مسئله باعث شده آلت کوین‌ها هم تحت تاثیر قرار بگیرند. در تحلیل امروز با نگاهی به وضعیت کلی بازار، به بررسی چارت شیبا اینو خواهیم پرداخت.

تحلیل امروز شیبا

میم کوین شیبا همواره به دلیل ماهیت نوسانی خود، مورد علاقه سرمایه گذاران پرریسک بازار و نهنگ‌ها بوده ولی ماه‌هاست که دیگر از پامپ‌های قدرتمند آن خبری نیست و روندی ضعیف و نزولی را تجربه می‌کند.

در تایم فریم روزانه شیبا،‌ می‌توان یک کانال نزولی طولانی مدت ترسیم کرد که به نظر می‌رسد می‌تواند ما را کمی به روند این رمز ارز امیدوار کند. همانطور که در چارت مشاهده می‌کنید، چند هفته پیش شیبا سقف این کانال را به سمت بالا شکسته و ۳ بار هم به این محدوده پول بک زده است.

در حال حاضر به نظر می‌رسد شیبا دوباره قصد انجام پول بک به این محدوده را دارد، اما این بار احتمال از دست رفتن این ناحیه و در نتیجه برگشت قیمت شیبا به درون کانال پایینی وجود دارد. در این صورت روند نزولی بلند مدت شیبا دوباره از سر گرفته خواهد شد. این در حالی است که اگر پول بک تکمیل شود و قیمت فاز صعودی بگیرد،‌ احتمال رشد SHIB تا میانه کانال و سپس سقف آن وجود خواهد داشت.


آیا بدون تحلیل می‌توان روی شیبا سرمایه گذاری کرد؟

ارزهای دیجیتالی مانند شیبا اینو به عقیده برخی، به خاطر میم کوین بودن و قیمت پایین ارزش تحلیلی ندارند و تنها باید به دید بلند مدت و سرمایه گذاری آن‌ها را خریداری کرد. هر چند این عقیده چندان هم نامتعارف نیست، اما باید در نظر داشته باشیم که رمز ارزی مانند SHIB یک ارز بسیار نوسانی است و به طور مثال ممکن است در تایم فریم روزانه شیبا نوسانات قیمتی شدیدی را شاهد باشیم.

علاوه بر این شیبا اینو یک دارایی تحلیل پذیر هم هست. به این معنی که در تایم فریم‌های روزانه و ساعتی و با دید بلند مدت و کوتاه مدت هم می‌توان شیبا را تحلیل کرد. همچنین ابزارهایی مانند فیبوناچی و حتی خط روند بر قیمت شیبا تاثیرگذار هستند.

با انواع تحلیل بیشتر آشنا شوید

به طور کلی دو تحلیل کلی می‌توان از بازار و به طور خاص از یک دارایی مانند شیبا ارائه کرد. در اینجا به طور نمونه این دو تحلیل را بر اساس شیبا بررسی می‌کنیم، اما این الگو روی سایر دارایی‌ها نیز به همین شکل برقرار است:

تحلیل تکنیکال شیبا

در تحلیل تکنیکال، با استفاده از مجموعه ابزارهای مختلفی مانند حمایت، مقاومت، خط روند و با استفاده از اندیکاتورهایی مانند MACD و ابر ایچیموکو به تحلیل نمودار شیبا اینو می‌پردازیم. این تحلیل در انواع تایم فریم‌ها قابل اجرا است و از اعتبار بالاتری نسبت به تحلیل فاندامنتال برخوردار است.

تحلیل فاندامنتال شیبا

شیبا اینو به عنوان یک دارایی دیجیتال تحت تاثیر عوامل بیرونی مانند تورم، جنگ، پذیرش یا عدم پذیرش در کشورها یا صرافی‌های مختلف و بی‌شمار عوامل دیگر است. به تحلیل و بررسی مجموعه این عوامل که می‌توانند روی قیمت یک دارایی تاثیر بگذارند، تحلیل فاندامنتال گفته می‌شود. تحلیل فاندامنتال از اعتبار پایین‌تری نسبت به تحلیل تکنیکال برخوردار است.

آیا شیبا اینو یک میم کوین است؟

میم کوین‌ها امروزه بازار خاص خود را تشکیل داده‌اند و برخی از آن‌ها نیز مانند دوج کوین و همین شیبا اینو به اقبال بسیار خوبی در میان فعالان بازار کریپتوکارنسی دست پیدا کرده‌اند. در اینکه شیبا یک میم کوین است شکی نیست، اما اخیرا تیم توسعه دهنده آن در حال بسط بیشتر کارکردهای شیبا است. مثلا شیبا اینو به متاورس هم راه پیدا کرده و دنیای متاورسی خود را به نام شیباورس خلق کرده است. بنابراین مجموعه این موارد باعث می‌شود که SHIB بتواند در طول زمان ارزش خود را حفظ کند.

نوشته تحلیل تکنیکال شیبا اینو SHIB (آپدیت امروز) اولین بار در بلاگ پول نو. پدیدار شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: 74b21294f2d6bad1f6600eeaf2062865 »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 12128 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 6924 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :