citizenryco.ir logo تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۴ آذر ۱۴۰۱) ...
تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۴ آذر ۱۴۰۱)
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://pooleno.ir/blog/eth-daily-analysis/

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی است که بیشترین حجم معامله بعد از بیت کوین را به خود اختصاص داده است. در این مطلب قصد داریم تحلیل تکنیکال اتریوم را بررسی و مسیر حرکات آتی این ارز دیجیتال را پیش بینی کنیم. در مجموعه گزارش‌های تحلیلی پول نو، می‌توانید تحلیل روزانه اتریوم را دنبال کنید. همچنین برای خرید اتریوم بدون نیاز به احراز هویت می‌توانید در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را تکمیل کنید.

تحلیل ویدیویی اتریوم امروز (۲۴ آذر ۱۴۰۱)

در تحلیل امروز اتریوم یک کانال روزانه معتبر در چارت آن پیدا کرده‌ایم و قصد داریم به تحلیل قیمت اتر و سرنوشت آن در روزهای آتی بپردازیم. با ما همراه باشید.


تحلیل اتریوم ۲۳ آذر ۱۴۰۱

در کندل روز گذشته اتریوم شاهد اتر ۱۳۵۰ دلاری نیز بودیم، البته در حال حاضر با ریزشی بسیار جزئی قیمت این ارز دیجیتال به محدوده ۱۳۲۲ دلار رسیده است. سرنوشت اتریوم در روزهای پیش رو چگونه خواهد بود؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

روز گذشته شاخص CPI منتشر شد که کاهش خوبی داشت و همین مسئله باعث رشد قیمت بیت کوین، اتریوم و سایر آلت کوین‌ها شد. امشب نیز نرخ بهره اعلام می‌شود که می‌تواند شدیدا در سرنوشت بازار تاثیرگذار باشد.

تحلیل اتر

اتریوم از نظر تکنیکالی در وضعیت خوبی قرار دارد. قیمت این ارز دیجیتال در چند روز گذشته در محدوده میانی کانال نزولی در حال زنج زدن بود و بعد از اعلام شاخص CPI رشد جذابی را تجربه کرد.

فعلا قیمت اتر فاز صعودی به خود گرفته و انتظار داریم این ارز دیجیتال بتواند تا سقف کانال پیشروی کند. البته فعلا وضعیت تکنیکالی اتر چندان اهمیتی ندارد و تمام بازار منتظر اعلام نرخ بهره هستند.

افزایش دوباره نرخ بهره ریزش بازار را در پی خواهد داشت، اما در صورت کاهش آن بازار رمز ارزها می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی از این خبر بگیرد. پیش بینی خود را از وضعیت بازار با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۲۰ آذر ۱۴۰۱

در حال حاضر اتریوم با قیمت ۱۲۷۴ دلار در بازار معامله می‌شود و روند آن در هفته اخیر بیشتر رنج بوده است. اما آیا باید منتظر وقوع یک اتفاق غیر منتظره در چارت اتر باشیم؟ در تحلیل امروز سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم.

امروز اتریوم در حدود ۱۸.۲ درصد از دامیننس کل بازار را در دست دارد و حجم معاملات روزانه آن بیش از ۳ میلیارد دلار برآورد می‌شود. بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، در ۲۴ ساعت اخیر شاهد رشد ۱.۲۸ درصدی اتریوم بوده‌ایم.

تحلیل امروز اتریوم

همانطور که در نمودار اتر قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در حال حاضر به محدوده مقاومتی ابر کوموی اندیکاتور ایچیموکو نزدیک شده و به همین دلیل شاهد تشکیل یک روند رنج در چارت آن هستیم.

در صورتی که اتر بار دیگر کمی فاز صعودی گرفته و به محدوده ابر کومو برسد، انتظار ریزش قیمت را داریم. این در حالی است که در صورتی که اتریوم بتواند این ناحیه را با موفقیت پشت سر بگذارد، احتمال آغاز یک روند صعودی تازه وجود خواهد داشت.

به نظر می‌رسد وضعیت کل بازار هنوز چندان جالب نیست و هرچند محدوده ۱۲۰۰ دلار به یک ناحیه حمایتی قدرتمند تبدیل شده است، اما احتمال از دست رفتن آن با ریزش دوباره بیت کوین وجود خواهد داشت.


تحلیل ویدیویی اتریوم ۱۷ آذر ۱۴۰۱

آیا اتریوم در روزهای آینده یک روند صعودی تازه را آغاز خواهد کرد یا باید منتظر ریزش بیشتر قیمت اتر باشیم؟ در این تحلیل همراه ما باشید.

تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۱۶ آذر ۱۴۰۱

اتریوم روز گذشته حدود ۳ درصد ریزش کرد که این مسئله باعث شد قیمت آن به محدوده ۱۲۲۰ دلار نزدیک شود. در تحلیل امروز اتر به بررسی سرنوشت اتریوم می‌پردازیم. با پول نو همراه باشید.

تحلیل اتر

اگر نگاهی به نمودار اتر داشته باشیم، می‌بینیم که بعد از ریزش‌های یکی دو روز اخیر، خط روند صعودی (حمایت داینامیک) این ارز دیجیتال از دست رفته است. شکست این خط نشانه‌ بدی برای آینده اتریوم در کوتاه مدت است.

تنها نکته مثبتی که مشاهده می‌شود این است که هنوز کندل تثبیتی زیر این ناحیه شکل نگرفته است، البته کندلی که خط روند را شکسته، بدنه بلندی دارد و این مسئله باعث می‌شود که برگشت قیمت به بالای این محدوده دشوار شود.

در صورتی که در روزهای پیش رو قیمت اتر رشدی شارپ را تجربه کند، می‌توانیم امیدوار باشیم که قیمت بار دیگر به بالای این محدوده برگشته و روندی صعودی را در کوتاه مدت در پیش بگیرد. این در حالی است که همچنان سناریو نزولی از نظر ما قدرتمندتر به نظر می‌رسد.


تحلیل اتریوم ۱۳ آذر ۱۴۰۱

امروز اتریوم با قیمت ۱۲۵۵ دلار در بازار معامله می‌شود. این در حالی است که روز گذشته قیمت این ارز دیجیتال به حوالی ۱۳۱۰ دلار رسیده بود. آیا روند نزولی اتر در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

تحلیل اتریوم

همانطور که در چارت اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در حال حاضر به محدوده حمایتی میانه کانال رسیده و کمی نیز به زیر این ناحیه نفوذ کرده است. نکته مثبت فعلی این است که هنوز شاهد تثبیت قیمت زیر این محدوده نبوده‌ایم.

در صورتی که در روزهای پیش رو شاهد از دست رفتن محدوده میانی کانال باشیم،‌ قیمت اتر می‌تواند بار دیگر تا کف کانال ریزش کند. در این صورت نزدیک‌ترین حمایت این ارز دیجیتال در محدوده ۱۰۰۰ دلار بوده که یک حمایت روانی نیز محسوب می‌شود.

اگر خریداران از ناحیه فعلی حمایت کنند، امکان اینکه شاهد رشد دوباره اتریوم باشیم وجود دارد. در این صورت ابتدا قیمت باید به بالای میانه کانال برگشته و سپس مسیر خود را تا سقف کانال ادامه دهد.


تحلیل ویدیویی اتریوم ۱۰ آذر ۱۴۰۱

روز گذشته اتریوم فاز صعودی خود را ادامه داد و قیمت آن به بالای محدوده ۱۳۰۰ دلار نیز رسید. در تحلیل امروز این رمز ارز با بررسی چارت ETH با ما همراه باشید.

تحلیل اتریوم امروز (۹ آذر ۱۴۰۱)

دیروز و امروز اتریوم کمی فاز صعودی به خود گرفته و قیمت آن به محدوده ۱۲۶۹ دلار رسیده است. اما آیا امکان ادامه این روند صعودی وجود خواهد داشت؟ در تحلیل امروز اتریوم با ما همراه باشید.

تحلیل اتریوم

با نگاهی به چارت اتریوم مشاهده می‌کنیم که این ارز دیجیتال خط روند صعودی خود را از دست داده و فعلا در حال تکمیل پول بک به این محدوده است. به همین دلیل احتمال رشد اتر تا محدوده خط روند صعودی یعنی قیمت ۱۳۴۰ دلار وجود خواهد داشت.

محدوده خط روند صعودی جایی است که ما احتمال ریزش قیمت را داریم، اما در صورتی که اتر بتواند این محدوده را به سمت بالا رد کند،‌ می‌توانیم شاهد رشد بیشتر قیمت ETH باشیم.

بیت کوین نیز در دو روز گذشته کمی فاز صعودی گرفته و در نتیجه احتمال اینکه بتوانیم شاهد شکسته شدن محدوده خط روند صعودی باشیم وجود دارد. البته در صورتی که اتر از این ناحیه ریزشی شود، ممکن است حمایت ۱۲۰۰ دلاری از دست رفته و این دارایی دیجیتال به حوالی ۱۰۰۰ دلار برگردد.


تحلیل اتریوم در تایم فریم هفتگی ۶ آذر ۱۴۰۱

آیا زمان خرید اتر فرا رسیده است؟ در تحلیل امروز اتریوم تصمیم گرفتیم نگاهی داشته باشیم به چارت هفتگی این رمز ارز و سرنوشت آن در ماه‌های پیش رو، پس با ما همراه باشید.

در حال حاضر اتریوم با قیمت ۱۲۱۷ دلار در بازار معامله می‌شود و تسلط (Dominance) آن بر سایر رمز ارزها در حدود ۱۷.۷ درصد است. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به چارت هفتگی اتریوم.

تحلیل تایم فریم هفتگی اتریوم

همانطور که در نمودار اتر قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال خط روند صعودی اصلی خود را از دست داده و روندی نزولی را در پیش گرفته است. البته نکته مثبتی که فعلا به چشم می‌خورد این است که هنوز کندل تثبیتی زیر این ناحیه مشاهده نشده است.

اگر در هفته‌های آتی قیمت اتریوم بیشتر از پیش ریزش کرده و شاهد یک کندل تثبیتی در زیر این خط روند باشیم، احتمالا روند بلند مدت اتریوم نزولی خواهد بود.

البته فعلا می‌توان امیدوار بود که قیمت به بالای خط روند برگشته و ادامه مسیر صعودی خود را طی کند. این مسئله قطعا به روند بیت کوین و مسائل فاندامنتالی بازار نیز ارتباط نزدیکی خواهد داشت.


تحلیل ویدیویی اتریوم ۳ آذر ۱۴۰۱

در چارت اتریوم می‌توان چندین حمایت و مقاومت داینامیک ترسیم کرد که می‌توانند قیمت اتریوم را تحت تاثیر قرار دهند. در تحلیل امروز اتر با ما همراه باشید.


تحلیل تکنیکال اتریوم (ETH) در آبان ۱۴۰۱

در ادامه می‌توانید تحلیل‌های مربوط به آبان ماه ۱۴۰۱ اتریوم را مطالعه کنید. همانطور که می‌دانید این تحلیل‌ها برای امروز بی‌اعتبار هستند و برای مطالعه جدیدترین تحلیل اتریوم می‌توانید به ابتدای همین مطلب مراجعه کنید.

تحلیل اتریوم ۲۹ آبان ۱۴۰۱

در حال حاضر اتریوم با قیمت ۱۲۱۹ دلار در بازار معامله می‌شود. همانطور که پیشتر هم اشاره کرده بودیم، محدوده ۱۲۰۰ دلار به یک حمایت قوی برای اتر تبدیل شده و خریداران با قدرت در حال دفاع از این محدوده هستند. در ادامه با تحلیل امروز اتریوم با ما همراه باشید.

امروز دامیننس اتر بر بازار رمز ارزها در حدود ۱۷.۸ درصد است و شاخص ترس و طمع بازار نیز روی عدد ۲۴ قرار دارد. این مسئله نشان می‌دهد که هنوز احساسات حاکم بر معامله گران در محدوده «ترس شدید» قرار دارد.

تحلیل امروز اتر

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال درون یک کانال نزولی قرار گرفته و در حال حاضر قیمت آن بالای محدوده میانی کانال معامله می‌شود. اما روند اتر در روزهای آتی چگونه خواهد بود؟

در صورتی که این ارز دیجیتال سقف کانال فعلی را به سمت بالا بشکند، می‌توانیم به شروع یک روند صعودی تازه امیدوار شویم. این در حالی است که در صورت شکست محدوده میانی کانال، ریزش بیشتر قیمت اتر امکان پذیر خواهد بود.

به نظر می‌رسد سناریو نزولی همچنان بیشتر محتمل است. اگر حمایت ۱۲۰۰ دلاری اتر از دست برود، امکان عقب نشینی قیمت تا محدوده ۱۰۰۰ دلار و سپس ۸۰۰ دلار وجود خواهد داشت.


تحلیل اتریوم ۲۵ آبان ۱۴۰۱

امروز اتریوم در محدوده قیمتی ۱۲۵۰ دلار در بازار معامله می‌شود. در تحلیل امروز اتر قصد داریم با نگاهی به نمودار ETH،‌ به پیش بینی آینده این ارز دیجیتال در روزهای پیش رو بپردازیم. با ما همراه باشید.

پیش بینی اتریوم

همانطور که در چارت اتریوم به وضوح قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از ریزش‌های شدید اخیر بار دیگر به زیر محدوده تریگر روزانه خود بازگشته. نکته قابل توجه این است که از دست رفتن این محدوده با یک کندل تثبیتی بسیار قدرتمند اتفاق افتاده است.

رشدهای اخیر اتریوم را فعلا می‌توان به عنوان پول بک به تریگر روزانه در نظر گرفت. در صورتی که شاهد رشد شدید اتر و در نتیجه شکست این محدوده به سمت بالا باشیم، احتمال شروع یک روند صعودی تازه در نمودار اتریوم وجود خواهد داشت.

این در حالی است که در صورت اتمام پول بک به صورت کلی انتظار می‌رود فروشندگان بار دیگر روند بازار را در دست گرفته و اتریوم تا حمایت‌های قیمتی پایین‌تر سقوط کند.


تحلیل اتریوم ۲۱ آبان ۱۴۰۱

اتریوم امروز در حوالی محدوده ۱۲۷۰ دلار معامله می‌شود. هرچند قیمت این رمز ارز حدوداً ۴ روز پیش به حوالی ۱۰۸۰ دلار هم رسید، اما با حمایت دوباره سرمایه گذاران شاهد رشد ارزش اتر تا محدوده فعلی بودیم.

حمایت ۱۲۰۰ دلاری محدوده‌ای مهم برای اتریوم است، به این دلیل که شاهد کف سازی خوب اتر در این ناحیه بوده‌ایم. در صورتی که حجم خریدها در این ناحیه افزایش پیدا کند،‌ امکان رشد بیشتر اتر وجود خواهد داشت. هرچند این سناریو در وضعیت فعلی بازار کریپتو چندان ممکن به نظر نمی‌رسد.

در صورتی که اتریوم روند نزولی خود را ادامه دهد، حمایت مهم بعدی آن در محدوده ۱۰۰۰ دلار خواهد بود که یک حمایت روانی نیز به حساب می‌آید. اما آیا روند اتر از این محدوده چرخش خواهد کرد؟

به نظر می‌رسد این مسئله بیشتر بستگی به بیت کوین داشته باشد. در صورتی که ممنتوم ریزش بیت کوین کاهش یافته و شاهد بازیابی قیمت آن باشیم، امکان حمایت اتریوم در محدوده ۱۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت. این در حالی است که ریزش بیشتر بیت کوین می‌تواند منجر به از دست رفتن حمایت‌های اتریوم نیز بشود.


تحلیل اتریوم ۱۸ آبان ۱۴۰۱

روز گذشته بیت کوین ریزش بسیار شدیدی را تجربه کرد که به دلیل تاثیر ماجرای صرافی FTX بود. قیمت بیت کوین با شتاب بسیار شدیدی تا حوالی ۱۷,۲۰۰ دلار ریزش کرد، اما فعلا تا حدودی بازیابی شده است. این مسئله تاثیر مخربی در قیمت اتریوم نیز داشت.

تحلیل اتر

در حال حاضر اتریوم با قیمت ۱۲۸۹ دلار در بازار معامله می‌شود و حمایت مهم ۱۵۰۰ دلاری را از دست داد. حمایت فعلی نیز از قدرت بالایی برخوردار است، اما آیا این محدوده می‌تواند ریزش‌های فعلی را متوقف کند؟

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، در حال حاضر قیمت اتر به یک محدوده حمایت استاتیک و حمایت داینامیک (خط روند صعودی) رسیده است. این مسئله اعتبار بیشتری به این ناحیه حمایتی می‌دهد.

اما مسئله واضح این است که ممنتوم ریزش‌های فعلی بسیار شدید است. در نتیجه امکان از دست رفتن حمایت ۱۲۰۰ دلاری نیز وجود دارد. باید ببینیم که آیا در روزهای آینده این رمز ارز بار دیگر با قدرت حمایت خواهد شد یا خیر؟ تحلیل شما از وضعیت اتریوم چیست؟ تحلیل خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۱۵ آبان ۱۴۰۱

با رشد بازار ارزهای دیجیتال در روزهای گذشته، اتریوم جزو رمز ارزهای پر سود مارکت بوده است. اما آیا روند صعودی اتر ادامه خواهد یافت؟ در تحلیل امروز اتر با ما همراه باشید.

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، در حال حاضر سلطه (Dominance) اتریوم بر بازار ارزهای دیجیتال در حدود ۱۸.۸ درصد برآورد شده و ارزش کل بازار (Market Cap) کمی بیشتر از ۱ تریلیون دلار است.

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، فعلا این رمز ارز با مقاومت فعلی خود درگیر شده و کمی ریزش کرده است. در صورتی که اتر بتواند این محدوده را پشت سر بگذارد،‌ احتمالا تا حوالی ۲۰۰۰ دلار روند صعودی خود را ادامه دهد.

این در حالی است که اگر ریزش‌های فعلی ادامه پیدا کنند، اتریوم احتمالا تا حوالی حمایت مهم ۱۵۰۰ دلاری ریزش خواهد کرد. اما از دست رفتن این محدوده باعث سقوط شدید قیمت اتر تا محدوده ۱۲۰۰ دلار خواهد شد.

فعلا چشم انداز بازار بیشتر صعودی به نظر می‌رسد، ولی همانطور که قبل‌تر اشاره کرده بودیم به دلیل سیو سودهای معامله‌گران امکان ریزش بازار همچنان احساس می‌شود.


تحلیل ویدیویی اتریوم ۱۲ آبان ۱۴۰۱

خریداران با قدرت در حال حمایت از محدوده ۱۵۰۰ دلاری اتریوم هستند و هرچند دیشب با اعلام نرخ بهره شاهد ریزش کلی بازار بودیم، اما بار دیگر اتریوم در حال بازیابی است. در تحلیل امروز این رمز ارز همراه ما باشید.

تحلیل اتریوم ۱۱ آبان ۱۴۰۱

بازار کریپتوکارنسی امروز وضعیت بسیار حساسی دارد. امشب نرخ بهره جدید آمریکا در جلسه فدرال رزرو اعلام خواهد شد و از آنجایی که عموم کارشناسان معتقدند این بار هم این شاخص افزایش خواهد یافت، احتمال ریزش دوباره رمز ارزها وجود دارد.

همانطور که می‌دانیم، افزایش نرخ بهره به معنی قدرت گرفتن دلار و در نتیجه ریزش جفت ارز BTC/USD خواهد شد. از آنجایی که بیت کوین لیدر این بازار به حساب می‌آید، ریزش آن روی قیمت آلت کوین‌ها نیز تاثیر خواهد گذاشت.

تحلیل اتریوم امروز

اما اتریوم از نظر تکنیکالی در وضعیت مناسبی قرار دارد و به نظر می‌رسد بتواند روند صعودی خود را ادامه دهد. این البته در صورتی است که نرخ بهره امروز بار دیگر بازار را دچار آشوب نکند.

با این پیش فرض، از آنجایی که اتریوم محدوده مقاومتی ابر ایچیموکو را پشت سر گذاشته، ادامه روند صعودی اتر بعد از پول بک امکان پذیر خواهد بود. البته هنوز شاهد کندل تثبیتی بالای این ناحیه نبوده‌ایم.

در صورتی که نرخ بهره تاثیر ویرانگر خود را بر بازار بگذارد، احتمال ریزش دوباره اتریوم وجود خواهد داشت. در این صورت نزدیک‌ترین حمایت اتر در حوالی ۱۴۰۰ دلار و سپس محدوده ۱۲۰۰ دلار خواهد بود.


تحلیل اتریوم در تایم فریم هفتگی ۸ آبان ۱۴۰۱

بازار رمز ارزها جان تازه‌ای گرفته و در این بین آلت کوین‌های مهم بازار نیز رشدهای جذابی را تجربه کرده‌اند. در این بین اتریوم نیز جزو ارزهای پرسود روزهای اخیر بوده است. در تحلیل امروز با بررسی چارت هفتگی اتریوم همراه ما باشید.

در تایم فریم هفتگی اتریوم می‌توان یک کانال صعودی ترسیم کرد که قیمت چندین بار به کف و سقف آن واکنش نشان داده است. در هفته‌های اخیر با ریزش اتریوم، کندل‌ها به کف این کانال رسیده بودند و امکان از دست رفتن این محدوده احساس می‌شد.

خوشبخانه این حمایت بار دیگر جواب داد و قیمت اتریوم را به سمت بالا هدایت کرد. به نظر می‌رسد در صورتی که بیت کوین روند صعودی خود را در میان مدت ادامه دهد، اتریوم نیز بتواند در هفته‌های آتی خود را به سقف کانال برساند.

در تایم فریم‌های پایین‌تر نیز وضعیت اتریوم نسبتا مناسب است، اما همانطور که می‌دانیم بازار نمی‌تواند همیشه صعودی باشد و بعد از مدتی افزایش قیمت، با سیو سود معامله‌گران احتمال ریزش قیمت وجود دارد.


تحلیل ویدیویی اتریوم ۵ آبان ۱۴۰۱

بیت کوین در روزهای اخیر بعد از مدت‌ها فاز صعودی به خود گرفته و این مسئله بر قیمت آلت کوین‌ها نیز تاثیر مثبت گذاشته است. در تحلیل امروز اتریوم به بررسی تاثیر رشد اخیر بیت کوین بر قیمت این رمز ارز و سرنوشت اتر می‌پردازیم.


تحلیل اتریوم ۴ آبان ۱۴۰۱

روز گذشته بالاخره بیت کوین یک کندل صعودی پر قدرت ثبت کرد و بازار را تکان داد. امروز عموم آلت کوین‌ها سبزپوش هستند و در این بین اتریوم از رمز ارزهایی است که با رشدی بیش از ۱۱ درصدی در ۲۴ ساعت اخیر، از ارزهای پر سود مارکت بوده است.

تحلیل اتریوم

در حال حاضر اتریوم با قیمت ۱۵۱۲ دلار در بازار معامله شده و سلطه (Dominance) آن بر سایر رمز ارزها در حدود ۱۸.۷ درصد برآورد می‌شود. در ادامه با تحلیل چارت اتریوم با ما همراه باشید.

در حال حاضر اتریوم در وضعیت تکنیکالی حساسی قرار دارد. از طرفی قیمت آن به مقاومت استاتیک ۱۵۰۰ دلاری رسیده و از طرف دیگر با تریگر نزولی خود درگیر است. بنابراین در صورتی که این محدوده مقاومتی شکسته شود، احتمال افزایش ممنتوم رشد اتر وجود خواهد داشت.

هرچند به نظر می‌رسد اتریوم بتواند این مقاومت را رد کند، اما نباید سناریو نزولی را هم از یاد ببریم. در صورتی که بار دیگر روند اتر به دست فروشندگان افتاده و مقاومت فعلی شکسته نشود، احتمال ریزش دوباره قیمت تا حوالی حمایت ۱۲۰۰ دلار وجود خواهد داشت.


تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۱ آبان ۱۴۰۱

همانطور که در چارت اتر به وضوح قابل مشاهده است، این رمز ارز چند وقتی است که یک روند رنج خسته کننده را در پیش گرفته، اما به نظر می‌رسد این مسئله در روزهای آتی تغییر خواهد کرد.

برای اینکه بتوانیم تغییر روند اتریوم را زودتر متوجه شده و به بازار ورود کنیم، بهتر است در تایم فریم‌های پایین‌تر مانند ۴ ساعته، سیگنال‌های لازم را پیدا کنیم. به طور مثال اکنون با نگاهی به نمودار اتریوم متوجه خواهیم شد که این رمز ارز تریگر نزولی خود را در این تایم فریم شکسته و در حال پول بک است.

در صورتی که از این محدوده یک روند صعودی تازه در چارت اتر شکل بگیرد، احتمالا شاهد خارج شدن قیمت از باکس رنج فعلی و حمله آن به سمت سقف‌های بالاتر خواهیم بود.

در حالی که اگر بار دیگر ممنتوم ریزش‌ها افزایش پیدا کند، احتمالا اتریوم ۱۰۰۰ دلاری و حتی ۸۰۰ را بار دیگر خواهیم دید. البته همانطور که می‌دانیم نباید از تاثیر روند بیت کوین روی این مسئله غافل باشیم.


تحلیل اتریوم مهر ۱۴۰۱

در ادامه تحلیل‌های مربوط به مهر ماه ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید.

تحلیل اتریوم ۲۷ مهر ۱۴۰۱

در حال حاضر اتریوم با قیمت ۱۲۹۴ دلار در بازار معامله می‌شود، این در حالی است که در روزهای گذشته تا حوالی ۱۳۳۰ هم رشد کرده بود. در تحلیل امروز اتر با پیش بینی روند این دارایی دیجیتال در روزهای آینده با ما همراه باشید.

همانطور که به وضوح در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در محدوده ۱۲۰۰ دلار کف‌سازی خوبی انجام داده و امکان رشد دوباره آن وجود دارد. در حقیقت محدوده ۱۲۰۰ الی ۱۴۰۰ دلار یک باکس رنج در چارت اتر تشکیل داده و خارج شدن قیمت از سقف این محدوده می‌تواند باعث آغاز یک روند صعودی تازه در چارت ETH شود.

تحلیل روزانه اتریوم

در صورتی که این رمز ارز فاز صعودی به خود بگیرد، می‌تواند ابتدا تا حوالی ۱۴۳۰ دلار و سپس ۱۷۰۰ دلار رشد کند. این مقاومت‌ها از اعتبار بالایی برخوردار هستند و احتمالا در برخورد اول شکسته نشوند.

در کنار این مسئله، می‌توان یک سناریو نزولی نیز برای آینده اتریوم در نظر گرفت. در صورتی که در روزهای پیش رو کندل‌ها از کف باکس قیمتی فعلی خارج شوند، احتمال ادامه روند نزولی قدرتمند گذشته وجود خواهد داشت.

در این صورت حمایت مهم ۱۰۰۰ دلاری فعلا بهترین حمایت نزدیک اتریوم به حساب می‌آید. این ناحیه یک منطقه خوب برای ورود دوباره خریداران به بازار است.

تحلیل اتریوم ۲۴ مهر ۱۴۰۱

اتریوم همچنان روند رنج خود را حفظ کرده و این مسئله به شدت برای معامله‌گران خسته کننده شده است. این موضوع ممکن است در نهایت برای اتریوم سنگین تمام شود. در ادامه این تحلیل با ما همراه باشید.

همانطور که می‌دانیم، رنج زدن قیمت یک دارایی به معنای درگیری شدید بین خریداران و فروشندگان است، اما چیزی که اثبات شده این است که نهایتا یکی از این دو طرف از مبارزه خسته شده و قیمت از این باکس با قدرت خارج خواهد شد.

تحلیل اتریوم روزانه

در حال حاضر می‌توانیم یک کانال نزولی در تایم فریم روزانه اتریوم ترسیم کنیم که قیمت اتر مدتی است به محدوده میانی آن رسیده و در همین ناحیه در حال رنج زدن است. البته این مسئله به خودی خود نشانه خوبی است؛ هرچند منطقه فعلی یک مقاومت قوی به شمار می‌رود، اما خریداران اجازه ریزش قیمت را نداده‌اند.

در روزهای آینده دو سناریو کلی برای روند اتریوم می‌توان متصور شد. در حالت اول اگر قیمت با قدرت مقاومت میانی کانال را بشکند می‌توانیم شاهد رشد اتر تا سقف کانال و سپس مقاومت‌های بالاتر باشیم.

این در حالی است که اگر خریداران از امکان آغاز یک روند صعودی در چارت اتر ناامید شوند، احتمالا شاهد ریزش دوباره قیمت این رمز ارز تا حوالی کف کانال فعلی خواهیم بود.


تحلیل ویدیویی اتریوم ۲۱ مهر ۱۴۰۱

در این تحلیل ویدیویی، با بررسی چارت رمز ارز اتریوم (ETH)، به پیش بینی روند این دارایی دیجیتال در هفته پیش رو خواهیم پرداخت.

تحلیل اتریوم ۲۰ مهر ۱۴۰۱

در تحلیل قبل یک الگوی مثلث در چارت اتریوم پیدا کردیم که نهایتا قیمت از ضلع پایین آن خارج شده و فاز نزولی گرفت. سرنوشت اتر در روزهای آینده به چه شکل خواهد بود؟ در تحلیل امروز ETH همراه پول نو باشید.

امروز قیمت اتریوم در حوالی محدوده ۱۲۹۶ دلار قرار داشته و سلطه (Dominance) اتر بر کل بازار در حدود ۱۷.۲ درصد برآورد می‌شود. حجم معاملات ۲۴ ساعت گذشته این رمز ارز نیز بیش از هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار بوده است.

تحلیل ETH

همانطور که می‌توان در نمودار اتریوم مشاهده کرد، این رمز ارز خط روند صعودی بلند مدت خود را به سمت پایین قطع کرده که نکته‌ای بسیار منفی برای معامله‌گران به شمار می‌رود. هرچند هنوز شاهد کندل تثبیتی در زیر این ناحیه نبوده‌ایم، اما روند کلی نزولی به نظر می‌رسد.

اگر در روزهای آینده قیمت اتریوم به بالای خط روند خود بازگردد به این معنی است که شکست فعلی کاذب بوده و امکان افزایش قیمت دوباره آن وجود دارد. این در حالی است که افزایش ریزش‌ها می‌تواند منجر به ثبت یک کندل تثبیتی در چارت اتر شده و در نتیجه شاهد ریزش بیشتر قیمت ETH خواهیم بود.

هرچند روند کلی بیشتر نزولی به نظر می‌رسد، اما باید امیدوار باشیم که این رمز ارز بتواند در روزهای آتی کمی بازیابی شود. به این دلیل که در صورت ادامه روند نزولی، اتریوم چندان حمایت معتبری ندارد و امکان سقوط شدید آن وجود خواهد داشت.


تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۱۷ مهر ۱۴۰۱

اتریوم چند روزی است که در یک باکس قیمتی محدود در حال رنج زدن است. اما همانطور که بارها اشاره کرده‌ایم، زمانی که یک دارایی برای مدتی طولانی در فاز رنج قرار می‌گیرد، حرکت بعدی آن بسیار قدرتمند خواهد بود. در تحلیل امروز با نگاهی به چارت ۴ ساعته اتریوم، به پیش بینی آینده این رمز ارز خواهیم پرداخت.

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در تایم فریم ۴ ساعته یک الگوی مثلث تشکیل داده و در حال حاضر قیمت در حال حرکت به سمت ضلع پایین این الگو است. اما این مسئله چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟

در حقیقت الگوی مثلث فشردگی کندل‌ها در یک محدوده کوچک را نشان می‌دهد که می‌توان آن را به جمع شدن یک فنر تشبیه کرد؛ قیمت از هر سمت مثلث که خارج شود، با شتاب زیادی به پرواز در خواهد آمد

فعلا قیمت اتریوم در حال نزدیک شدن به ضلع پایینی مثلث است. در صورتی که قیمت از این محدوده ریزش بیشتری را تجربه کرده و از الگو خارج شود،‌ احتمالا شاهد ریزش بیشتر اتریوم تا حوالی ناحیه ۱۲۰۰ دلار باشیم.

این در حالی است که اگر در روزهای آتی قیمت این رمز ارز به خوبی حمایت شود و از سقف مثلث خارج شود، می‌تواند به سمت سقف‌های بالاتر مانند ۱۵۰۰ دلار با قدرت حمله کند.


تحلیل ویدیویی اتریوم ۱۴ مهر ۱۴۰۱

اتریوم چند روزی است با مقاومت محدوده EMA درگیر شده و در صورتی که این ناحیه را به سمت بالا بشکند می‌تواند رشد خوبی را آغاز کند. در این ویدیو با نگاهی به چارت اتریوم، روند این دارایی دیجیتال در هفته آینده را بررسی خواهیم کرد.

تحلیل اتریوم ۱۰ مهر ۱۴۰۱

اتریوم روند نزولی خود را همچنان با قدرت ادامه می‌دهد و در حال حاضر به یک محدوده حمایتی مهم رسیده است. آیا قیمت اتر می‌تواند در روزهای پیش رو رشد جذابی را پشت سر بگذارد؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

تحلیل جدید اتریوم

در حال حاضر اتر با قیمت ۱۳۱۱ دلار در بازار معامله می‌شود و دامیننس آن حدود ۱۷.۲ درصد برآورد می‌شود. برخلاف انتظارها، پس از ادغام اتریوم نه تنها قیمت آن رشد نکرد بلکه روندی نزولی هم به خود گرفته است. البته هنوز طرفداران این پروژه به چشم انداز بلند مدت آن امیدوار هستند.

فعلا قیمت اتر به کف حمایتی مهمی رسیده و امکان افزایش حجم خریدها وجود دارد. البته هنوز بر اساس اندیکاتور Volume، شاهد افزایش خاصی در حجم معاملات نبوده‌ایم. در صورتی که این رمز ارز در روزهای آتی فاز صعودی بگیرد، می‌تواند تا محدوده مقاومتی خود در حوالی ۱۷۰۰ دلار رشد کند.

این در حالی است که از دست رفتن حمایت فعلی موجب سقوط شدید قیمت اتریوم خواهد شد. در این صورت مهم‌ترین حمایت این رمز ارز در محدوده هزار دلار و سپس ۸۸۰ دلار قرار دارد.


تحلیل اتریوم ۶ مهر ۱۴۰۱

اتریوم روند نزولی خود را حفظ کرده و به نظر می‌رسد این ریزش‌ها همچنان ادامه داشته باشند. در این مقاله سعی می‌کنیم به پیش بینی روند آتی این رمز ارز بپردازیم، پس با پول نو همراه باشید.

ریزش‌ اتریوم در روزهای گذشته باعث شده کف کانال صعودی این دارایی دیجیتال شکسته شود. بنابراین به صورت کلی می‌توان دو سناریو برای آینده این رمز ارز ترسیم کرد. البته فعلا سناریو نزولی محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

تحلیل ETH

بعد از شکست کانال فعلی، شاهد ثبت یک کندل تثبیتی زیر این محدوده هستیم، بنابراین احتمال ادامه روند نزولی وجود دارد. در این صورت نزدیک‌ترین حمایت این رمز ارز در حوالی میانه کانال فعلی و سپس کف این کانال خواهد بود.

در صورتی که ارزش کل بازار بار دیگر بازیابی شود، احتمال افزایش قیمت اتریوم نیز وجود خواهد داشت. اگر اتر (ETH) بار دیگر فاز صعودی به خود بگیرد، نیاز شدیدی به حمایت سرمایه گذاران خود دارد. دلیل این مسئله وجود مقاومت‌های بسیار مهم و سرسخت بر سر راه آن است.

اتریوم برای اینکه روند صعودی پایداری را آغاز کند، ابتدا باید به سقف کانال فعلی هجوم برده و این منطقه را با قدرت به سمت بالا بشکند. البته در این محدوده به دلیل خاصیت مقاومتی بالای آن، انتظار ریزش دوباره قیمت اتر را داریم.


صرافی ارز دیجیتال پول نو

عوامل موثر بر قیمت اتریوم (ETH)

اتریوم، بر خلاف بیت کوین، یک پروژه پلتفرمی است، به این معنی که قصد دارد چالش‌های مختلف در فناوری بلاک چین و حتی زندگی دیجیتال را حل کند. این شبکه، اولین بستر قراردادهای هوشمند در فضای بلاک چین به حساب می‌آید که منجر به ایجاد صنعت امور مالی غیر متمرکز (Defi) و توسعه اپلیکیشن‌های هوشمند و حتی NFTها شد.

اما با همه این‌ها، هنوز دامیننس بیت کوین، به عنوان برترین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی، بیشتر از اتریوم است و تا به امروز این رمز ارز نتوانسته استقلال عمل چندانی در روندهای صعودی از خود نشان دهد. بنابراین افزایش یا کاهش قیمت آن بسیار وابسته به حرکات بیت کوین است.

البته باید در نظر داشته باشیم که تحلیل فاندامنتال اتریوم، در کنار تحلیل نمودار اتریوم، یکی از عوامل موثر بر قیمت این ارز دیجیتال محبوب است و به طور مثال تغییر الگوریتم اجماع آن از اثبات کار به اثبات سهام در اتریوم ۲، قطعا می‌تواند در آینده بر قیمت این ارز دیجیتال تاثیر مثبت بگذارد.

نوشته تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۲۴ آذر ۱۴۰۱) اولین بار در بلاگ پول نو. پدیدار شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: 74b21294f2d6bad1f6600eeaf2062865 »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 12129 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 5048 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :