citizenryco.ir logo تحلیل روزانه بایننس کوین BNB (آخرین آپدیت ۲۳ آذر ۱۴۰۱) ...
تحلیل روزانه بایننس کوین BNB (آخرین آپدیت ۲۳ آذر ۱۴۰۱)
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://pooleno.ir/blog/bnb-daily-analysis/

بایننس کوین (BNB) از آلت کوین‌های مطرح بازار کریپتوکارنسی محسوب می‌شود که مدت‌هاست جایگاه خود را در بین ۱۰ رمز ارز برتر بازار تثبیت کرده است. این ارز دیجیتال که توکن بومی صرافی بایننس، بزرگ‌ترین صرافی کریپتویی است، حجم معامله بسیار زیادی را در اختیار خود دارد. در این گزارش تحلیل بایننس کوین را دنبال کنید. شما در صرافی پول نو می‌توانید به سادگی به خرید بایننس کوین بپردازید.

تحلیل بایننس کوین امروز (۲۳ آذر ۱۴۰۱)

ارز BNB در هفته‌های اخیر به وضوح فاز نزولی گرفته است. روز گذشته نیز شاهد ریزش شدید قیمت بایننس کوین تا محدوده حمایتی ۲۵۰ دلار بودیم. اما سرنوشت BNB در روزهای پیش رو چگونه خواهد بود؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

چند روزی است که به دلیل اخبار منفی حول صرافی بایننس، قیمت BNB نیز تحت تاثیر قرار گرفته و سرمایه گذاران این رمز ارز احساس خطر کرده‌اند. البته فعلا قیمت کمی بازیابی شده و در حوالی ۲۷۵ دلار معامله می‌شود.

همانطور که در نمودار بایننس کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از ریزش قیمت به خط روند نزولی خود پول بک زده است. این محدوده یک حمایت مهم برای BNB است به این دلیل که یک حمایت استاتیک نیز در این ناحیه وجود دارد.

فعلا باید منتظر اخبار نرخ بهره امشب باشیم که تاثیر غیرقابل انکاری بر بازار کریپتو خواهد داشت. اما به نظر می‌رسد امکان برخورد دوباره BNB با این حمایت وجود دارد.

به نظر شما سرنوشت بایننس کوین در روزهای پیش رو چگونه خواهد شد؟ در کامنت‌ها نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین ۱۶ آذر ۱۴۰۱

بایننس کوین محدوده حمایتی ۳۰۰ دلار را از دست داد و در حال حاضر با قیمت ۲۸۰ دلار در بازار معامله می‌شود. در نمودار BNB به وضوح مشخص است که این ارز دیجیتال در روزهای اخیر فاز نزولی به خود گرفته است.

این ارز دیجیتال فعلا در حال حرکت به سمت حمایت اصلی خود در محدوده ۲۵۰ الی ۲۶۰ دلار است. به نظر می‌رسد با وضعیت فعلی بیت کوین،‌ BNB نیز احتمالا تا این ناحیه ریزش خود را ادامه خواهد داد. اما انتظار داریم بایننس کوین در این محدوده با قدرت حمایت شود.

حمایت بایننس کوین

بدترین سناریویی که می‌تواند اتفاق بیفتد، از دست رفتن این ناحیه حمایتی است. در این صورت سقوط قیمت بایننس کوین به هیچ وجه دور از انتظار نخواهد بود. در این صورت حمایت بعدی BNB در حوالی ۲۰۰ دلار قرار دارد.

وضعیت بیت کوین نیز در این اتفاق بی‌تاثیر نخواهد بود. از آنجایی که چشم انداز BTC همچنان نزولی است، احتمالا خریداران BNB نیز برای دفاع از ناحیه حمایتی فعلی با چالش مواجه خواهند شد.

البته بایننس کوین پیش از این نیز توانسته روندی خلاف وضعیت بازار در پیش بگیرد، به همین دلیل حمایت دوباره خریداران از آن و رشد قیمت BNB چندان هم دور از انتظار نیست.


تحلیل بایننس کوین ۹ آذر ۱۴۰۱

قیمت ارز BNB چند روز گذشته در حوالی ۳۱۵ دلار قرار داشت، اما در حال حاضر با قیمت ۳۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود. محدوده ۳۰۰ دلار یک حمایت بسیار مهم برای بایننس کوین است و از دست رفتن آن می‌تواند باعث ریزش شدید BNB شود.

تحلیل بایننس کوین

همانطور که در نمودار بایننس کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی روزانه در حال معامله است و بعد از نزدیک شدن قیمت به محدوده میانی کانال شاهد ریزش BNB بوده‌ایم.

فعلا قیمت بار دیگر فاز نزولی گرفته و در صورت ادامه دار شدن این روند احتمال رسیدن آن به کف کانال وجود دارد. البته محدوده حمایتی فعلی یعنی ۳۰۰ دلار این قدرت را دارد که مانع ریزش شدید این دارایی دیجیتال شود.

در صورتی که حمایت فعلی جواب داده و خریداران بار دیگر از این محدوده حمایت کنند، شاهد رشد قیمت BNB خواهیم بود. در این صورت بایننس کوین می‌تواند تا حوالی ۳۳۰ دلار یعنی محدوده میانی کانال رشد کرده و سپس به سمت سقف‌های بالاتر پیشروی کند.


تحلیل بایننس کوین ۵ آذر ۱۴۰۱

بایننس کوین بعد از برخورد با حمایت مهم خود در محدوده ۲۵۰ دلار با قدرت حمایت شده و در حال حاضر در حوالی محدوده ۳۱۵ دلار معامله می‌شود. آیا این ارز دیجیتال در روزهای آینده نیز روند صعودی خود را ادامه خواهد داد؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

تحلیل بایننس کوین

همانطور که در نمودار BNB نیز به وضوح قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از برخورد با حمایت مهم خود با قدرت توسط خریداران حمایت شده و به محدوده فعلی رسیده است. مهم‌ترین مقاومت سد راه بایننس کوین محدوده ۳۰۰ دلار بود که فعلا شکسته شده است.

مقاومت بعدی BNB در حوالی ناحیه ۳۳۰ دلار قرار دارد و امکان ریزش قیمت از این محدوده وجود دارد. باید در نظر داشته باشیم که به دلیل رشد اخیر احتمال ریزش به این دلیل تشدید می‌شود که معامله‌گران کوتاه مدت به سیو سود می‌پردازند.

در صورتی که در روزهای پیش رو شاهد ریزش بایننس کوین باشیم، حمایت نزدیک آن در محدوده ۳۰۰ دلار قرار دارد و در صورت از دست رفتن این ناحیه BNB می‌تواند تا نواحی پایین‌تر نیز ریزش کند.


تحلیل بایننس کوین ۲۵ آبان ۱۴۰۱

با ریزش‌های ادامه دار بیت کوین و سایر آلت کوین‌ها، بایننس کوین نیز حمایت ۳۰۰ دلاری خود را از دست داد و تا حمایت بعدی خود یعنی ۲۵۰ دلار ریزش کرد. در حال حاضر این ارز دیجیتال با قیمت ۲۷۸ دلار در بازار معامله می‌شود.

تحلیل BNB

بایننس ادعا کرده بود که قصد دارد صرافی FTX را خریداری کند، اما بعدتر از این تصمیم خود پشیمان شد و به سقوط بیشتر قیمت توکن FTT و البته کل بازار دامن زد. هنوز قصد بایننس از زمین زدن ناگهانی رقیب خود یعنی FTX چندان مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد از این به بعد بایننس بیش از پیش بر جریان بازار کریپتو سلطه خواهد داشت.

از نظر تکنیکالی قیمت BNB روی یک حمایت قدرتمند فرود آمده و از این ناحیه کمی رشد کرده است. به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال برای ادامه روند صعودی باید بار دیگر محدوده ۳۰۰ دلار را پس گرفته و به سمت مقاومت‌های بالاتر پیشروی کند.

همچنین به نظر می‌رسد به دلیل جو منفی کل بازار، در صورت ریزش دوباره بیت کوین، بایننس کوین نیز ریزشی شود. البته در صورت رشد BTC هم دقیقا عکس این سناریو می‌تواند اتفاق بیفتد و ممکن است شاهد رشد دوباره BNB باشیم.


تحلیل بایننس کوین ۱۸ آبان ۱۴۰۱

بایننس صرافی معروف FTX را خریداری کرد و قیمت BNB نیز رشد جذابی را در روز گذشته تجربه کرد. البته در نهایت به دلیل وضعیت نامساعد بازار، این رشد اخیر دوامی نداشت و بار دیگر شاهد ریزش قیمت این رمز ارز بودیم.

تحلیل بایننس کوین

در حال حاضر قیمت بایننس کوین در حال نزدیک شدن به حمایت مهم ۳۰۰ دلاری است و در نتیجه امکان حمایت دوباره از این ارز دیجیتال وجود دارد. البته به نظر می‌رسد یک حمایت مهم‌تر در حوالی ۲۶۰ دلار برای این رمز ارز وجود دارد.

این حمایت شامل خط روند صعودی بایننس کوین است. البته باید در نظر داشته باشیم که ممنتوم ریزش‌ها فعلا بسیار شدید است و امکان شکسته شدن این حمایت‌ها وجود دارد.

در صورتی که ریزش BNB در روزهای آتی کمتر شود و شاهد کندل‌های بازگشتی باشیم، از نظر پرایس اکشنی امکان رشد دوباره قیمت آن وجود خواهد داشت. اما اگر بایننس کوین با همین سرعت به ریزش خود ادامه دهد، احتمال اینکه حمایت‌های فعلی شکسته شوند بیشتر می‌شود.


تحلیل بایننس کوین ۱۱ آبان ۱۴۰۱

بایننس کوین در هفته گذشته جزو ارزهای پر سود بازار بوده و بعد از مدت‌ها توانست مقاومت ۳۰۰ دلار را به سمت بالا بشکند. اما آیا این روند صعودی ادامه خواهد داشت؟ با پول نو در این تحلیل همراه باشید.

همانطور که در نمودار BNB نیز قابل مشاهده است،‌ این ارز دیجیتال در حال حاضر به سقف کانال نزدیک شده و در نتیجه دلیل ریزش‌های جزئی آن در روزهای گذشته نیز همین مسئله است.

در صورتی که بایننس کوین در روزهای پیش رو بتواند این محدوده را پشت سر بگذارد، قیمت آن به درون کانال بالایی برخواهد گشت. در این صورت اولین هدف قیمتی آن در ناحیه ۳۶۰ دلار و سپس ۴۰۰ دلار خواهد بود.

این در حالی است که اگر سیو سود معامله‌گران ادامه پیدا کرده و ارزش بیت کوین نیز کاهش پیدا کند، احتمال ریزش قیمت BNB وجود خواهد داشت. در این صورت اولین محدوده حمایتی این رمز ارز همین محدوده ۳۰۰ دلار خواهد بود.


تحلیل بایننس کوین ۴ آبان ۱۴۰۱

امروز بایننس کوین با قیمت ۲۸۸ دلار در بازار معامله می‌شود و بعد از رشد بیت کوین در روز گذشته، BNB نیز فاز صعودی به خود گرفته است. در تحلیل امروز این ارز دیجیتال با پول نو همراه باشید.

همانطور که قبلا نیز اشاره کرده بودیم، فعلا نزدیک‌ترین مقاومت بایننس کوین در حوالی محدوده ۳۰۰ دلار قرار دارد و در صورت شکسته شدن این محدوده، BNB می‌تواند روند صعودی تازه‌ای را آغاز کند.

تحلیل امروز بایننس کوین

همانطور که در نمودار بایننس کوین قابل مشاهده است، قیمت این ارز دیجیتال به بالای تریگر نزولی رسیده و در صورت ادامه روند صعودی،‌ امکان تثبیت قیمت بالای این محدوده وجود دارد. در این صورت تنها مقاومت ۳۰۰ دلاری می‌تواند مانع رشد بیشتر قیمت شود.

البته محدوده ۳۳۰ دلار هم یک مقاومت نسبتاً معتبر است و ایده‌آل‌ترین حالت این است که BNB برای آغاز یک روند صعودی جذاب، بالای این محدوده کندل تثبیتی به ثبت برساند.

باید در نظر داشته باشیم که اگر بایننس کوین نتواند روند صعودی خود را ادامه دهد، احتمال ریزش قیمت آن وجود خواهد داشت. در این صورت اولین هدف قیمتی این رمز ارز در حوالی ۲۶۰ دلار است.


تحلیل بایننس کوین ۲۷ مهر ۱۴۰۱

بایننس کوین این هفته هم در حوالی قیمت هفته پیش خود در حال معامله در بازار کریپتوکارنسی است. آیا این هفته تغییراتی جذاب در قیمت BNB رخ خواهد داد؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

در حال حاضر بایننس کوین در حوالی ۲۷۰ دلار معامله می‌شود. البته در هفته گذشته این رمز ارز دو کندل نوسانی شدید نیز ثبت کرد و قیمت آن تنها در یک روز تا محدوده ۲۵۸ دلار ریزش کرد. اما نهایتا بازیابی شد و به قیمت فعلی رسید.

به طور کلی به نظر می‌رسد فعلا روند نزولی بایننس کوین ادامه داشته باشد. در این صورت احتمالاً این رمز ارز تا حوالی ۲۵۰ دلار ریزش کند. ۲۵۰ دلار یک حمایت مهم برای BNB است و در صورت از دست رفتن آن، این رمز ارز سقوط قیمتی شدیدتری را تجربه خواهد کرد.

فعلا به نظر می‌رسد امکان تحقق سناریو صعودی چندان محتمل نباشد، اما نباید آن را از نظر دور داشته باشیم. اگر این رمز ارز از محدوده فعلی یک روند صعودی را آغاز کند، با خط تریگر نزولی خود برخورد کرده و اگر بتواند این محدوده را به سمت بالا بشکند، می‌تواند بار دیگر مقاومت ۳۰۰ دلاری را لمس کند.


تحلیل بایننس کوین ۲۰ مهر ۱۴۰۱

بایننس کوین هفته گذشته بعد از برخورد با مقاومت اصلی خود، روندی نزولی را از سر گرفت که تا به امروز هم ادامه داشته است. اما آیا این روند همچنان ادامه خواهد داشت؟ در تحلیل امروز BNB با پول نو همراه باشید.

امروز بایننس کوین با قیمت ۲۷۲ دلار در بازار معامله می‌شود و از مقاومت مهم ۳۰۰ دلاری ریزشی تقریباً ۱۰ درصدی را تجربه کرده است. البته این ریزش‌ها دلایل فاندامنتالی هم داشت؛ چند روز پیش پل زنجیره BNB هک شد و خسارتی شدید را به بار آورد.

تحلیل امروز بایننس کوین

در حال حاضر می‌توان یک کانال نزولی در نمودار بایننس کوین ترسیم کرد که اطلاعات بسیار جالبی را برای ما به تصویر می‌کشد. همانطور که می‌توان در چارت مشاهده کرد، بایننس کوین سقف این کانال را به سمت بالا شکسته و پول بک خود را نیز روی این محدوده تکمیل کرده است.

در نتیجه امکان افزایش دوباره قیمت بایننس کوین در هفته پیش رو احساس می‌شود. تنها نگرانی‌ای که فعلا وجود دارد این است که به دلیل خاصیت مقاومتی شدید محدوده ۳۰۰ دلار، امکان ریزش مجدد BNB وجود خواهد داشت. در صورتی که این رمز ارز بتواند محدوده مهم ۳۰۰ دلاری را به سمت بالا رد کند، می‌توانیم به رشد چشمگیر بایننس کوین امیدوار باشیم.

البته باید توجه داشته باشیم که بایننس کوین فعلا در محدوده حساسی قرار دارد و در صورت بیشتر شدن ریزش‌ها،‌ امکان وارد شدن قیمت به کانال پایینی وجود خواهد داشت. در این صورت نزدیک‌ترین حمایت BNB در میانه کانال و حوالی ۲۴۷ دلار قرار دارد.


تحلیل بایننس کوین ۱۲ مهر ۱۴۰۱

بایننس کوین در روزهای گذشته فاز صعودی به خود گرفته و امکان رشد آن در هفته پیش رو احساس می‌شود. در این تحلیل با نگاهی به وضعیت کلی بازار، چارت BNB را هم بررسی خواهیم کرد.

تحلیل بایننس کوین

این روزها بیت کوین همچنان در حال رنج زدن است ولی انتظار داریم به زودی از این روند خارج شود چرا که مدتی طولانی است که در یک محدوده ثابت گیر افتاده. اگر حرکت بعدی بیت کوین به سمت بالا باشد، امکان رشد BNB هم وجود خواهد داشت.

همانطور که در چارت بایننس کوین مشخص است،‌ چند روز است که این دارایی دیجیتال محدوده مقاومتی دو اندیکاتور EMA را به سمت بالا شکسته و امکان افزایش قیمت آن تا محدوده مقاومتی مهم ۳۰۰ دلار و سپس ۳۳۰ دلار وجود دارد.

این در حالی است که در صورت از دست رفتن محدوده اندیکاتور‌های میانگین متحرک نمایی، که اکنون به حمایت تبدیل شده، ریزش بایننس کوین افزایش خواهد یافت و قیمت این رمز ارز می‌تواند تا حوالی ۲۴۵ دلار ریزش کند.


تحلیل بایننس کوین ۶ مهر ۱۴۰۱

در هفته اخیر بازار ارزهای دیجیتال همچنان روند نزولی خود را حفظ کرده و قیمت بایننس کوین هم از این مسئله تاثیر منفی پذیرفته است. در تحلیل امروز با بررسی چارت BNB و روند آتی آن همراه ما باشید.

در حال حاضر بایننس کوین در یک محدوده حمایتی بسیار مهم قرار دارد. این محدوده چند هفته پیش به سمت بالا شکسته شد و قیمت بایننس کوین هم از این ناحیه رشد خوبی را تجربه کرد. در نهایت با افزایش ریزش‌ها، شاهد پول بک BNB به این ناحیه بودیم.

تحلیل بایننس کوین

فعلا قیمت BNB بار دیگر به این ناحیه نزدیک شده و شرایط برای آن حساس‌تر از پیش است. در صورتی که شرایط کلی بازار به همین شکل پیش رود، احتمال از دست رفتن این حمایت و افزایش ریزش‌ها وجود دارد.

البته نباید سناریو صعودی را هم از نظر دور داشته باشیم، اگر از این ناحیه شاهد یک چرخش روند در چارت بایننس کوین باشیم، می‌توان بار دیگر به رشد این رمز ارز امیدوار شد.

این مسئله زمانی اتفاق می‌‌افتد که بایننس کوین خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکسته و یک روند صعودی تازه را آغاز کند. در این صورت احتمال ورود گاوها (Bulls) و رشد دوباره BNB وجود دارد.


تحلیل‌ بایننس کوین شهریور ۱۴۰۱

در ادامه تحلیل‌های شهریور ماه بایننس کوین (BNB) را مشاهده می‌کنید.

تحلیل بایننس کوین ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

در هفته‌های اخیر بایننس کوین نوسانات زیادی را پشت سر گذاشت. این ارز دیجیتال از محدوده ۲۶۰ دلار با قدرت حمایت شد و به سمت مقاومت اصلی خود یعنی ۳۰۰ دلار حمله کرد، اما موفق به شکست این ناحیه نشد. در حال حاضر بار دیگر قیمت بایننس کوین به محدوده ۲۶۰ دلار بازگشته است.

این منطقه، کف یک کانال روزانه است و محدوده‌ای حساس به شمار می‌رود. آیا روند بایننس کوین از این محدوده تغییر چشمگیری خواهد داشت؟ در ادامه این تحلیل با ما همراه باشید.

همانطور که اشاره کردیم، بایننس کوین در کف یک کانال روزانه مهم در حال معامله است، اما به دلیل روند نزولی کل بازار، مخصوصاً بیت کوین، امکان از دست رفتن این حمایت وجود دارد. در نتیجه BNB می‌تواند تا کف کانال بعدی یک کاهش قیمت شدید را تجربه کند.

به دلیل شرایط عمومی بازار، سناریو صعودی کم‌رنگ‌تر به نظر می‌رسد، اما غیرمحتمل هم نیست. در صورتی که BNB روند صعودی بگیرد، می‌تواند بار دیگر تا محدوده مقاومتی ۳۰۰ دلار رشد کند.


تحلیل بایننس کوین ۱۶ شهریور ۱۴۰۱

ریزش‌های بایننس کوین در هفته‌ اخیر شتاب بیشتری گرفت و در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال به محدوده ۲۶۴ دلار رسیده است. در تحلیل امروز بایننس کوین به بررسی روند این رمز ارز در هفته پیش رو خواهیم پرداخت. با پول نو همراه باشید.

تحلیل این هفته بایننس کوین

در تحلیل امروز از اندیکاتور فیبوناچی کمک گرفته‌ایم. این ابزار پر کاربرد، نواحی حمایتی/مقاومتی مهم چارت را برای ما مشخص می‌کند. از آنجایی که روند بایننس کوین به وضوح نزولی است، باید با استفاده از فیبوناچی محدوده‌ای را پیدا کنیم که پتانسیل رشد دوباره قیمت از آن ناحیه وجود داشته باشد.

با رسم دو فیبوناچی اکستنشن و ریتریسمنت، نزدیک‌ترین محدوده حمایتی این رمز ارز را در حوالی قیمت ۲۳۰ الی ۲۳۸ دلار پیدا می‌کنیم. به نظر می‌رسد در صورتی که ریزش BNB در روزهای پیش رو ادامه داشته باشد، رسیدن قیمت این ارز دیجیتال تا این ناحیه دور از انتظار نباشد.

یکی از دلایل ریزش‌های اخیر BNB، از دست رفتن محدوده ۳۰۰ دلار بود. بنابراین اگر بخواهیم سناریو صعودی بایننس کوین را بررسی کنیم، این ارز دیجیتال باید این ناحیه را بار دیگر بدست آورد.


تحلیل بایننس کوین ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

هفته گذشته روزهای سختی برای بایننس کوین رقم خورد. قیمت این رمز ارز در حالی که ۷ روز پیش در مرز ۳۰۰ دلار معامله می‌شد، امروز به ۲۷۶ دلار رسیده است. با تحلیل این هفته بایننس کوین با ما همراه باشید.

تحلیل امروز بایننس کوین

ریزش هفته گذشته BNB باعث از دست رفتن یک کانال روزانه بسیار مهم شد. هرچند در تایم روزانه شاهد ثبت کندل تثبیتی زیر این محدوده نبوده‌ایم، اما در تایم فریم‌های پایین‌تر قیمت بایننس کوین زیر این کانال تثبیت شده و به نظر می‌رسد روند آن در کوتاه مدت، نزولی باشد.

البته در صورتی که شاهد رشد بایننس کوین در تایم فریم روزانه و برگشت قیمت آن به درون کانال قیمتی اصلی باشیم، چشم انداز نزولی آن باطل خواهد شد. برای تحقق این تحلیل، بایننس کوین باید محدوده مهم ۳۰۰ دلار را به سمت بالا بشکند.

البته باید در نظر داشت که فعلا کانال صعودی روزانه شکسته شده و رشد BNB تا ناحیه کف کانال به عنوان پول بک در نظر گرفته می‌شود. همچنین امکان ریزش قیمت بدون پول بک هم وجود دارد، در این صورت نزدیک‌ترین حمایت بایننس کوین در حوالی ۲۵۰ دلار است.


تحلیل بایننس کوین ۳ شهریور ۱۴۰۱

بایننس کوین بعد از افزایش شتاب ریزش‌های بیت کوین در هفته گذشته، تا محدوده ۲۷۷ دلار ریزش کرد، اما توانست به خوبی خود را تا مرز ۳۰۰ دلار بالا بکشد. در حال حاضر این ارز دیجیتال با قیمت ۳۰۳ در بازار معامله می‌شود.

آپدیت تحلیل BNB

عملکرد بایننس کوین در هفته‌های اخیر بسیار امیدوار کننده بوده و به نظر می‌رسد این مسئله در صورتی که بار دیگر اعتماد سرمایه گذاران بازیابی شود، بتواند در بلند مدت هم ادامه داشته باشد.

فعلا بر اساس اندیکاتور ابر ایچیموکو، قیمت بایننس کوین توانسته محدوده ابر را با قدرت به سمت بالا شکسته و در فاز پول بک روی این ناحیه است. در صورتی که این پول بک به اتمام رسیده و وضعیت تکنیکالی بیت کوین نیز مساعد باشد، امکان آغاز دوباره روند صعودی در چارت BNB وجود خواهد داشت.

در عین حال در صورتی که در هفته پیش رو، شاهد افزایش ممنتوم ریزش بیت کوین باشیم، احتمال از دست رفتن محدوده ابر ایچیموکو وجود خواهد داشت. در این صورت نزدیک‌ترین حمایت این ارز دیجیتال در محدوده ۲۵۰ دلار خواهد بود.

تحلیل بایننس کوین مرداد ۱۴۰۱

در ادامه تحلیل‌های بایننس کوین مربوط به مرداد ماه ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید.

تحلیل بایننس کوین ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

بایننس کوین هفته گذشته را در درگیری با محدوده مقاومتی خود به پایان برد و هنوز هم در حال دست و پنجه نرم کردن با این محدوده است. در تحلیل امروز بایننس کوین BNB قصد داریم بررسی کنیم که آیا در هفته پیش رو شاهد آغاز یک روند صعودی تازه در چارت BNB خواهیم بود یا خیر. با پول نو همراه باشید.

در حال حاضر بایننس کوین با قیمت ۳۲۱ دلار در صرافی‌های رمز ارزی معامله می‌شود. قیمت این کریپتوکارنسی محبوب در این هفته بیشتر در حال رنج زدن بود و تغییرات چشمگیری را تجربه نکرد.

این مسئله را می‌توان به خاصیت مقاومتی مهم این محدوده نسبت داد. ناحیه مقاومتی فعلی از هم‌پوشانی یک مقاومت استاتیک و داینامیک شکل گرفته و از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است.

بایننس کوین چندین بار به این محدوده برخورد کرده است و بنابراین احتمال شکسته شدن آن وجود دارد. البته به دلیل خاصیت مقاومتی بالای این محدوده به نظر می‌رسد BNB بدون تاثیر گرفتن از بیت کوین نتواند فعلا این ناحیه را پشت سر بگذارد.

بنابراین باید این هفته روند بیت کوین را با دقت تحت نظر داشت تا از حرکات صعودی بایننس کوین جا نمانیم. یا در صورت ریزشی شدن بازار، از ضررهای سنگین جلوگیری کنیم.


تحلیل بایننس کوین ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

بایننس کوین در حال حاضر با قیمت ۳۲۰ دلار در بازار معامله می‌شود و رشدی تقریبا ۱۵ درصدی را نسبت به هفته گذشته تجربه کرده است. در تحلیل امروز بایننس کوین نگاهی به روند کلی این رمز ارز در هفته پیش رو خواهیم انداخت. با ما همراه باشید.

تحلیل امروز بایننس کوین

همانطور که در تحلیل قبل اشاره کردیم، محدوده فعلی یعنی ۳۲۰ دلار نزدیک‌ترین و مهم‌ترین مقاومت فعلی BNB است که این دارایی دیجیتال هفته‌هاست که زیر این محدوده معامله می‌شود. در حال حاضر قیمت BNB به این محدوده برخورد کرده و کمی هم فاز نزولی به خود گرفته است.

روند اخیر BNB به وضوح صعودی به نظر می‌رسد. به همین دلیل می‌توان این امکان را در نظر گرفت که بتواند سقف فعلی خود را به سمت بالا بشکند، اما همانطور که اشاره شد این محدوده از قدرت بالایی برخوردار است و ممکن است باعث ریزش دوباره BNB شود.

البته این مسئله شدیدا به روند بیت کوین در هفته پیش رو نیز بستگی خواهد داشت. در صورتی که شاهد رشد BTC باشیم، امکان شکسته شدن مقاومت بایننس کوین نیز وجود خواهد داشت، این در حالی است که روند نزولی بیت کوین می‌تواند تاثیر منفی روی BNB داشته باشد.


تحلیل بایننس کوین ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

بایننس کوین جزو رمز ارزهای پر بازده هفته‌های اخیر بوده است. در حالی که در روزهای گذشته بیت کوین فاز نزولی به خود گرفته است، اما شاهد مقاومت قدرتمند BNB در برابر ریزش‌ها هستیم. در تحلیل امروز بایننس کوین با ما همراه باشید.

تحلیل امروز بایننس کوین

در حال حاضر قیمت بایننس کوین به محدوده ۲۸۷ دلار رسیده است. البته در روزهای گذشته بایننس کوین مرز ۳۰۰ دلار را هم تست کرد. فعلا محدوده ۳۰۰ دلار نزدیک‌ترین مقاومت BNB به حساب می‌آید ولی به نظر می‌رسد بایننس کوین بتواند این مقاومت را با کمی تلاش رد کند.

در تایم فریم روزانه می‌توان یک کانال قیمتی معتبر در چارت بایننس کوین ترسیم کرد که قیمت چندین بار به کف و سقف آن واکنش نشان داده است. در حال حاضر سقف کانال شکسته شده و شاهد پول بک قیمت روی این محدوده هستیم.

به طور کلی چشم انداز بایننس کوین در میان مدت صعودی به نظر می‌رسد، هر چند ممکن است به دلیل نوسانات بیت کوین شاهد ریزش کوتاه مدت آن نیز باشیم. البته سناریو نزولی را هم نباید فراموش کرد، در صورت ریزش شدید بیت کوین احتمالا BNB هم بار دیگر به سمت حمایت‌های پایین‌تر متمایل خواهد شد.


تحلیل بایننس کوین ۵ مرداد ۱۴۰۱

بایننس کوین هفته گذشته بعد از اینکه نتوانست محدوده ابر ایچیموکو را به سمت بالا بشکند، فاز نزولی به خود گرفت و در حال حاضر قیمت آن به ۲۵۳ دلار رسیده است. در تحلیل امروز این رمز ارز سعی می‌کنیم به پیش بینی روند BNB در هفته پیش رو بپردازیم.

بایننس کوین بعد از ریزشی که در روزهای اخیر تجربه کرد، دو روزی است که در حال بازیابی است. اما به نظر نمی‌رسد رشد این دوز اخیر بتواند خیلی ادامه‌دار باشد. علت این موضوع را می‌توان درگیری فعلی این رمز ارز با محدوده مقاومتی EMA دانست.

تحلیل امروز بایننس کوین

اگر بایننس کوین در روزهای آتی نتواند این محدوده مقاومتی را بشکند، ریزش آن محتمل خواهد بود. اما نکته مثبتی که در چارت BNB به چشم می‌خورد این است که یک خط روند صعودی مهم در تایم فریم روزانه آن تشکیل شده و می‌تواند مانع ریزش شدید قیمت شود.

بنابراین اولین سناریویی که می‌توان برای روند بایینس کوین در هفته آتی مطرح کرد، ریزش آن تا خط روند و سپس ادامه روند صعودی است. به نظر می‌رسد در صورت تحقق این موضوع، BNB بتواند بار دیگر سقف قبلی خود را تست کند.

البته در صورتی که خط روند صعودی بایننس کوین جواب ندهد، امکان شکسته شدن این خط روند وجود دارد. در این صورت شاهد ریزش BNB تا محدوده حمایتی آن یعنی ۲۲۰ دلار خواهیم بود.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

لزوم تحلیل نمودار بایننس کوین

ارز دیجیتال BNB، رمز ارز مرجع صرافی بایننس است. این ارز دیجیتال در تاریخ خود، سقف‌های تاریخی بسیار مهمی را به خود دیده است و به دلیل داشتن حجم معامله و محبوبیت بالا، از ارزهای با ریسک سرمایه گذاری پایین محسوب می‌شود.

تحلیل تکنیکال بایننس کوین می‌تواند سیگنال‌های معاملاتی بسیار خوبی به سرمایه گذاران ارائه کند. بنابراین مهم است صرفا با بررسی تحلیل فاندامنتال بایننس کوین، دست به انجام سرمایه گذاری روی این ارز یا سایر ارزهای دیجیتال دیگر نزنیم. در بلاگ پول نو تحلیل روزانه اتریوم و بیت کوین را نیز دنبال کنید.

نوشته تحلیل روزانه بایننس کوین BNB (آخرین آپدیت ۲۳ آذر ۱۴۰۱) اولین بار در بلاگ پول نو. پدیدار شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: 74b21294f2d6bad1f6600eeaf2062865 »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 12131 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 12407 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :