citizenryco.ir logo تحلیل فاندامنتال کازماس | اتم 2023 ...
تحلیل فاندامنتال کازماس | اتم 2023
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://drsadeghinia.com/cosmos-atom/

ارز کازماس Cosmos (ATOM)

ارز کازماس چیست، چیزی در مورد تحلیل فاندامنتال ارز کازماس می دانید، آیا اتم دنیای مجازی رمز ارز ها را می شناسید، هرگز نام آن ها را شنیده بودید، در مورد آن ها در وب یا روزنامه ها خوانده اید؟

در صورتی که خیر، این مقاله را حتما مطالعه کنید، مطالب جالبی در مورد این کرپتو کارنسی آورده ایم.

اگر بلی، ولی مایل هستید در مورد رمز ارز کازماس بیشتر بدانید، مقاله رو به روی تان را دنبال کنید، طبق روال این سایت، سعی خواهد شد از صفر تا صد کازماس برای تان گفته گردد، تا به تمام سوالات تان پاسخ دهیم.

اگر باز هم مطلب کافی نبود، لطفا به ما اطلاع دهید، با ما همراه باشید و در دوره ارز دیجیتال استاد بی نظیر در ارز دیجیتال، دکتر صادقی نیا شرکت کنید تا بر ترس ها و طمع های نهفته خود غلبه نمایید.

کازماس

خالق رمز ارز کازماس:

28 آوریل سال 2019 میلادی بود که صرافی بایننس خبر داد که ارز دیجیتالی جدیدی را، به نام ارز کازماس، وارد بازار مجازی رمز ارز ها نموده است، آقای کازماس، خالق ارز کازماس دلایل زیر را برشمرد تا هدف خود از خلق این ارز دیجیتال را بیان نماید:

ایجاد اینترنت بلاک چین ها مقیاس پذیری قابلیت هم کاری بلاک چین ها با یکدیگر قابلیت استفاده حق مالکیت

قبل از ارز کازماس، رمز ارز ها با یکدیگر نمی توانستند ارتباط برقرار نمایند، تعداد معاملات در واحد زمان کم بود و ساخت آنها با دشواری انجام می گردید.

کازماس

شبکه کازماس (Cosmos Network) اینترنت بلاک چین ها:

کازماس در پروژه خود، همان طور که گفته شد، سعی کرد به طور خلاقانه ای دنیای بلاک چین را اصلاح نماید و در عین حال افزایش ببخشد و نسبت به همتایان خود، بهترین را به دنیای مجازی هدیه داد.

پیش از این گفته شد، ارز کازماس 1 رمز ارز مستقل غیر متمرکز بر اساس بلاک چین هست و ضمن آن می تواند مقایسه کردن را بهبود ببخشد و ارتباط رمز ارز ها را برقرار نماید، پلتفرم ارتباط بین بلاک چین ها باعث معروفیت و محبوبیت پروژه کازماس گردید، بهترین دوره ارز دیجیتال را ببینید.

کازماس

پروژه متن باز تندرمیت:

اما کازماس چگونه کار می کند، به هر کدام از بلاک چین های مستقل در شبکه کازماس زون (zone) نامیده می گردد، فضای زون توسط تندرمیت حمایت می گردد.

طراحی این مجموعه قدرتمند، نتیجه چیدمان خلاقانه ای هست که به شبکه، کاراکتر های خاصی را بخشید و تا آن زمان در دنیای رمز دیجیتال وجود نداشت، مثلا اولین مجموعه ای که در مورد اثبات سهام ابراز عقیده کرد.

دیگر کاراکتر حاصل، لانچ کردن صرافی های غیر متمرکز بود، استفاده از شبکه کازماس، باعث شد صرافی های غیر متمرکز به سطح صرافی های متمرکز برسند.

در واقع لانچ کردن صرافی های توزیع شده غیر متمرکز با تکیه به شبکه کازماس، آن ها را بهبود عمل و کیفیت بخشید و در حال حاضر با صرافی های متمرکز برابری دارند.

کازماس

هاب و زون: (Hub and Zone):

بعد از ابداع شبکه کازماس، حتی دو توکن همگون یا غیر همگون هم زمان انتقال یابند، قبلا این امکان وجود نداشت، باید به نا همگون بودن توجه کنیم، این توکن ها با هم جمع نمی شد ولی بعد از این اتفاق، تمام از شبکه کازماس استفاده کردند و مشکل تازه ای ظاهر گردید.

اگر 1 کار بر 100 بلاک چین داشته باشد و بخواهد با بقیه ارتباط برقرار کند، حدود 5000 ارتباط برقرار می گردد که باعث شلوغ شدن شبکه می گردد، ولی دست اندر کاران شبکه کازماس بلا فاصله دست به کار شدند و دو پدیده هاب و زون را خلق نمودند.

زون (Zone) بلاک چین نا همگون هست که تمام با آن آشنا هستیم، هاب (Hub) مثل ایجاد 1 پل بین زون ها است، این همان کاراکتری بود که خلاقانه به دنیای مجازی رمز ارز ها بخشیده شد.

یعنی هر بلاک چین که به هاب وصل می گردد قادر هست با هاب به هر بلاک چین همگون یا نا همگون با خود وصل گردد و ارتباط بدین سان برقرار می گردد، ابداع هاب ها نه تن ها ارتباط بلاک چین های نا همگون را میسر ساخت، بلکه امنیت را بالا تر برد و از دو بار خرج کردن توکن جلوگیری نمود.

ارز کازماس

” HUB ها در شبکه کازماس “

در واقع هاب 1 بلاک چین عمومی هست که به بلاک چین مبدا وصل هست و زمانی که از بلاک چین های نا همگون نام می بریم، شبکه کازماس، 1 پدیده پک، زون (Peg – Zone) را برسر راه ما قرار می دهد، این پدیده 1 زنجیره پروکسی هست و موقعیت سایر بلاک چین ها را دنبال می نماید.

آینده کازماس:

در نظر بگیرید شما می خواهید قطعه زمینی را در 1 محله لاکچری به ساخت و ساز بدهید، با مشاورین املاک در آن محله مشورت می کنید، آن ها هم شما را به برترین سازنده ها معرفی می کنند، مسلما آن ها مطمئن تر و بهتر کار انجام می دهند، ولی آیا اشخاص جوان و تازه کار نباید وارد گود بشوند؟

جواب خیر است، درست هست پرچم دار بزرگ رمز ارز ها، ابتدا بیت کوین و بعد اتریوم است، بیت کوین قوی و اتریوم خلاقانه در میدان حضور دارند، ولی اجازه بدهید به همان محله لاکچری برگردیم، اگر یکی از قدرتمندان بازار ساختمان، تصمیم بگیرد از 1 تازه کار حمایت کند.

در دنیای مجازی مثل پی پل، آن فرد تازه کار، و یا آن رمز ارز 1 شبه به اوج خواهد رسید، پس هر احتمالی را در نظر بگیرید و رمز ارز خود را آزادانه انتخاب نمایید.

اگر در دوره ارز دیجیتال دکتر صادقی نیا شرکت بفرمایید، پس از اتمام دوره به شما این قول را می دهیم که خود تان به تن هایی و مطابق با روحیات معامله گری شخصی تان رمز ارز های خود را مثل راه زندگی، انتخاب کنید.

شما هستید که یاد می گیرید به میل خود حرکت کنید اگر محتاط هستید یا اگر دوست دارید بلند پرواز باشید تمام این ها به شما آموزش داده می گردد تا بتوانید موفق و سربلند در این بازار بمانید و گرفتار نهنگ های پنهان در راه مجازی نشوید.

کازماس

منبع

https://www.forbes.com/

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته تحلیل فاندامنتال کازماس | اتم 2023 اولین بار در آکادمی دکتر صادقی نیا.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: حسین رفیعی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128140 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 24000 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :