citizenryco.ir logo تفاوت بیت کوین و اتریوم + 6 تفاوت بسیار مهم ...
تفاوت بیت کوین و اتریوم + 6 تفاوت بسیار مهم
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://drsadeghinia.com/difference-bitcoin-and-atrium/

آیا تا به حال نام رمز ارز به گوش شما رسیده است؟ این روزها بازار ارز های دیجیتال بسیار داغ می باشد و اشخاص همواره در تلاش می باشند تا بتوانند از طریق این بازار پر سود جهانی کسب درآمد کنید، ولی در هنگام خرید ارز دیجیتال با دو غول مواجه می شوند که نمی‌دانند کدام مورد را خریداری کنند.

به همین دلیل ما قصد داریم در این محتوا، پادشاه ارزهای دیجیتال(بیت کوین) و ملکه ارزهای دیجیتال(اتریوم) را مورد بررسی قرار دهیم.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که تفاوت بیت کوین و اتریوم چیست و چرا در جهان بیت کوین را به عنوان پادشاه و اتریوم را به نام ملکه ارزهای دیجیتال می شناسند؟ برای به دست آوردن پاسخ این سوال پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای محتوا با ما همراه باشید چون ما قصد داریم 6 نمونه از تفاوت های این دو رمز ارز را مورد بررسی قرار دهیم.

چگونه می توان از خرید و فروش ارز دیجیتال درآمد کسب کرد؟

اگر قصد خرید و فروش ارزهای دیجیتال را دارید بهتر هست بدانید که به این کار ترید می گویند و شما می توانید با شرکت در دوره آموزشی صفر تا صد ارزهای دیجیتال به راحتی با تمام ارزهای دیجیتال آشنا شده و از نوسانات بازار ارز های دیجیتال کسب درآمد کنید.

لازم به ذکر هست که در این دوره تمام مسائل که شما برای ترید کردن به آن نیاز دارید آموزش داده شده هست.

در نتیجه این 1 فرصت رویایی هست که توسط آکادمی ارز های دیجیتال دکتر صادقی نیا در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته هست.

تفاوت بیت کوین و اتریوم چیست؟

همانطور که میدانید تفاوت های زیادی بین دو ارز دیجیتال اتریوم و بیت کوین وجود دارد.

در نتیجه این تفاوت ها می تواند در بسیاری از مسائل تاثیر گذار باشد.

در واقع شما با 1 خرید درست و حساب شده می توانید سود چشمگیری را نصیب خود کنید در نتیجه تفاوت این دو ارز دیجیتال را به صورت دقیق مطالعه کرده و از محتویات این مقاله در خرید ارز دیجیتال استفاده کنید.

تفاوت در رتبه بندی ارز های دیجیتال

یکی از مهم‌ترین تفاوت بیت کوین و اتریوم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال جهان می باشد.

در واقع به همین دلیل هست که آن را پادشاه ارز های دیجیتال جهان می نامند، چون رتبه اول ارزهای دیجیتال جهان در حال حاضر در اختیار ارز دیجیتال بیت کوین هست.

ولی بهتر هست بدانید که اتریوم در رتبه دوم جدول رتبه بندی ارز های دیجیتال جهان قرار دارد و شما می توانید با اطمینان کامل هر دو رمز ارز را خریداری کنید چون بیت کوین و اتریوم ارزهای دیجیتال آینده دار محسوب می گردد و همواره در حال رشد و پیشرفت می باشند.

بیت کوین و اتریوم چگونه استخراج میشوند

یکی از مسائل بسیار مهم که در افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال تاثیر می گذارد، استخراج آنها هست.

توجه داشته باشید که بیت کوین و اتریوم قابلیت استخراج دارند و شما می توانید به راحتی با دستگاه Acik و کارت گرافیک این دو ارز دیجیتال را استخراج کنید.

توجه داشته باشید که بیت کوین را تنها با استفاده از دستگاه Acik می‌توان استخراج کرد و برای استخراج آن نمی توان از کارت گرافیک استفاده کرد.

ولی اتریوم قابلیت این را دارد که شما بتوانید با استفاده از کارت های گرافیک به استخراج آن بپردازید.

توجه داشته باشید که کامپیوتر های معمولی و لپ تاپ قابلیت استخراج ندارند و شما باید برای این کار، کارت گرافیک گیمینگ خریداری کنید.

یکی از نکات بسیار مهم در مورد استخراج ارز دیجیتال مصرف برق می باشد که متاسفانه در داخل کشور با محدودیت هایی مواجه هستیم در نتیجه مصرف پایین برق توسط کارت گرافیک، باعث شده تا اتریوم در این زمینه یکی از ارزهای دیجیتال محبوب محسوب گردد.

آیا برای استخراج بیت کوین و اتریوم محدودیتی وجود دارد.

یکی از بزرگترین تفاوت بیت کوین و اتریوم در میزان استخراج می باشد.

توجه داشته باشید که ارز دیجیتال بیت کوین دارای محدودیت هست و فقط ۲۱ میلیون واحد بیت کوین برای استخراج برنامه ریزی شده هست که تا ۱۵ سال آینده ۹۹ درصد آن به اتمام می‌رسد.

البته با بالا رفتن سختی شبکه مسیر استخراج بیت کوین تا سال ۲۱۴۵ ادامه خواهد داشت.

ولی برای استخراج اتریوم هیچ محدودیتی وجود ندارد و تا به امروز هم هیچ سقفی برای استخراج این ارز دیجیتال تعیین نشده هست در نتیجه در این زمینه اتریوم در حال حاظر وضعیت بهتری نسبت به بیت کوین دارد.

تفاوت در زمان آزاد سازی بلوک بیت کوین و اتریوم

 سرعت تایید تراکنش ها و آزاد شدن بلوک یکی از مسائل بسیار مهم در خرید و فروش ارزهای دیجیتال محسوب می گردد.

توجه داشته باشید که سرعت تایید تراکنش و آزاد بازی بلوک در بیت کوین ۱۰ دقیقه زمان می برد ولی در شبکه اتریوم فقط چند ثانیه زمان شما صفحه تایید تراکنش و آزاد شدن بلاک میگردد.

لازم به ذکر هست در صورت تایید تراکنش ها آزاد شدن بلوک یکی از ویژگی های ارز دیجیتال اتریوم محسوب می گردد.

بیت کوین قدیمی تر هست یا اتریوم

بیت کوین در سال ۲۰۰۹ به جهان معرفی شد این در صورتی هست که در سال ۲۰۱۶ برای پشتیبانی از ارز دیجیتال بیت کوین، رمز ارزی به نام اتریوم به بازار ارزهای دیجیتال جهان وارد شد.

در واقع اتریوم برای رفع مشکلات بیت کوین وارد بازار شد ولی به علت حمایت های روزافزون اشخاص از این ارز دیجیتال باعث شد تا اتریوم برخلاف برنامه ریزی قبلی از بیت کوین حمایت نکند و خود به یکی از رقبای این ارز دیجیتال تبدیل گردد.

لازم به ذکر هست بدانید که در حال حاضر جدی ترین رقیب بیت کوین رمز ارز اتریوم می باشد.

تفاوت بیت کوین و اتریوم از لحاظ قیمت

قیمت ارزهای دیجیتال در خرید و فروش آنها بسیار تاثیر گذار هست.

درنتیجه تفاوت قیمت بین بیت کوین و اتریوم باعث شده تا بسیاری از اشخاص به علت پایین تر بودن قیمت اتریوم به خرید و فروش آن بپردازد.

لازم به ذکر هست بدانید که قیمت بیت کوین در حال حاضر $56,884 و قیمت اتریوم $1,774 می باشد.

در نظر داشته باشید که این قیمت ها به صورت متغیر بوده و در هر ثانیه تغییر می کند. مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعاتی نسبت به تفاوت بیت کوین و اتریوم در اختیار نداشته اید ولی در حال حاضر با ۶ نمونه از تفاوت های بیت کوین و اتریوم آشنا شده اید، شایان ذکر هست بدانید که بیت کوین پادشاه ارزهای دیجیتال و اتریوم ملکه بازار رمز ارزها می باشد و هر دو آنها از اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشند به همین دلیل در این محتوا مهم ترین تفاوت های این ارزها را مورد بررسی قرار داده ایم تا شما بتوانید اطلاعات کامل به دست بیاورید و در زمان خرید یا فروش آنها 1 معامله هوشمندانه را تجربه کنید.

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

نوشته تفاوت بیت کوین و اتریوم + 6 تفاوت بسیار مهم اولین بار در آکادمی دکتر صادقی نیا.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: نازنین شمس »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127944 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 21817 3 شبانه روز پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :