citizenryco.ir logo جزئیات تازه‌ای از فاز بتای Diablo 4 منتشر شد ...
جزئیات تازه‌ای از فاز بتای Diablo 4 منتشر شد
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://vigiato.net/p/368369

جزئیات تازه‌ای از فاز بتای Diablo 4 منتشر شد

نسخه بتای Diablo 4 این آخر هفته برای کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند آغاز می‌گردد، در حالی که برای بقیه از ۲۴ مارس قابل دسترسی خواهد بود.استودیو بلیزارد در به‌روزرسانی راهنمای خود، جزئیات بیشتری در مورد آنچه که در منطقه‌ی Fractured Peaks انتظار می‌رود، ارائه کرده هست.

«قله‌های شکسته» با مناظر برفی و دشت‌های بی‌درخت و شیاطین متعدد، اولین منطقه‌ای از بازی هست که بازیکنان به کاوش خواهند پرداخت.شهری که بازیکنان می‌توانند معجون‌های سلامتی را ارتقا دهند، تجهیزات جدید تهیه کنند و به Stash دسترسی پیدا کنند، Kyovashad نام دارد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Overwatch 2می‌توانست 1 بروزرسانی باشد! بررسی بازی Overwatch 2بررسی بازی Overwatch 2

در این شهر نشانگرهای کوئست‌لاین اصلی برای پیدا کردن لیلیث، آنتاگونیست اصلی ظاهر می‌شوند، ولی کوئست‌های جانبی مختلفی نیز برای تکمیل کردن وجود دارند.

این کوئست‌ها عبارتند از Altars of Lilith که 1 بوست دائمی برای آمار اصلی تمام شخصیت‌ها فراهم می‌کند و لول آپ کردن شخصیت‌های فرعی را آسان‌تر می‌کند.به همین صورت در این منطقه World Events را خواهید یافت که به صورت تصادفی ظاهر می‌شوند.در حالی که تکمیل کردن آن‌ها اختیاری است، همیشه پاداش خوبی می‌دهند.

DiabloDiablo

Legion Events طولانی‌تر می باشند و بیشتر حکم 1 چالش را دارند.در حالی که روی نقشه علامت‌گذاری شده‌اند، ممکن هست پس از آزادسازی 1 Stronghold نیز ظاهر شوند.باز هم، آن‌ها اختیاری می باشند، ولی پاداش‌های بسیار خوبی دارند و قابل تکرار هست.در حالی که تعداد دانجن‌ها معین نشده، در نسخه بتای عمومی «هیچ کمبودی» در این زمینه وجود نخواهد داشت و می‌توانید تجهیزات جدیدی پیدا کنید.

در نهایت باید گفت که World Boss Ashava در روزهای ۱۸ و ۲۵ مارس در ساعت‌های ۲۰:۳۰، ۲۲:۳۰ و ۸:۳۰ صبح قابل دسترسی خواهد بود.باید چند دوست به همراه داشته باشید یا با بازیکنان دیگر با آشاوا مبارزه کنید زیرا از بین بردن ایشان به تنهایی سخت هست.پس از شکست، لوت قابل توجهی دراپ خواهد شد.

دسترسی زودهنگام به نسخه بتای Diablo 4 از ۱۷ مارس آغاز می گردد، ولی پری‌لود از فردا ساعت ۷:۳۰ صبح آغاز می‌گردد.این بازی در تاریخ ۶ ژوئن (۱۶ خرداد ۱۴۰۲) برای پی‌سی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بهترین هیروهای اورواچ ۲سوگلی‌های بلیزارد! معرفی بهترین هیروهای اورواچ ۲معرفی بهترین هیروهای اورواچ ۲

ری تریسینگ چیه و اصلا ارزش داره؟

ری تریسینگری تریسینگبرای تماشای ویدیو از طریق یوتیوب ویجیاتو، روی تصویر بالا کلیک کنید! منبع: Gamingbolt
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: اسماعیل سالاری »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127626 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 11946 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :