citizenryco.ir logo خرید شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی بازار کریپتو را تکان داد ...
خرید شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی بازار کریپتو را تکان داد
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mihansignal.com/crypto-news-hsbc-buys-out-troubled-silicon-valley-bank-uk/

خرید شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی بازار کریپتو را تکان داد ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ خرید شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی بازار کریپتو را تکان داد ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

مدیر عامل HSBC، اظهار داشت که خرید شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی حس استراتژیک بسیار خوبی برای تجارت در بریتانیا دارد.

طبق گزارشات کوین گیپ، دولت بریتانیا اعلام کرد که هلدینگ HSBC شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی را خریداری کرد.این اقدام پس از آن صورت می گیرد که آژانس ایالات متحده اقداماتی برای حمایت از سپرده های بانک در حال سقوط انجام داد.

برنامه های HSBC برای مراقبت از شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی

نوئل کوین، مدیر عامل HSBC، اظهار داشت که خرید SVB UK منطق استراتژیک عالی برای تجارت در بریتانیا هست.با این حال، هلدینگ HSBC اعلام کرد که قیمت خرید ۱ پوند را به عنوان بخشی از معامله پرداخت کرد.

دولت و بانک انگلیس فروش خصوصی شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی در حال سقوط را به HSBC آسانتر کردند.وی افزود که سپرده های افرادی که سرمایه گذاری کردند، بدون حمایت مالیات دهندگان محافظت می شوند.در همین حال، بریتانیا مثل ایالات متحده، اقدامات نقدینگی گسترده‌ تری برای سیستم بانکی اعلام نکرد.

طبق اظهار نوئل کوین، این مقام به بخش فناوری بریتانیا رسیدگی خواهد کرد و آنها برای تحقق این وعده تلاش می کنند.پیش از این، وزیر دارایی بریتانیا تاکید کرد که دولت آن و بانک انگلستان مشتاقانه در تلاش می باشند تا هر گونه آسیب احتمالی ناشی از شکست SVB را به حداقل برسانند و از آن جلوگیری کنند.

این گزارش حاکی از آن هست که SVB UK ولی حدود ۵.۵ میلیارد پوند وام دارد، در حالی که بیش از ۶.۷ میلیارد پوند سپرده دارد.به گزارش HSBC، با این حال، سهام ملموس بانک SVB UK حدود ۱.۴ میلیارد پوند محاسبه می گردد.

فروپاشی بانک سیلیکون ولی دوستدار ارز دیجیتال باعث شد که به بازار دارایی های دیجیتال ضربه سنگینی وارد گردد.بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، در 1 روز حدود ۱۰ درصد کاهش یافت.با این حال، طبق آمار میهن سیگنال، قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش یافت.

منبع:کوین گیپ
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: حسین رفیعی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127555 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 7312 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :