citizenryco.ir logo دو مد جدید به کالاف دیوتی وارزون ۲ اضافه می‌شوند ...
دو مد جدید به کالاف دیوتی وارزون ۲ اضافه می‌شوند
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mag.cafebazaar.ir/warzone-2-mini-royale/

طبق تازه‌ترین گزارشات، مدهای مینی رویال و یک مد شبیه به بازی محبوب راکت لیگ به کالاف دیوتی وارزون ۲ اضافه خواهند شد. البته این دو حالت برای مدتی محدود در بازی وجود خواهند داشت و همیشگی نخواهند بود. از زمان عرضه کالاف دیوتی وارزون ۲، مدهای متنوع و زیادی به این بازی اضافه شده‌اند تا بازیکنان از حالت‌های تکراری خسته نشوند، اما برخی کاربران نیز به عدم وجود برخی مدهای به‌خصوص، انتقاد کرده‌اند.

برای مثال، کالاف دیوتی وارزون ۲ هنوز مد سه نفره معمولی بتل رویال ندارد. بازیکنان برای تجربه بازی سه نفره، باید از حالت سوم شخص یا مد Unhinged استفاده کنند. البته احتمال اینکه در آینده‌ای نزدیک شاهد چنین حالتی باشیم خیلی زیاد است. به هر حال، اکنون اعلام شده که دو مد جذاب قرار است به این بازی اضافه شوند.

طبق تازه‌ترین گزارشات، مدهای مینی رویال و یک مد شبیه به بازی محبوب راکت لیگ به کالاف دیوتی وارزون ۲ اضافه خواهند شدطبق تازه‌ترین گزارشات، مدهای مینی رویال و یک مد شبیه به بازی محبوب راکت لیگ به کالاف دیوتی وارزون ۲ اضافه خواهند شد

یکی از این حالت‌ها، Warzone Cup نام دارد که در آن، دو تیم سه نفره در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. زمین مسابقه شبیه به یک استادیوم فوتبال است و شما باید کنترل ماشین‌هایی را به دست بگیرید تا بتوانید توپ را درون دروازه حریف قرار دهید. بازیکنان می‌توانند از تجهیزات مختلفی برای برتری در مبارزات استفاده کنند و حتی مانند راکت لیگ، گزینه افزایش سرعت نیز وجود دارد.

علاوه بر این مد فوتبالی، مد مینی رویال نیز به کالاف دیوتی وارزون ۲ اضافه خواهد شد. این حالت در نسخه اول وارزون نیز وجود داشت. در این مسابقه که بتل رویال کوچک است، باید در مقیاسی کوچک‌تر در مقابل دشمنان‌تان قرار بگیرید. طرفداران وارزون ۲ می‌توانند انتظار داشته باشند که این دو حالت، در طی بروزرسانی پس فردا که برای فصل اول عرضه خواهد شد، به بازی اضافه شوند.

چندی پیش نیز اعلام شد که سازندگان بازی در حال طراحی نقشه یا نقشه‌هایی جدید برای بازی هستند. یکی از منابع داخلی Call of Duty ادعا کرده بود که Treyarch برای توسعه نقشه جدید وارزون 2 برنامه دارد و آن را در سال 2023 دنبال خواهد کرد.

در ماه اکتبر TheGhostofHope به این موضوع اشاره کرد که استودیوی Black Ops چراغ سبز را برای شروع کار روی نقشه بعدی گرفته است. موقعیت شغلی تازه برای طراح مرحله یا لول دیزاینز (Level Designer) می‌تواند تائیدی بر آماده بودن این طرح باشد. همان‌طور که اشاره کردیم، از آگهی استخدام به‌نظر می‌رسد، استودیو روی نقشه جدید Warzone 2 کار می‌کند. 

البته، نمی‌توان این نقشه جدید را جایگزینی قطعی برای المزرح درنظر گرفت. چون قبلا هم در این بازی نقشه‌هایی مثل Rebirth Island  و Fortune’s Keep را دیده‌ایم که در کنار نقشه اصلی آمدند و رفتند تا جذابیت بیشتری به بازی بدهند. البته اگر بخواهند نسخه قبل را الگوی خود قرار بدهد، طرفداران باید منظر یک سوپرایز بزرگ باشند. 

چندی پیش اعلام شد که هیچ یک از اسکین‌ها و تزئینات بازیکنان از وارزون ۱ به وارزون ۲ منتقل نخواهند شد. سازندگان گفته‌اند که این دنباله، یک تجربه کاملاً متفاوت و جدید است و به همین خاطر، می‌خواهند محیطی کاملاً متفاوت از عناوین قبلی کالاف دیوتی داشته باشد. اما خوشبختانه بازیکنان خواهند توانست پیشرفت‌ها، اسکین‌ها و دارایی‌هایشان را از نسخه دوم مدرن وارفیر (که چندی پیش عرضه شد) و وارزون موبایل (که سال آینده عرضه می‌شود) به وارزون ۲ منتقل کنند.

چگونه با استیم درآمدزایی کنیم؟

علاوه بر دو مد نام برده شده، محتویات جدید دیگری نیز در طی این بروزرسانی به وارزون ۲ اضافه خواهند. شما درباره دو حالت جدید کالاف دیوتی وارزون ۲ چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته دو مد جدید به کالاف دیوتی وارزون ۲ اضافه می‌شوند اولین بار در مجله بازار. پدیدار شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: ddbc513d9f719324c3f62fde93ec0bf5 »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 1240 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 19889 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :