citizenryco.ir logo راه های ساختن کسب و کار های میلیاردی که اشخاص بزرگ دنیا طی کرده اند ...
راه های ساختن کسب و کار های میلیاردی که اشخاص بزرگ دنیا طی کرده اند
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://drsadeghinia.com/the-reason-for-getting-rich/

شاید شما هم این جمله ی معروف را شنیده باشید که فقط رسیدن به 1 میلیارد اول سخت هست.” این جمله ایست که تقریبا تمام اشخاص ثروتمند دنیا با آن موافقند، فقط 1 میلیارد اول بدست آوردنش سخت است، بعد از آن همان طور که بند کفش تا را با موفقیت می بندید، به همان راحتی می توانید 1 میلیارد دیگر نیز کسب کنید.می دانید چرا؟ علت آن هست که ذهن انسان تجربیات شکست را از گذشته حذف و تجربیات موفقیت را ضبط می کند.مثلا، فرض کنید شما 1 توپ بسکتبال در دست دارید و آن را به سمت حلقه بسکتبال شوت می کنید.شاید 50 شوت اول به شکست منتهی گردد، ولی فقط 1 بار داخل حلقه بیافتد، به نظر شما ذهن شما آن 50 بار را مهم تر خواهد دانست یا آن 1 بار موفقیت را؟ بله درست جدس زدید…

دقیقا ذهن انسان، موفقیت را ضبط می کند و الگویی را که باعث موفقیت شد را در ذهن تان نگه می دارد برای شوت های دفعات بعدی .دلیل اینکه تمرین کردن باعث به دست آوردن مهارت می گردد هم همین هست.به طور کلی این طور می توانیم بیان کنیم که شما با شکست های پشت سر هم می توانید به الگوی موفقیت دست یابید تا بعد از آن همیشه از آن الگو پیروی کنید.تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که دلیل اینکه امروز دیگر در لباس پوشیدن، بستن بند کفش، دوچرخه سواری، رانندگی و … موفق عمل میکنید دقیقا ضبط الگوی موفقیت تان از قبل است، خب با این اوصاف؛

چطور الگوی ثروتمند شدن و راه اندازی 1 کسب و کار میلیاردی را بدست آورید؟

سه گزینه ای که شما در این راه خواهید داشت:

آزمون خطا: میتوانید با آزمون و خطا رفتن بلاخره الگوی موفقیت در راه اندازی 1 کسب و کار میلیاردی را بدست آورید

دانش: میتوانید به کمک کسب دانش و بالا بردن اطلاعات الگوی راه اندازی 1 کسب و کار را بدست آورید

تجربه: می توانید به کمک تجربیات دیگران، الگوی راه اندازی کسب و کار میلیاردی را بدست آورید

می توانید با آزمون خطا رفتن بلاخره الگوی موفقیت در راه اندازی 1 کسب و کار میلیاردی را به دست آورید، می توانید به کمک کسب دانش و بالا بردن اطلاعات الگوی راه اندازی 1 کسب و کار را بدست آورید.

گزینه اول (آزمون و خطا) قطعا راهی طولانی هست.

گزینه دوم راه آزمون و خطا را کوتاه تر می کند اما، در حد تئوری قابل اجراست (مثل آموزش نوشتن بیزینس پلن… ولی آیا بیزینس پلن در دنیای واقعی جواب خواهد داد یا خیر؟) و ولی گزینه سوم، قطعا کوتاه ترین مسیر برای راه اندازی 1 کسب و کار میلیاردی می باشد! برای توضیح بهتر این طور می توان گفت شما برای اینکه بفهمید آتش داغ است، لازم نیست دست تان را بسوزانید، می توانید از تجربیات و دانش دیگران که قبلا امتحان کرده اند بفهمید آیا آتش داغ هست یا خیر؟

در این مقاله شما قرار هست با 5 مرحله، برای ساختن 1 کسب و کار میلیاردی که توسط کارآفرینان بزرگ دنیا بارها امتحان شده و نتیجه داده هست را یاد بگیرید.

علت پولدار شدن اشخاص ثروتمند

پس اگر، می خواهید از طریق کارآفرینی 1 کسب و کار میلیاردی راه اندازی کنید،  کسب و کار خودتان را توسعه دهید و تبدیل به 1 کسب و کار میلیاردی کنید، بتوانید تشخیص دهید چرا کسب و کارهای دیگران رشد نمی کنند

این مطلب، برای شما قطعا مفید خواهد بود :

علت پولدار شدن اشخاص ثروتمند

قدم اول 1 بازارِ رو به رشد پیدا کنید

یکی از آسان ترین و سریع ترین راه های ساخت کسب و کارهای میلیاردی، ورود به بازارهای رو به رشد هست.زیرا این بازارها، با رشد خود، درآمد شما را نیز افزایش میدهند.ولی از طرفی دیگر، اگر در بازارهای قدیمی و سنتی وارد شوید، نه تنها با گذشت زمان درآمد شما بسیار سخت افزایش پیدا خواهد کرد، بلکه احتمال شکست شما نیز به مراتب بیشتر هست.بازارهای رو به رشد (برای مثال بازار اپلیکیشن های گوشی) بازارهای نوظهوری می باشند که تقاضا به شدت زیاد هست و عرضه آن به نسبت بسیار کم است، پس شانس زیادی دارید در این بازارها موفق شوید.در دهه اخیر، اکثر ثروتمندان در حوزه IT، فضا و گوشی بوده اند… پس منتظر چی هستید؟

 قدم دوم از اول به صورت نقد کار کنید

دوران چک، سفته و حساب های دفتری به پایان رسیده، شما در عصر حاضر نمیتوانید نقد بخرید و نسیه بفروشید ! این اشتباهی هست که اکثر کسب و کارها را به سمت پرتگاه شکست هدایت می کند.شما نمی توانید 1 کسب و کار راه اندازی کنید و به امید 1 روزی که معلوم نیست کی از راه برسد، به فکر سودآوری و برگشت سرمایه تان باشید.از همان بدو شروع، باید معین کنید از چه راهی و به چه میزان قرار هست درآمد داشته باشید.و از تمام مهم تر آنچه را که فکر میکنید، بنویسید… مهم نیست اگر بعدا اشتباه باشد، مهم این هست فعلا 1 برنامه برای اجرا دارید، بعدا در صورت اشتباه بودن 1 برنامه به مراتب ویرایش آن راحت تر هست از از نو نوشتن.

قدم سوم بهترین باشید

آیا می دانیند 80% شرکت هایی که درآمد زیان‌ده دارند، محصولات معمولی بازار را تولید می کنند؟ این شرکت ها فکر می کنند فقط قرار هست تولید کنند، ولی به چه قیمتی؟ اگر میخواهید بسیار بسیار بسیار سریع تر از رقیبانتان به موفقیت برسید، بهتر هست از همان ابتدا ورودتان به بازار، محصولات یا خدماتتان تعجب مشتریانتان را برانگیزد.طوری که مشتری بیشتر از چیزی که نسبت به پولش دریافت می نماید، تعجب کند.

از کجا بدانید که محصول شما خوب هست یا عالی؟

خیلی ساده، از مشتری بپرسید… در خانه یا شرکت ننشینید و ساعت ها فکر کنید بهترین محصولی که میتوانید تولید کنید چیست، بروید بیرون و از مشتری هایتان سوال بپرسید، از آنها نظر بپرسید و چیزی تولید کنید که آنها نـــیـــاز دارند، نه چیزهایی که می توانید یا شما دوست دارید.

قدم چهارم بهترین ها را استخدام کنید

بعد از ورود به بازار، تعیین روند درآمدزایی و تولید محصولی که مشتری میخواهد، از این به بعد شما باید بـــــر روی کسب و کارتان کار کنید، نه در کسب و کارتان.یعنی اینکه، کارهایی که فکر میکنید میتوانید به دیگران محول کنید را با استخدام اشخاص مورد نظر، بار مسئولیت را از دوش تان بردارید و شما بر روی کارهایی مهم تری تمرکز کنید.رساندن 1 کسب و کار به ارزش 1 میلیارد تومان در سال رقم بالایی است، ولی شما به تنهایی از عهده آن برنخواهید آمد، نیاز به کارمند و کارگر دارید.برای این منظور دو گزینه پیشِ رو دارید: استخدام کارمند با حقوق و مهارت های کم، استخدام کارمند با حقوق و مهارت های بالا.از طریق فروش گیاهان دارویی به فروش میلیاردی برسید برای دانستن این موضوع بروی لینک آبی کلیک کنید.

علت پولدار شدن اشخاص ثروتمند

می دانید اشخاص ثروتمند کدام گزینه را انتخاب میکنند؟

بله گزینه دوم، شاید بپرسید چرا؟ چون صاحبان کسب و کارهای میلیاردی، مدیران درجه 1 استخدام میکنند و مدیران درجه 1، کارمندان درجه 1 استخدام میکنند و کارمندان و مدیران درجه 1، 1 شرکت را تبدیل به 1 کسب و کار درجه 1 با درآمد میلیاردی میکنند ولی اگر صاحبان کسب و کارها مدیران درجه 2 استخدام کنند، مدیران درجه 2 بدون شک کارمندان درجه 3 استخدام خواهند کرد زیرا احساس رقابت برای از دست دادن شغل شان آنها را نگران می نماید و کارمندان درجه 3، نه تنها به اندازه کارمندان درجه 1 کار نمیکنند، بلکه بازده فوق العاده پایینی دارند، پس انتظار نداشته باشید کسب و کار شما رشد زیادی داشته باشد… 

 قدم پنجم داده ها را مصرف کنید

خب، حالا که کارمندهای درجه 1 هم استخدام کردید، کار شما در شرکت چیست؟ مصرف داده ها ! بله، شما از این به بعد باید داده ها را جمع آوری کنید و از انها استفاده کنید.لیست مشتریان روزانه، هفتگی، ماهیانه، سالیانه، مقدار خرید هر مشتری، تعداد دفعات هربار خرید، نسبت رشد هفتگی، ماهیانه، سالیانه به نسبت هزینه تبلیغات و … را باید محاسبه کنید.هر چقدر می توانید باید نسبت بگیرید.

نسبتِ مشتریان احتمالی به زنگ های زده شده، نسبتِ سود به قیمت محصولات و … شما باید دقیقا محصولات پرسودتان را شناسایی کنید، کارمندان پرفروش تان را پیدا کنید و کانال های درآمدزایی شرکتتان را پیدا کنید و بر آنها تمرکز کنید، شما نباید شخصا کار کنید، باید پیدا کنید جاهایی را که سودآور می باشند و افرادی را در آنجا ها قرار دهید تا تولیدِ سود کنند.و در آخرشاید هیچکدام از این 5 قدم در دفعه اول استفاده جواب ندهد، ولی مهم نیست.چیزی که مهم هست داشتن 1 مسیر در راه کارآفرینی تان است، شما اگر ندانید به کجا میخواهید برسید، چه فرقی می نماید از کدام مسیر بروید؟

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته راه های ساختن کسب و کار های میلیاردی که اشخاص بزرگ دنیا طی کرده اند اولین بار در آکادمی دکتر صادقی نیا.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: نادر حسین پور »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127772 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 23941 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :