citizenryco.ir logo رفع کندی پیشخوان وردپرس بعد از فعالسازی ووکامرس ...
رفع کندی پیشخوان وردپرس بعد از فعالسازی ووکامرس
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://tik4.com/articles/slow-woocommerce-wp-admin.html

یکی از مشکلاتی که پس از فعالسازی ووکامرس در پیشخوان وردپرس رخ می‌دهد کندی پیشخوان می باشد که در این مقاله از سری مقالات تیک4 قصد داریم علت و رفع کندی پیشخوان وردپرس بعد از فعالسازی ووکامرس را آموزش دهیم.

رفع مشکل کندی پیشخوان وردپرس

علت کند شدن پیشخوان وردپرس:

یکی از دلایل کند شدن پیشخوان وردپرس می تواند مربوط به بروزرسانی جدید ووکامرس باشد. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که کاربر در زمان نصب و راه اندازی اولیه این افزونه، گزینه مجوز رهگیری ووکامرس را فعال کرده است. با فعال شدن این گزینه ووکامرس برای جمع آوری اطلاعات از سایت کاربر یک کد اسکریپت در پنل مدیریت وردپرس سایت بارگذاری می‌کند. که آدرس این کد اسکریپت به شرح به زیر می‌باشد:

https://stats.wp.com/w.js

به دلیل اینکه دامنه  wp.com در کشور ایران به دلایل تحریم  فیلتر می‌باشد، کد اسکریپتی که در بالا مشاهده می‌کنید به طور کامل بارگذاری نمی‌شود و باعث تاخیر زیاد در لود پنل ادمین سایت کاربر می‌شود.

رفع کندی پیشخوان وردپرس بعد از فعالسازی ووکامرس:

برای رفع سرعت کم پیشخوان وردپرس شما ابتدا می بایست به پنل وردپرس خود وارد شوید و سپس از قسمت نوار سمت راست صفحه پیشخوان وردپرس خود به قسمت ووکامرس رفته و بر روی پیکربندی کلیک نمایید.

رفع مشکل کندی پیشخوان وردپرس بعد از فعالسازی ووکامرس

 

پس از باز شدن و بارگذاری صفحه پیکربندی همانند تصویر زیر به قسمت پیشرفته مراجعه کنید و سپس بر روی گزینه woocommerce.com کلیک نمایید:

رفع مشکل کندی پیشخوان وردپرس بعد از فعالسازی ووکامرس

پس از وردپرس به بخش woocommerce.com در قسمت تنظیمات پیشرفته صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد. که در این قسمت دو گزینه وجود دارد (رهگیری را فعال کنید و نمایش پیشنهادات ووکامرس)که می‌بایست شما تیک آن‌ها را بردارید. و پس از برداشتن تیک آن ها و غیر فعال شدن تیک می بایست بر روی دخیره تغییرات کلیک نماید.

رفع مشکل کندی سرعت پنل مدیریت وردپرس

پس از انجام این موارد دوباره به ناحیه کاربری وردپرس مراجعه کنید و سرعت آن را چک نمایید. با انجام این موارد به احتمال زیاد مشکل سرعت کم پیشخوان وردپرس به طور کلی رفع خواهد شد.  امیدواریم از مطلب رفع کندی پیشخوان وردپرس بعد از فعالسازی ووکامرس بهره کافی را برده باشید. شما می‌توانید از قسمت دیدگاه‌ها باما در ارتباط باشید.

نوشته رفع کندی پیشخوان وردپرس بعد از فعالسازی ووکامرس اولین بار در تیک۴. پدیدار شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: b61bb9705e9da65d4fb9619cf5e790ec »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 12162 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 9495 3 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :