citizenryco.ir logo رویداد زمستانی فورتنایت با جوایز هیجان انگیز آغاز شد ...
رویداد زمستانی فورتنایت با جوایز هیجان انگیز آغاز شد
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mag.cafebazaar.ir/fortnite-winterfest-2022/

اپیک گیمز امروز رویداد زمستانی فورتنایت که آخرین ایونت این بازی در سال جاری میلادی است را آغاز کرده. Fortnite Winterfest 2022 اسکین‌های رایگان و جوایز جذاب دیگری را برای بازیکنان تدارک دیده. هر سال، طرفداران این عنوان بتل رویال محبوب این فرصت را دارند تا تعطیلات پایان سال زمستانی را با رویداد مخصوص این فصل و آیتم‌های رایگان آن جشن بگیرند. اسکین رایگان ایونت پارسال بازیکنان را به یک درخت کریمس تبدیل می‌کرد!

بازیکنان فورتنایت چند هفته‌ای است که فصل اول از مرحله جدید این بازی را شروع کرده‌اند و در همین مدت، با محتواهای جذابی رو به رو شده‌اند. کراس اورها و همکاری‌های جذابی را نیز در این چند هفته شاهد بوده‌ایم اما قطعاً جذاب‌ترین بخش این فصل، همین رویداد زمستانی است که با جوایز ارزنده بسیاری از بازیکنان را مجذوب خود می‌کند.

Fortnite Winterfest 2022 اسکین‌های رایگان و جوایز جذاب دیگری را برای بازیکنان تدارک دیدهFortnite Winterfest 2022 اسکین‌های رایگان و جوایز جذاب دیگری را برای بازیکنان تدارک دیده

این رویداد زمستانی به همراه پاداش‌های فوق العاده‌اش تا بیست و پنج روز دیگر ادامه خواهد داشت و بازیکنان خواهند توانست بدون انجام فرآیندهای پیچیده و ماموریت‌های سختی، هدایای سال نو را بگیرند. برای این کار، کافی است در این بیست و پنج روز، هر روز وارد بازی شوید و هدایا را دریافت کنید. این جوایز شامل دو اسکین، دو گلایدر، دو پارچه تزئیتی، سه آهنگ لابی، سه طرح اسپری، یک بک بلینگ، یک پیک اکس و یک ایموت خواهند بود.

نکته اینجاست که اگر یک روز نتوانید وارد بازی شوید، تا پایان رویداد مهلت دارید که جایزه آن روز را در روزهای بعدی دریافت کنید. همچنین، در طی رویداد زمستانی، بسیاری از اسلحه‌های قبلی فورتنایت از انبار بیرون آورده می‌شوند.

طبق اطلاعات لورفته، یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمانان این سال‌ها یعنی هالک به فورتنایت اضافه خواهد شد. در تصاویر منتشر شده، می‌بینیم که دو اسکین از این ابرقهرمان، یک پیک اکس، یک بک بلینگ و ایموت مربوط به هالک به استور بازی خواهند آمد. از میان این دو اسکین، یکی مربوط به شکل و شمایل معمولی هالک و دیگری نسخه‌ای کمی متنوع‌تر است. پیش از این، شی هالک نیز به فورتنایت اضافه شده بود و اسکین‌های جدید، شباهت زیادی به آن‌ها دارند.

یکی از ویژگی‌های جذاب فصل جدید، ارتقاهای Reality Augment هستند. در نقاط مختلفی در طول یک مسابقه، این ارتقاها به صورت تصادفی در اختیار شما قرار می‌گیرند و می‌توانید بین دو گزینه ارائه شده در هر زمان، یکی را انتخاب کنید. از زمان به دست آوردن این قابلیت‌ها تا زمانی که مسابقه به پایان برسد یا کشته شوید، می‌توانید آن‌ها را استفاده کنید. هر چه بیشتر بتوانید در میدان مبارزه دوام بیاورید، ارتقاهای بیشتری در دسترس‌تان قرار می‌گیرد.

اما درباره دیگر هدایا و اسکین‌های مرحله جدید، باید بگوییم که بلافاصله با خرید بتل پس این فصل، به یک اسکین زیبای Selene دست پیدا می‌کنید. در ادامه با آنلاک کردن مراحل جدید، به آیتم‌های تزئینی و اسکین‌های هیجان انگیز دیگری مانند Doom Slayer خواهید رسید. برای طرفداران گرالت و سری ویچر نیز خبرهای هیجان انگیزی داریم؛ در ادامه فصل خواهید توانست اسکین این کاراکتر را دریافت کرده و او را در مپ بازی هم ببینید.

فورتنایت در این مرحله از لحاظ گرافیکی هم پیشرفت قابل توجهی داشته. به لطف موتور آنریل انجین پنج، محیط بازی و بافت‌ها از جزئیات بسیار خوبی برخوردار هستند. در این موتور نسل جدید، تمامی اجزای ساختمان‌ها به روشی پیشرفته بارگذاری می‌شوند. دورنمای محیط‌ها نیز از جزئیات فوق‌العاده‌ای برخوردارند.

چطور ولورانت پوینت رایگان بگیریم؟

اپیک گیمز و مارول مدت‌هاست که با یکدیگر همکاری دارند و در طی این زمان، توانسته‌اند رابطه بسیار موفقیت‌آمیزی را شکل دهند. اسکین‌های دیگر ابرقهرمانان مارول مانند اسپایدرمن، کاپیتان آمریکا، ولورین و ثور که قبلا به بازی اضافه شدند، توانستند فروش بسیار خوبی داشته باشند. اکنون با اضافه شدن هالک، می‌توان گفت تقریباً تمامی شخصیت‌های مهم اولین سری اونجرز در فورتنایت حضور دارند.

نوشته رویداد زمستانی فورتنایت با جوایز هیجان انگیز آغاز شد اولین بار در مجله بازار. پدیدار شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: ddbc513d9f719324c3f62fde93ec0bf5 »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 1237 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 16624 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :