citizenryco.ir logo رکوردزنی وام فرزندآوری در کدام بانک؟ ...
رکوردزنی وام فرزندآوری در کدام بانک؟
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://www.ecoiran.com/fa/tiny/news-31460

به گزارش اکو ایران، در راستای قانون حمایت از جوانی جمعیت از 31فروردین تا تاریخ 19 اسفند امسال، بیش از 1 میلیون و 123هزار نفر متقاضی دریافت تسهیلات قرض الحسنه فرزند بوده‌اند و  شبکه بانکی کشور به 799 هزار نفر از متقاضیان، تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری به مبلغ 32 هزار میلیار تومان پرداخت کرده هست. 

بانک مرکزی در آخرین گزارش خود به  آمار دریافت کنندگان تسهیلات قرض الحسنه فرزند در سال جاری در بازه زمانی  سی و 1 فرورین تا نوزدهم اسفند ماه پرداخته هست.

بررسی جزئیات  این گزارش حاکی از آن هست که طی این مدت 799 هزار و 291  فقره  وام به مبلغ 32 هزار و 297میلیارد تومن اعطا شده هست.

به همین صورت تعداد متقضیانی در صف انتظار برای دریافت این تسهیلات 323هزار و 881 نفر تا پایان امسال اعلام شده هست.

با توجه به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت  بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی از محل منابع پس انداز و جاری قرض الحسنه شبکه بانکی حسب دستورالعمل اقدام به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه فرزند به متقاضیان می نمایند.

تسهیلات بانکی

کدام بانک‌ها بیشترین تسهیلات فرزند آوری را پرداخت کرده است؟

ارزیابی اطلاعات ارائه شده توسط بانک مرکزی نشان می دهد در میان بیست و هفت بانک و مؤسسات اعتباری غیربانکی، بانک ملت با139 هزار و 941 فقره وام به  مبلغ 5 هزار و 651 میلیارد تومان بیشترین میزان وام را به متقضیان تسهیلات فرزندآوری را اعطا کرده هست.

بانک ملی ایران و بانک صادرات نیز به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار می‌گیرند.

در این میان کمترین میزان وام اعطا شده  توسط  بانک مشترک ایران و ونزوئلا  بوده هست که 87 فقره وام به مبلغ حدود 3 میلیارد تومان اعطا کرده هست.

بررسی تعداد کل متقاضیان دریافت وام فرزندآوری

جزئیات ارائه شده توسط بانک مرکزی از وضعیت تسهیلات دهی بانک ها  به بخش فرزندآوری راوی این حقیقت هست که از اواخر فروردین تا اواسط اسفند در مجموع بیش از 323 هزار نفر ازمتقاضیان تسهیلات فرزندآوری در صف دریافت قرار گرفته‌اند و تاکنون مبلغی دریافت نکرده‌اند.

با در نظر گرفتن مجموع تعداد وام‌های اعطایی و تعداد متقاضیان در صف دریافت تسهیلات فرزندآوری در مجموع  بیش از 1 میلیون و 123هزار نفر متقاضی دریافت تسهیلات قرض الحسنه فرزندبوده اند.

تسهیلات بانکی

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: سیروس صداقت »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127627 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 24007 5 شبانه روز پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :