citizenryco.ir logo سقوط شدید بازار ارز های دیجیتال 2022 ...
سقوط شدید بازار ارز های دیجیتال 2022
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://drsadeghinia.com/the-sharp-fall-in-the-digital-currency-market/

سقوط شدید بازار ارز های دیجیتال تا کی ادامه دارد؟

سقوط بازار ارز ها و رکود زمستان 2022 برای کریپتو کارنسی شبیه هیچ رکودی در تاریخ ارزهای دیجیتال نیست، شاید به خاطر بی گدار به آب زدن بسیاری از مردم و شرکت در نکردن در دوره های ارز دیجیتال آنلاین نزد اساتید خوش نام هست.

وقتی بدون زمینه قبلی وارد بازار ارز می شوند با پیشنهادات شرط بندی و اهرمی مواجه می شوند و فکر می کنند تمام چیز اوکی هست و سرمایه خود را از دست می دهند.

این روز ها تمام از پایین آمدن قیمت در انتهای سال 2022 و ابتدای سال 2023 صحبت می کنند، نزول قیمت رمز ارز ناگهانی و بسیار بی سابقه بوده است، به دنبال رشد بسیار زیاد در سال 2021 اکنون 2 تریلیون دلار ارزش بازار ارز دیجیتال پایین آمده هست.

قبل از این هم بار ها افت نرخ رمز ارز را داشته ایم و این طبیعی هست که این طور وقایع اتفاق بیافتد.

در حال حاضر پدیده ای با نام وام های مالی غیر متمرکز در بازار ارز دیجیتال پدیدار شده است، که توضیحات بسیار اختصاصی دارد که در بهترین دوره ارز دیجیتال برای شما گفته خواهد شد.

اما به اختصار برای تان می گوئیم که ظهور این وام ها بازار ارز دیجیتال را پر از بدهی نموده هست کوین الگوریتمی با ثبات و استیبل تترا USD فرو ریخت و با فرو ریختن آن صندوق تری ارو کاپیتال Three Arrows Capital، منحل گردید.

در تحلیل اساتید و متخصصین به نام این زمینه این طور آنالیز شد که در بازار ارز دیجیتال تمام این فرآیند ها به هم وابسته می باشند.

سقوط شدید بازار ارزهای دیجیتال تا کی ادامه دارد بسیاری از مفسرین و متخصصین دنیای مجازی کریپتو کارنسی عقیده دارند به زمستان رمز ارز رسیده ایم، البته مطمئنا بعد از زمستان بهار خواهد آمد.

اما این سوال مطرح هست که زمستان در دنیای مجازی چقدر طول می کشد، زمستان رمز نگاری و از دست دادن قیمت 2 تریلیون دلاری در سال 2021 بسیار برای یوزر های این دنیای مجازی تحمل ناپذیر هست. تنها در مورد بیت کوین اگر بگوئیم نسبت به زمانی که در اوج بود 69 تا 70 درصد افت قیمت داشته هست و اگر بخواهیم به دلار حساب کنیم نزدیک به 70 هزار دلار می گردد.

برای بسیاری از یوزر ها که تاکنون با ترس های خود رو به رو نشده اند و آموزش ندیده اند بسیار ناگوار است، دلواپس می باشند و دائما جلوی رایانه های خود منتظر رفتن زمستان و آمدن پرستو هایی می باشند که بهار را نوید بدهد.

شاید عده ای به یاد داشته باشند آخرین نزول ها در سال 2017 تا 2018 اتفاق افتاد.

در سال 2017 به دنبال بالا رفتن بسیار زیاد قیمت رمز ارز ها، در سال 2018 ناگهان با نزول قیمت مواجه شدیم، آن زمان هم بسیاری از یوزر ها ورشکست شدند و تعداد بی شماری رمز ارز و دنیای کریپتو را ترک نمودند.

اما نکته ای در این زمینه وجود دارد که این بار موضوع فرق دارد و به هم پیوسته شده هست و به تمام بازار تجاری سرایت نموده هست که ممکن هست به تفسیر متخصصین بیشتر عمر کند.

سقوط شدید بازار ارزهای دیجیتال تا کی ادامه دارد؟ با وجودی که تمام می گویند در بازار کنونی بهترین زمان برای خرید و سرمایه گذاری هست ولی به شما می گوئیم لطفا ابتدا در دوره بهترین ارز دیجیتال ثبت نام فرمایید تا تحلیل بازار را یاد گرفته و به راحتی و در زمان مناسب سرمایه گذاری کنید.

بعد از آن بازار ارز دیجیتال مملو از عرضه‌ اولیه سکه هائی بود، که مردم را به سرمایه‌ گذاری‌ بر روی ارز های دیجیتالی که در قسمت چپ صفحه سایت های صرافی های معروف، و در جاهای دیگر صفحه اصلی شان ظاهر شده بودند تشویق می نمود و مردم اکثرا تن به سرمایه گذاری می دادند.

اما بیشتر این سرمایه گذری ها متاسفانه با شکست صد در صد مواجه گردید و یوزر ها سرمایه خود را از دست دادند.

مفسران بازار ارز دیجیتال عقیده دارند در سال 2017 به دلیل وجود 1 حباب دروغین که نهنگ ها در بازار رها نموده بودند قیمت بالا رفت و پس از ترکیدن آن به طور ناگهانی نزول قیمت در بیت کوین، آلت کوین ها و توکن ها داشتیم.

این حباب تبلیغاتی بود و با خود عده زیادی را به کف بازار ارز برد که مطمئنا کاراکتر طمع را در بسیار ی برانگیخته بود، ولی در این زمستان مجازی که ظاهرا با زمستان دنیای بیرون هم مواجه شده است، جریانات دیگری به این قضیه لینک شده هست.

نزول بی سابقه و لگام گسیخته رمز ارز، در اوایل سال جاری در نتیجه عوامل اقتصادی کلان در سر تا سر دنیا از جمله تورم صعودی سرطانی هست که باعث شده در ایالات متحده بانک Federal Reserve و سایر بانک های مرکزی امریکایی نرخ بهره در وام های خود را بالا ببرند.

این سر آغازی برای شروع منحنی نزول کریپتو شد، اگر به تاریخ رمز ارز بر گردیم در سال 2017 و 2018 ما با این پدیده رو به رو نبودیم.

سقوط شدید بازار ارزهای دیجیتال تا کی ادامه دارد؟ در سال 2022 رمز ارز ها من جمله بیت‌ کوین و سایر آلت کوین های بازار ارز های دیجیتال به‌ طور گسترده‌ تری وابسته به بازار فارکس و بورس های جزئی تر شده اند و نوسانات بازار های مالی به شدت بر بازار ارز دیجیتال تاثیر گذار شده هست.

بیت کوین در سه ماهه دوم سال بدترین سه ماهه خود را در بیش از 1 دهه گذشته ثبت نموده است، در همین دوره، نزدیک به بیش از 22 درصد سقوط کرد که از نظر فناوری سنگین است، این چرخش شدید منفی بازار، بسیاری را در این صنعت از صندوق‌ های تامینی بین المللی گرفته تا وام‌ دهندگان جزء در بانک های ملی کشور ها تمام را غافل گیر کرد.

یکی از دلایل را در معاملات فیوچرز می داند که شاید علت اصلی هم باشد که پریمیوم آن صفر را تاچ نموده هست و باعث پایین آمدن بسیاری از فاکتور ها گردیده هست.

عامل دیگر این هست که 470 میلیون دلار از معاملات تجار بازار رمز ارز لیکوئیدی شده هست که ریشه در معاملات فیوچرز هم دارد، عامل دیگر که به نظر مهم جلوه می نماید، صعود بازار بسیاری از معامله گران کریپتو را، من جمله، تاجران عرصه مارجین را بسیار خوش بین نموده بود.

بحث های تخصصی در این زمینه را در دوره ارز دیجیتال دنبال نمایید.

منبع

https://www.forbes.com/

5/5 - (11 امتیاز)

نوشته سقوط شدید بازار ارز های دیجیتال 2022 اولین بار در آکادمی دکتر صادقی نیا.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: پارسا جلالی اصل »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128129 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 24042 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :