citizenryco.ir logo شبکه همتا به همتا چیست؟ ...
شبکه همتا به همتا چیست؟
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://drsadeghinia.com/شبکه-همتا-به-همتا-چیست/

اگر در بازار ارز های دیجیتال فعالیت کرده باشید مطمئنا نام شبکه همتا به همتا را شنیده اید، لازم به ذکر هست بدانید که ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات کاملی را نسبت به شبکه همتا به همتا در اختیار شما قرار دهیم تا شما بعد از مطالعه این مقاله متوجه شوید که شبکه همتا به همتا چیست و چه کاربردی دارد.

لازم به ذکر هست بدانید که شبکه همتا به همتا یکی از ویژگی های بارز بازار ارزهای دیجیتال محسوب می گردد که باید تمام اشخاصی که در این بازار فعال می باشند نقش این شبکه را به صورت کامل بدانند.

در انتها پیشنهاد می کنیم برای شناخت کامل شبکه همتا به همتا در بازار ارزهای دیجیتال تا پایان این مقاله با ما در آکادمی ارز های دیجیتال دکتر صادقی نیا همراه باشید.

شبکه همتا به همتا چیست؟

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی هست که اکثر اشخاص آن را مطرح می‌کنند؟ لازم به ذکر هست بدانید شبکه همتا به همتا در واقع ترجمه عبارت peer to peer می باشد.

این نکته را در نظر داشته باشید که شبکه همتا به همتا باعث می گردد تا شما بتوانید با خیال آسوده تراکنش‌های خود را انجام دهید زیرا انجام تراکنش در بازار ارز های دیجیتال با استفاده از شبکه همتا به همتا باعث می گردد به هیچ وجه تراکنش‌های شما قابل پیگیری نباشد.

همانطور که می دانید بازار ارز های دیجیتال وابسته به هیچگونه ارگان سازمان یا شخص نمی‌باشد.

به همین دلیل خرید و فروش ارزهای دیجیتال وابسته به هیچ کدام از این ارگان ها نیست.

در واقع اشخاص جامعه می باشند که در حال کنترل و مدیریت بازار ارز های دیجیتال می باشند که این 1 انقلاب بزرگ در صنعت مالی جهان محسوب می گردد.

شبکه همتا به همتا چیست

شبکه همتا به همتا چیست؟

این نکته را در نظر داشته باشید که شبکه همتا به همتا باعث می گردد تا شما برای انجام تراکنش را به هیچ ارگانی همچون بانک پاسخ ندهید برای مثال سوالاتی همچون چرا باید این مبلغ جابجا گردد؟ یا به کجا پول را ارسال می کنید؟ در اکثر بانکها پرسیده می گردد.

در واقع با استفاده از شبکه همتا به همتا به خودکفایی می‌رسید و به راحتی می توانید مثل 1 فرد معروف بدون هیچ گونه محدودیتی معاملات ارزی خود را انجام دهید.

همین مسئله باعث شده هست تا بسیاری از کشورها در مقابل ارز دیجیتال قد علم کنند و مخالف این پروژه جهانی باشند زیرا دولت امکان ورود به بازار ارز های دیجیتال را ندارد و نمی تواند متوجه گردد که شهروندان چگونه و به چه میزان خرید و فروش رمز ارز انجام می دهند.

چگونه با تمام اصطلاحات ارز های دیجیتال آشنا شویم؟

اگر قصد دارید با تمام اصطلاحات بازار ارز های دیجیتال به طور کامل آشنا شوید و به بازار ارز های دیجیتال وارد شوید، پیشنهاد می کنیم از این بازار اطلاعات به دست بیاورید و در 1 دوره آموزشی حرفه ای شرکت کنید.

شایان ذکر هست بدانید که دوره صفر تا صد ارز های دیجیتال می تواند به شما کمک کند تا با تمام اصطلاحات بازار ارز ها دیجیتال به صورت کامل آشنا شوید.

چگونه با تمام اصطلاحات ارز های دیجیتال آشنا شویم؟

چگونه با تمام اصطلاحات ارز های دیجیتال آشنا شویم؟

در این مقاله شما به طور کامل با عبارت Peer to Peer آشنا شده اید و در حال حاضر می دانید که شبکه همتا به همتا چیست و چه کاربردی دارد.

در نهایت امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

نوشته شبکه همتا به همتا چیست؟ اولین بار در آکادمی دکتر صادقی نیا.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: محمد نوری مقدم »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127993 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 7501 2 شبانه روز پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :