citizenryco.ir logo مراسم اسکار امسال ۱۸.۷ میلیون بیننده داشته است ...
مراسم اسکار امسال ۱۸.۷ میلیون بیننده داشته است
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://vigiato.net/p/368294

مراسم اسکار امسال ۱۸.۷ میلیون بیننده داشته است

طبق گزارش رسانه ورایتی، نود و پنجمین دوره از مراسم اسکار که بامداد روز گذشته برگزار شد به طور متوسط ۱۸.۷ میلیون بیننده داشته هست.البته توجه داشته باشید این رقم تنها بر اساس آمار اولیه به دست آمده و ممکن هست عدد نهایی بزرگ‌تر از این مقدار باشد.

مطلب پیشنهادی:چرا تام کروز نباید در فیلم تاپ گان ۳ حضور داشته باشد؟البته به عنوان بازیگر نقش اصلی چرا تام کروز نباید در فیلم تاپ گان ۳ حضور داشته باشد؟چرا تام کروز نباید در فیلم تاپ گان ۳ حضور داشته باشد؟

مراسم اسکار سال ۲۰۲۳ با مجری‌گری جیمی کیمل برگزار شد و طبق محاسبات صورت گرفته از لحاظ بیننده ۱۲ درصد نسبت به مراسم اسکار سال گذشته رشد داشته هست.

فیلم‌های «همه‌چیز همه‌جا به یکباره»، «آواتار: راه آب» و «تاپ گان ماوریک» جزو آثاری بودند که در مراسم جوایز امسال موفق به شکست حریفان‌شان شده و در بخش‌های نامزد شده جایزه را از آن خود کردند.از طرفی در مقایسه با آمار سال گذشته اسکار ۲۰۲۳ با تعداد بیننده‌ی ۱۸.۷ میلیونی موفق شد تا میانگین امتیاز ۳.۸ را از بینندگان بزرگسال خود دریافت کند.این در حالی هست که مراسم سال پیش که ۱۶.۶ میلیون بیننده داشت امتیاز ۳.۲ را از سوی مخاطبان بزرگسالش کسب کرد.

مراسم اسکار ۲۰۲۳مراسم اسکار ۲۰۲۳ برندگان جوایز اسکار ۲۰۲۳ معین شدند؛ Everything, Everywhere, All at Once بهترین فیلم سال

جالب هست بدانید رتبه‌بندی اسکار در سال‌های اخیر اصلا وضعیت خوبی نداشته هست.به طوری که در سال ۲۰۲۱ این مراسم تنها ۱۰.۵ میلیون بیننده داشت و امتیاز ۲.۲ را از سوی تماشاگران بزرگسال (افراد بین ۱۸ تا ۴۹ سال) دریافت کرد.در نتیجه تعداد بینندگان مراسم اسکار سال جاری میلادی رشد ۷۳ درصدی را نسبت به مراسم سال ۲۰۲۱ تجربه کرده هست.

بنابراین گرچه این آمار و ارقامِ در حال صعود خبر خوبی برای برگزارکنندگان این مراسم به شمار می‌روند ولی باید توجه داشت این تعداد بیننده بسیار کمتر از مراسم‌هایی که در اوایل ۲۰۰۰ و یا حتی قبل از آن برگزار شده محسوب می‌گردد.رکورد بیشترین تعداد مخاطبان این برنامه در حال حاضر به سال ۱۹۹۸ برمی‌گردد؛ جایی که فیلم تایتانیک به کارگردانی جیمز کامرون در مقابل حضور ۵۵.۳ میلیون بیننده توانست بهترین فیلم سال لقب بگیرد.راستی سال ۲۰۱۷ آخرین باری بود که این مراسم بیش از ۳۰ میلیون بیننده داشت و از سال ۲۰۲۰ به عنوان آخرین سالی که این مراسم بیش از ۲۰ میلیون تماشاگر داشت، یاد می‌گردد.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Hustle – 1 پرتاب سه امتیازیتو درخت بلوط منی نقد فیلم Hustle – 1 پرتاب سه امتیازینقد فیلم Hustle – 1 پرتاب سه امتیازی

ری تریسینگ چیه و اصلا ارزش داره؟

ری تریسینگری تریسینگ منبع: Variety
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: محمد نوری مقدم »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127605 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 24012 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :