citizenryco.ir logo مسیج ریکوئست در اینستاگرام ...
مسیج ریکوئست در اینستاگرام
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://parsinsta.ir/مسیج-ریکوئست-در-اینستاگرام/

مسیج ریکوئست در اینستاگرام

در گذشته اینستاگرام تنها در قالب یک شبکه اجتماعی فعالیت داشت ، با گذشت زمان و محبوبیت بیشتر، شرکت ارائه دهنده تصمیم گرفت امکان گفتگو را نیز به این شبکه اجتماعی اضافه کند.

حالا بسیاری از افراد، چت با مخاطبان خود را از طریق اینستاگرام انجام می دهند.

اگر اهل چت کردن هستید باید بدانید مسیج ریکوئست در اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد.

در یک تعریف کوتاه برای مسیج ریکوئست باید بگوییم آن دسته از کاربرانی که آن‌ها را دنبال نمی کنید اگر به شما در بخش دایرکت پیام خصوصی ارسال کنند پیام آن‌ها به صورت درخواست یا همان ریکوئست برای شما نمایش داده می شود.

شما باید مدیریت درستی برای مسیج ریکوئست ها داشته باشید که در ادامه به آن پرداخته می‌شود.

نحوه یافتن و پاسخ دادن به مسیج ریکوئست در اینستاگرام

مسیج ریکوئست ممکن است از جانب هر فردی ارسال شده باشد. هیچ تفاوتی ندارد که شما آن فرد را دنبال کرده باشید یا نه. حتی افرادی که شما را دنبال نکرده اند نیز قادر به ارسال مسیج ریکوئست هستند. برای وارد شدن به محیط مسیج ریکوئست ها و مدیریت آن به این ترتیب عمل نمایید.

در ابتدا وارد صفحه خانه اینستاگرام خود شویددر بخش بالا سمت راست بر روی علامت فلش کلیک کرده تا وارد بخش دایرکت اینستاگرام شوید
مسیج ریکوئست اینستاگراممسیج ریکوئست در اینستاگرام در بخش سمت راستی دایرکت و دقیقا در زیر کادر جستجو نمایش داده می شودپس از یافتن مسیج ریکوئست باید بر روی نوشته آبی که بر روی آن requests نوشته شده کلیک کنید
مسیج ریکوئست در اینستاگرام چیستحالا میتوانید اشخاصی که به شما پیام ارسال کرده اند را مشاهده کنید
مسیج ریکوئست در اینستاگرام باز نمیشهبا کلیک بر روی گزینه Accept می توانید پیام را دریافت کنید ، گزینه Delete نیز پیام را حذف کرده و برای مسدود سازی کاربر باید گزینه Block را انتخاب کنید
تنظیمات ریکوئست در اینستاگراماگر قصد چشم پوشی کردن از پیام شخص را داشته باشید، پس از کلیک کردن بر روی Block یک صفحه جدید برای شما باز می شود که باید بر روی عبارت ignore کلیک کنیددر صورت کلیک روی گزینه Accept دو گزینه جدید به شما با عنوان های primary و general نمایش داده میشود که به کمک آن ها میتوانید پیام های دایرکت اینستاگرام خود را دسته بندی کنید و اشخاص مهم تر را در لیست primary قرار دهید.
برگرداندن ریکوئست اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

نحوه غیرفعال کردن مسیج ریکوئست در اینستاگرام

اینستاگرام این قابلیت را برای کاربران فراهم کرده تا در صورت لزوم بتوانند مسیج ریکوئست ها را غیر فعال کنند.

شما تنها با چند کلیک قادر به غیر فعال سازی درخواست پیام های خصوصی از افراد ناشناس هستید. برای این کار طبق مراحل زیر عمل کنید.

فرقی ندارد تلفن همراه شما آی او اس باشد یا اندروید، شما با باز کردن اینستاگرام باید وارد صفحه پروفایل خود شوید.پس از وارد شدن به بخش صفحه پروفایل گزینه سه خط که معمولا در سمت راست و بالا قرار دارد تاچ نمایید.در منو باز شده وارد گزینه Setting یا تنظیمات شوید و در آنجا گزینه Privecy یا حریم خصوصی را تاچ کنید.در بخش Privecy باید بر روی گزینه Message کلیک کرده و صفحه را تا رسیدن به گزینه Other People اسکرول کنید.در بخش other people گزینه Other on Instagram را انتخاب کرده و در بخش زیرین آن بر روی گزینه Don’t Receive Requests کلیک کنید.

پس از انجام مراحل فوق از بخش تنظیمات خارج شوید. حالا درخواست مسیج ریکوئست در اینستاگرام برای شما غیر فعال شده است و هیچ اعلانی از هیچ پیامی برای شما باز نخواهد شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: 1b7b13d32041b9032b5fc975c248b6fd »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 1251 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 12182 7 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :