citizenryco.ir logo معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها ...
معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://poweruptrade.com/introduction-of-10-foreign-exchanges/

اگر قصد خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده یا دیجیتال (cryptocurrency) را دارید، باز کردن حساب در 1 صرافی ارز دیجیتال، راهی عالی برای شروع هست.

این صرافی ها مثل پلتفرم‌های کارگزاری آنلاین عمل می‌کنند و ابزارهایی را که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و توکن‌هایی مثل بیت‌کوین، اتریوم و دوج‌کوین نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهند.

به طور کلی حدود 500 نمونه از این صرافی ها برای انتخاب وجود دارد، ولی کدام 1 از آن ها از تمام بهتر می باشد؟ برای رسیدن به جواب این سوال، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با 10 صرافی خارجی معتبر و شناخته شده‌ی بازار رمز ارز ها آشنا کنیم.

ولی قبل از آن اجازه دهید ببینیم رمز ارز و صرافی رمز ارز چیست؟، چه کاربردی دارند؟ و مهمترین ویژگی هایی که باید برای پیدا کردن مناسب ترین صرافی ها در نظر داشت چه مواردی می باشند.

اگر میخواهید که بازار ارز های دیجیتال را به صورت حرفه ای یاد بگیرید آموزش ارز دیجیتال را که به صورت رایگان منتشر شده هست را حتما مشاهده کنید.

صرافی‌های کریپتو ابزارهایی که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهند.صرافی‌های کریپتو ابزارهایی که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهند.

رمز ارز چیست؟

رمز ‌ارز یا cryptocurrency، 1 رشته داده‌ی رمزگذاری شده هست که نشان دهنده‌ی 1 واحد پول هست.

این رشته داده توسط 1 شبکه‌ی نظیر به نظیر (peer-to-peer) به نام بلاک چین نظارت و سازماندهی می گردد، که به همین صورت به عنوان لجر امن تراکنش ها، به عنوان مثال، برای خرید، فروش و انتقال نیز عمل می کند.

برخلاف پول های فیزیکی، ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز می باشند، به این معنی که توسط دولت ها و یا سایر موسسات مالی صادر نمی شوند.

معرفی رمز ارز ها نقش مهمی در تضمین مسیرهای حسابرسی تراکنش های ناشناس و کاملا شفاف ایفا کرد.

ارزهای دیجیتال به همین صورت نیاز به بانک ها را نیز از بین بردند و راه را برای تراکنش های فرامرزی با کارمزدهای پایین باز کردند.

بیت کوین، اتر، لایت کوین و مونرو محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده به شمار می آیند.

صرافی رمز ارز چیست؟

صرافی رمز ارز یا کریپتو پلتفرمی هست که به کاربران خود اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتالی را در ازای دارایی‌های دیگری مثل پول معمولی و یا سایر ارزهای دیجیتالی معامله کنند.

این صرافی می‌تواند به اصطلاح 1 بازار گردان (market maker) باشد که معمولاً به عنوان کمیسیون تراکنش، اسپردهای درخواستی و پیشنهادی را برای خدماتی که ارائه می دهد دریافت می‌کند و یا اینکه به عنوان 1 پلتفرم منطبق (matching platform)، به سادگی کارمزد دریافت می‌کند.

صرافی رمز ارز پلتفرمی هست که به کاربران خود اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتالی را در ازای دارایی‌های دیگری مثل پول معمولی و یا سایر ارزهای دیجیتالی معامله کنند.صرافی رمز ارز پلتفرمی هست که به کاربران خود اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتالی را در ازای دارایی‌های دیگری مثل پول معمولی و یا سایر ارزهای دیجیتالی معامله کنند.

مهمترین ویژگی هایی که برای پیدا کردن 1 صرافی رمز ارز مناسب باید در نظر داشته باشید.

قبل از انتخاب 1 صرافی خارجی رمز ارز مناسب، باید به برخی از ویژگی ها توجه ویژه داشت.

مهمترین این ویژگی های ضروری عبارت اند از:

امنیت

حفظ حریم خصوصی و امنیت، یکی از مهمترین عواملی هست که باید وجود آن را هنگام انتخاب 1 صرافی خارجی ارز دیجیتال بررسی کنید.

تقریباً همه‌ی پلتفرم های مبادلاتی ارز رمزنگاری شده، از رویه‌ی KYC پیروی می کنند و در عین حال از ناشناس ماندن کاربران خود نیز محافظت می کنند.

قبل از انتخاب صرافی مناسب نیاز های تان، باید از وجود این نوع ویژگی امنیتی قابلیت اطمینان و منطبق با مقررات صرافی ها، اطمینان حاصل کنید.

حجم تراکنش

حجم تراکنش 1 صرافی رمز ارز، نشان دهنده‌ی میزان قابل اعتمادی آن صرافی هست.

شما برای بررسی این ویژگی باید به دنبال بهترین صرافی بر اساس حجم معاملاتی آنها در 24 ساعت گذشته باشید.

اگر متوجه حجم تراکنش‌ بیش از 1 میلیارد دلار شدید، می‌توانید از کارایی آن‌ صرافی در مدیریت دارایی‌های کریپتو تان مطمئن شوید.

پشتیبانی از انواع ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات

عامل مهم بعدی در تعیین کارآمدی 1 صرافی خارجی رمز ارز مناسب، به تسهیل پشتیبانی از طیف وسیعی از انواع ارزهای دیجیتال اشاره دارد.

صرافی ارز دیجیتال انتخابی شما باید از ارزهایی مثل بیت کوین، اتریوم، تتر، بایننس کوین و دیگر کریپتو های معروف پشتیبانی کند.

علاوه بر این، صرافی رمز ارز باید از ارزهای فیات نیز پشتیبانی کند.

این ویژگی می‌تواند انعطاف‌پذیری گزینه‌های سپرده را فعال کند.

کارمزد تراکنش

صرافی های کریپتو همانطور که در بالاتر نیز گفته شد، سود خود را از کارمزد تراکنش هایی که برای هر معامله اعمال می کنند، دریافت خواهند کرد.

بنابراین، شما باید هنگام انتخاب صرافی مناسب، کمیسیونی که باید بر اساس روش پرداختی خود به صرافی پرداخت کنید را بررسی کنید.

توجه داشته باشید که کارمزد تراکنش، نقشی مهم و کلیدی در تعیین انعطاف پذیری گزینه های سپرده و برداشت دارد.

یکی از ویژگی های صرافی خارجی رمز ارز مناسب این هست که از انواع زیادی کریپتو پشتیبانی کند.یکی از ویژگی های صرافی خارجی رمز ارز مناسب این هست که از انواع زیادی کریپتو پشتیبانی کند.

معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

هر روزی که می گذرد، تقریباً در هر زمینه ای، موارد استفاده‌ی جدید و خلاقانه ای از ارزهای دیجیتال به ارمغان می آید.

ظهور اتریوم، بیت‌کوین، NFT و دی‌فای نشان دهنده‌ی این هست که ارزهای دیجیتال راه طولانی ای را در پیش دارند و صرافی‌های ها یکی از ابزارهایی می باشند که می‌توانند به شما در یافتن جهت حرکت مسیر آینده کمک کنند.

مهمترین این صرافی ها در بازار رمز ارز ها عبارت اند از:

کوین بیس (Coinbase)

کوین بیس اولین صرافی خارجی این لیست هست که از نظر حجم معاملات، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده به شمار می رود.

این صرافی در سال 2012 توسط برایان آرمسترانگ و فرد اهرسام تاسیس شد و با طیف متنوعی از مزایای ارزشمندی که ارائه می کند، به عنوان 1 انتخاب محبوب برای مبتدیان بازار رمز ارز ها شناخته می گردد.

 این صرافی، حجم گسترده ای از ارزهای رمزنگاری شده را به کاربران خود ارائه می کند که می توان در کنار شرکت در معاملات، آن ها را خرید و فروش کرد.

قابل توجه ترین مزیت کوین بیس نیز، بهره مندی از اپلیکیشن گوشی و هزینه های تراکنش رقابتی هست.

اپلیکیشن کوین بیساپلیکیشن کوین بیس کراکن (Kraken)

دومین صرافی محبوب معامله گران بازار رمز ارز‌ها کراکن هست.

این صرافی خارجی یکی از اولین صرافی‌های ارز دیجیتال هست که دارای مجموعه عظیمی از سکه‌های رمزنگاری شده و توکن‌های کریپتو می باشد و به این خاطر زمینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاران به وجود می آورد.

علاوه بر این، کراکن یکی از معتبرترین صرافی‌های ارزهای دیجیتالی هست که ویژگی‌های معاملاتی مارجین را به بازار معرفی کرد.

برای مرور قابلیت های صرافی کراکن به دانش فنی نیاز هست و به همین خاطر پلتفرمی مناسب برای معامله گران حرفه ای و باتجربه می باشد. Crypto.com

Crypto.com یکی از رایج ترین نام هایی هست که هنگام بحث در مورد‌ی بهترین صرافی های ارز رمز خارجی به ذهن خطور می کند.

این صرافی یکی از بزرگترین صرافی های بازار ارز های کریپتو هست که با پلتفرمی مستقر در هنگ کنگ، مجموعه گسترده ای از گزینه های معاملاتی را به کاربران خود در سراسر جهان ارائه می کند.

علاوه بر این، Crypto.com دسترسی آسان به تقریبا 90 توکن و سکه‌ی کریپتو را نیز فراهم آورده هست.

ویجر (Voyager)

ویجر چهارمین صرافی خارجی برتر این لیست هست.

ویژگی قابل توجهی که ویجر را به یکی از بهترین صرافی های ارز های رمزنگاری شده تبدیل می کند، ساختار معاملاتی منحصر به فرد آن هست.

بدون دریافت هیچ کمیسیونی، صرافی ویجر درهای زیادی را به وی کاربران خود برای تجارت در بازار کریپتو باز می کند.

از دیگر ویژگی های این صرافی می توان به پشتیبانی از اکثر ارزهای دیجیتال مهم اشاره کرد.

ویجر به همین صورت توانسته با ارائه‌ی نرخ های بهره‌ی سودآوری برای دارایی های کریپتو، کاربران زیادی را به خود جذب کند.

کاربران ویجر هم اکنون فقط می توانند از طریق اپلیکیشن تلفن همراه به این صرافی دسترسی داشته باشند. صرافی ویجر، یکی از بهترین صرافی های خارجی بازار رمز ارز هاصرافی ویجر، یکی از بهترین صرافی های خارجی بازار رمز ارز ها BlockFi

BlockFi 1 پلتفرم سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال هست که به شما کمک می‌کند به جای فروش ارزهای دیجیتال، وام‌هایی را در مقابل دارایی‌های رمزنگاری شده‌ی خود به عنوان وثیقه قرض کنید.

علاوه بر این، دارندگان رمز ارز ها می توانند برای کسب سود از دارایی های خود نیز، از این پلتفرم استفاده کنند.

بایننس (Binance)

لیستی از بهترین صرافی های مبادلاتی ارزهای دیجیتال بدون وجود نام صرافی بایننس در آن، بی شک لیستی ناقص خواهد بود.

بایننس که یکی از بزرگترین نام ها در حوزه‌ی ارزهای دیجیتالی است، انتخابی برتر در میان صرافی های ارز دیجیتال در بازار غیرمتمرکز مدرن هست.

این صرافی کریپتو از مزایای مطلوبی مثل دریافت پاداش، جفت معاملات ارز دیجیتال، پشتیبانی از استیبل کوین و خریدهای مکرر برخوردار هست.

به همین صورت بایننس از بیش از 50 ارز دیجیتال در کنار امکانات گزینه های سرمایه گذاری متنوع برای موسسات و اشخاص پشتیبانی می کند.

بیت ترکس (Bittrex)

هفتمین نام محبوب در بین بهترین صرافی های خارجی، بیت ترکس هست.

یکی از اصلی ترین دلایل این محبوبیت بالای بیت ترکس نیز امنیت حساب بالا هست.

شما در این صرافی از مزیت احراز هویت دو مرحله ای، در کنار 1 استراتژی والت چند مرحله ای برای اطمینان از ذخیره ارزهای دیجیتال در تراکنش های آفلاین برخوردار هستید.

یکی دیگر از مزایای مهم و قابل توجه Bittrex نیز کارمزد تراکنش های بسیار کمتر آن در مقایسه با سایر صرافی های موجود هست.

علاوه بر این، این صرافی رمز ارز هیچ هزینه ای برای سپرده گذاری و یا برداشت ارزهای فیات اعمال نمی کند.

دسترسی ساده به Bittrex در تلفن‌های Android و iOS، از دیگر مزایای تاثیر گذار در محبوبیت این صرافی هست. یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت بالای بیت ترکس امنیت حساب بالای آن هست.یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت بالای بیت ترکس امنیت حساب بالای آن هست. eToro

یکی دیگر از صرافی های محبوب و معروف در این لیست، صرافی خارجی های ارزهای دیجیتال eToro هست.

این صرافی در کشور بریتانیا و به همین صورت بازارهای اروپایی مختلف، پایگاهی محکم در بازار ارز های دیجیتالی ایجاد کرده هست.

در حال حاضر                eToro به تدریج در حال گسترش به دیگر بازار های جهانی هست.

 قابل توجه ترین مزیت صرافی eToro به تنوع گسترده‌ی دارایی های مجازی مخصوص خرید و فروش اشاره دارد.

علاوه بر این، این صرافی 1 حساب معاملاتی تمرینی نیز به کاربران خود ارائه می کند که در آن می توان قبل از قرار دادن وجوه واقعی، در مورد اصول تجارت در بازار رمز ارز اطلاعات کسب کرد.

دارندگان کریپتو می توانند از این پلتفرم استفاده کرده تا به ارزهای رمزنگاری شده‌ی خود اجازه دهند برای آنها سود و پاداش کسب کنند.

جمینی (Gemini)

جمینی مقصدی مناسب برای دریافت خدماتی کارآمد برای تجارت ارزهای سازمانی و فردی هست.

معامله‌گران می‌توانند در این صرافی از مجموعه‌ی گسترده‌ای از پلتفرم‌ها در کنار ابزارهای تجاری نهادی استفاده کنند.

علاوه بر این، می‌توان در جمینی، بسیاری از خدمات دیگری مثل خدمات کارگزاری مخصوص تراکنش‌های ارزهای دیجیتال خارج از بورس و استیبل کوین با پشتوانه‌ی دلار را نیز یافت.

گزینه های متنوع ذخیره سازی و نگهداری این صرافی نیز سطوح مختلفی از انعطاف پذیری را برای ذخیره سازی رمز ارز ها در تراکنش های آنلاین و آفلاین امکان پذیر می کنند.

ابرا (Abra)

آخرین صرافی خارجی ای که در میان برترین صرافی های محبوب ارزهای دیجیتالی باید به دنبال آن باشید، صرافی ابرا هست.

ابرا 1 صرافی جهانی ارز های رمزنگاری شده با ارائه‌ی خدمات در بیش از 150 کشور، برای مشتریان سازمانی و فردی هست.

مهمترین ویژگی این صرافی این هست که ابرا هیچ گونه کارمزد معاملاتی ای دریافت نمی کند.

در عین حال، با این صرافی می‌توان به مجموعه‌ی گسترده‌ای از محصولات و عملکردهای ارز های دیجیتال، مثل پشتیبانی از بیش از 100 ارز نیز دسترسی داشت.

این پلتفرم معاملاتی به همین صورت دسترسی به وام های دارای پشتوانه‌ی رمزنگاری شده را نیز در کنار چندین راهنمای آموزشی مخصوص مبتدیان به کاربران خود ارائه می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! امتیاز : 5
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: فرزانه نیکراه »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 12429 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 13833 5 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :