citizenryco.ir logo مقایسه دو ماینر برتر بیت کوین ( Antminer S۱۹ و +Whatsminer M۳۰S ) ...
مقایسه دو ماینر برتر بیت کوین ( Antminer S۱۹ و +Whatsminer M۳۰S )
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://drsadeghinia.com/comparison-of-the-top-two-bitcoin-miners/

یکی از مهم ترین مسائلی که این روزها به چشم می خورد استخراج ارزهای دیجیتال می باشد در واقع می‌توان گفت که تب و تاب استخراج ارزهای دیجیتال این روزها بسیار داغ هست.

چون مردم از سود حاصل از استخراج ارزهای دیجیتال مطلع شده اند.

بگذارید اینگونه بگوییم که تشکیل 1 زندگی راحت شما می توانید با در نظر گرفتن سرمایه معین، ماهانه درآمد ثابت داشته باشید، البته بسیاری از اشخاص اطلاعات بسیار کمی دارند و تنها نام دستگاه ماینر را شنیده اند و نمی دانند که برای استارت این کار باید چه مراحلی را پشت سر بگذارند.

توجه داشته باشید که این مسیر یکی از پر ریسک ترین کارهایی هست که امکان دارد شما برای کسب درآمد انجام دهید.

چون در حال حاضر استخراج ارزهای دیجیتال در پاره ای از ابهام به سر می برد و همچنان دولت و حکومت موضع خود را نسبت به آن معین نکرده اند.

ولی اگر قصد دارید 1 دستگاه ماینر خوب و با کیفیت خریداری کنید خریداری کنید پیشنهاد می کنیم که تا انتها این محتوا با ما همراه باشید چون ما قصد داریم در این محتوا به مقایسه دو ماینر برتر بیت کوین بپردازیم.

مقایسه هش ریت ماینر های Antminer S۱۹ و +Whatsminer M۳۰S

آیا میدانید تراهش چیست؟ توجه داشته باشید که تراهش دستگاه ماینر Antminer S۱۹  حدود ۱۱۰ می باشد و این مقدار برای دستگاه ماینر +Whatsminer M۳۰S حدود به 100 تراهش هست.

در واقع می‌توان گفت که این مقدار تراهش برای 1 دستگاه ماینر بسیار زیاد است، شاید برای شما سوال پیش بیاید که صد تراهش به چه معناست؟ در واقع بهتر هست برای پاسخ به این سوال این گونه بگوییم که 1 دستگاه در هر ثانیه می تواند ۱۰۰ تریلیون بار برای پیدا کردن 1 بلاک بیت کوین تلاش کند که این مسئله موجب استخراج بیشتر و سوددهی بالاتر می باشد.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت دستگاه هایی که دارای ۱۱۰ تراهش می باشند از دستگاه هایی که دارای ۱۴ الی ۱۵ تراهش می‌باشند بالاتر هست در ادامه بهتر هست بدانید که بعد از بروزرسانی سخت افزاری این دو دستگاه ماینر، دستگاه ماینر Antminer S۱۹ حدود به 110.6 تراهش استخراج کرده هست و دستگاه ماینر +Whatsminer M۳۰S حدود به 103.8 تراهش رسیده هست.

در مجموع می توان گفت که در بحث تراهش ، در مقایسه دو ماینر برتر بیت کوین، دستگاه ماینر Antminer S۱۹ قدرت بیشتری برای استخراج دارد.

مقایسه دو ماینر برتر بیت کوین از نظر دما خروجی

یکی از مهمترین مسائل تاثیر گذار در استخراج ارز دیجیتال توسط دستگاه ماینر، دما هست که در هنگام استخراج ارز دیجیتال توسط دستگاه تولید می گردد.  لازم به ذکر هست بدانید که اگر محیط شما گرمتر گردد میزان استخراج دستگاه پایین تر می آید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید  دمای خروجی دو دستگاه ماینر  Antminer S۱۹ و +Whatsminer M۳۰S با رنگ های قرمز و آبی در 1 نمودار نمایش داده شده هست و در این نمودار میانگین دمای خروجی دستگاه آنت ماینر حدود به 45.9  درجه سانتیگراد بوده که این میانگین در تصویر زیر به رنگ قرمز معین شده هست ولی جالب هست بدانید که میانگین دستگاه واتس ماینر حدود 55.9 درجه سانتیگراد می باشد.

در واقع می‌توان گفت در این بخش از مقایسه دو ماینر برتر بیت کوین هم دستگاه آنت ماینر پیروز شده هست.

تفاوت میزان صدا بین دو ماینر برتر بیت کوین

همانطور که می دانید دستگاه ماینر دارای صدای زیاد می باشد و این صدا به گونه ای هست که بسیاری از اشخاص برای کنترل کردن آن به دستگاه هایی همچون جت فن و آکوستیک کردن محیط روی می آورند، در نتیجه خرید 1 دستگاه با صدای کمتر می ‌تواند راهکار بهتری باشد.

توجه داشته باشید که میزان صدای اعلام شده توسط شرکت واتس ماینر ۸۳ دسی بل و صدای اعلام شده توسط شرکت انت ماینر 81.4 دسی بل می باشد.

البته بهتر هست بدانید که دستگاه صدا سنج در فاصله ۱۵ متری قرار گرفته هست که میزان خروجی صدای هر دو دستگاه درست بوده هست در نتیجه می ‌توان گفت که در بخش میزان صدا هم دستگاه آنت ماینر بهتر از دستگاه واتس ماینر می باشد.

سرعت راه‌اندازی دستگاه ماینر

در قسمت  از محتوا مقایسه دو ماینر برتر بیت کوین قصد داریم یکی دیگر از ویژگی ها بسیار مهم را مورد بررسی قرار دهیم.

توجه داشته باشید که سرعت راه اندازی دستگاه ماینر مثل سرعت اولیه خودرو می باشد در واقع می توان گفت رمان که خودرو پراید نیاز دارد تا سرعتش از صفر به صد برسد حدود به 5 دقیقه طول می کشد ولی صفر تا صد خودرو ۲۰۶ حدود 3 دقیقه می باشد.

دقیقا دستگاه انت ماینر و واتس ماینر همین شرایط را دارند.

در واقع دستگاه آنت ماینر برای رسیدن به 110 تراهش تنها چهار دقیقه زمان نیاز دارد ولی دستگاه واتس ماینر برای رسیدن به ۱۰۰ تراهش حدود به ۲۷ دقیقه زمان نیاز دارد که البته در انتها باید به ویژگی امنیتی اشاره کنیم که در دستگاه واتس ماینر تعبیه شده هست.

راهنمای کسب درآمد از ارز دیجیتال

در انتها بهتر هست بدانید که کسب درآمد از ارزهای دیجیتال تنها به استخراج منتهی نمی گردد و شما می توانید با سرمایه کمتر از این حوزه کسب درآمد کنید.

لازم به ذکر هست بدانید که شما می‌تواند به عنوان 1 معامله گر وارد بازار ارز های دیجیتال شده و از نوسانات آن درآمد چشمگیری را نصیب خود کنید در نتیجه برای اینکه بتوانند 1 معامله گر حرفه ای شوید پیشنهاد می‌کنیم بر روی لینک دوره آموزش صفر تا صد ارزهای دیجیتال کلیک کرده و با استفاده از محتویات این دوره به ترید کردن ارزهای دیجیتال، همچون بیت کوین، اتریوم، ترون، بایننس کوین و… بپردازید.

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

نوشته مقایسه دو ماینر برتر بیت کوین ( Antminer S۱۹ و +Whatsminer M۳۰S ) اولین بار در آکادمی دکتر صادقی نیا.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: بابک محسنی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127963 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 9644 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :