citizenryco.ir logo مود جدیدی به بازی Disco Elysium: The Final Cut اضافه شد ...
مود جدیدی به بازی Disco Elysium: The Final Cut اضافه شد
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://vigiato.net/p/368836

 The Final Cut اضافه شد

آپدیت جدیدی برای Disco Elysium: The Final Cut بر روی پی‌سی در دسترس قرار گرفته و حالت کلاژ (Collage Mode) را اضافه می‌کند.

این مود در واقع 1 حالت عکاسی هست که به بازیکنان اجازه می‌دهد شخصیت‌های بازی را با حالت‌ها و جلوه‌های بصری مختلف در محیط‌های متفاوت قرار دهند تا کلاژ ایجاد کنند.کاسپار تامسالو، کارگردان هنری ZA/UM، در این باره گفت:

حالت کلاژ ابزاری باورنکردنی هست که شخصیت‌ها، محیط‌ها و جلوه‌های بصری Disco Elysium را در اختیار تمام بازیکنان قرار می‌دهد تا هنر بدیع خلق کنند.

به همین صورت به شما امکان می‌دهد ضربه‌های قلم موی ما را از نزدیک بررسی کنید و مدل‌های شخصیت را طوری ژست بگیرید و بچرخانید که انگار اسباب بازی در کف دست شما می باشند.شما می‌توانید از نزدیک ببینید که چگونه هنرمندان برای ایجاد ظاهر متمایز بازی تلاش کردند که به هنر کاملاً جدیدی که ما به طور خاص برای این حالت طراحی‌ایم، گسترش پیدا می‌کند.

مطلب پیشنهادی:داستان این بازی روی پشت 1 دایناسور روایت می‌گردد!یک بازی بقای دوست‌داشتنی؛ The Wandering Village داستان این بازی روی پشت 1 دایناسور روایت می‌گردد!داستان این بازی روی پشت 1 دایناسور روایت می‌گردد!

کریس پریستمن، توسعه‌دهنده ارشد Disco Elysium، افزود به‌روزرسانی اخیر 1 راه کاملاً جدید برای کشف دنیای Disco Elysium است، زیرا به طور همزمان 1 خانه عروسکی، 1 بوم نقاشی خالی و 1 ماشین داستان‌گویی هست.

ما این مود را برای طرفداران بسیار بااستعداد خود ساختیم، زیرا سال‌هاست تمام چیزهایی که آن‌ها خلق می‌کنند را تحسین می‌کنیم، از نقاشی‌های جذاب گرفته تا داستان‌های کوتاه به یادماندنی و بازی‌های شگفت‌انگیز.

Disco ElysiumDisco Elysium

علاوه بر قرار دادن شخصیت‌ها در حالت‌های مختلف، می‌توان اندازه آن‌ها را تغییر داد و چرخاند.می‌توانید فیلترها را اعمال کنید، جلوه‌های محیطی مثل مه، برف و باران را فعال کنید یا زمان روز را تغییر دهید.

آیتم‌ها و لباس‌های مختلفی برای قرار دادن روی شخصیت‌ها در دسترس می باشند و حتی می‌توانید متن سفارشی را وارد کنید.آن را با 1 قاب مضمونی مثل «کیم کاتسوراگی» و «ساخت کمونیسم» تکمیل کنید.

جالب اینجاست که صحنه‌های جدیدی را می‌توان با صداگذاری‌های جدید راوی کشف کرد.Collage Mode در روزهای آینده برای کنسول‌های ایکس باکس، پلی استیشن و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی:اگر ماینکرفت 1 بوردگیم بود، چه شکلی می‌شد؟یک بازی مستقل درخشان دیگر اگر ماینکرفت 1 بوردگیم بود، چه شکلی می‌شد؟اگر ماینکرفت 1 بوردگیم بود، چه شکلی می‌شد؟

ری تریسینگ چیه و اصلا ارزش داره؟

ری تریسینگری تریسینگ منبع: Gamingbolt
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: احمد جمالی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127820 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 14543 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :