citizenryco.ir logo نمرات فیلم Evil Dead Rise منتشر شد – برخیز ای شیطان خفته ...
نمرات فیلم Evil Dead Rise منتشر شد – برخیز ای شیطان خفته
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://vigiato.net/p/368952

نمرات فیلم Evil Dead Rise منتشر شد – برخیز ای شیطان خفته

جدیدترین فیلم از مجموعه‌ی «مرده‌ی شریر» (Evil Dead) که با نام Evil Dead Rise شناخته می‌گردد حدودا 1 ماه دیگر اکران می‌گردد.به تازگی ولی تعدادی از رسانه‌ها و وب‌سایت‌های معتبر، نقد و نظرات‌شان در رابطه با این عنوان سینمایی را بیان کرده‌اند.بدین ترتیب نمرات فیلم Evil Dead Rise 1 بازگشت بسیار موفق را نوید می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Fall – به پایین نگاه نکنتجربه هیجان‌انگیز آکروفوبیا نقد فیلم Fall – به پایین نگاه نکننقد فیلم Fall – به پایین نگاه نکن

این فیلم داستان زن جوانی به نام بث (با بازی لیلی سالیوان) را دنبال می‌کند که در آپارتمانش در لس آنجلس به ملاقات خواهر بزرگترش، الی (با بازی آلیسا سادرلند) می‌رود.الی سه بچه را به تنهایی در آپارتمانی تنگ و تاریک در لس‌ آنجلس بزرگ می‌کند.دیدار مجدد خواهران با کشف کتابی اسرارآمیز در اعماق ساختمان الی با نام Necronomicon همراه می‌گردد که باعث پیدایش شیاطین گوشت‌خوار شده و بث را وارد 1 نبرد اولیه برای بقا می کند، زیرا ایشان با کابوس‌وارترین نسخه مادری روبه‌رو می‌گردد.

نمرات فیلم Evil Dead Rise منتشر شد - برخیز ای شیطان خفته - ویجیاتونمرات فیلم Evil Dead Rise منتشر شد - برخیز ای شیطان خفته - ویجیاتو

با توجه به نمرات منتشر شده می‌توان حدس زد فیلم Evil Dead Rise دوباره این فرنچایز ترس و وحشت را به اوج برگردانده و تاکنون نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرده هست.بر همین اساس، این فیلم توانسته از سایت راتن تومیتوز (بر اساس ۱۱ نقد) امتیاز ۱۰۰٪ را دریافت کند و متاکریتیک نیز (از مجموع ۷ نقد) نمره ۷۰ را به آن داده هست.در ادامه به نظرات برخی از کارشناسان در مورد این فیلم اشاره‌ای خواهیم داشت:

Evil Dead Rise دنباله‌ای آشنا و تازه از فرنچایز «مرده‌ی شریر» هست که با خشونت، خون‌ریزی و طنز به‌جایش همه‌ی آن چیزی را که انتظار دارید ارائه داده و تبدیل به فیلم مورد‌علاقه‌ی طرفداران این سری می‌گردد.

IGN – نمره ۹۰ از ۱۰۰

در مجموع این فیلم 1 انفجار تمام‌عیار هست.اثری که علاوه بر طرفداران پروپاقرص این مجموعه و تماشاگران جدیدی که تنها برای سرگرمی آن را می‌بینند، آن‌هایی که انتظار دارند این سری در مسیر متفاوتی قرار بگیرد را نیز راضی می‌کند.

The Wrap – نمره ۸۳ از ۱۰۰ نمرات فیلم Evil Dead Rise منتشر شد - برخیز ای شیطان خفته - ویجیاتونمرات فیلم Evil Dead Rise منتشر شد - برخیز ای شیطان خفته - ویجیاتو

Evil Dead Rise زمانی که محدودیت‌هایش را کنار می‌زند و از مسیری که در پیش گرفته خارج می‌گردد تا آن‌چه که تماشاگر به‌خاطر آن آمده را به ایشان بدهد تبدیل به 1 انفجار مطلق می‌گردد.

Roger Ebert – نمره ۷۵ از ۱۰۰

کلیت فیلم و جلوه‌های ویژه آن شامل مجموعه‌ای از تکه تکه کردن، چاقو زدن‌ها، تراشیدن و بریدن پوست سر هست.در نتیجه افرادی که دوست دارند حالت تهوع بگیرند و دل و روده‌شان به هم بپیچد حسابی از این فیلم لذت خواهند برد.ولی آیا Evil Dead Rise بیش از 1 جامپ اسکر، واقعا ترسناک، تعلیق‌آمیز و پرتنش احساس می‌گردد؟ حقیقتا نه، نه.

The Playlist – نمره ۳۳ از ۱۰۰

با توجه به نمرات فیلم ایول دد رایز می‌توان نتیجه گرفت این عنوان سینمایی 1 اثر خشونت‌بار هست که سطح سرگرمی قابل قبولی را ارائه داده و احتمالا حسابی طرفداران و تازه‌واردها را هیجان‌زده خواهد کرد.حال باید دید با توجه به شرایط مذکور این فیلم سینمایی چه عملکردی را در باکس آفیس خواهد داشت.

فیلم Evil Dead Rise در تاریخ ۲۱ آپریل ۲۰۲۳ (۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) در سینماها اکران خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:رتبه بندی فیلم های جهان سینمایی شرک، از بدترین تا بهتریننگاهی به افسانه‌ای ترین جهان‌ فانتزی رتبه بندی فیلم های جهان سینمایی شرک، از بدترین تا بهترینرتبه بندی فیلم های جهان سینمایی شرک، از بدترین تا بهترین

ری تریسینگ چیه و اصلا ارزش داره؟

ری تریسینگری تریسینگ
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: سعید حسینی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127865 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 11181 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :