citizenryco.ir logo واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید ...
واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://pooleno.ir/blog/crypto-watchlist-pooleno/

بازار ارزهای دیجیتال به دلیل ماهیت نوسانی خود از بهترین مارکت‌ها برای کسب سودهای کوتاه مدت است، کافی است نگاهی به نقشه بازار ارز دیجیتال بیاندازید و نوسانات جذاب دارایی‌های دیجیتال مختلف در طی یک هفته را بررسی کنید. در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار ارز دیجیتال در بازار وجود دارند که البته همه آن‌ها هم ارزشمند نیستند. اما در این بین می‌توان ارزهایی را هم پیدا کرد که حجم معاملات خوبی داشته و نوسان گیری از آن‌ها، سودهای خوبی به همراه داشته باشد.

اما قبل از شروع می‌خواهیم روی چند نکته مهم تاکید کنیم:

مدیریت سرمایه را رعایت کنید؛ هرگز تمام دارایی خود را روی یک پروژه سرمایه گذاری نکنید. توجه داشته باشید که همانقدر که سودهای این بازار جذاب است، ضررهای آن نیز می‌تواند ویرانگر باشد. جو حاکم بر بازار، شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال و ارزش کل مارکت را قبل از شروع سرمایه گذاری در نظر بگیرید. این شاخص‌ها می‌توانند در تصمیم‌های سرمایه گذاری شما بسیار موثر باشند. آخرین و شاید مهم‌ترین نکته؛ تحلیل روزانه بیت کوین و همچنین تحلیل روزانه اتریوم را حتما دنبال کنید. آلت کوین‌ها شدیدا تحت تاثیر روند بیت کوین و اتریوم هستند و رشد یا ریزش این دو دارایی دیجیتال کل بازار را تحت تاثیر قرار می دهد.

واچ لیست هفته پول نو؛ چه ارزهایی را تحت نظر داشته باشیم؟

برای هفته پیش رو ۳ ارز دیجیتال مطرح بازار را که در روزهای اخیر نیز ترند شده‌اند مورد بررسی قرار می‌دهیم. البته که این آلت کوین‌ها از روند بیت کوین شدیداً تاثیر خواهند گرفت و به همین دلیل باید تحلیل بیت کوین را هم تحت نظر داشته باشیم. در ادامه واچ لیست این هفته پول نو، با تحلیل ارزهای چین لینک، هارمونی و کازماس با ما همراه باشید.

تحلیل تکنیکال ارز چین لینک (LINK)

چین لینک از پروژه‌های محبوب اوراکلی است که حجم معاملات بالایی داشته و به خوبی جایگاه خود را در میان ارزهای دیجیتال مطرح بازار پیدا کرده است. اگر شما هم در این هفته قصد خرید چین لینک را دارید، مطالعه این تحلیل می‌تواند برایتان مفید باشد.

تحلیل چین لینک (LINK) در تایم فریم روزانه

تحلیل چین لینک

در تایم فریم روزانه شاهد معامله ارز چین لینک درون یک باکس رنج بلند مدت هستیم. خارج شدن قیمت از کف یا سقف این محدوده می‌تواند در آینده چین لینک بسیار تعیین کننده باشد.

فعلا به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال در حال رسیدن به حمایت مینوری خود است و در صورتی که خریداران از این ناحیه حمایت کنند می‌توانیم شاهد رشد قیمت LINK باشیم. از دست رفتن این ناحیه می‌تواند قیمت را به سمت حمایت اصلی برساند.

تحلیل چین لینک (LINK) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز لینک LINK

در تایم فریم ۴ ساعته قیمت ارز لینک با ممنتوم تقریبا بالا روی یک حمایت استاتیک فرود آمده است. در صورتی که خریداران از این ناحیه حمایت کنند، می‌توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم، اما از دست رفتن حمایت فعلی روند کوتاه مدت LINK را نیز نزولی خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال ارز هارمونی (ONE)

هارمونی یک بلاک چین سریع و ایمن است که قصد دارد ایجاد، توسعه و استفاده از اپلیکیشن‌های غیر متمرکز (Dapp) را بسیار آسان‌تر کند. ارز ONE توکن اصلی این شبکه است. در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این رمز ارز هستند، می‌توانید از صرافی پول نو برای خرید هارمونی استفاده کنید.

تحلیل هارمونی (ONE) در تایم فریم روزانه

تحلیل ارز هارمونی

ارز هارمونی در محدوده حساسی قرار دارد، قیمت این رمز ارز به محدوده مقاومتی میانه کانال رسیده، اما با فروش‌های سنگین نتوانسته آن را پشت سر بگذارد. در حال حاضر هارمونی هنوز این با این محدوده درگیر است، در صورتی که بتواند آن را بشکند،‌ احتمال رشد قیمت تا سقف کانال وجود خواهد داشت. این در حالی است که ریزش بیشتر قیمت هارمونی می‌تواند آن را به سمت کف کانال هدایت کند.

تحلیل هارمونی (ONE) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز هارمونی ONE

در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که مشاهده می‌کنید، هارمونی خط روند صعودی خود را به سمت پایین شکسته و به وضوح فاز نزولی گرفته است. به نظر می‌رسد در حال حاضر در کوتاه مدت سناریو نزولی پررنگ‌تر باشد، هر چند امکان یک پول بک به خط روند وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز کازماس (ATOM)

کازماس یک بلاک چین غیرمتمرکز مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام (PoS) است. به این معنی که اعتبارسنج‌هایی که توکن‌های بیشتری در شبکه قفل کنند، احتمال بیشتری وجود دارد که به عنوان تایید کننده تراکنش‌ها و دریافت کننده پاداش بلاک انتخاب شوند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید کازماس ابتدا تحلیل کوتاه مدت و بلند مدت آن را مطالعه کنید.

تحلیل کازماس (ATOM) در تایم فریم روزانه

تحلیل کازماس

همانطور که در نمودار کازماس مشاهده می‌کنید، قیمت این ارز دیجیتال شدیدا به خط روند صعودی نزدیک شده است. به نظر می‌رسد امکان رشد ارز کازماس از محدوده فعلی وجود داشته باشد.

البته باید توجه داشته باشیم که محدوده فعلی از حساسیت بالایی برخوردار است و در صورتی که قیمت این ناحیه را از دست بدهد شاهد ریزش ویرانگر ارز اتم خواهیم بود.

تحلیل کازماس (ATOM) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز اتم ATOM

قیمت کازماس در تایم فریم ۴ ساعته به کف کانال رسیده و کمی هم به زیر این ناحیه نفوذ کرده است. فعلا شاهد تثبیت قیمت زیر کف کانال نبوده‌ایم به همین خاطر امکان برگشت قیمت به درون کانال همچنان وجود دارد.

در صورتی که در ساعت‌های پیش رو کندل تثبیتی مشاهده کنیم، احتمالا ریزش‌های بیشتری در راه خواهد بود. هرچند سناریو صعودی پررنگ‌تر به نظر می‌رسد.


واچ لیست پول نو

خریداران شدیدا در حال حمایت از ناحیه ۱۷ هزار دلاری بیت کوین هستند و در صورتی پیروزی آن‌ها بر فروشندگان، شاهد رشد قیمت BTC و در نتیجه سبزپوش شدن کل بازار خواهیم بود. در ادامه ۳ ارز دیجیتالی که در صورت وقوع این مسئله مستعد رشد هستند را بررسی می‌کنیم. این رمز ارزها عبارتند از: انکر (ANKR)، استپن (GMT) و ایپ کوین (APE).

۱- تحلیل تکنیکال ارز انکر (ANKR)

اجرای یک نود برای تبدیل شدن به تاییدکننده بلاک چین‌‌ها یکی از راه‌های کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال است، اما این کار علاوه بر چالش‌های فنی، نیازمند صرف هزینه برای سخت افزارهای تخصصی است. انکر با فراهم کردن یک زیرساخت‌های ابری برای اجرای نود در بلاک چین‌های PoS مختلف، این فرایند را بسیار آسان می‌کند. انکر پروژه‌ای در حوزه وب ۳ است و توکن ANKR به عنوان ارز مرجع این شبکه در استیکینگ و رای گیری‌های شبکه کاربرد دارد. یکی دیگر از کاربردهای این رمز ارز، سرمایه گذاری است. در صورتی که معتقد هستید این پروژه‌ آینده‌دار است می‌توانید با خرید انکر (ANKR) سود کسب کنید.

تحلیل انکر (ANKR) در تایم فریم روزانه

تحلیل انکر ANKR

ارز انکر درون یک کانال نزولی در حال معامله است و همانطور که می‌توان در نمودار آن مشاهده کرد، قیمت آن بعد از ریزش‌های اخیر به بالای محدوده میانی کانال برگشته است. به نظر می رسد ANKR بتواند در روزهای آتی روند صعودی خود را تا سقف کانال ادامه دهد.

البته به دلیل وضعیت کلی بازار، نمی‌توان انتظار حرکات صعودی شارپ را داشت. در صورت ریزش دوباره بیت کوین، حمایت فعلی انکر نیز از دست رفته و ممکن است شاهد معامله این رمز ارز در کف کانال باشیم.

تحلیل انکر (ANKR) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ANKR

در تایم فریم ۴ ساعته، قیمت انکر به خط تریگر نزولی خود نزدیک شده و در صورت شکسته شدن آن می‌توانیم امیدوار باشیم که این ارز دیجیتال بتواند تا مقاومت بعدی خود پیشروی کند. نکته مثبت فعلی این است که حمایت معتبری نزدیک قیمت فعلی انکر وجود دارد و در صورت ریزش انکر می‌توانیم انتظار حمایت دوباره از قیمت آن را داشته باشیم.

۲- تحلیل تکنیکال ارز استپن (GMT)

استپن یک بازی بلاک چینی توسعه داده شده بر بستر بلاک چین سولانا است که امکان کسب درآمد با دویدن را برای کاربران خود فراهم می‌کند. توکن GMT ارز حاکمیتی این برنامه است. در مقاله «استپن (StepN) چیست؟» به طور کامل درباره این بازی بلاک چینی بیشتر بخوانید. برای خرید GMT می‌توانید از صرافی پول نو استفاده کنید.

تحلیل استپن (GMT) در تایم فریم روزانه

تحلیل استپن GMT

در تایم فریم روزانه ارز استپن شاهد یک واگرایی مثبت هستیم که البته هنوز به طور کامل محرز نشده است. در صورت محرز شدن این واگرایی و شکسته شدن خط روند، احتمالا شاهد آغاز یک روند صعودی تازه در چارت GMT خواهیم بود. این در حالی است که باطل شدن واگرایی می‌تواند نشانه‌ای از ادامه روند نزولی با شتاب بیشتر باشد.

تحلیل استپن (GMT) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل GMT

در این تایم فریم به وضوح مشاهده می‌کنیم که ارز GMT فاز صعودی به خود گرفته و در حال حرکت به سمت نزدیک‌ترین مقاومت خود است. در صورتی که بتواند این محدوده را به سمت بالا بشکند، شاهد افزایش قیمت آن در کوتاه مدت خواهیم بود.

این در حالی است که خط روند صعودی استپن، فعلا نزدیک ترین حمایتی به شمار می‌رود که این رمز ارز به آن واکنش نشان داده است. به همین دلیل در صورت ریزش قیمت و از دست رفتن این حمایت،‌ احتمال اینکه شاهد افزایش ممنتوم ریزش‌ها باشیم وجود دارد.

۳- تحلیل تکنیکال ارز ایپ کوین (APE)

ایپ کوین از توکن‌های پر سر و صدای این روزهای بازار ارزهای دیجیتال بوده که توسط تیم کالکشن NFT بسیار محبوب BoredApeYachtClub توسعه داده شده است. در مقاله «ایپ کوین چیست؟» به طور کامل به توضیح این رمز ارز پرداخته‌ایم. در صرافی پول نو به راحتی با شارژ حساب کاربری خود بدون نیاز به احراز هویت به خرید ایپ کوین بپردازید.

تحلیل ایپ کوین (APE) در تایم فریم روزانه

تحلیل ایپ کوین

ایپ کوین در تایم فریم روزانه وضعیت نسبتا خوبی دارد. قیمت آن شدیدا به تریگر نزولی نزدیک شده که در صورت شکست این محدوده می‌توانیم به آغاز یک روند صعودی در چارت APE امیدوار شویم. البته سناریو نزولی را هم باید در نظر داشته باشیم.

تحلیل ایپ کوین (APE) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل APE

در تایم ۴ ساعته مشاهده می‌کنیم که ایپ کوین در حال حاضر به یکی از نواحی مقاومتی خود برخورد کرده و کمی از این محدوده فاز ریزشی گرفته است. در صورتی که ایپ بتواند این محدوده را پشت سر بگذارد، چند مقاومت دیگر سد راه آن قرار دارند. بنابراین این ارز دیجیتال نیازمند حمایت شدید خریداران کوتاه مدت است تا بتواند رشد خوبی را تجربه کند.


واچ لیست هفته؛ چه ارزهایی پتانسیل رشد دارند؟

همانطور که می‌دانید تحرکات بیت کوین شدیداً در قیمت آلت کوین‌ها تاثیرگذار است و هنگامی که BTC ریزش می‌کند، سایر رمز ارزها نیز قرمز پوش می‌شوند. اما در این بین یک نکته مهم وجود دارد؛ بیت کوین حتی در روندهای نزولی همیشه در حال ریزش نیست و در تایم فریم‌های پایین‌تر می‌توانیم کندل‌های صعودی را مشاهده کنیم. این نکته به ما در نوسان گیری‌های کوتاه مدت روی آلت کوین‌ها کمک می‌کند. در این هفته سه ارز دیجیتال کرو دائو توکن (CRV)، وی چین (VeChain) و سولانا (SOL) را تحت نظر داشته باشید.

۱- تحلیل تکنیکال کرو دائو توکن (CRV)

کرو یک صرافی غیرمتمرکز برای خرید و فروش استیبل کوین‌ها است. توکن CRV، ارز مرجع این پلتفرم است که برای رای‌گیری‌ در شبکه و استیکینگ کاربرد دارد. در پول نو خرید کرو دائو توکن (CRV) به سادگی امکان پذیر است.

تحلیل کرو دائو توکن (CRV) در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کرو (CRV)

همانطور که در چارت ارز کرو (CRV) قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از ریزش‌های اخیر بازار حمایت داینامیک خود (خط روند صعودی) را از دست داده و فعلا در حال پول بک به این محدوده است. در صورتی که این محدوده، که اکنون به عنوان یک مقاومت برای کرو در نظر گرفته می‌شود، به سمت بالا شکسته شود امکان رشد بیشتر قیمت این رمز ارز وجود خواهد داشت.

این در حالی است که در صورت تکمیل پول بک و شروع دوباره ریزش‌ها، احتمالاً این ارز دیجیتال روند نزولی خود را ادامه دهد. باید در نظر داشته باشیم که قیمت بیت کوین نیز می‌تواند در تحقق این سناریو تاثیرگذار باشد.

تحلیل کرو دائو توکن (CRV) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل کرو CRV

کرو (CRV) در تایم فریم ۴ ساعته خود درون یک کانال صعودی معامله می‌شود. اخیراً کف کانال بالایی این رمز ارز از دست رفته، اما قیمت بار دیگر فاز صعودی گرفته است. در صورتی که این توکن بتواند سقف کانال را بشکند، می‌تواند تا حوالی میانه کانال بالایی پیشروی کند. این در حالی است که ریزش‌های بیشتر می‌تواند قیمت کرو (CRV) را به کف کانال فعلی برساند.

۲- تحلیل تکنیکال وی چین (VET)

وی چین یک بلاک چین قراردادهای هوشمند است که راه‌حل‌های نرم افزاری را برای کسب و کارها فراهم می‌کند. ارز وی چین (VET) توکن بومی این شبکه است که می‌توانید آن را سرمایه گذاری کرده و یا درون شبکه قفل (استیک) کنید. با ایجاد حساب کاربری در صرافی پول نو، به سادگی خرید وی چین بدون احراز هویت برای شما امکان پذیر خواهد بود.

تحلیل وی چین (VET) در تایم فریم روزانه

تحلیل وی چین

وی چین سقف کانال روزانه خود را شکسته و چند بار به این محدوده پول بک زده است. در حال حاضر نیز قیمت VET بار دیگر فاز نزولی گرفته و امکان ریزش قیمت تا کف کانال فعلی وجود دارد. از این محدوده می‌توانیم امیدار باشیم که وی چین بتواند بار دیگر حمایت شده و به سمت میانه کانال حرکت کند.

تحلیل وی چین (VET) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز VeChain

در تایم فریم ۴ ساعته نیز می‌توانیم برای وی چین یک کانال نزولی ترسیم کنیم که در حال حاضر قیمت آن به کف کانال رسیده است. بنابراین امکان رشد وی چین با حمایت خریداران از آن وجود دارد. البته در صورتی که این محدوده حمایتی از دست برود، شاهد برگشت قیمت به کانال پایینی خواهیم بود.

۳- تحلیل تکنیکال سولانا (SOL)

سولانا از بلاک چین‌های مطرح بازار کریپتوکارنسی است که با تمرکز بر افزایش سرعت تراکنش‌ها، درهای تازه‌ای را به روی دنیای رمز ارزها باز کرده است. البته این شبکه عاری از مشکل هم نیست و چندین بار شاهد متوقف شدن فعالیت این شبکه به دلیل مشکلات زیزساختی بوده‌ایم. رمز ارز سولانا از ارزهای مطرح بازار است که در سال ۲۰۲۱ رشد فوق‌العاده جذابی را تجربه کرد. برای خرید سولانا (SOL) می‌توانید از صرافی پول نو استفاده کنید.

تحلیل سولانا (SOL) در تایم فریم روزانه

تحلیل امروز سولانا

در هفته‌های اخیر سولانا شدیداً ریزش کرده و قیمت آن از حوالی ۴۰ دلار به ۱۰ دلار رسیده است. در حال حاضر این رمز ارز با قیمت ۱۳.۴۰ دلار در بازار معامله می‌شود. اما آیا امکان رشد دوباره سولانا و بازپس گیری سقف‌های بالاتر توسط این رمز ارز وجود خواهد داشت؟

چند روز پیش قیمت سولانا به محدوده ۱۰ دلار رسید و به دلیل اینکه این محدوده یک حمایت روانی بسیار مهم به حساب می‌آید، از این منطقه رشد خوبی را تجربه کرد. البته فعلا به نظر می‌رسد که SOL بار دیگر فاز نزولی گرفته است. نکته مهم این است که فعلا این ارز دیجیتال احتیاج دارد مدتی در همین حوالی کف سازی کند تا بتواند بار دیگر یک روند صعودی تازه را آغاز نماید.

تحلیل سولانا (SOL) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل سولانا در تایم فریم ۴ ساعته

در تایم فریم ۴ ساعته سولانا کف کانال خود را از دست داده و بعد از پول بک به این محدوده بار دیگر فاز نزولی به خود گرفته است. به نظر می‌رسد ریزش‌های فعلی تا محدوده میانی کانال ادامه داشته باشد، اما بعد از رسیدن قیمت به این ناحیه امکان رشد دوباره سولانا وجود دارد.

واچ لیست هفته؛ چه ارزهایی را تحت نظر داشته باشیم؟

روند نزولی بیت کوین همچنان ادامه دارد و قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر در مرز ۱۶ هزار دلار قرار دارد. در هفته پیش رو در صورتی که شاهد بازیابی بازار باشیم، امکان رشد آلت کوین‌ها نیز وجود دارد. برای واچ لیست این هفته سه رمز ارز چیلیز (CHZ)، سروم (SRM) و اپتوس (APTOS) را برای تحلیل انتخاب کرده‌ایم. باید ببینم کدام یک از این توکن‌ها می‌توانند در هفته پیش رو سودده باشند.

۱- تحلیل تکنیکال ارز چیلیز (CHZ)

چیلیز ارز دیجیتال پلتفرم Socios است که به افراد امکان حمایت از تیم‌های ورزشی مورد علاقه‌شان را می‌دهد. در این پلتفرم توکن‌های هواداری بسیاری از تیم‌های ورزشی قرار داده شده که هرکدام بسته به محبوبیت‌شان ارزش گذاری می‌شوند. برخی از فعالان بازار معتقد هستند که به دلیل بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲، این ارز دیجیتال پتانسیل یک پامپ فاندامنتالی را دارد. خرید چیلیز به سادگی در پول نو امکان پذیر است.

تحلیل چیلیز (CHZ) در تایم فریم روزانه

تحلیل چیلیز

چیلیز در تایم فریم روزانه درون یک کانال نزولی طولانی مدت معامله می‌شود. مدت‌هاست که قیمت این ارز دیجیتال از این کانال خارج نشده، بنابراین خروج قیمت از سقف یا کف آن می‌تواند قیمت را شدیدا تحت تاثیر قرار دهد. اما برای نوسان گیری از این ارز دیجیتال بهتر است نگاهی به تایم فریم‌ ۴ ساعته آن بیندازیم.

تحلیل چیلیز (CHZ) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال چیلیز CHZ

در تایم فریم ۴ ساعته قیمت چیلیز به کف کانال صعودی رسیده و امکان حمایت از آن توسط خریداران وجود دارد. البته فعلا قیمت کمی به کانال پایینی نفوذ کرده و در صورتی که شاهد تثبیت قیمت زیر این محدوده باشیم، امکان افزایش ریزش‌ها وجود خواهد داشت.

۲- تحلیل تکنیکال ارز سروم (SRM)

ارز سروم در هفته‌های اخیر رشد قابل توجهی را تجربه کرده بود و به همین دلیل در بازار ترند شده است. در تحلیل سروم (SRM) به بررسی چارت این ارز دیجیتال پرداخته و سعی می‌کنیم آینده آن را پیش بینی کنیم.

تحلیل سروم (SRM) در تایم فریم روزانه

تحلیل ارز سروم

سروم بعد از ریزش شدید خود با قدرت بازیابی شد و دلیل آن را می‌توان نزدیک شدن قیمت به کف کانال پایینی دانست. از این محدوده شاهد بازیابی قدرتمند قیمت بودیم و در حال حاضر قیمت بار دیگر به درون کانال اصلی بازگشته است.

در سناریوی صعودی‌ای که می‌توان برای این رمز ارز متصور شد، سروم می‌تواند تا سقف کانال فعلی پیشروی کند. در حالی که به علت سیو سود معامله‌گران امکان افزایش ریزش‌ها وجود خواهد داشت.

تحلیل سروم (SRM) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل سروم SRM

در تایم فریم ۴ ساعته ارز سروم تریگر نزولی خود را شکسته و از این محدوده رشد محدودی را نیز تجربه کرده است. البته نکته قابل توجه این است که هنوز شاهد کندل تثبیتی بالای این ناحیه نبوده‌ایم و در نتیجه نمی‌توان با اطمینان از یک حرکت صعودی در چارت این رمز ارز صحبت کرد.

۳- تحلیل تکنیکال ارز اپتوس (APTOS)

اپتوس یک بلاک چین لایه اول است که در ماه‌های اخیر محبوبیت زیادی کسب کرده است. از آنجایی که سرعت تراکنش‌های این شبکه بسیار بالا است، از آن به عنوان رقیب سولانا یاد می‌کنند. ما در پول نو از خرید اپتوس (APTOS) و بیش از ۱۱۰ رمز ارز دیگر پشتیبانی می‌کنیم.

تحلیل اپتوس (APTOS) در تایم فریم روزانه

تحلیل اپتوس

اپتوس به تازگی در صرافی‌های خارجی لیست شده در نتیجه تایم فریم روزانه آن اطلاعات دقیقی به ما ارائه نمی‌کند. همانطور که در نمودار اپتوس (APTOS) قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال روی یک محدوده حمایتی قرار دارد و در نتیجه امکان حمایت از آن وجود دارد.

تحلیل اپتوس (APTOS) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز اپتوس APTOS

همانطور که در چارت اپتوس قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال یک خط روند صعودی را از دست داده و امکان پول بک به این محدوده وجود دارد. البته نوسان گیری تنها به دلیل امکان مشاهده پول بک استراتژی قوی‌ای نیست و امکان ریزش بیشتر قیمت APTOS وجود دارد.


واچ لیست هفته چهارم آبان

در هفته اخیر بیت کوین ریزش شدیدی را تجربه کرده و تا حوالی ۱۵,۵۰۰ دلار نیز کاهش یافت. فعلا همچنان روند بیت کوین نزولی به نظر می‌رسد، اما می‌دانیم که بعد از ریزش‌های شدید عموما یک اصلاح موقت در بازار اتفاق می‌افتد. بنابراین در صورت بازیابی محدود بیت کوین در این هفته، امکان رشد ۳ رمز ارز آوه (AAVE)، نئو (NEO)، مینا (MINA) وجود خواهد داشت.

۱- تحلیل تکنیکال ارز آوه (AAVE)

آوه از محبوب‌ترین پلتفرم‌های وام دهی بازار ارزهای دیجیتال است. توکن مرجع این شبکه، AAVE نام دارد که در سال‌های اخیر جایگاه خود را به خوبی در بین کوین‌های برتر بازار تثبیت کرده است. خرید آوه (AAVE) در صرافی پول نو به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن امکان پذیر است.

تحلیل آوه (AAVE) در تایم فریم روزانه

تحلیل ارز آوه

همانطور که در چارت آوه مشخص است، ریزش‌های اخیر این ارز دیجیتال باعث از دست رفتن خط تریگر نزولی این رمز ارز شده و در حال حاضر ارز آوه در زیر این محدوده معامله می‌شود.

به نظر می‌رسد در روزهای آینده امکان اینکه شاهد یک پول بک به این محدوده باشیم وجود دارد. در این صورت آوه می‌تواند رشدی حدوداً ۱۰ درصدی را تجربه کند. همچنین قیمت فعلا روی یک حمایت استاتیک نیز فرود آمده است. در صورتی که این حمایت از دست برود، احتمالا شاهد ادامه روند نزولی باشیم.

تحلیل آوه (AAVE) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل آوه AAVE

در این تایم فریم همانطور که در نمودار می‌توان مشاهده کرد، آوه روی یک محدوده حمایتی فرود آمده و به نظر می‌رسد امکان رشد قیمت این محدوده وجود داشته باشد. البته به دلیل ریزش‌های سنگین اخیر، مقاومت‌‌های زیادی سر راه رشد این رمز ارز وجود دارند. باید توجه داشته باشیم که در صورت از دست رفتن حمایت فعلی، سناریو صعودی باطل خواهد شد.

۲- تحلیل تکنیکال ارز نئو (NEO)

پلتفرم نئو که در سال ۲۰۱۴ با نام Antshares فعالیت خود را شروع کرد، یک پروژه بلاک چینی غیر متمرکز است که با هدف بدل شدن به نسل جدید اینترنت با قابلیت دیجیتال سازی هویت و دارایی‌های افراد ایجاد شده است. NEO ارز بومی این بلاک چین است , برای خرید نئو (NEO) می‌توانید به صرافی پول نو مراجعه کنید.

تحلیل نئو (NEO) در تایم فریم روزانه

تحلیل نئو NEO

نئو درون یک کانال نزولی روزانه در حال معامله است. این ارز دیجیتال بعد از رشدهای اخیر توانست سقف این کانال را به سمت بالا بشکند، اما به خاطر ریزش‌ بیت کوین متاسفانه بار دیگر قیمت آن به کانال پایینی بازگشت.

نکته مثبت این است که قیمت در حال حاضر به سقف کانال فعلی نزدیک است و با رشد بیت کوین، احتمال شکستن این محدوده وجود خواهد داشت. در عین حال ادامه دار شدن روند نزولی می‌تواند باعث کاهش ارزش نئو تا حوالی میانه کانال شود.

تحلیل نئو (NEO) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز نئو

در تایم فریم ۴ ساعته قیمت نئو بعد از رشد تا محدوده ابر کومو اندیکاتور ایچیموکو، ریزش کرده و در حال حاضر زیر این ناحیه معامله می‌شود. در صورتی که شاهد رشد این رمز ارز تا بالای منطقه ابر باشیم، امکان ادامه روند صعودی وجود خواهد داشت. هر چند برای تحقق این سناریو، نئو به حمایت شدید خریداران نیاز خواهد داشت.

۳- تحلیل تکنیکال ارز مینا (MINA)

مینا لقب سبک‌ترین بلاک چین دنیا را به خود اختصاص داده است. ارز MINA توکن مرجع این شبکه است که در حال جزو ۱۰۰ رمز ارز برتر بازار به حساب می‌آید. ما در صرافی پول نو از خرید مینا (MINA) و بیش از ۱۱۰ رمز ارز دیگر پشتیبانی می‌کنیم.

تحلیل مینا (MINA) در تایم فریم روزانه

تحلیل مینا امروز

در تایم فریم روزانه مینا روی یک محدوده حمایتی پر قدرت فرود آمده و امکان افزایش حجم خرید در این محدوده وجود دارد. در صورتی که این رمز ارز بار دیگر فاز صعودی به خود بگیرد، امکان رشد آن تا سقف کانال فعلی وجود دارد، هرچند MINA برای رسیدن به این محدوده مسیر دشواری را پیش رو خواهد داشت.

در صورتی که حمایت فعلی MINA از دست برود، ممنتوم ریزش‌ها شدیدتر از قبل شده و ادامه روند نزولی می‌تواند قیمت این رمز ارز را به کف کانال فعلی برساند.

تحلیل مینا (MINA) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل مینا

مینا در این تایم فریم کف دو کانال را پشت سر هم شکسته و به نظر می‌رسد روند نزولی آن همچنان ادامه داشته باشد. در صورتی که قیمت آن به کف کانال فعلی برسد، امکان رشد دوباره قیمت آن وجود خواهد داشت. البته به دلیل وضعیت کلی بازار ممکن است حتی شاهد از دست رفتن این کانال نیز باشیم. در نتیجه بهترین توصیه این است که در هفته پیش رو در صورتی که قصد نوسان گیری دارید، حتما مدیریت سرمایه را رعایت کنید.


واچ لیست هفته سوم آبان

کارشناسان روند کلی بیت کوین و رمز ارزها را صعودی می‌دانند، به همین دلیل برای واچ لیست این هفته قصد داریم ۳ ارز دیجیتال که مستعد رشد هستند را تحلیل کرده و امکان رشد آن‌ها را بررسی کنیم. فانتوم (FTM)، اکسی اینفینیتی (AXS) و ای کش (XEC) ارزهایی هستند که باید در این هفته زیر نظر داشته باشیم.

۱- تحلیل تکنیکال ارز فانتوم (FTM)

فانتوم یک پلتفرم قراردادهای هوشمند و یک بلاک چین غیر متمرکز است که به دلیل کم کارمزد بودن شبکه خود جذابیت بالایی در بین فعالان دنیای کریپتوکارنسی دارد. خرید فانتوم در صرافی پول نو به سادگی با ایجاد یک حساب کاربری امکان پذیر است.

تحلیل فانتوم (FTM) در تایم فریم روزانه

تحلیل فانتوم

همانطور که در چارت فانتوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال محدوده مقاومتی ابر ایچیموکو را به سمت بالا شکسته، اما در دو روز اخیر کمی فاز نزولی گرفته است. در صورتی که در روزهای آتی شاهد تثبیت قیمت بالای این محدوده باشیم، امکان رشد دوباره این رمز ارز وجود خواهد داشت.

این در حالی است که ادامه‌دار شدن فاز نزولی فعلی می‌تواند باعث کاهش ارزش این دارایی دیجیتال و برگشت آن به زیر محدوده ایچیموکو شود.

تحلیل فانتوم (FTM) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل چارت فانتوم

در تایم فریم ۴ ساعته ارز Fantom سقف کانال نزولی خود را با قدرت به سمت بالا شکسته و رشد خوبی را تجربه کرده است. اما بعد از مدتی با سیو سود معامله‌گران کوتاه مدت شدیدا ریزش کرده و در حال تکمیل پول بک است. در صورتی که این پول بک تکمیل شود، امکان رشد دوباره قیمت FTM وجود دارد.

۲- تحلیل تکنیکال ارز اکسی اینفینیتی (AXS)

اکسی اینفینیتی توکن محبوب بازی اکسی است که در سال‌های گذشته محبوبیت بسیار بالایی در میان فعالان بازار به دست آورد. این بازی بلاک چینی امکان کسب درآمد آنلاین را برای کاربران خود فراهم می‌کند. برای خرید اکسی اینفینیتی می‌توانید از صرافی پول نو استفاده کنید.

تحلیل اکسی اینفینیتی (AXS) در تایم فریم روزانه

تحلیل ارز اکسی اینفینیتی

توکن اکسی (AXS) تریگر روزانه خود را شکسته و در حال تکمیل پول بک روی این محدوده است. البته باید در نظر داشته باشیم که هنوز کندل تثبیتی بالای این ناحیه مشاهده نشده و امکان ریزش دوباره قیمت و برگشت آن به زیر خط تریگر وجود دارد.

تحلیل اکسی اینفینیتی (AXS) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل اکسی AXS

ریزش‌های اکسی در تایم فریم ۴ ساعته ممنتوم شدیدی دارند. بر اساس ابزار فیبوناچی متوجه می‌شویم که این رمز ارز تا سطح ۶۱ فیبو اصلاح کرده و امکان افزایش دوباره قیمت آن از این محدوده وجود دارد.

محدوده فعلی هرچند معتبر است، اما چندان قدرتمند نیست. این در حالی است که ناحیه بعدی که با عدد ۲ در چارت مشخص شده، بسیار قدرتمندتر است و در صورتی که ریزش‌ها همچنان ادامه داشته باشند، این محدوده می‌تواند باعث توقف ریزش‌ها شده و روند را برای مدتی صعودی کند.

۳- تحلیل تکنیکال ارز ای کش (XEC)

ای کش فورکی از بیت کوین و شبکه بیت کوین کش محسوب می‌شود و اخیرا دوباره در بازار ترند شده است. در ادامه به بررسی چارت روزانه و ۴ ساعته این ارز دیجیتال می‌پردازیم. برای خرید ای کش (eCash) می‌توانید از صرافی پول نو این رمز ارز را به سادگی خریداری کنید.

تحلیل ای کش (XEC) در تایم فریم روزانه

تحلیل ای کش

ای کش یک رمز ارز شدیدا نوسانی است و این مسئله با نگاهی به چارت eCash به وضوح قابل مشاهده است. در حال حاضر این رمز ارز روی محدوده حمایتی خود قرار دارد و امکان رشد دوباره آن وجود دارد. اگر این ارز دیجیتال بخواهد روند صعودی پایدار را آغاز کند باید مقاومت اصلی خود را، که در نمودار مشخص شده، با قدرت به سمت بالا شکسته و فاز صعودی به خود بگیرد.

از آنجایی که این رمز ارز روی حمایت خود قرار دارد، از دست رفتن این محدوده می‌تواند باعث کاهش شدید ارزش ای کش در کندل‌های بعدی شود.

تحلیل ای کش (XEC) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز eCash

همانطور که می‌توانید در نمودار ای کش (eCash) مشاهده کنید، این ارز دیجیتال در حال حاضر درون یک کانال صعودی ۴ ساعته معامله می‌شود و قیمت شدیدا به کف کانال نزدیک شده است.

در صورتی که قیمت به این محدوده برخورد کند، امکان حمایت دوباره آن وجود دارد، اما از دست رفتن ناحیه فعلی باعث ریزش شدید قیمت eCash و در نتیجه باطل شدن سناریو صعودی خواهد شد.

نوشته واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید اولین بار در بلاگ پول نو. پدیدار شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: 74b21294f2d6bad1f6600eeaf2062865 »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 12133 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 8559 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :