citizenryco.ir logo ویژگی حذف شده زره در وارزون ۲ احتمالاً دوباره به بازی خواهد آمد ...
ویژگی حذف شده زره در وارزون ۲ احتمالاً دوباره به بازی خواهد آمد
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mag.cafebazaar.ir/warzone-2-armor-features/

اخیراً طبق برخی از اطلاعات فاش شده از منابع نسبتاً معتبر کالاف دیوتی وارزون ۲، مشخص شده که ویژگی مربوط به زره‌ها به این بازی برخواهد گشت. تغییرات مربوط به زره در این عنوان محبوب بتل رویال، از روز اول عرضه محل بحث بوده و بسیاری از کاربران نسبت به تغییرات در این زمینه اعتراض داشتند. اکنون طبق این شایعات، قرار است در طی بروزرسانی فصل اول کالاف دیوتی وارزون ۲ که به نام Reloaded عرضه خواهد شد، این تغییرات اعمال شوند.

در پستی که توسط یکی از کاربران افشا کننده اطلاعات در توییتر به اشتراک ذاشته شده، گفته می‌شود که در آینده، توانایی همزمان دویدن و باز کردن درب و گذاشتن قطعات زره در کالاف دیوتی وارزون ۲ ممکن خواهد شد. این افشا کننده می‌گوید این تغییر یا به عنوان بخشی از بروزرسانی جدید، یا مدتی پس از عرضه، در دسترس قرار خواهد گفت. در حالی که هنوز سازندگان بازی به طور رسمی نسبت به این شایعه واکنش نشان نداده‌اند، قطعاً بازیکنان از ایجاد چنین تغییری خوشحال خواهند شد.

در آینده، توانایی همزمان دویدن و باز کردن درب و گذاشتن قطعات زره در کالاف دیوتی وارزون ۲ ممکن خواهد شددر آینده، توانایی همزمان دویدن و باز کردن درب و گذاشتن قطعات زره در کالاف دیوتی وارزون ۲ ممکن خواهد شد

طبق تازه‌ترین گزارشات، مدهای مینی رویال و یک مد شبیه به بازی محبوب راکت لیگ به کالاف دیوتی وارزون ۲ اضافه خواهند شد. البته این دو حالت برای مدتی محدود در بازی وجود خواهند داشت و همیشگی نخواهند بود. از زمان عرضه کالاف دیوتی وارزون ۲، مدهای متنوع و زیادی به این بازی اضافه شده‌اند تا بازیکنان از حالت‌های تکراری خسته نشوند، اما برخی کاربران نیز به عدم وجود برخی مدهای به‌خصوص، انتقاد کرده‌اند.

برای مثال، کالاف دیوتی وارزون ۲ هنوز مد سه نفره معمولی بتل رویال ندارد. بازیکنان برای تجربه بازی سه نفره، باید از حالت سوم شخص یا مد Unhinged استفاده کنند. البته احتمال اینکه در آینده‌ای نزدیک شاهد چنین حالتی باشیم خیلی زیاد است. به هر حال، اکنون اعلام شده که دو مد جذاب قرار است به این بازی اضافه شوند.

یکی از این حالت‌ها، Warzone Cup نام دارد که در آن، دو تیم سه نفره در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. زمین مسابقه شبیه به یک استادیوم فوتبال است و شما باید کنترل ماشین‌هایی را به دست بگیرید تا بتوانید توپ را درون دروازه حریف قرار دهید. بازیکنان می‌توانند از تجهیزات مختلفی برای برتری در مبارزات استفاده کنند و حتی مانند راکت لیگ، گزینه افزایش سرعت نیز وجود دارد.

علاوه بر این مد فوتبالی، مد مینی رویال نیز به کالاف دیوتی وارزون ۲ اضافه خواهد شد. این حالت در نسخه اول وارزون نیز وجود داشت. در این مسابقه که بتل رویال کوچک است، باید در مقیاسی کوچک‌تر در مقابل دشمنان‌تان قرار بگیرید. طرفداران وارزون ۲ می‌توانند انتظار داشته باشند که این دو حالت، در طی بروزرسانی پس فردا که برای فصل اول عرضه خواهد شد، به بازی اضافه شوند.

چندی پیش نیز اعلام شد که سازندگان بازی در حال طراحی نقشه یا نقشه‌هایی جدید برای بازی هستند. یکی از منابع داخلی Call of Duty ادعا کرده بود که Treyarch برای توسعه نقشه جدید وارزون 2 برنامه دارد و آن را در سال 2023 دنبال خواهد کرد.

همه‌ تغییرات سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل World Class

در ماه اکتبر TheGhostofHope به این موضوع اشاره کرد که استودیوی Black Ops چراغ سبز را برای شروع کار روی نقشه بعدی گرفته است. موقعیت شغلی تازه برای طراح مرحله یا لول دیزاینز (Level Designer) می‌تواند تائیدی بر آماده بودن این طرح باشد. همان‌طور که اشاره کردیم، از آگهی استخدام به‌نظر می‌رسد، استودیو روی نقشه جدید Warzone 2 کار می‌کند.

نوشته ویژگی حذف شده زره در وارزون ۲ احتمالاً دوباره به بازی خواهد آمد اولین بار در مجله بازار. پدیدار شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: ddbc513d9f719324c3f62fde93ec0bf5 »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 1236 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 16651 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :