پاپ آپ اینستاگرام یک روش عالی جهت تبلیغات گسترده در انواع موبایل ها می باشد؛ در این روش پیج اینستاگرام شما به بیش از 10,000 مخاطب ایرانی ، واقعی و فعال در اینستارگام نمایش داده خواهد شد .

ما معتقد هستیم که رضایت مشتری ما ، ضامن بقای امنیت شغلی ماست ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند پاپ آپ اینستاگرام ، لطفا ویدئوی زیر را مشاهده بفرمایید …

پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام

پاپ آپ اینستاگرام چیست؟

یکی از موثر ترین و پر بازده ترین روش تبلیغات اینستاگرامی ، پاپ آپ اینستاگرام هست؛ در این روش ما به واسطه زیر ساختی که فراهم کرده ایم، پیج شما را به بیش از 10,000 کاربر فعال اینستاگرام نمایش می دهیم.

با توجه به جذابیت پیج شما ، بازخورد های متفاوتی خواهید دید، از جمله افزایش فالور، دریافت تعداد زیادی دایرکت، لایک و کامنت، افزایش بازدید پروفایل و افزایش ایمپرشن و ریچ پست ها.

در زبان java ، سیستم عامل های Android و IOS محیطی جهت ارسال تبلیغات پاپ آپ مهیا نموده اند.

طراح اپلیکیشن در ازای ارائه خدمات رایگان در برنامه خود، از طریق این پاپ آپ ها به کسب درآمد فعال می پردازد.

در عکس زیر ، شما می توانید برخی از مشتریان شرکت شهروندان در زمینه تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام را مشاهده بفرمایید …


پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | مرجع درجه 1 تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام
پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | مرجع درجه 1 تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام

پاپ آپ اینستاگرام یعنی ارسال تبلیغ پیج اینستاگرام برای موبایل کاربران ایرانی، واقعی و فعال.

پاپ آپ اینستاگرام پیج شما در حداقل 10,000 گوشی در کل کشور ایران قابل اجراست؛ جدیدترین و مناسب ترین شیوه تبلیغات گسترده در کشور عزیزمان ایران را تجربه کنید.

سفارش تبلیغ پاپ آپ ساعتی اینستاگرام

جهت سفارش هر کدام از پکیج های تبلیغ پاپ آپ ساعتی اینستاگرام، لطفا گزینه های زیر را بررسی بفرمایید؛ در این راستا جهت نیاز به هرگونه مشاوره تبلیغاتی، لطفا ویس زیر را با دقت گوش کنید، باسپاس .

سفارش فالوور پاپ آپ اینستاگرام

جهت سفارش هر کدام از پکیج های فالوور پاپ آپ اینستاگرام، لطفا گزینه های زیر را بررسی بفرمایید؛ در این راستا جهت نیاز به هرگونه مشاوره تبلیغاتی، لطفا ویس زیر را با دقت گوش کنید ، باسپاس .

استخدام ماهانه ادمین حرفه ای اینستاگرام

جهت سفارش هر کدام از پکیج های استخدام ماهانه ادمین حرفه ای اینستاگرام ، لطفا گزینه های زیر را بررسی بفرمایید؛ در این راستا جهت نیاز به هرگونه مشاوره تبلیغاتی، لطفا ویس زیر را با دقت گوش کنید ، باسپاس .

نتایج پاپ آپ به چه صورت هست؟

همانطور که قبلا هم ذکر شد، با توجه به جذابیت پیج اینستاگرام شما، بازخورد های متفاوتی از پاپ آپ اینستاگرام خواهید دید، از جمله افزایش فالور واقعی اینستاگرام ،افزایش میزان لایک ها، کامنت ها و دایرکت ها.

دریافت تعداد زیادی دایرکت، لایک واقعی اینستاگرام و کامنت، افزایش بازدید پروفایل پیج اینستاگرام بخشی از نتایج هستند؛ آنچه شما از تبلیغ می خواهید، به این وسیله فراهم خواهد آمد.

چطور پست ها به اکسپلور می روند؟

به کمک تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام، به اکسپلور بروید:

با توجه به تعداد زیاد بازدیدکنندگانی که از طریق پاپ آپ اینستاگرام از پیج شما بازدید خواهند کرد، پست های شما به اکسپلور می روند؛ این تعداد از 10000 نفر تا 10,000,000 مخاطب فعال ایرانی در اینستاگرام می باشد.

با در نظر گرفتن افزایش فالور واقعی اینستاگرام، ریچ، ایمپرشن، لایک، کامنت قطعا جایگاه پست های شما در هشتگ ها نیز بهتر می شوند.


پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | مرجع درجه 1 تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام
پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | مرجع درجه 1 تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام

آیا فالور فیک هم دارد؟

خیر، تمام فالور های جذب شده در روش پاپ آپ اینستاگرام، واقعی و فعال هستند.

زیرا در روش پاپ آپ اینستاگرام از طریق ابزاری که اندروید و آیفون در اختیار توسعه دهندگان اپلیکیشن ها می گذارند، امکان بالا آوردن پیج اینستاگرام شما در گوشی های مختلف وجود دارد.

در سفارش 1000 فالور پاپ آپ اینستاگرام، از پیج اینستاگرام شما حدود 50,000 الی 100,000 بازدید فعال و ایرانی به عمل می آید؛ این نتایج فوق العاده حاصل استفاده از فالور پاپ آپ اینستاگرام است.

در سفارش یک ساعت پاپ آپ اینستاگرام، از پیج اینستاگرام شما حدود 10,000 الی 20,000 بازدید فعال و ایرانی به عمل می آید؛این نتایج فوق العاده حاصل استفاده از پاپ آپ اینستاگرام ساعتی است.

چرا فالور پاپ آپ اینستاگرام؟

مشخصا به دلیل دارا بودن تضمین کسب فالور، فالور پاپ آپ اینستاگرام اولین اولویت تبلیغاتی در بین خدمات اینستاگرام شرکت شهروندان می باشد.

در این روش شما تضمین جذب فالور دارید و اما ممکن هست به علل مختلفی از جمله نبود قیمت های رقابتی، محتوای ضعیف و … سفارش کمی جذب نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کسب درآمد فعال از اینستاگرام فقط به وسیله تولید محتوا ، بهتر است که به وبسایت مرجع آموزش اینستاگرام سر بزنید …

چطور بازدهی پیج اینستاگرام را بالاتر ببریم؟

ضمن اینکه افزایش فالور در این نوع تبلیغ به کیفیت محتوای پیج شما بستگی دارد، اتفاقی که در تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام می افتد این هست که …

در روش پاپ آپ اینستاگرام ، پیج اینستاگرام شما به کاربران 12 اپلیکیشن مطرح ایران، نمایش داده می شود.

شما بر حسب مقداری که سفارش داده اید، فالور جذب می کنید؛ حال اینکه چه تعداد از این فالورهای جذب شده از پاپ آپ اینستاگرام، سفارش دهند کاملا به جذابیت پیج اینستاگرام شما بستگی دارد.


پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | مرجع درجه 1 تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام
پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | مرجع درجه 1 تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام

این تبلیغ پیج را بلاک می کند؟

در حالت عادی خیر، ولی اگر شما به تازگی تعداد زیادی فالور به صورت فیک گرفته باشید و پشت سر آن تبلیغ پاپ آپ انجام بدهید، امکان Ban شدن پیج شما حین انجام پاپ آپ اینستاگرام وجود خواهد داشت.

شما با خرید پاپ اپ اینستاگرام ، می توانید پیچ اینستاگرام خود را به تعداد زیادی از مخاطبین ایرانی اینستاگرام نشان دهید که تمامی آن ها کاربران فعال و آنلاین هستند.

کاربران با نمایش پاپ اپ  به سلیقه خودشان و با انتخاب خودشان شما را دنبال می کنند در این صورت همزمان با افزایش فالور با افزایش لایک و بازدید پست ها و دایرکت زیاد مواجه می شوید.


برای یک پیج می توان چند بار اجرا کرد؟

طبیعتا چون زیر ساخت ما کاربران مشخصی دارد، انجام پاپ آپ اینستاگرام دفعه دوم بازدهی کمتری نسبت به دفعه اول خواهد داشت ولی با اضافه کردن سرور های جدید، این امکان را برای چندین بار فراهم نموده ایم.


شرایط اجرای این تبلیغ چیست؟

پاپ آپ اینستاگرام شرایط خاصی ندارد و کافیست وارد پنل ما شده و درخواستتان را ثبت کنید؛ بعد از ثبت درخواست، باید توجه نمایید که زمان اجرای تبلیغ به هیچ عنوان پست نباید بگذارید.

چطور مسابقه اینستاگرام برگذار کنم؟

یک راه مناسب جهت ایجاد جذابیت در پیج اینستاگرام ، برگزاری مسابقه های اینستاگرامی می باشد.

به این صورت که فالور های پیج اینستاگرام شما در ازای تگ کردن مثلا 5 نفر از دوستانشان در مسابقه شرکت داده می شوند.

سپس شما به پیشنهاد مقاله پاپ آپ اینستاگرام، مثلا آخر هفته بین شرکت کنندگان قرعه کشی و به برندگان (مبلغ n ريال) هدیه می دهید.


پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | مرجع درجه 1 تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام
پاپ آپ اینستاگرام | فالور واقعی اینستاگرام | مرجع درجه 1 تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام

آیا تمام پیج ها می توانند از پاپ آپ استفاده کنند؟


برای پیج های اینستاگرام تازه تاسیس (دارای کمتر از 1K فالور واقعی)، پیشنهاد ما پاپ آپ ساعتی اینستاگرام هست.

اما به چه انداره کافیست؟ بر طبق تجربیات ما، بهتر است ابتدا از یک ساعت پاپ آپ اینستاگرام شروع کنید و پس از اتمام آن اقدام به دو ساعت و سپس سه ساعت پاپ آپ اینستاگرام نمایید.

چرا که بیشتر از این مقدار، engagement (تعامل با مخاطبین) پیج اینستاگرام شما را کاهش خواهد داد.

شاید بخواهید در این مورد اطلاعات مفیدی کسب کنید، از این جهت لطفا بر روی « آموزش اینستاگرام » کلیک کنید.


خلاصه مطلب اینکه …

اگر به دنبال پیشرفت در اینستاگرام و کسب درآمد از این اپلیکیشن قدرتمند هستید از پاپ آپ اینستاگرام استفاده نمایید؛ یادمان باشد که پیشرفت زمانی آغاز می شود که تلاش ما برای آموختن مطالب دارای منابع موثق، شروع شود.

آنچه بر اینستاگرام گذشته است …

اینستاگِرَم (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی هم‌رسانی عکس و ویدئو است که کوین سیستروم و مایک کرایگر آن را بنیان نهادند و هم‌اکنون شرکت فیس‌بوک مالکیت آن را برعهده دارد.

این نرم‌افزار این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر هم رسانی کنند.

کاربران همچنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای تصاویرشان استفاده کنند؛ محدودیت همرسانی ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است.

اینستاگرام یک نرم‌افزار مالکیتی است و برای آی‌اواس، اندروید و مایکروسافت ویندوز در دسترس است؛ دنبال ‌شده ‌ترین مرد در اینستاگرام کریستیانو رونالدو ورزشکار و دنبال‌ شده ‌ترین زن نیز آریانا گرانده خواننده است.

تخم‌مرغ اینستاگرام نیز بیشترین لایک را در این شبکه اجتماعی به دست آورده‌است؛ دیگر افرادی که بیشترین دنبال‌کننده را در اینستاگرام دارند: سلنا گومز، دوئین جانسون، کایلی جنر، کیم کارداشیان، لیونل مسی و بیانسه هستند.

در سال ۲۰۱۰، اینستاگرام چهارمین نرم ‌افزار پرهوادار موبایلی بوده‌ است؛ این آمار تاکنون نیز ادامه دارد.

خرید توسط فیس‌بوک

در مدت زمان بسیار کوتاهی این برنامه توانست سودآوری به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار آمریکا برای سرمایه‌ گذاران داشته باشد.

با رشد سریع و فراگیر این رسانه اجتماعی سرمایه‌ گذاران بیشتری تمایل به سرمایه‌ گذاری پیدا کردند؛ در تاریخ ششم ماه سپتامبر سال ۲۰۱۲، شرکت فیسبوک، برنامه اینستاگرام را به ارزش یک میلیارد دلار خرید.

در سال ۲۰۱۳ رشد اینستاگرام ۲۳٪ بود در حالی که فیس‌بوک به عنوان کمپانی مادر تنها ۳٪ رشد را تجربه کرد؛ گفته می‌شود اگر اینستاگرام همین رشد را حفظ کند، از فیس‌بوک بزرگتر خواهد شد.

کوین سیستروم، از بنیان‌گذاران اینستاگرام و مدیرعامل شرکت فست می‌گوید: « این بزرگ ‌ترین موجودیت در جهان خواهد بود»؛ آمار هم این موضوع را تا به امروز اثبات می کند.


مرجع درجه 1 فالوور اینستاگرام | خدمات اینستاگرام | پاپ آپ اینستاگرام
مرجع درجه 1 فالوور اینستاگرام | خدمات اینستاگرام | پاپ آپ اینستاگرام

چرا بهتر است از فالوور پاپ اپ و تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام استفاده کنیم ؟

در این روش شما می توانید کاری کنید که چند ده هزار نفر تبلیغ شما و کسب و کارتان را با هزینه ای متناسب ببینند؛ تمامی کاربران اضافه شده به اکانت شما واقعی خواهند بود و با انتخاب خودشان شما را دنبال می کنند، لایک ها و همچنین ویو پست ها بسیار بالا می رود.

می توان فالوور های جذب شده را مشتریان بالقوه دانست که اگر خوب روی پیج خود کار کرده باشید می توانید خیلی از آنها را به مشتری طلایی خودتان تبدیل کنید؛ ارزش و بازده روش پاپ آپ نسبت به دیگر روش ها خیلی بالاتر هست.

چه کسانی میتوانند از تبلیغ پاپ آپ استفاده کنند؟

 1.  پیج های فروشگاهی که به فکر افزایش فروش محصولاتشان هستند
 2. پیج های اموزشی که می خواهند دانشجوی جدید ثبت نام کنند
 3. تمام افرادی که به فکر ارتقای پیجشان هستند
 4. تمام  افرادی که می خواهند، پرسنال برندینگ انجام دهند
 5. تمام افرادی که مستمر تولید محتوا می کنند و علاقمند به دیده شدن هستند
 6. و …

برای چه کسانی تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام مناسب نیست؟

 1. افرادی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند
 2. تمام کسانی که به کسب درآمد بیش از حد از اینستاگرام اعتقادی ندارند
 3. افرادی که برای بالا برند فالوور پیجشان از فالوور فیک استفاده می کنند
 4. کسانی که حاضر نیستند برای کسب و کارشان سرمایه گذاری کنند

مرجع درجه 1 فالوور اینستاگرام | خدمات اینستاگرام | پاپ آپ اینستاگرام
مرجع درجه 1 فالوور اینستاگرام | خدمات اینستاگرام | پاپ آپ اینستاگرام

چرا استفاده از تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام بهتر می باشد؟

در روش تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام شما میتوانید کاری کنید که چند صد هزار نفر تبلیغ شما و کسب وکارتان را با هزینه ای کم ببینند؛ تمامی کاربران اضافه شده به اکانت شما واقعی خواهند بود و با انتخاب خودشان شما را دنبال می کنند که در نتیجه لایک ها و همچنین ویو پست ها بسیار بالا می رود.

مزایای خاص روش تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام چیستند؟

تمامی کاربران اضافه شده به اکانت شما واقعی خواهند بود.

 1. تعداد ریزش بسیار پایین است.
 2. لایک ها و همچنین ویو پست ها بسیار بالا میرود.
 3. بازدهی بالایی خواهد داشت.
 4. میتوان آنها را مشتریان بالقوه دانست.
 5. ارزان ترین و با کیفیت ترین روش تبلیغ در اینستاگرام
 6. ثبت سفارش آسان بدون نیاز به پسورد .

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام چطور انجام می شود؟

برای شما شاید این اتفاق افتاده باشد که هنگام نصب یک اپلیکیش، روزانه پنجره تبلیغاتی برای شما باز شده است که محتوای داخل آن، تبلیغ یک پیج اینستاگرامی یا یک کانال تلگرامی بوده است.

به این نوع تبلیغات، تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام می‌گویند؛ در روش پاپ آپ اینستاگرام کاربر کاملا اختیاری پیج شما را دنبال می کند و فالوور های که شما جذب می کنید کاملا هدفمند و واقعی هستند.

تبلیغات هدفمند و پاپ آپ اینستاگرام

در روش تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام توسط نرم افزارهای پر مخاطبی که داریم پیج شما را در خود اینستاگرام به نمایش می گذاریم و مردم در حدود ۳۰۰ هزار نفر در سه ساعت این تبلیغات را میبینند.

اگر علاقه ای داشته باشند پیج شما را فالوو می کنند یا اگر خیلی خدماتتان جذاب باشد و مورد نیازشان واقع شود دایرکت ارسال می کنند و بعضا به فروش نیز ختم می شود.

در عین حال حتی اگر فروش هم نداشته باشید نکات مثبتی وجود دارد مثلا بین 1000 الی 1200 فالوور ممکن است دریافت کنید و بازدید از پروفایل شما تا 100,000 بازدید بالا خواهد رفت، این بدین معناست که تعامل در صفحه شما بالا می رود و تاثیر به شدت خوبی بر روی آینده کاری شما و پیجتان خواهد داشت.

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام

با خرید فالوور پاپ آپ اعلانات و تبلیغات مختلف به دستگاه های کاربران ارسال می گردد. مخاطب پس از مشاهده تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام به سمت پیج متمایل می شود و موجب آشنایی کاربران با آن می شود.

لذا افراد واقعی به دنبال صفحه شما می آیند و سبب تعامل با پیج شما می شود؛ اما تنها خرید دنبال کننده تمام کننده کار نیست. از این جا به بعد توانایی شما در نگه داشتن کاربران حرف اول را می زند.

مزایای فالوور پاپ آپ و تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام

 1. ریزش بسیار کمتر نسبت به دیگر روش های افزایش فالوور
 2. افزایش نرخ تعامل و به دست آوردن لایک و ویو
 3. تبدیل مخاطب به مشتری فعال و وفادار
مرجع درجه 1 فالوور اینستاگرام | خدمات اینستاگرام | پاپ آپ اینستاگرام
مرجع درجه 1 فالوور اینستاگرام | خدمات اینستاگرام | پاپ آپ اینستاگرام

43 thoughts on “مرجع درجه 1 تبلیغ پاپ آپ اینستاگرام ❤️”

 1. Pingback: اکانت بیزینس اینستاگرام - شرکت تبلیغاتی شهروندان | فالور اینستاگرام | ممبر تلگرام | طراحی سایت

 2. Pingback: خدمات اینستاگرام - شرکت تبلیغاتی شهروندان | فالور اینستاگرام | ممبر تلگرام | طراحی سایت

 3. Pingback: فالور اینستاگرام - شرکت تبلیغاتی شهروندان | فالور اینستاگرام | ممبر تلگرام | طراحی سایت

 4. سلام آقا دم شما گررررم من 2 ساعت پاپ آپ زدم واقعا خوب بود حلالتون باشه . الانم رفتم واسه یه کا فالور .

 5. سلام کار شما عالیه واقعاااا من که راضیم ازتون خدا خیرتون بده پاپاپتون 10 تا مشتری خوب برام اوردش

 6. سلام خدمت شما کادر زحمتکش شرکت شهروندان من سه سال هست که با شرکت شما کار می کنم و راضی هم هستم تازگیا هم که قالب سایتتون رو عوض کردید کاربرپسندتر هم شده کلا ممنون بابت خدمات و مشاوره هاتون

 7. سلام خوب بود پاپ آپ مخصوصا فالور پاپ آپ منتها مردم حتما اول با پاپ اپ ساعتی شروع کنن چون شنیدم از خودتون که اگه با فالور پاپ اپ شروع کنیم پیجمون ممکنه بپره.

 8. سلام من پنج بار تا حالا سفارش پاپ آپ ساعتی ثبت کردم و باز هم ثبت میکنم … واقعا کیفیتش خوبه ممنون 🙏🙏🙏

 9. سلام جناب ارجمند عزیز ، پاپ آپ عالی بود و واقعا نتایج خوبی گرفتم . خدا برکت بده به کسب و کار شما 🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.