citizenryco.ir logo یکی از بازیکنان ماینکرافت موفق شده برای حالت Survival معبد بسازد ...
یکی از بازیکنان ماینکرافت موفق شده برای حالت Survival معبد بسازد
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mag.cafebazaar.ir/minecraft-impressive-temple/

بسیاری می‌گویند که جذابیت اصلی ماینکرافت، مربوط به حالت خلاقیت یا Creative آن است؛ اما به تازگی یکی از بازیکنان این عنوان شبیه ساز، توانسته ویدیویی از چگونگی ساخت یک قلعه معبدی شکل خیره کننده بسازد و از آن به عنوان پایگاهی عملیاتی در حالت Survival استفاده کند. جنبه طراحی و ساخت و ساز عنوان استودیوی موجنگ از همان ابتدا در مرکز توجه بوده و بازیکنان سعی کرده‌اند در این سال‌ها، سازه‌های فوق العاده خود را با دیگر مخاطبان بازی به اشتراک بگذارند.

نبوغ بازیکنان ماینکرافت نقش مهمی در موفقیت و طول عمر زیاد این بازی ایفا کرده؛ چرا که جامعه طرفداران این عنوان موفق شده‌اند طی سال‌ها، پروژه‌های متنوعی مانند مدرسه جادوگری هاگوارز و دنیای زلدا را در حالت خلاقیت آن پیاده کنند. واقعیت این است که مد اصلی برای این کار، Creative است و حالت Survival گیم پلی بهتری ارائه می‌دهد، اما معبدی که این بازیکن ساخته، هر دو روی سکه را در نظر گرفته است.

جامعه طرفداران این عنوان موفق شده‌اند طی سال‌ها، پروژه‌های متنوعی مانند مدرسه جادوگری هاگوارز و دنیای زلدا را در حالت خلاقیت آن پیاده کنندجامعه طرفداران این عنوان موفق شده‌اند طی سال‌ها، پروژه‌های متنوعی مانند مدرسه جادوگری هاگوارز و دنیای زلدا را در حالت خلاقیت آن پیاده کنند

یکی از طرفداران بااستعداد ماینکرافت به نام چارلی کاستارد، بنای فوق العاده خود را به نمایش گذاشته. او می‌گوید از این قلعه معبدی شکل به عنوان یک پایگاه بسیار کارآمد در حالت Survival استفاده می‌کند. آن طور که او توضیح داده، معبد دارای قابی خاکی است و دیوارهای آن از ترکیب یک سطل گدازه و یک سطل آب ساخته شده‌اند. او سعی کرده در طراحی این بنا، هم جنبه کاربردی و هم جنبه زیبایی لحاظ شود. در نهایت او دیوارهای مستحکم و یک خندق به عرض پنج بلوک هم در پروژه خود قرار داده.

استودیوی موجنگ همچنان پرقدرت به ارائه محتوای جذاب ماینکرافت و خوشحال کردن بازیکنان ادامه می‌دهد. سازندگان این بازی سعی می‌کنند هر چند وقت یک بار، با دیگر مجموعه‌های بازی‌های ویدیویی، سینما و تلویزیون همکاری کنند و طرفداران بیشتری را به سمت عنوان شبیه ساز خود بکشانند. در جدیدترین مورد این محتواهای قابل دانلود، کاراکترهای انیمیشن محبوب نیکلودئون، یعنی آواتار به نام Avatar: The Last Airbender در دسترس بازیکنان قرار گرفته‌اند.

ماینکرافت نه تنها با دیگر بازی‌های ویدیویی، بلکه با سازمان‌ها و برندهای مشهور نیز همکاری داشته و حتی با شروع جام جهانی نیز چیزهای جذابی مربوط به این تورنومنت را وارد بازی کرده است. در محتوای قابل دانلود Avatar: The Last Airbender، پنجاه و پنج اسکین و استایل‌های مختلفشان از کاراکترهای این انیمیشن در ماینکرافت در دسترس قرار خواهند گرفت. همچنین، اگر باندل Avatar: The Last Airbender را با قیمت هزار و سیصد و چهل سکه ماینکرافت بخرید، خواهید توانست در دنیایی جدید که مربوط به این انیمیشن است قدم بگذارید.

در این دنیای جدید می‌توانید ساعت‌ها به گشت و گذار بپردازید و ماجراجویی کنید. در حالی که استودیوی موجنگ با همکاری نیکلودئون تصمیم به عرضه چنین محتوایی گرفته‌اند، اما استودیو و افرادی خارج از موجنگ در طراحی آن نقش داشته‌اند. قبل از این نیز محتوای مربوط به باب اسفنجی در ماینکرافت را اشخاصی به غیر از سازندگان رسمی بازی پدید آورده بودند که این موضوع نشان می‌دهد طرفداران ماینکرافت تا چه حد در پیشرفت آن نقش دارند.

تا کنون کسانی که این محتوای قابل دانلود را دریافت کرده‌اند، نظر مثبتی نسبت به آن داشته‌اند. در حقیقت، اکنون این دی ال سی، چهار ممیز هفت ستاره را به خود اختصاص داده که نمره بسیار خوبی محسوب می‌شود. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده، مجموعه‌های بیشتری از شبکه نیکلودئون وارد ماینکرافت شوند. عنوان شبیه ساز استودیوی موجنگ با اینکه بیش از یازده سال قدمت دارد، اما هنوز هم به توسعه ادامه می‌دهد.

آموزش ساخت تله در ماین کرافت؛ فرصت‌طلب‌ها را به دام بیندازید!

یکی از چیزهایی که ماینکرافت را برای طرفدارانش خاص و مهیج کرده، این است که آنان می‌توانند شخصیت‌های مورد علاقه خود در عناوین دیگر را نیز به دنیای شبیه ساز آن وارد کنند. چندی پیش، یکی از مادسازهای طرفدار کریتوس این کار را انجام داد. اگر عاشق گاد آف وار و کریتوس هستید و به پلی استیشن دسترسی ندارید، هیچ اشکالی ندارد! نسخه بلوکی خدای جنگ، ساخته یکی از طرفداران پر و پا قرص ماینکرافت به نام Western_Shooter هم خط قرمز مشهور کاراکتر محبوب و هم ظاهر پرابهت آن را (البته به صورت بلوکی!) به بازیکنان ارائه می‌کند. این طرفدار ماینکرافت پیش از این شخصیت‌هایی مانند دراکولا و هانیبال لکتر را نیز شبیه سازی کرده بود.

نوشته یکی از بازیکنان ماینکرافت موفق شده برای حالت Survival معبد بسازد اولین بار در مجله بازار. پدیدار شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: ddbc513d9f719324c3f62fde93ec0bf5 »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 1238 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 9106 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :