citizenryco.ir logo ۶ نکته‌ای که باید پیش از تجربه بازی Wo Long: Fallen Dynasty بدانید ...
۶ نکته‌ای که باید پیش از تجربه بازی Wo Long: Fallen Dynasty بدانید
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://vigiato.net/p/368118

اولین واژه‌ای که برای توصیف بازی Wo Long: Fallen Dynasty در ذهن نقش می‌بندد این است: بی‌رحم! و الحق که بازی دشواری هست.Wo Long: Fallen Dynasty به بازیکنان رحم نمی‌کند و سازندگانش برای به چالش کشیدن شما از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند.بخش آموزشی بازی نیز کم‌رمق و بی‌محتواست و عملا چیزی را به شما آموزش نمی‌دهد.اهمیت یادگیری اصول و نکات پایه‌ای Wo Long: Fallen Dynasty را زمانی بخوبی درک می‌کنید که ۲۰ دقیقه پس از شروع بازی در حالی که تاکنون گیج و سردرگم هستید، با اولین باس‌فایت مواجه می‌شوید.اینهمه جفا در حق بازیکنان تعمدی است؟! فقط سازندگان Wo Long: Fallen Dynasty می‌توانند به این سوال پاسخ دهند.

نگران نباشید؛ اگر Wo Long: Fallen Dynasty را به تازگی شروع کرده‌اید، هر نکته کاربردی را که بایستی از آن مطلع باشید در این مقاله از ویجیاتو خواهید یافت.

روند خطی را گم نکنید

 Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتو Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتوWo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty پر از ماموریت‌های فرعی و جانبی هست ولی سازندگان بر روند خطی آن تمرکز دارند لذا عمده امتیازات و پاداش‌ها را طی مسیر اصلی بازی و عمدتا پس از پیروزی در باس‌ فایت‌ها بدست خواهید آورد.پس بجای بازیگوشی و سرک کشیدن به اینجا و آنجا، تمرکز خود را بر روند خطی بازی بگذارید و آن را گم نکنید.به یاد داشته باشید، بهترین راه برای این که بدانید آیا در مسیر اصلی Wo Long: Fallen Dynasty قرار دارید یا خیر، باس فایت است؛ اگر با باس فایت مواجه شدید، یعنی در مسیر صحیح هستید.لازم به ذکر هست که پیش از فرارسیدن هر باس فایت، پرچم‌هایی بدین شرح خواهید یافت:

پرچم نبرد (Battle Flag) جایی نصب شده که اگر در باس فایت بمیرید، بازی را آن‌جا از سر خواهید گرفت.در مکان پرچم نبرد، درجه Dragon’s Cure Pot شما نیز بازیابی می‌گردد پرچم نشانگر (Marker Flag) سلامتی شما را احیا می‌کنند ولی اثری بر Dragon’s Cure Pot ندارند؛ در عوض موجب بازیابی درجه Fortitude شما می‌شوند که بهترین توصیف آن، میزان استقامت کاراکتر شماست.این متفاوت از درجه Morale شماست که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم

Morale چیست؟

 Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتو Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتوWo Long: Fallen Dynasty

Morale با Fortitude تفاوت‌های ظریفی دارد.Fortitude بیانگر استقامت کاراکتر شما بصورت کلی هست که در مسیر بازی افزایش می‌یابد ولی Morale پویاتر هست و می‌تواند در روند بازی مرتبا زیاد و کم گردد؛ بدین صورت که هرچقدر دشمنان را بیشتر بکشید، Morale افزایش می‌یابد و اگر آن‌ها شما را بکشند، از Morale شما کاسته می‌گردد.ضمنا وقتی می‌میرید، Qi شما (معیاری که بیانگر قابلیت لول‌آپ کاراکتر شماست) کاهش می‌یابد و برای بازیابی آن، بایستی با همان کسی که شما را به کام مرگ فرستاده مجددا مواجه شوید و از ایشان انتقام بگیرید.

رابطه بین Fortitude و Morale چیست؟ Fortitude پایین‌ترین حد Morale کاراکتر شماست؛ به عبارتی Morale شما هیچ‌گاه از میزان Fortitude شما پایین‌تر نمی‌آید پس اگر Fortitude خود را بالا ببرید، Morale شما نیز بیشتر خواهد شد و نتیجتا به ندرت در نبردها کشته می‌شوید.

SUB BATTLEFIELD چیست؟

 Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتو Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتوWo Long: Fallen Dynasty

وقتی به 1 پرچم نبرد (Battle Flag) برسید، می‌توانید به انجام SUB BATTLEFIELDهای گوناگون بپردازید.آن‌ها ماموریت‌های فرعی می باشند و تکمیل آن‌ها را به شما توصیه می‌کنیم چرا که عمدتا آسانند و پیش از مواجهه با باس‌فایت، تجهیزات و آیتم‌های مناسبی در اختیارتان می‌گذارند.

وزن تجهیزاتتان از آن‌چه فکر می‌کنید مهم‌تر است

 Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتو Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتوWo Long: Fallen Dynasty

Wo Long بر خلاف عمده بازی‌های نقش‌آفرینی، فاقد کلاس‌های گوناگون برای کاراکتر شماست؛ به عبارتی می‌توانید با پیشرفت در مسیر بازی، کاراکترتان را هرجوری که می‌خواهید و با هر تجهیزاتی که دوست دارید بسازید.ولی وزن تجهیزات و آیتم‌های خود را جدی بگیرید چرا که بسیار بیشتر از آن‌چه فکر می‌کنید، بر تحرک شما اثرگذار هست.

پیشرفت در مسیر بازی سبب افزایش حداکثر وزن قابل تحمل توسط کاراکتر شما می‌گردد.سنگین‌ترین آیتمی که می‌توانید داشته باشید، زره هست.وزن زره را می‌توان حین انتخاب آن، با کمک 1 آیکون کوچک زیر تصویر آن تشخیص داد.پیش از انتخاب هر زره، میزان چابکی شما در صورت انتخاب آن زره با 1 حرف نشان داده می‌گردد؛ بدین صورت که حرف A بیانگر چابکی از ۰ تا ۳۰ درصد، حرف B بین ۳۰ تا ۷۰ درصد و حرف C از ۷۰ درصد تا حداکثر میزان چابکی هست.این می‌تواند به انتخاب بهتر زره شما کمک شایانی کند.

SPIRIT مهم‌ترین معیار است

 Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتو Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتوWo Long: Fallen Dynasty

هم شما و هم دشمنانتان حاوی میزان معینی Spirit (روح) هستید.اگر کسی را بکشید، Spirit ایشان جذب شما می‌گردد.اگر ضربه بخورید از Spirit شما کاسته می‌گردد و در عوض، ضربات متوالی بر دشمن و یا منحرف کردن 1 ضربه از جانب ایشان بر Spirit شما می‌افزاید.وقتی Spirit دشمن تا آخرین حد پایین می‌آید، ایشان برای مدت کوتاهی مبهوت و بی‌دفاع می‌گردد و این بهترین فرصت برای ضربه زدن و از پای درآوردن هست.این لحظات بخصوص حین باس‌فایت‌ها بی‌نهایت ارزشمندند و بهترین فرصت برای پیروزی در باس‌فایت محسوب می‌شوند.

ضربات را منحرف کنید

 Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتو Fallen Dynasty بدانید - ویجیاتوWo Long: Fallen Dynasty

در مواجهه با ضربات دشمن می‌توانید دو استراتژی را بکار ببندید: یا گارد بگیرید و یا ضربات را منحرف کنید.اگر گارد بگیرید، به ازای هر ضربه از Spirit شما کمی کاسته می‌گردد ولی اگر ضربه دشمن را منحرف کنید، بخشی از Spirit ایشان به شما منتقل می‌گردد و ضمنا فرصتی ارزشمند برای ضربه متقابل خواهید یافت که شاید در مواجهه با دشمنان معمولی نیازی به آن نداشته باشید، ولی رمز موفقیت شما در باس‌فایت هست.

آیا تاکنون موفق به تجربه بازی Wo Long: Fallen Dynasty شده‌اید؟ نظرتان در خصوص آن چیست؟ لطفا دیدگاه‌های خود را با ما و کاربران ویجیاتو به اشتراک بگذارید.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: صمد نادریان »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 127597 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 21751 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :