citizenryco.ir logo محدودیت جدید صرافی OKX برای کاربران ایرانی ...
محدودیت جدید صرافی OKX برای کاربران ایرانی
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mihansignal.com/okx-kyc-level-1/

محدودیت جدید صرافی OKX برای کاربران ایرانی ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ محدودیت جدید صرافی OKX برای کاربران ایرانی ۰۵ فروردین ۱۴۰۲

در ساعات اخیر، بنابر ادعای بعضی از کاربران ایرانی صرافی ارز دیجیتال «OKX»، آنها زمان برداشت از حساب خود با پیام جدیدی روبرو می شوند.مضمون این پیام این هست که کاربران ایرانی باید احراز هویت سطح 1 (Level 1)  در این صرافی انجام دهند.پیش از این هیچ اطلاعی در مورد این مسئله به آنها داده نشده بود.در ادامه در مورد جدیدترین محدودیت کاربران ایرانی در ارز دیجیتال توضیح می دهیم.

الزامی شدن احراز هویت سطح ۱

طبق گزارشات میهن سیگنال، صرافی OKX در ارتباط با احراز هویت سطح ۱ 1 پست منتشر کرده هست.آخرین به روز رسانی این پست در تاریخ ۱۹ دسامبر انجام شد.در این پست از معامله گران درخواست شد که زمان انجام فعالیت های خاصی عملیات احراز هویت را انجام دهند.

با این حال کاربران ایرانی این صرافی نگران این می باشند که به هنگام برداشت دارایی های خود دچار مشکل شوند.برخی از کاربران گزارش دادند که بعد از روبرو شدن با درخواست احراز هویت سطح ۱ اطلاعات نادرست وارد کردند.صرافی OKX هم بدون تقاضای مدارک دیگر، سطح 1 را برای حساب آن ایجاد کرده هست.بعد از انجام این اقدامات کاربران به سادگی توانستند دارایی های خود را برداشت کنند.

نیازی به ارسال مدارک شناسایی نیست

در نتیجه به منظور احراز هویت سطح ۱ احتیاجی نیست که تصویر مدارک شناسایی خود را ارسال کنید.تنها کاری که لازم هست انجام دهید اطلاعات هویتی مثل نام و نام خانوادگی، ملیت و شماره ملی هست.براساس گزارشات، صرافی مذکور در احراز هویت سطح ۱ اعتبار سنجی نمی کند.بنابراین هر اطلاعی که کاربر وارد کند، مورد قبول قرار می گیرد.

بعضی از کاربران قدیمی تر این صرافی هم گزارش دادند که احراز هویت سطح ۱ از سال‌ های پیش الزامی بوده هست.به هر حال کاربران ایرانی همواره در صرافی های خارجی با ریسک هایی مواجه می باشند.این امکان وجود دارد که به دلایل ادامه محدودیت های صرافی ها، در آینده کاربران مجبور شوند، مثل بایننس، مدارک شناسایی خود را نیز به صرافی OKX ارائه کنند.

در مورد ی ترید بیشتر بخوانید

بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ کدامند؟ | معرفی ۱۳ پلتفرم کپی تریدینگ سرور مجازی ترید چیست؟ + ۵ نکته مهم قبل از خرید VPS ترید پلتفرم دیلریفای (Dealerify) | آموزش کامل ترید در دیلریفای (Dealerify) نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

kiosk

کیوسک

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

coinex

ارزپایا

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

kucoin

کوکوین

دارد فعلا نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:ارز دیجیتال
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: علی اکبر عرفانی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128378 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 11070 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :