citizenryco.ir logo بهترین کیف پول های رمز نگاری مارس 2023 ...
بهترین کیف پول های رمز نگاری مارس 2023
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://drsadeghinia.com/best-crypto-wallets-of-march-2023/

بهترین کیف پول های رمز نگاری مارس 2023

کیف پول رمز نگاری در مارس 2023 مقاله هست که در مورد کیف پول ارز دیجیتال برای شما صحبت می کند، اگر شما می خواهید چندین ارز دیجیتال را در 1 مکان ذخیره کنید، البته بهتر هست متنوع خرید کنید.

مشاور ارشد ما، دکتر مهدی صادقی نیا برای کمک به انتخاب شما، دوره ارز دیجیتال را آماده نموده اند، تا بتوانید پس از دوره، بازیکنان پیشرو را بررسی کرده و خود تان بهترین کیف پول های رمز نگاری را تعیین و سبد کالای مجازی تان را بچینید.

ما لیست خود را به بهترین کیف پول های سرد و گرم تقسیم کرده ایم تا به جستجوی شما بیشتر کمک کنیم.

شما می‌ توانید به مشاور ما اعتماد کنید: چون ویراستاران ما متعهد می باشند که رتبه‌ بندی‌ ها و اطلاعات بی‌ طرفانه را برای شما ارائه می دهند محتوای سر مقاله ما تحت تأثیر هیچ تبلیغ‌ کننده ای نیست.

ما از روش‌ های مبتنی بر داده برای ارزیابی محصولات سرمایه‌ گذاری و بازنشستگی استفاده می‌ کنیم که به شما کمک می‌ کند بهترین حساب‌ ها و دارایی‌ ها را برای سرمایه گذاری خود انتخاب کنید.

می‌ توانید در مورد دستورالعمل‌ های مقاله و روش رتبه‌ بندی‌ های زیر، ابتدائا بهترین دوره ارز دیجیتال را بخوانید، ایده بگیرید تا مفهومات برای تان بشتر باز گردد.

کیف پول

5 بهترین کیف پول داغ مارس 2023

کیف پول های داغ به اینترنت متصل می باشند، آن ها اغلب به عنوان 1 محصول مستقل، 1 “کیف پول نرم افزاری”، یا به عنوان 1 ویژگی ارائه شده توسط 1 صرافی رمز نگاری، به اصطلاح “کیف پول تبادل” در دسترس می باشند.

سرمایه گذاران کریپتو ممکن هست همان سکه ها را در چندین کیف پول ذخیره کنند، این بدان معنا هست که شما می توانید همان توکن یا سکه را در کیف پول سرد و گرم نگه دارید.

هر کدام را که انتخاب می کنید، هدف کیف پول ذخیره “کلید” رمز ارز شما هست.در رمزنگاری، کلید 1 رشته رمز گذاری شده از کاراکتر ها است، با کلید صحیح، می توانید کیف پول را رمز گشایی کنید (“باز کردن قفل”) و به انبار رمز نگاری دسترسی پیدا کنید.

کیف پول های داغ انجام تراکنش های رمز نگاری را آسان می کند، ولی از آن جایی که کیف پول های داغ به صورت آنلاین میزبانی می شوند، در برابر هکر ها آسیب پذیر تر می باشند، به همین دلیل هست که برخی از کاربران به دنبال این می باشند که رمز نگاری خود را به عنوان 1 راه حل بلند مدت در انبار سرد قرار دهند.

اگر به دنبال دسترسی به ویژگی های اضافی هستید، سازگاری بین کیف پول ها به شما کمک می کند.

اما 1 نکته برای احتیاط: اگر چندین کیف پول برای 1 رمز ارز یا توکن دارید، ممکن هست خطرات امنیتی را افزایش دهید، زیرا نقاط تماس بیشتری برای آشکار کردن کلید های رمز نگاری شما وجود دارد.

وقتی صحبت از کریپتو به میان می‌ آید، امنیت در مرکز توجه قرار می‌ گیرد، بنا براین برخی کیف‌ پول‌ های داغ نوعی باز پرداخت برای کریپتو های سرقت شده ارائه می‌ کنند.

این 1 ویژگی مهم برای اطمینان از آرامش شما و اطمینان از این که مکان مناسبی برای پارک کردن توکن‌ های غیر قابل تعویض شما (NFT) است، می باشد.

کیف پول

کیف پول کوین بیس

دارایی های رمز نگاری پشتیبانی می گردد: صد ها هزار

پشتیبانی از سهام داری: بلی

کیف پول کوین بیس

چرا ما آن را انتخاب کردیم

کوین بیس 1 صرافی پیش رو در حوزه ارز های دیجیتال هست و سه کیف پول کریپتو متفاوت را ارائه می دهد، کیف پول کوین بیس یکی از محصولات کیف پول داغ صرافی است، دو کیف پول دیگر ارائه شده عبارتند از Coinbase dApp Wallet و فضای ذخیره سازی موجود از طریق اکس چنج Coinbase Exchange.

به گفته این شرکت، کیف پول کوین بیس از “صددها هزار” دارایی رمز نگاری شده پشتیبانی می کند، ولی چند اخطار وجود دارد، مهم تر از همه، بیت کوین تنها از طریق برنامه تلفن همراه کیف پول پشتیبانی می گردد.

کیف پول کوین بیس به طور 1 پارچه به صرافی رمز نگاری بومی خود و بسیاری دیگر از صرافی های غیر متمرکز رمز نگاری (DEX) مثل یونی سوآپ Uniswap (UNI)، سوشی سوآپ Sushiswap (SUSHI)، وان اینچ 1inch (1INCH) و ترید جو TraderJoe و غیره متصل می گردد.

اگر شما علاقه مند به کیف پول سرد هستید، لازم هست بگوئیم کوین بیس والت (ولت) Coinbase Wallet با لجر Ledger با ذخیره سازی سرد همکاری کرده است، کاربران می‌ توانند فضای ذخیره‌ سازی رمز نگاری آفلاین لجر را با مجموعه‌ ای از ویژگی‌ های کیف پول کوین‌ بیس ترکیب کنند.

جوانب مثبت منفی

به چندین DEX متصل می گردد. سازگار با Ledger برای ذخیره سازی سرد می باشد. نمرات کوین برای شرط بندی در دسترس هست. از NFT های مبتنی بر اتریوم و چند ضلعی پشتیبانی می کند. دارایی های دزدیده شده را پس نمی گیرد. بیت کوین فقط از طریق اپلیکیشن گوشی کوین بیس کیف پشتیبانی می گردد.

کیف پول

کیف پول رمز نگاری سیف پال SafePal

دارایی های رمز نگاری پشتیبانی شده: 30000+

پشتیبانی از سهام داری: بله

کیف پول رمز نگاری SafePal

چرا ما آن را انتخاب کردیم

سیف پال SafePal 1 کیف پول داغ هست که به بیش از 6 میلیون کاربر در بیش از 190 کشور خدمات ارائه می دهد، از تمام ارز های دیجیتال اصلی، از جمله استیبل کوین های محبوب مثل دای (DAI) و ترو یو اس دی TrueUSD (TUSD) پشتیبانی می کند.

یکی از مزایای مهم سیف پال SafePal ادغام آن با صرافی رمز نگاری Binance است، این بدان معناست که شما می توانید به طور 1 پارچه برای خرید و فروش ارز های دیجیتال از طریق کیف پول سیف پال SafePal خود به بایننس Binance متصل شوید.

مزیت دیگر این هست که با سیف پال SafePal بهترین های هر دو را به دست می آورید: ذخیره سازی رمز نگاری سرد و گرم، کیف پول سرد سخت افزاری سیف پال SafePal نسبتاً ارزان هست و حدود 50 دلار قیمت دارد.

از جنبه منفی، خدمات مشتری در سیف پال SafePal محدود است، کاربران باید فرم “ارسال درخواست” را برای پشتیبانی پر کنند.

جوانب مثبت منفی

کیف پول داغ با کیف پول سرد سخت افزاری شرکت ادغام می گردد. با بایننس دکس Binance DEX 1 پارچه شده هست. برای مبتدیان امتیاز قابل توجهی ندارد. پشتیبانی مشتری محدود دارد.

کیف پول

کیف پول دفی کریپتو دات کام DeFi Crypto.com

دارایی های رمز نگاری پشتیبانی شده: 800+

پشتیبانی از سهام داری: بله

در وب سایت Crypto.com

چرا ما آن را انتخاب کردیم

کریپتو دات کام Crypto.com یکی دیگر از صرافی‌ های ارز دیجیتال پیش رو هست و کیف پول Crypto.com DeFi به ذخیره دارایی‌ های ارز های دیجیتال غیر متمرکز (DeFi) اختصاص دارد، کاربران می توانند به راحتی از کیف پول خود به Crypto.com برای خرید و فروش رمز نگاری دسترسی داشته باشند.

اگر به دنبال مکان مناسبی برای ذخیره بیت کوین، اتریوم و سکه یو اس دی USD (USDC) زیر 1 سقف هستید، ممکن هست این کیف پول برای شما مناسب باشد، این کیف پول از بیش از 800 نوع دارایی رمز نگاری، از جمله استیبل کوین های محبوب و 20 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار پشتیبانی می کند.

در حالی که شرط‌ بندی اتریوم در دسترس نیست، می‌ توانید سکه‌ های دیگری مثل کاس موس Cosmos (ATOM) و رکرونوس Chronos (CRO) Crypto.com را به اشتراک بگذارید، حتی می‌ توانید در توکن‌ های انتخابی تخفیف دریافت کنید.

ویژگی های امنیتی Crypto.com DeFi Wallet شامل احراز هویت دو مرحله ای (2FA)، رمز گذاری رمز عبور و احراز هویت بیومتریک است، توجه داشته باشید که شرکت مادر Crypto.com در ژانویه 2022 1 هک را تجربه کرد، ولی این شرکت گفت که هیچ آیتمی به خطر نیفتاده است، این حادثه امنیتی صرافی را تحت تأثیر قرار داد و به کیف پول DeFi مرتبط نبود.

جوانب مثبت منفی

طراحی شده برای ذخیره سازی محصولات DeFi علاوه بر رمز نگاری در بیش از 25 توکن تخفیف دریافت کنید با صرافی Crypto.com 1 پارچه شده است فضای ذخیره سازی برای NFT ها ارائه می دهد عدم پشتیبانی تلفنی استکینگ اتریوم در دسترس نیست

کیف پول

کیف پول رمز نگاری اگزودوس Exodus

دارایی های رمز نگاری پشتیبانی شده: 225+

پشتیبانی از سهام داری: بله

کیف پول رمزنگاری Exodus

چرا ما آن را انتخاب کردیم

کیف پول رمز نگاری Exodus از بیش از 225 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند، برای کسانی که تازه وارد رمز نگاری شده‌اند، اگزودوس Exodus مجموعه‌ ای از مطالب آموزشی و ویدیو های توضیحی را ارائه می‌ کند تا دانش شما را در مورد رمز ارز های خاص افزایش دهد.

هم چنین می‌ توانید با صرافی داخلی اگزودوس Exodus که به عنوان 1 دکس DEX عمل می‌ کند، مستقیماً از کیف پول خود، ارز دیجیتال را معامله کرده و به اشتراک بگذارید.

در مقایسه با صرافی‌ های متمرکز، DEX ها با نقدینگی کمتر تنظیم‌شده کمتری دارند، مزیت دکس DEX این هست که امکان داد و ستد کریپتو از طریق برنامه های غیر متمرکز را فراهم می کند و ممکن هست برای ورود به سیستم نیازی به تعداد زیادی اعتبار نباشد.

اگر به دنبال ذخیره سازی آفلاین هستید، کیف پول اگزودوس Exodus با ترزور Trezor، 1 گزینه ذخیره سازی سرد بسیار رتبه بندی شده، 1 پارچه شده است، اگزودوس Exodus هم چنین با انبوهی از 101 ویدیوی توضیحی، پیش رو در آموزش ارز های دیجیتال هست.

جوانب مثبت منفی

Exodus دارایی های سرقت شده را جبران می کند مطالب آموزشی خوب Staking برای آنتولوژی Ontology (ONT)، کازموس Cosmos، الگوراند Algorand (ALGO)، تزوس Tezos (XTZ)، سولانا Solana (SOL) و موارد دیگر در دسترس هست. استکینگ اتریوم در دسترس نیست با هیچ صرافی متمرکزی 1 پارچه نیست.

کیف پول

3 بهترین کیف پول سرد مارس 2023

کیف پول‌ های سرد ابزار های فیزیکی می باشند که برای ذخیره ارز های دیجیتال در قالبی غیر متصل به اینترنت طراحی شده‌ اند و امنیت را افزایش می‌ دهند، آن‌ ها معمولاً دستگاه‌ های سخت‌ افزاری می باشند و برخی از آن‌ ها حتی شبیه درایو های USB می باشند.

خصوصیت آن ها هر چه باشد، 1 کیف پول سرد ذخیره سازی سرد برای کلید های رمز نگاری شما فراهم می کند، این امر خطرات مرتبط با هک را تا حد زیادی کاهش می دهد، ولی کیف پول های سرد فاقد بسیاری از ویژگی های تجاری اضافی و 1 پارچه سازی رایج در کیف پول های داغ می باشند.

کیف پول

کیف پول لجر کریپتو Ledger Crypto Wallet

دارایی های رمز نگاری پشتیبانی شده: 5500+

پشتیبانی از سهام داری: بله

قیمت اولیه: 79 دلار

Ledger Crypto Wallet

چرا ما آن را انتخاب کردیم

لجر 1 نام شناخته شده در حوزه رمز نگاری است، استفاده از آن با 1 رابط کاربر پسند آسان است، قیمت کیف پول های سخت افزاری از ۷۹ دلار برای لجر نانو اس پلاس تا ۱۴۹ دلار برای لجر نانو ایکس متغیر هست.

لجر Ledger به طور 1 پارچه با سایر کیف پول های نرم افزاری مثل Crypto.com 1 پارچه شده است، لجر نانو ایکس با Ledger Nano X می توانید بیش از 5500 توکن و سکه را با برنامه لجر لایو Ledger Live مدیریت کنید.

یکی از اشکالات این راه حل سخت افزاری ارز دیجیتال این هست که در جولای 2020 هک شد که در آن 1 میلیون آدرس ایمیل فاش شد، اطلاعات حمل و نقل مورد نیاز برای خرید 1 کالا به سرقت رفته است، لجر در پاسخ به هک، 1 مدیر ارشد امنیت اطلاعات جدید استخدام کرد.

در حالی که نکات مثبت زیادی در لجر وجود دارد، خدمات مشتری محدود به ارسال 1 بلیط آنلاین و پیمایش در صفحه سؤالات متداول هست.

جوانب مثبت منفی

استیکینگ Staking برای مجموعه‌ ای از رمز ارز ها، از اتریوم و پالیگان (MATIC) گرفته تا ارز های رمز نگاری کمتر شناخته شده مثل آرک Ark (ARK) و کاسپر Casper (CSPR) در دسترس هست. هک جولای 2020 را تجربه کرد. پشتیبانی مشتری محدود دارد.

کیف پول

ترزور

دارایی های رمز نگاری پشتیبانی شده: 1800+

پشتیبانی از سهام داری: بله

قیمت اولیه: 72 دلار

ترزور

چرا ما آن را انتخاب کردیم

ترزور Trezor به عنوان 1 راه حل سخت افزاری قابل اعتماد برای ذخیره کردن کلید های رمز نگاری شما شناخته شده است، این نسبتا مقرون به صرفه هست و مدل پایه آن حدود 70 دلار قیمت دارد.

یکی از مزایای اصلی ترزور Trezor که توسط 1 شرکت چک طراحی شده است، ادغام آن با سایر شرکت های رمز نگاری مثل اگزود Exodus، چینچ لی Changelly، کوین سوئیچ CoinSwitch و چینچ ناو ChangeNow هست.

کراکن با وجود نام تجاری معتبر خود، ادعا کرد که آزمایشگاه‌ های اش در اعلامیه ژانویه 2020 1 نقص امنیتی مهم را در دو مدل ترزور Trezor شناسایی کرده‌ اند.

جوانب مثبت منفی

سازگار با چندین صرافی از طیف گسترده ای از دارایی های رمز نگاری پشتیبانی می کند با Exodus یکپارچه شده است هیچ پشتیبانی از Solana، Tron و Polkadot وجود ندارد نقص های امنیتی شناسایی شده در سال 2019

کیف پول

کیف پول کریپتو Ellipal Titan

دارایی های رمز نگاری پشتیبانی شده: بیش از 10000 توکن

پشتیبانی از سهام داری: بله

قیمت اولیه: 119 دلار

کیف پول کریپتو Ellipal Titan

چرا ما آن را انتخاب کردیم

ممکن هست Ellipal به اندازه لجر شناخته نشده باشد، ولی این کیف پول اتصال USB یا بلوتوث را که منابع رایج حمله می باشند، با استفاده از کدهای QR حذف می کند.

راه حل پیچیده ذخیره سازی سرد از خرید و قرار دادن رمز ارز از طریق اتصالات dApps پشتیبانی می کند، می‌توانید رمز ارز های محبوبی مثل Cardano و Polkadot را به اشتراک بگذارید و بیت کوین را از طریق کیف پول Ellipal Titan خریداری و مبادله کنید.

با Ellipal می‌ توانید بدون نیاز به انتقال به صرافی آنلاین، سکه‌ های خود را به هر ارز پشتیبانی‌ شده تبدیل کنید.

جوانب مثبت منفی
انتقال کریپتو به کیف پول آنلاین را حذف می کند از 46 بلاک چین و هزاران توکن پشتیبانی می کند پشتیبانی مشتری محدود دارد. به طور گسترده استفاده نمی گردد

بهترین کیف پول بیت کوین مارس 2023

بیت کوین از نظر ارزش بازار هم چنان برترین ارز دیجیتال است، شرایط بازار کریپتو هر چه که باشد، سرمایه گذاران به بیت کوین به عنوان 1 دارایی خرید و نگهداری و به عنوان وسیله مبادله متعهد می مثل.

مثل سایر ارز های دیجیتال، بیت کوین به 1 کیف پول رمز نگاری برای ذخیره سازی نیاز دارد، اکثر کیف پول های رمز نگاری پیش رو، گرم یا سرد، از بیت کوین پشتیبانی می کنند.

چند کیف پول تخصصی وجود دارند که از بیت کوین پشتیبانی نمی کنند، به عنوان مثال، MetaMask مستقیماً از بیت کوین پشتیبانی نمی کند، ولی به این دلیل هست که کیف پول به طور خاص برای توکن های رمز نگاری مبتنی بر اتریوم طراحی شده هست.

کیف پول های دیگر ممکن هست دارای چند ویژگی عجیب باشند، به عنوان مثال، Coinbase Wallet Web3 فقط از طریق برنامه تلفن همراه خود از بیت کوین پشتیبانی می کند.

بر عکس، برخی از کیف پول‌ های رمز نگاری صرفاً به «B» بزرگ اختصاص داده شده‌اند، الکتروم فقط از بیت کوین پشتیبانی می کند، اگر قرار هست این تنها رمز ارز شما باشد، Electrum می تواند انتخاب خوبی باشد، هرگز هک را تجربه نکرده است، علاوه بر این با Ledger و Trezor ادغام می گردد.

در این جا برخی از کیف پول‌ های رمز نگاری پیش رو که از بیت‌ کوین و سایر ارز های رمز پایه اصلی بر اساس ارزش بازار پشتیبانی می‌ کنند، آورده شده هست.

کیف پول

*در زمان نگارش این مقاله، برترین ارز های رمز نگاری شده (به استثنای BUSD) بر اساس ارزش بازار: بیت کوین، اتریوم، تتر، کوین، یو اس دی USD، بی ان بی  BNB، ایکس آر پی  XRP، کاردانو Cardano، سولانا Solana، دوج کوین Dogecoin، پولکادات Polkadot، دای Dai، پالیگان Polygon، شیبا اینو Shiba Inu، ترون  Tron و آوالانچ Avalanche.

اگر به دنبال 1 کیف پول رمز نگاری هستید که از اتریوم، بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال اصلی پشتیبانی کند، کیف پول جدید Web3 رابین هود یا کیف پول صرافی eToro می‌ تواند مناسب باشد.

نکات مهم

مشاورین ما در تیم دکتر مهدی صادقی نیا ارزیابی عمیقی از ویژگی ها و گزینه های ارائه شده توسط کیف پول های رمز نگاری پیش رو انجام داد، داده‌ ها بین 1 اوت و 7 اکتبر 2022 جمع‌ آوری شد، از داده‌ های جمع‌ آوری‌ شده، هر کیف پول بر اساس هفت متغیر کلیدی نمره‌ گذاری و ارزیابی شد:

استیبل کوین ها تعداد استیبل کوین های محبوب پشتیبانی شده، با تاکید ویژه بر ترو یو اس دی Tether، USDC، Dai، TrueUSD و Paxos Standard.

برترین ارز های رمز نگاری شده تعداد ارز های دیجیتال اصلی پشتیبانی شده بر اساس ارزش بازار، ما تمرکز ویژه‌ای بر در دسترس بودن 20 ارز رمزنگاری شده داریم. قابلیت استفاده رویکرد این معیار برای بهترین صرافی/کیف پول داغ و بهترین کیف پول سرد متفاوت بود.

اما هر دو نوع کیف پول برای ادغام (های) صرافی و دسترسی به سهام اندازه گیری شدند، این معیار هم چنین میزان استفاده را اندازه گیری می کند، مثل توانایی تبدیل سکه ها در کیف پول.

کیف پول

خدمات مشتری: انواع پشتیبانی مشتری در دسترس، از تلفن، ایمیل و چت زنده تا پشتیبانی 24/7، به عنوان نمونه های اصلی.

هزینه ها و هزینه ها: ساختار کارمزد ها برای بهترین کیف پول صرافی / گرم و بهترین کیف پول سرد متفاوت ارزیابی شد، کارمزد بهترین صرافی / کیف پول داغ بر اساس طیف وسیعی از هزینه‌ های کارمزدی که از کاربران دریافت می‌ گردد، مثل کارمزد انتقال سکه‌ ها به داخل یا خارج از کیف پول، هزینه‌ های تبدیل مرتبط و هزینه‌ های تراکنش ارزیابی شد.

مجموعه داده های اضافی برای ارزیابی هزینه ها و کارمزد ها برای بهترین کیف پول سرد، مثل هزینه اولیه برای راه حل ذخیره سازی سخت افزار، استفاده شد.

امنیت: وقتی صحبت از ذخیره‌ سازی کریپتو به میان می‌ آید، امنیت در درجه اول اهمیت قرار دارد، امنیت در امتیاز دهی بهترین کیف‌ پول‌ های صرافی/ هت و بهترین کیف پول‌ های سرد اهمیت زیادی داشت.

برخی از ویژگی های ارزیابی شده در هر دو رتبه بندی عبارتند از اینکه آیا کیف پول دارایی های دزدیده شده را پس می گیرد و چندین تدابیر امنیتی را ارائه می دهد (به عنوان مثال، احراز هویت دو مرحله ای، رمز گذاری رمز عبور و غیره).نقض یا هک های امنیتی قبلی نیز مورد توجه قرار گرفته هست.

ویژگی های اضافی: سایر حوزه‌ های اندازه‌گیری شده شامل، ولی محدود به این نمی‌ گردد، این که آیا کیف پول منابع آموزشی و نمودار های زنده و پشتیبانی از توکن‌ های غیر قابل تعویض را فراهم می‌ کند یا خیر.

برای هر رتبه‌ بندی، مجموع مقادیر وزنی در تمام یا برخی از این عوامل کلیدی محاسبه شد تا به هر کیف پول رمز نگاری 1 رتبه کلی اعطا گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش رتبه‌ بندی و بررسی و فرآیند سر مقاله، راهنمای ما در مورد نحوه رتبه‌ بندی مشاور ما برای محصولات سرمایه‌ گذاری را بررسی کنید.

کیف پول

کیف پول کریپتو چیست؟

ارز دیجیتال به عنوان چیزی بیش از 1 رشته کد در 1 بلاک چین بزرگ تر وجود ندارد، هنگامی که 1 رمز ارز مثل بیت کوین یا اتریوم خریداری می کنید، اثبات مالکیت شما بر اساس 1 کلید عمومی و 1 کلید خصوصی هست.

کلید عمومی مثل شماره حساب بانکی شما است: به شما می گوید رمز ارز شما کجاست، ولی امکان دسترسی به آن را فراهم نمی کند، کلید خصوصی شما را به عنوان “مالک واقعی” شناسایی می کند.

اگر کلید خصوصی را گم کنید، ممکن هست دسترسی به رمز نگاری خود را از دست بدهید، به همین ترتیب، هر شخصی که کلید های خصوصی شما را در اختیار داشته باشد، به رمز ارز شما دسترسی کامل دارد.

یک عبارت رایج در دنیای رمز ارز وجود دارد، “نه کلید های شما، نه سکه های شما،” اگر کلید های خود را کنترل نکنید، دسترسی کامل به دارایی های رمز نگاری خود ندارید.

کیف پول

کیف پول داغ چیست؟

کیف پول‌ های داغ می‌ توانند دسک تاپ، گوشی یا برنامه‌ های مبتنی بر وب باشند که به اتصال اینترنت نیاز دارند.اتصال به وب این نوع کیف پول ها را در دسترس تر می کند.ولی با 1 مبادله همراه است: امنیت.کیف پول های آنلاین بیشتر در معرض هک می باشند.

کیف پول سرد چیست؟

به طور کلی، 1 نوع کیف پول ایمن تر، کیف پول “سرد” است، این کیف پول‌ های سخت‌ افزاری اشکال و اندازه‌ های مختلفی دارند و می‌ توانند 1 USB هست که به وب متصل می‌ گردد یا دستگاهی که 1 کد QR را اسکن می‌ کند و به 1 برنامه نرم‌ افزاری متصل می‌ گردد.

کیف پول‌ های سخت‌ افزاری به محافظت از کلید های خصوصی شما در برابر هکر هایی کمک می‌ کنند که برای دسترسی به کیف پول فیزیکی نیاز به سرقت کیف پول فیزیکی دارند و معمولاً 1 پین را به عنوان 1 لایه امنیتی اضافی در بر می‌ گیرند.

شما معمولاً می توانید 1 کیف پول سخت افزاری را با قیمتی بین 50 تا 150 دلار خریداری کنید، اگر چه برخی از گزینه های با قیمت بالا تر نیز وجود دارد.

کیف پول

سوالات متداول کیف پول رمزنگاری

کیف های  پول کریپتو چگونه کار می کنند؟

ارز های رمز نگاری شده روی 1 بلاک چین وجود دارند و کیف پول به شما امکان می دهد رمزارز خود را به صورت امن ذخیره و انتقال دهید.

کدام نوع والت رمز نگاری بهترین است؟

اگر کریپتو می‌ خرید، می‌ خواهید والت (ولت) کریپتو را که برای نیاز های شما مناسب‌ تر است، کشف کنید، ممکن هست علاقه مند به نگه داشتن نمونه کار ها از سکه ها و توکن های مختلف در 1 کیف پول باشید.

شاید شما فقط به دنبال 1 والت رمز نگاری هستید که فقط از چند رمز ارز بزرگ با ویژگی های بی شمار پشتیبانی می کند، به طور کلی، پیدا کردن 1 کیف پول رمز نگاری با سابقه قوی، پایدار و امنیت سطح بالا مهم هست.

چگونه کیف پول کریپتو باز کنیم؟

مثل راه‌ های زیادی برای ذخیره پول نقد، راه‌ های زیادی نیز برای ذخیره ارز دیجیتال وجود دارد.

باز کردن کیف پول کریپتو بسته به نوع انتخابی شما متفاوت است، به عنوان مثال، اگر از کیف پول صرافی استفاده می کنید، پلت فرمی را انتخاب می کنید که به آن اعتماد دارید و سپس 1 حساب ایجاد می کنید، به طور کلی، اطلاعات شخصی و 1 فرآیند تأیید دو مرحله ای مورد نیاز هست.

برای کیف پول سخت افزاری، ابتدا باید سخت افزار را خریداری کنید، معمولاً برای راه اندازی کیف پول نیز باید نرم افزاری را نصب کنید.

جهت اطلاعات بیشتر و آسودگی خیال ابتدا آموزش ارز دیجیتال را ببینید و حجت را بر خود تمام کنید.

کیف پول

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

نوشته بهترین کیف پول های رمز نگاری مارس 2023 اولین بار در آکادمی دکتر صادقی نیا.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: بابک محسنی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128381 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 12330 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :