citizenryco.ir logo آموزش (Mute) یا بی صدا کردن یک نفر در اینستاگرام ...
آموزش (Mute) یا بی صدا کردن یک نفر در اینستاگرام
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://parsinsta.ir/how-to-mute-someone-on-instagram/

آموزش (Mute) یا بی صدا کردن یک نفر در اینستاگرام

اینستاگرام یک رسانه اجتماعی با کاربران بسیار فعال است اما گاهی پیش می آید که نیاز داریم به دلایل مختلف اطلاع رسانی های این برنامه در مورد بعضی از کاربران را بی صدا کنیم. یکی از سوال هایی که در ذهن مخاطبان اینستاگرام به وجود می آید این است که برای نادیده گرفتن شخصی در اینستاگرام چه کارهایی باید انجام دهیم؟

مثلا اگر شما در اینستاگرام یک اکانت تجاری را فالو کرده باشید که به طور مداوم استوری و پست به اشتراک می گذارد و شما علاقه ای به مشاهده محتوای منتشر شده توسط این اکانت را ندارید، می توانید بدون آنکه احتیاجی به آنفالو کردن باشد، استوری و یا پست های اکانت آن شخص را میوت کنید. در این صورت پست و یا استوری این اکانت برای شما نمایش داده نمی شود.

در این مطلب از پارس اینستاگرام قصد داریم به طور کامل به معرفی قابلیت Mute اینستاگرام و آموزش میوت یا بی صدا کردن یک شخص در اینستاگرام بپردازیم.

قابلیت میوت (Mute) در اینستاگرام چیستقابلیت میوت (Mute) در اینستاگرام چیست

قابلیت میوت (Mute) در اینستاگرام چیست؟

در نسخه های گذشته اینستاگرام قابلیت به نام میوت پست و استوری قرار نداشت و ما ناگزیر بودیم محتوای منتشر شده توسط اشخاصی که فالوو کرده ایم را در فید ببینیم. اما اکنون با کمک این قابلیت می توانید محتوای منتشر شده از یک اکانت خاص را مشاهده نکنید شما برای این منظور باید از گزینه میوت (Mute) یا بی صدا کردن در اینستاگرام استفاده کنید.

اگر قصد دارید قابلیت Mute اینستاگرام را فعال کنید چند راه وجود دارد که در ادامه به شما آموزش می دهیم :

1- میوت افراد در اینستاگرام از طریق استوری فرد مورد نظر

برای استفاده از این روش لازم است حتما شخص موردنظر استوری گذاشته باشد.

وارد برنامه اینستاگرام شوید به صفحه اصلی (فید) خود بروید استوری فرد را بیابید.

بر روی آیکون استوری انگشتتان را برای چند ثانیه نگه دارید تا پنجره گزینه‌ها برایتان نشان داده شوند. سپس گزینه Mute را انتخاب کنید.

پس از آن دو انتخاب برای شما وجود دارد.

گزینه Mute Story: تنها استوری‌ فرد مورد نظر در حالت بی صدا قرار می گیرد و برای شما نمایش داده نمی‌شود. گزینه Mute Story and Posts: استوری و پست هردو برای شما بی ‌صدا می‌شوند.

با انتخاب یکی از موارد دلخواه، ادامه می‌دهیم.

همان گونه که در تصویر بالا می بینید، در وسط صفحه، پیام Muted برای شما نمایان می‌شود که نشان می‌دهد تغییرات دلخواهتان ثبت شده است. همچنین از این پس آیکون استوری این شخص، برای شما به صورت کمرنگ نمایش داده خواهد شد.

2) میوت افراد در اینستاگرام از طریق پروفایل اکانت مورد نظر

در قسمت سرچ اینستاگرام نام پروفایل فردی که قصد دارید گزینه Mute را برای او فعال کنید جستجو نمایید.از لیست ظاهر شده نام کاربری فرد مورد نظر را انتخاب کنید.وارد پروفایل شخص مورد نظر شوید بر روی فلش کنار گزینه following ضربه بزنید. 

نکته: اگر شما شخص مورد نظر را فالوو نکرده باشید فلش کنار دکمه following برای شما نشان داده نمی شود.

4. حال نیم پنجره ای بالا می آید که شما باید بر روی گزینه Mute ضربه بزنید.

5. حال در پنجره ای برای شما بالا می آید که گزینه posts را برای میوت پست و گزینه stories را برای میوت استوری اینستاگرام فعال کنید .

3) میوت افراد در اینستاگرام از طریق پست فرد مورد نظر

برای استفاده از این روش لازم است حتما شخص موردنظر پست گذاشته باشد.

در قسمت home روی علامت سه نقطه بالای پست منتشر شده توسط فرد مورد نظر ضربه بزنید.

2. حال در پنجره بالا آمده گزینه Mute را لمس کنید.

3. حال به انتخاب خود می توانید گزینه Mute posts یا Mute posts and story را انتخاب کنید.

نحوه میوت مسیج فرد مورد نظر در اینستاگرام

میوت کردن مسیج فرد مورد نظر در اینستاگرام یعنی قطع کردن صدای اعلان پیام دایرکت در اینستاگرام. این قابلیت اینستاگرام برای زمان هایی مناسب است که مشغول کار کردن در محل کار خود هستید و صدای اعلان پیغام دایرکت ممکن است شما و یا همکارانتان را آزار دهد. در چنین مواقعی شما می توانید گزینه Mute message را فعال کنیدو صدای اعلان دایرکت اینستاگرام را برای فردی خاص قطع نمایید.

برای نادیده گرفتن پیام دایرکت اینستاگرام دو روش وجود دارد:

1) میوت کردن صدای پیغام در اینستاگرام از طریق دایرکت

1. بخش home در اینستاگرام را لمس نمایید و آیکون دایرکت آیکن دایرکت اینستاگرام در بالای صفحه را لمس کنید.

2. در صفحه دایرکت شخص مورد نظر را انتخاب نمایید.

نکته: اگر به دلیل زیاد بودن لیستتان نام کاربر مورد نظر را در دایرکت پیدا نمی کنید می توانید از طریق بخش جستجوی در بالای صفحه نام پروفایل فرد را سرچ کنید و سپس طبق مراحل بالا گزینه Mute messages را برای آن فرد فعال کنید. اما باید در نظر داشته باشید اگر قبلا هیچ پیامی بین شما و فرد مورد نظر رد و بدل نشده باشد شما به این گزینه دسترسی ندارید.

3. حال در صفحه پیام های فرد مورد نظر روی آیکن میوت مسیج اینستاگرام در بالای صفحه ضربه بزنید.

4. در پنجره ای که بریتان باز شده گزینه Mute Messages را  فعال کنید.

پس از آنکه گزینه میوت پیام در اینستاگرام را برای فرد مورد نظر فعال کردید، پیغام های آن شخص، بدون صدای اعلان برای شما ارسال می شود.

نکته: اگر قصد دارید این قابلیت را برای شخصی غیرفعال کنید دوباره باید همین مراحل را انجام دهید و گزینه Mute Messages را غیر فعال کنید. 

پیج ریحانه پارسا

2) میوت کردن صدای پیغام در اینستاگرام از طریق نام کاربری

تب جستجو را لمس نمایید.نام پروفایل فرد مورد نظر را در بخش سرچ اینستاگرام وارد کنید و از لیست نمایان شده پروفایل کاربر مورد نظر را لمس کنید.وارد پروفایل فرد مورد نظرتان شوید و گزینه message را انتخاب کنید.پس از وارد شدن به صفحه چت فرد مورد نظر آیکونمیوت مسیج اینستاگرامرا لمس کنید.حال گزینه Mute Messages را فعال نمایید.

چگونه متوجه شویم در اینستاگرام میوت شده ایم؟

هیچ راهکار مشخصی برای اینکه بفهمید توسطی فردی در اینستاگرام میوت شده اید نیست. شما فقط می توانید با چک کردن بازدیدهای پست و استوری های خود این احتمال را بدهید که شاید میوت شده باشید.

نکته: اینستاگرام نمی خواهد شخصی که گزینه Mute برای او فعال شده است از این قضیه خبردار شود. 

چگونه در اینستاگرام unmute کنیم؟

شاید دوست داشته باشید کسی که در اینستاگرام Mute کرده اید را از حالت Mute خارج کنید تا هر زمان شخص مورد نظر پست و استوری منتشر می کند برای شما نشان داده شود. برای این مورد می بایست مراحل زیر را طی کنید:

unmute پست و استوری شخص میوت شده در اینستاگرام

برای آنکه شخصی را آن میوت کنیم باید به صفحه پروفایل کاربری که در گذشته گزینه Mute اینستاگرام را برای پست ها و یا استوری های او فعال کرده ایم مراجعه کنیم برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

نام کاربری شخص مورد نظر را در بخش سرچ اینستاگرام جستجو کنید و از لیست بالا آمده فرد مورد نظر را انتخاب کنید وارد صفحه پروفایل کاربر می شوید.روی فلش کنار گزینه following ضربه بزنید.

3. حال از پنجره بالا آمده گزینه mute را انتخاب نمایید.

4. در صفحه ظاهر شده هر کدام از دو گزینه posts و stories را در صورت فعال بودن می توانید غیر فعال نمایید.

سخن آخر

ممنونیم که در این مقاله با آموزش میوت یا بی صدا کردن یک شخص در اینستاگرام با پارس اینستاگرام همراه بودید با استفاده از این قابلیت شما علاوه بر میوت استوری و پست اینستاگرام، می توانید دایرکت مسیج خود را نیز میوت یا بی صدا کنید.

اگر علاقمند به کسب و کار در اینستاگرام هستید اما پیج پر فالووری ندارید، می توانید از خدمات خرید فالوور اینستاگرام ما استفاده کنید.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: 1fa6cfa4905dcfc6af5c66d6993407be »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 1249 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 12201 7 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :