citizenryco.ir logo ریمیک Resident Evil 4 محبوب‌ترین نسخه سری در استیم تا به امروز بوده ...
ریمیک Resident Evil 4 محبوب‌ترین نسخه سری در استیم تا به امروز بوده
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://vigiato.net/p/370214

ریمیک Resident Evil 4 محبوب‌ترین نسخه سری در استیم تا به امروز بوده

ریمیک Resident Evil 4 کپکام در حال حاضر بزرگ‌ترین لانچ این سری در پلتفرم استیم تا به امروز را تجربه می‌کند.

این بازی که امروز برای PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد، در زمان نگارش خبر و طبق اطلاعات سایت SteamDB، موفق به ثبت رکورد ۱۴۰,۲۴۰ بازیکن همزمان در زمان اوج خود شده هست.

برای مقایسه، Resident Evil Village در روز عرضه خود، رکورد ۱۰۶,۶۳۱ بازیکن همزمان را ثبت کرد.نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل ۲ دارای حداکثر ۷۴,۲۲۶ بازیکن همزمان بود و ریمیک Resident Evil 3 به ۶۰,۲۹۳ نفر رسید.

مطلب پیشنهادی:چگونه بازی ارزان از استیم بخریم؟برای بازی خریدن روی پی‌سی نیازی نیست ۶۰ دلار بپردازید چگونه بازی ارزان از استیم بخریم؟چگونه بازی ارزان از استیم بخریم؟ Resident Evil 4Resident Evil 4

دیگر بازسازی ترسناک بزرگ سال ۲۰۲۳، بازی Dead Space توانسته بود در روز لانچ خود ۳۰,۹۲۵ بازیکن همزمان را در استیم جذب کند.

Hogwarts Legacy تاکنون هم بزرگ‌ترین عرضه استیم در سال میلادی جاری تا به امروز بوده و در طول هفته‌ای که منتشر شد، ۸۷۹,۰۰۰ بازیکن همزمان جذب کرد.

در حال حاضر، بازسازی Resident Evil 4 هفتمین بازی محبوب استیم هست و اگر عناوین free-to-play را از لیست حذف کنیم، به رتبه دوم محبوب‌ترین بازی‌ها می‌رسد.

این بازی که مورد استقبال گسترده‌ای قرار گرفته، ماه آینده 1 آپدیت رایگان دریافت خواهد کرد که به آن مود The Mercenaries را اضافه می‌کند، حالت جدیدی که بازیکنان را موظف می‌کند تا حد ممکن دشمنان را در 1 بازه زمانی محدود از بین ببرند.

مطلب پیشنهادی:مزایا و معایب اورکلاک کردن CPU چیست؟آیا این کار ارزشش را دارد؟ مزایا و معایب اورکلاک کردن CPU چیست؟مزایا و معایب اورکلاک کردن CPU چیست؟

بازی‌های مستقلی که باید در عید نوروز تجربه کنید

بازی Cyberpunk 2077 به‌زودی میزبان ورژن پیشرفته رهگیری پرتو خواهد بود - ویجیاتوبازی Cyberpunk 2077 به‌زودی میزبان ورژن پیشرفته رهگیری پرتو خواهد بود - ویجیاتو منبع: VGC
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: دکتر سمیرا حسینی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128406 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 24455 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :