citizenryco.ir logo کاشت ایمپلنت دیجیتال در 1 جلسه، بدون درد در مرکز فوق تخصصی دکتر احسان بیرنگ ...
کاشت ایمپلنت دیجیتال در 1 جلسه، بدون درد در مرکز فوق تخصصی دکتر احسان بیرنگ
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://www.ecoiran.com/fa/tiny/news-28473

کاشت ایمپلنت به روش‌های سنتی فرآیندی زمان بر هست و فرد باید مدت زمانی را بدون دندان تحمل کند تا التهابات ناشی از کاشت پایه تیتانیومی کاهش یابد و این برای بسیاری از بیماران خصوصاً افرادی که جایگاه اجتماعی ویژه‌ای دارند و نمی‌توانند مدت زمانی هر چند کوتاه را بدون دندان باشند بسیار سخت و بعضاً غیرممکن هست.

تصور کنید شما 1 تاجر و یا مدیرعامل 1 شرکت هستید و یا شغل‌های رده بالای کشوری و لشگری دارید و هر روز با تعداد زیادی از اشخاص مرتبط با شغل خود در ارتباط هستید و همواره در حال مذاکره و مباحثه اید، کاشت دندان به روش سنتی و تحمل بی‌دندانی قطعاً مورد رضایت شما نخواهد بود و شما مجبور به تحمل شرایط فعلی دندان‌ها و عدم کاشت ایمپلنت هستید.

ما در مرکز فوق تخصصی دکتر احسان بیرنگ به شما خدمات کاشت ایمپلنت دیجیتال را پیشنهاد می‌کنیم.

در این مرکز با استفاده از تکنولوژی‌های روز در حوزه کاشت ایمپلنت یا همان دیجیتال ایمپلنتولوژی و استفاده از دستگاه‌های روز دنیا از جمله اسکنرهای داخلی دهانی، پرینترهای سه‌بعدی و مدل‌سازی در نرم‌افزارهای روز دنیا در حوزه طراحی دیجیتال ایمپلنت، کل فرآیند کاشت ایمپلنت و قرار دادن روکش موقت یا همان PMMA را که دقیقاً مشابه روکش دائمی می‌باشد در 1 جلسه فراهم کرده‌ایم و شما بدون حتی لحظه‌ای بی‌دندانی مرکز ما را ترک خواهید کرد.

کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال یا همان ایمپلنت فوری

کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال یا همان ایمپلنت فوری

در ایمپلنت دیجیتال با استفاده از تکنولوژی جدید و مدل‌سازی سه‌بعدی، بر اساس شرایط استخوان فک و توجه به عکس‌های سی تی اسکن یا CBCT، موقعیت ایمپلنت‌ها دقیقاً طراحی می‌گردد و با کمترین میزان شکاف با راهبری راهنمای جراحی، در محل خود کاشته می‌گردد.

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی چیست؟

قطعات استفاده شده در کاشت دندان در روش سنتی و دیجیتال ثابت خواهد بود و در جنس و نوع برند تفاوتی ندارند.

مهم‌ترین تفاوت این دو در تکنولوژی استفاده شده در حالت دیجیتال و نوع برش محل کاشت و استفاده از گایدهای جراحی در جهت راهنمایی کاشت دقیق محل ایمپلنت می‌باشد.

راهنمای جراحی یا همان guide surgery، قطعه‌ای هست که حاصل ترکیب خروجی اسکنر داخلی دهانی و خروجی سی تی اسکن یا همان CBCT هست که در نرم افزارهای مورد نظر منطبق می‌شوند و توسط متخصص ایمپلنت طراحی می‌گردند.

این قطعات توسط پرینتر سه‌بعدی، پرینت می‌گردد و محل دقیق کاشت را مثل 1 شابلون به دندانپزشک نشان می‌دهد.

به همین دلیل هست که در روش کاشت ایمپلنت دیجیتال، میزان برش به کمترین مقدار خود می‌رسد و خونریزی کمتری ایجاد می‌گردد و موفقیت در این نوع از کاشت ایمپلنت نسبت به حالت سنتی بسیار بیشتر هست.

کل زمان کاشت ایمپلنت دیجیتال در مرکز فوق تخصصی دکتر احسان بیرنگ در حدود 7 الی 10 دقیقه به ازاء هر واحد کاشت ایمپلنت می باشد که در نوع خود بینظیر هست.

و شما از هر نقطه ایران که تشریف بیاورید خدمات ایمپلنت فوری در تهران فقط در 1 جلسه (یک روزه) برای شما انجام می گردد.

به همین صورت زمان ریکاوری کوتاه‌تر و هزینه‌های کمتر در بلندمدت نیز از شاخصه های این تکنیک کاشت ایمپلنت می باشد.

هزینه ایمپلنت دیجیتال

هزینه ایمپلنت دیجیتال به لحاظ استفاده از تجهیزات دیجیتال و به همین صورت پرینترهای سه‌بعدی جهت گاید جراحی و استفاده از روکش موقت در پایان درمان نسبت به حالت سنتی بیشتر هست ولی قطعاً ارزش این را دارد که در 1 بازه زمانی چند هفته ای  بی‌دندانی را تجربه کنید و حتی از انجام کارهای روزانه خود عقب بیفتید و جایگاه اجتماعی شما دستخوش تغییر گردد.

از دیگر محاسن ایمپلنت دیجیتال می‌توان به کاهش احتمال عفونت و التهاب در محل کاشت ایمپلنت اشاره نمود که خود یکی از دغدغه‌ها در کاشت ایمپلنت سنتی می‌باشد.

مرکز فوق تخصصی ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ

به‌طورکلی مراکزی که خدمات ایمپلنت دیجیتال ارائه می‌دهند باید حتماً دارای زیرساخت‌ها و تجهیزات لازم در زمینه این نوع درمان باشند؛ بعضاً مواردی مشاهده می‌گردد که تبلیغ ایمپلنت دیجیتال را انجام می‌دهند ولی به دلیل عدم اطلاع مراجعین از نوع درمان و روند درمانی دقیق این نوع کاشت ایمپلنت سنتی را با نام ایمپلنت دیجیتال به مراجعه کننده پرزنت و ارائه می‌کنند.

ما در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ در شمال تهران با استفاده از آخرین تخصص و تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه کاشت ایمپلنت دیجیتال که در محل این مرکز مستقر می‌باشد و به همین صورت همکاری با بهترین لابراتوارهای ساخت پروتزهای سرامیکی در تهران آماده ارائه خدمات کاشت ایمپلنت با استفاده از تکنیک های ALL ON 4 | ALL ON X | ALL ON6 به شما عزیزان هستیم.

کاشت دندان بدون درد و  کمترین خونریزی با هر تعداد واحد دندانی در 1 جلسه را در مرکز دکتر احسان بیرنگ تجربه کنید.

اطلاعات تماس

تلفن تماس:   02126355429 - 02126355128  -  02126355227

ساعات پاسخگویی:  ساعات اداری: ساعات 15 الی 20

آدرس مطب:  تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی خیابان پسیان جنوبی پلاک ۱۴ واحد ۱۴

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: حسین رفیعی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 124716 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 23629 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :