citizenryco.ir logo روند صعودی ارز های هوش مصنوعی در بازار نزولی 2023 ...
روند صعودی ارز های هوش مصنوعی در بازار نزولی 2023
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://drsadeghinia.com/artificial-intelligence-in-a-bear-market/

هوش مصنوعی در بازار نزولی

روند صعودی ارز های هوش مصنوعی در بازار نزولی موضوعی بحث برانگیز برای بازاری های دنیای مجازی شده هست و موضوع را رسانه ای کرده هست.

اگر چه روند نزولی بازار رمز ارز ها در سال جدید میلادی (2023) تاکنون اصلاح نشده و اثرات منفی سال گذشته (2022) بر ارز های دیجیتال تاکنون ادامه دارد، بعضی رمز ارز ها سیر صعودی در پیش گرفته اند، و در این آشفته بازار در حال طی نمودن پله های ترقی از 1 رقمی به دو رقمی و سپس به سه رقمی می باشند.

این روند نزولی به صعودی در بازاری که تاکنون نزولی هست باعث جلب توجه بسیاری از کاربر ها شده هست و صاحبان شبکه های رمز را ترغیب نموده که رمز کار موفق ها دریابند.

نزولی

روند صعودی هوش مصنوعی

در این میان، تعدادی توکن هوش مصنوعی هم به سود دهی های سه رقمی رسیده اند، نه تنها باعث دلگرمی کاربران خود شده اند، بلکه بقیه کاربران دلواپس و ناامید را هم امیدوار کرده که روند بازار رو به صعودی شدن هست.

البته کارشناسان و دست اندر کاران ارز دیجیتال این روال را تصادفی نمی دانند و دلالیل کارشناسی شده متعددی برای این ارز های مجازی در این بازار آشفته قائل می باشند.

پلتفرم دبلیو – یو – بلاک چین از تمام بهتر بررسی نموده و اعلام کرده که دلیل این روال از نزولی به صعودی، یا به قول اهالی بازار ارز دیجیتال از بازار خرسی به بازار گاوی چندین دلیل واضح و آشکار دارد:

علاقه کاربر ها به موضوع ربات های هوش مصنوعی ChatGPT که توسط شرکت هوش مصنوعی Open Al هست.

نزولی

در این جا سه ارز دیجیتال هوش مصنوعی را که موفق ترین در بازار بودند را برایتان می آوریم:

The Graph با نماد اختصاری GRT SingularityNET با نماد اختصاری AGIX Fetch.ai با نماد اختصاری FET

این سه دسته توکن های هوش مصنوعی می باشند که بیشترین روند صعودی را داشتند که می توان به دلایل بالا، تبلیغات به جا و درست، فناوری پیشرفته در ارز دیجیتال، داشتن تیم تحقیق و توسعه، به روز رسانی تیم دست اندر کار، رفتار خرید نهنگ ها برای پیشرفت و سود دهی را اضافه نمود.

موضوعی دیگر در این جا برای مفسران بازار مجازی مطح می گردد این هست که توکن های هوش مصنوعی آیا جای بیت کوین را می گیرند یا حداقل آیا رقیبی برای آن خواهند بود؟

قبل از این هم میم کوین ها همین روال را داشتند و شاید تاکنون هم احتمال می رود که گروه میم سیر صعودی را در بازار نزولی ادامه دهند و رقیب سر سختی برای بیت کوین شوند.

ورود توکن های هوش مصنوعی و قوی ظاهر شدن شان، سرعت رشد آن ها در کنار تیم های با تلاش و به روز نشان این هست که به سرعت پله ها را دو تا یکیکنند و در کنار بیت کوین بایستند.

در بازار مجازی تمام چیز تفسیر نیست و احتمالات هم وجود دارد و نمی توان گفت شاه بیت کوین برای همیشه یگانه پرنس عرصه خواهد ماند.

5/5 - (42 امتیاز)

نوشته روند صعودی ارز های هوش مصنوعی در بازار نزولی 2023 اولین بار در آکادمی دکتر صادقی نیا.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: احمد جمالی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128215 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 17850 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :