citizenryco.ir logo بازی بعدی لاک‌پشت‌های نینجا 1 اکشن نقش‌آفرینی AAA خواهد بود ...
بازی بعدی لاک‌پشت‌های نینجا 1 اکشن نقش‌آفرینی AAA خواهد بود
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://vigiato.net/p/370109

بازی بعدی لاک‌پشت‌های نینجا 1 اکشن نقش‌آفرینی AAA خواهد بود

پارامونت گلوبال به تازگی اعلام کرد که از رمان گرافیکی The Last Ronin لاک‌پشت‌های نینجا محصول انتشارات IDW 1 عنوان اکشن نقش‌آفرینی سوم شخص طراحی می‌گردد.رمانی که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و داستانی تلخ و آینده‌نگرانه را در مورد لاک‌پشت‌ها روایت می‌کند.

داگ روزن، معاون ارشد بازی‌ها و رسانه‌های نوظهور پارامونت به Polygon گفت که این 1 بازی تک نفره شبیه به عناوین اخیر God of War خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:چرا بازی‌ها به اندازه‌ی قبل جذاب نیستند؟تماشا کنید چرا بازی‌ها به اندازه‌ی قبل جذاب نیستند؟چرا بازی‌ها به اندازه‌ی قبل جذاب نیستند؟

The Last Ronin در مورد تنها لاک‌پشت نینجای باقیمانده هست که هر چهار سلاح مخصوص اعضای گروه را در اختیار دارد.دیگر لاک‌پشت‌ها و استاد اسپلینتر، همگی توسط قبیله Foot Clan کشته شدند و بازمانده به دنبال انتقام هست.

در حالی که این امکان وجود دارد که سایر اعضا در فلش بک‌ها قابل بازی کردن باشند، ولی تنها 1 لاک‌پشت شخصیت اصلی بازی هست.

بازی بعدی لاک‌پشت‌های نینجا 1 اکشن نقش‌آفرینی AAA خواهد بود - ویجیاتوبازی بعدی لاک‌پشت‌های نینجا 1 اکشن نقش‌آفرینی AAA خواهد بود - ویجیاتو

ناشر IDW، رمان گرافیکی The Last Ronin را در سال ۲۰۲۰ به عنوان 1 مینی سری پنج شماره‌ای عرضه کرد.این آرک توسط کوین ایستمن نوشته شده و بر اساس ایده‌ای خلق شده که ایشان برای اولین بار با یکی از خالقان TMNT، پیتر لیرد، در اواخر دهه ۱۹۸۰ مطرح کرده بود.

برخلاف سری انیمیشن قدیمی‌تر که لاک‌پشت‌ها را سر به هوا و سرخوش نشان می‌داد، The Last Ronin داستان تیره‌تری برای مخاطبان مسن‌تر دارد.در حال حاضر استودیو سازنده و پلتفرم‌های مقصد معین نشدند، ولی روزن گفت که شرکت «همکار مناسب» را برای اقتباس از سری پیدا کرده هست.

تاکنون چند سال دیگر تا عرضه باقی مانده هست (به این معنی که ممکن هست منحصر به پلتفرم‌های نسل فعلی باشد)، بنابراین باید منتظر جزئیات در آینده بیشتر باشیم.

مطلب پیشنهادی:چیزهایی که نباید به گیمرها گفته بشهعباراتی برای شروع جنگ چیزهایی که نباید به گیمرها گفته بشهچیزهایی که نباید به گیمرها گفته بشه

چطوری پی سی گیمینگ رو تمیز کنیم؟

تمیز کردن  پی سی گیمینگتمیز کردن  پی سی گیمینگ منبع: Gamingbolt
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: مریم مجیدی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128356 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 8760 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :