citizenryco.ir logo ارز سندباکس (The Sandbox) چیست؟ | بررسی آینده و پیش بینی قیمت توکن SAND ...
ارز سندباکس (The Sandbox) چیست؟ | بررسی آینده و پیش بینی قیمت توکن SAND
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mihansignal.com/sandbox-cryptocurrency/

ارز سندباکس (The Sandbox) چیست؟ | بررسی آینده و پیش بینی قیمت توکن SAND ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ارز سندباکس (The Sandbox) چیست؟ | بررسی آینده و پیش بینی قیمت توکن SAND ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

ارز Sandbox توکن بومی پلتفرم sandbox هست.سندباکس که مبتنی بر بلاک چین اتریوم راه اندازی شده 1 بازی غیرمتمرکز در دنیای متاورس هست که از NFT استفاده می‌کند.Sandbox امکان ایجاد، فروش، استفاده و کسب درآمد از NFT ‌های واقعیت مجازی خود را برای کاربران فراهم می‌سازد.اولین نسخه از این بازی با نام Sandbox در سال ۲۰۱۱ و نسخه دوم با نام Sandbox Evolution در سال ۲۰۱۶ روی کار آمد.سازندگان در سال ۲۰۱۸ به فکر معرفی نسخه‌ای از این بازی موفق برای تولید محتوا توسط کاربران افتادند.

هدف آنها این بود که مالکیت واقعی خلاقیت‌ها در قالب توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به کاربرانی که آنها را می‌سازند داده گردد و آنها بتوانند برای مشارکت در اکوسیستم Sandbox پاداش دریافت کنند.ما در این مقاله توضیح می‌دهیم که بازی Sandbox چیست، چگونه می‌توان توکن Sandbox را خریداری کرد و دلایل محبوبیت آن کدام هست.در انتها نیز در مورد آینده این پلتفرم صحبت می‌کنیم.پس تا پایان با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله میخوانید :

سندباکس (The Sandbox) چیست؟انواع توکن‌ها در اکوسیستم سندباکس (Sandbox) کدامند؟ارز سندباکس (The Sandbox)چیست و چه کاربردی دارد؟محصولات اکوسیستم سندباکس (Sandbox) کدامند؟در بازی Sandbox چه کاری می‌توانید انجام دهید؟ارز سندباکس (The Sandbox) را از کدام صرافی‌ها بخریم؟LAND در بازی سندباکس چیست و چگونه می‌توان آن را خرید؟بهترین کیف پول های ارز سندباکس (The Sandbox) کدامند؟چرا مردم در حال خرید زمین‌های دیجیتالی (LAND) در Sandbox می باشند؟آیا سرمایه گذاری بر روی ارز سندباکس (The Sandbox) خوب هست یا خیر؟آینده ارز سندباکس (The Sandbox) چگونه است؟جمع‌بندی

سندباکس (The Sandbox) چیست؟

Sandbox 1 محیط مجازی در بلاک چین اتریوم هست که در آن کاربران می‌توانند تجربیات بازی خود را با استفاده از توکن SAND به عنوان توکن بومی این پلتفرم، ایجاد کنند، کنترل نمایند و به فروش برسانند.مالکیت و کنترل متمرکز موارد تولید شده توسط کاربر در بازار بازی‌های فعلی، مالکیت را محدود می‌کند.بازیکنان به دلیل کنترل متمرکز بر فروش مواردی که خودشان ایجاد می‌کنند، نمی‌توانند ارزش منصفانه‌ای برای آثار خود تعیین کنند.

علاوه بر این، اثبات مالکیت آثار می‌تواند چالش برانگیز باشد، به‌ویژه زمانی که محتوا کپی یا ویرایش می‌گردد و گسترش می‌یابد.مشکلات کنونی با توسعه 1 پلتفرم بازی که به سازندگان اجازه می‌دهد بدون اتکا به 1 مرجع مرکزی آثار خود را بسازند، آنها را به اشتراک بگذارند، تجارت کنند و در عین حال حق مالکیت داشته و ارز Sandbox که با نماد SAND شناخته می‌گردد به دست آورند، برطرف می‌شوند.این حرکت پذیرش بلاک چین را برای گسترش بخش بازی‌های بلاک چین تسریع می‌کند.

علاوه بر این، توکن‌های غیر قابل تعویض برای ایجاد و تضمین مالکیت کپی رایت استفاده می‌شوند و هر آیتم درون بازی دارای هویت بلاک چین منحصربه‌فرد و غیرقابل تغییر هست.NFT ‌ها روش کسب هنر، تشکیل جوامع، کسب درآمد و بازی کردن را تغییر می‌دهند.بسیاری از ابتکارات مبتنی بر NFT به متاورس‌های تمام عیار تبدیل می‌شوند که Sandbox در خط مقدم آنها قرار دارد.

برای آشنایی با بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد اینجا کلیک کنید.

انواع توکن‌ها در اکوسیستم سندباکس (Sandbox) کدامند؟

چهار نوع کاربر در پلتفرم Sandbox تحت عنوان بازیکنان، سازندگان، متصدیان و مالکان وجود دارد.در این متاورس شش نوع توکن نیز در دسترس هست.برای ایجاد 1 اقتصاد محصور به کاربران، چهار توکن SAND، ASSET، LAND وGAME توسعه داده شده‌اند.دو مورد باقی مانده برای استفاده در VoxEdit هنگام ساخت دارایی‌ها ذخیره می‌شوند.در مورد این دو توکن که GEM و CATALYST نام دارند در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم.

توکن SAND

این توکن را می‌توان در Sandbox برای تمام تراکنش‌ها و تعاملات با استفاده از استاندارد ERC-20 استفاده کرد.ارز Sandbox با نماد SAND رمز ارز بومی پلتفرم Sandbox هست.

توکن ASSET

توکن ASSET 1 NFT مبتنی بر استاندارد ERC-1155 هست که توسط کاربران VoxEdit تولید شده و برای خرید و فروش در بازار موجود هست.وسایل نقلیه، حیوانات، سازه‌ها و سایر موارد را می‌توان دارایی در نظر گرفت.

توکن LAND

در متاورس Sandbox، 1 توکن LAND 1 قطعه دیجیتالی از املاک و مستغلات هست که کاربران می‌توانند با بازی‌های تولید شده با استفاده از Game Maker و دارایی‌های ایجاد شده با VoxEdit آن را به دست آورند.هر توکن LAND از استاندارد ERC-721 پیروی می‌کند و غیر قابل تعویض هست.

توکن GAME

GAME به عنوان یکی دیگر از توکن‌های سندباکس 1 تجربه تعاملی هست که با ترکیب دارایی‌ها و برنامه نویسی بازی ایجاد می‌گردد.برای فعال بودن در Sandbox، GAMEها باید با 1 توکن LAND همراه شوند.Game Maker به سازندگان اجازه می‌دهد تا بازی‌ها را توسعه دهند که در نتیجه آن، 1 توکن GAME غیر قابل تعویض بر اساس استاندارد ERC-1155 ایجاد می‌گردد.

ارز سندباکس (The Sandbox)چیست و چه کاربردی دارد؟

رتبه فعلی ارز سندباکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ (coinmarketcap)

SAND 1 توکن ERC-20 مبتنی بر اتریوم هست که به عنوان پایه و اساس تراکنش‌های Sandbox عمل می‌کند و می‌توان از آن برای رسیدن به اهداف مختلفی از جمله دسترسی به پلتفرم، حق رای و استیکینگ استفاده کرد.شرح مختصری از این اهداف در زیر آمده است:

۱.دسترسی به پلتفرم Sandbox

بازیکنان می‌توانند از SAND برای انجام بازی‌ها، خرید تجهیزات و شخصی سازی شخصیت آواتار خود استفاده کنند و به همین صورت می‌توانند SAND را از طریق گیم پلی به دست آورند.SAND توسط سازندگان برای خرید دارایی‌ها، زمین‌ها و به اشتراک گذاشتن توکن استفاده می‌گردد.

۲.استیکینگ

SAND امکان استیکینگ را فراهم می‌کند که به کسب درآمد غیرفعال منجر می‌گردد.با قراردادن سکه‌های SAND خود در پلتفرم، ارز Sandbox بیشتری به دست می‌آورید.به همین صورت این تنها وسیله برای به دست آوردن سنگ‌های قیمتی و کاتالیزورهایی هست که برای ایجاد دارایی موردنیاز می باشند.

۳.حاکمیت

SAND 1 توکن حاکمیتی هست که به دارندگان این امکان را می‌دهد تا از طریق 1 سازمان خودکار غیرمتمرکز (DAO) به حاکمیت پلتفرم رأی دهند.آن‌ها می‌توانند در مورد موضوعات مهمی ‌مثل امتیازات بنیاد به توسعه‌دهندگان محتوا و بازی و اولویت‌ها در نقشه راه پلتفرم رأی دهند.صاحبان SAND می‌توانند به خود رای داده یا امتیاز رای را به بازیکنان دیگر اختصاص دهند.

۴.هدف بنیاد

ماموریت بنیاد سندباکس ارتقای اکوسیستم پلتفرم با ارائه کمک‌های مالی برای تشویق ایجاد محتوا و بازی‌های با کیفیت بالا هست.علاوه بر این، این بنیاد بیش از ۱۵ پروژه بازی ارزدیجیتال را پشتیبانی کرده و به بیش از ۱۰۰ هنرمند این فرصت را داده هست تا قبل از عرضه عمومی ‌در دسامبر ۲۰۲۰، NFTها را ایجاد کنند.

ارزش کلی متاورس با افزایش ارزش تمام بازی‌های پشتیبانی شده توسط بنیاد افزایش می‌یابد که به بازی‌های باورنکردنی بیشتری کمک مالی خواهد کرد.

۵.دریافت ارز رایگان

از کل حجم تراکنش توکنSAND ، ۵٪ کارمزد تراکنش توزیع می‌گردد که ۵۰٪ به عنوان پاداش برای دارندگان توکن که توکن‌های SAND را به اشتراک می‌گذارند در نظر گرفته شده و ۵۰٪ به بنیاد تعلق می‌گیرد.

محصولات اکوسیستم سندباکس (Sandbox) کدامند؟

اکوسیستم Sandbox از سه محصول تشکیل شده هست که ایجاد محتوای تولید شده توسط کاربر را آسان‌تر می‌کند.در ادامه به توضیح هر 1 از این محصولات یا خدمات می‌پردازیم.

۱.Sandbox Crypto VoxEdit

بلوک‌های سازنده بازی Sandbox پیکسل‌های سه بعدی می باشند که به عنوان voxel شناخته می‌شوند.این نام خاص پروژه Sandbox نیست بلکه مربوط به توسعه واقعیت مجازی هست.در پلتفرم ارز Sandbox، بازیکنان از برنامه رایگان Sandbox VoxEdit برای ساختن تجربه‌های بازی خود از این بخش‌های لگومثل استفاده می‌کنند.این برنامه مشابه سایر ویرایشگرهای محبوب وکسل مثل Magica Voxel کار می‌کند.

“دارایی‌ها” به شخصیت‌ها، آیتم‌ها و سایر دارایی‌های درون بازی که در VoxEdit توسعه یافته‌اند اشاره دارد.آنها را می‌توان به NFT ‌های سازگار با ERC-1155 تبدیل کرد.این استاندارد به هنرمندان اجازه می‌دهد تا هر تعداد کپی از همان ASSET را که می‌خواهند چاپ کنند.این به آن‌ها امکان می‌دهد 1 NFT منطبق با ERC-721 را تولید کنند و در عین حال کپی‌های متعددی از آن را در همان قرارداد هوشمند سندباکس ایجاد نمایند.

GEMها و CATALYSTها دو توکن مربوط به دارایی‌هایی می باشند که پروژه معرفی می‌کند.هر دو سکه قابل تعویض و از نوع ERC-20 به شمار می‌روند.GEM ‌ها برای ارائه ویژگی‌های “دارایی” استفاده می‌شوند.هر چه 1 دارایی دارای ویژگی‌های بیشتری باشد، ارزش آن بیشتر هست.1 دارایی می‌تواند ۲۵ امتیاز ویژگی را از 1 GEM دریافت کند.

کاتالیست‌ها سطح دارایی‌ها را تعیین می‌کنند.این سطوح شامل معمولی، نادر، حماسی و افسانه‌ای می‌گردد.هر 1 از این سطوح به ترتیب می‌توانند تا ۲۵، ۵۰، ۷۵ و ۱۰۰ ویژگی داشته باشند.GEM ‌ها و CATALYST ‌ها را می‌توان در VoxEdit پس از ایجاد ASSET تعریف کرد.

۲.ایجاد آواتار در Sandbox

آواتارها توسط بازیکنان برای تعامل با متاورس مجازی استفاده می‌شوند.آواتار Sandbox 1 اصطلاح فنی جهت دارایی ایجاد شده در Voxedit هست.Sandbox ابزار جدیدی به نام Avatar منتشر کرده هست که به کاربران امکان می‌دهد آواتارهای خود را مستقیماً بدون استفاده از VoxEdit با ترکیب و تطبیق بخشهای مختلف بدن و لباس شخصی سازی کنند.

۳.بازار Sandbox (Sandbox Marketplace)

درک تمایز بین سازندگان دارایی و گیمرها در متاورس ارز Sandbox بسیار مهم هست.فقط آن دسته از توسعه دهندگان دارایی که “صندوق سازنده” پذیرفته هست می‌توانند دارایی‌های خود را در بازار پروژه آپلود کنند.

Sandbox Marketplace به بازیکنان این امکان را می‌دهد که دارایی‌های دیجیتالی خود را به سایر بازیکنان Sandbox بفروشند و از طراحی‌های خود کسب درآمد کنند.سازندگان باید ابتدا دارایی‌های خود را قبل از اینکه آنها را وارد بازار نمایند در سیستم فایل بین سیاره‌ای (InterPlanetary File System) آپلود کنند.برای ایجاد تجربه بازی، بازیکنان می‌توانند دارایی‌هایی را از این توسعه دهندگان تأیید شده در بازار خریداری کنند.

بازی ساز (Game Maker)

سندباکس بیش از اینکه 1 بازی باشد مجموعه‌ای ‌از بازی‌ها، مکان‌ها و تجربیات مختلف هست.این تیم به هنرمندان و گیمرها اجازه می‌دهد تا در آینده از دنیای متاورس کسب درآمد داشته باشند.در متاورس Sandbox، می‌توانید از Game Maker برای ایجاد تجربه‌های بازی سه بعدی استفاده کنید.حتی سازندگان غیرماهر بازی نیز می‌توانند شروع به کار کنند، زیرا نیازی به دانش کدنویسی قبلی نیست.

در بازی Sandbox چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

Sandbox 1 بازی بلاک چین غیرمتمرکز با مدل بازی همتا به همتا هست.البته این فقط ظاهر قضیه هست زیرا چیزهای بیشتری در آن وجود دارد.NFT ‌ها تقریباً تمام دارایی‌های بازی را تشکیل می‌دهند.هرکسی می‌تواند 1 NFT بخرد و این خرید ایشان را مالک آن شی یا مکان دقیق در Sandbox می‌کند.با وجود اینکه برند Animoca این متاورس را ایجاد کرده‌ است، دارایی‌های دیجیتالی موجود در بازی را ندارد.

انیموکا پلتفرمی ‌ایجاد کرده هست که به افراد، گروه‌ها و حتی کسب و کارها اجازه می‌دهد در دنیای خود NFT بسازند یا خریداری کنند.تا زمانی که شخصی NFT Sandbox را داشته باشد، در بازی حضور دارد.جدا از اینکه پلتفرم ارز Sandbox به بازیکنان اجازه می‌دهد دارایی دیجیتالی در بازی داشته باشند، به همین صورت این امکان را برای آنها فراهم می‌کند تا جهان خود را به طور کامل شخصی سازی و طراحی کنند.

این ویژگی به نسل جدیدی از “محتوای تولید شده توسط کاربر” اجازه می‌دهد که هم توسط تیم Sandbox و هم برای سایرین مورداستفاده قرار بگیرد.علاوه بر این، برندهای مطرح در حال آزمایش بازاریابی محتوا می باشند.به عنوان مثال، معروف‌ترین شرکت کفش جهان، آدیداس، با Sandbox برای ایجاد متاورس خود با نام تجاری آدیداس همکاری کرده هست.

ارز سندباکس (The Sandbox) را از کدام صرافی‌ها بخریم؟

صرافی های ارز سندباکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ

توکن سندباکس را می‌توان به روش‌های مختلفی به دست آورد.به عنوان مثال، در بازی Sandbox، می‌توانید با انجام وظایف مختلف این توکن را برنده شوید.کاربران به همین صورت می‌توانند از Game Maker برای ساخت و بازاریابی بازی‌های خود استفاده کنند.در برخی از صرافی‌ها، توکن برای خرید نیز موجود هست و در حال حاضر می‌توان ارز Sandbox را در بایننس، یونی سواپ، سیمپلکس و کیف پول متامسک به شیوه زیر خریداری کرد.

بایننس: بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان هست.ثبت نام و ورود به این صرافی به سادگی انجام می‌گردد.بایننس بیت کوین (BTC)، استیبل کوین هایی مثل تتر (USDT) و بایننس کوین (BNB) را برای خرید توکن‌های SAND می‌پذیرد.برای انجام این کار، ارزدیجیتال مورد نظر را بخرید و سپس آن را با SAND معامله کنید.

Uniswap: روی «Launch App» و سپس «Connect to a Wallet» در Uniswap کلیک کنید.برای این منظور، MetaMask 1 گزینه عالی هست زیرا با اتریوم سازگار هست.پس از اتصال، اتر (ETH) را با کلیک روی “Swap” به SAND تغییر دهید.

Simplex: ارز SAND را می‌توان با کارت اعتباری از طریق Simplex خریداری کرد.داشبورد Sandbox 1 لینک مستقیم به این سرویس دارد.پس از کلیک روی “Me” و سپس “Simplex” به فرایند پرداخت هدایت خواهید شد.

MetaMask: با استفاده از کیف پول متامسک می‌توانید ETH را با 1 ارز مبتنی بر اتریوم دیگر مبادله کنید.یکی از آنها ارز Sandbox ست.

صرافی های ایرانی که امکان معامله ارز سندباکس را فراهم میکنند عبارتند از:

بیت پین بیت برگ کیف پول من اوکی اکسچنج سرمایکس ارزپایا والکس پول نو و…

LAND در بازی سندباکس چیست و چگونه می‌توان آن را خرید؟

LAND در متاورس Sandbox، 1 قطعه دیجیتالی از املاک و مستغلات هست.هر توکن LAND 1 توکن غیر قابل تعویض و منحصر به فرد ERC-721 هست.اگر می‌خواهید 1 زمین بخرید، ابتدا باید با نگاه کردن به نقشه، با مکان آن روی Sandbox آشنا شوید.این وب سایت به همین صورت میزبان فروش رسمی‌ ‌زمین مورد نظر شما را نشان می‌دهد.دو نوع زمین در سندباکس با نام زمین معمولی و زمین پریمیوم وجود دارد.

زمین معمولی روی نقشه Sandbox با رنگ خاکستری و زمین پریمیوم با رنگ زرد معین شده هست.پس از کلیک بر روی دکمه “خرید” زمین را رزرو کرده‌اید.کیف پول مرتبط باز می‌گردد و هزینه گس و قیمت SAND نمایش داده می‌گردد.در این مرحله LAND بنفش خواهد شد تا نشان دهد که رزرو شده هست.

تراکنش پس از تأیید از طریق کیف پول شما تکمیل می‌گردد.مقدار گس انتخابی شما و ترافیک شبکه بلاک چین، بر زمان لازم برای تکمیل فرایند خرید شما تأثیر می‌گذارد.پس از انجام کار، LAND قرمز می‌گردد که نشان می‌دهد اکنون مالک آن هستید.

اگر خرید خود را در عرض دو ساعت تمام نکنید، LAND دوباره برای تمام قابل دسترس خواهد بود.از طرف دیگر، می‌توانید زمین را با استفاده از OpenSea خریداری کنید که 1 بازار ثانویه و شخص ثالث برای توکن‌های غیر قابل تعویض هست که در آن می‌توان تعداد زیادی NFT، از جمله The Sandbox LANDs را که متعلق به پلتفرم ارز Sandbox هست خریداری کرد.

برای خرید LANDS از OpenSea، ابتدا باید در این بازار 1 حساب کاربری ایجاد کنید.برای استفاده از LANDs در پلتفرم، به همین صورت باید 1 حساب کاربری در The Sandbox ایجاد کنید.در OpenSea، بسته به ترجیح فروشنده، LAND را می‌توان با SAND یا ETH خریداری کرد.بعداً می‌توان از بازار Sandbox برای فروش زمین خود استفاده نمود.با گذشت زمان، این قابلیت به بازی معرفی خواهد شد.

بهترین کیف پول های ارز سندباکس (The Sandbox) کدامند؟

کیف پول های ارز سندباکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ

Bitski Venly تراست والت اتمیک والت متامسک

چرا مردم در حال خرید زمین‌های دیجیتالی (LAND) در Sandbox می باشند؟

هدف اساسی LAND این هست که طراحان و توسعه دهندگان بازی بتوانند تجربیاتی را در آنها پست کنند که گیمرها از آن لذت ببرند و کسب درآمد کنند.سایر خدمات، مثل اجاره دادن و سرمایه گذاری در زمین نیز قابل دسترسی هست.

اگر مالک LAND باشید، در مدیریت متاورس سندباکس حرفی برای گفتن خواهید داشت.صاحبان LAND و دارندگان توکن SAND صدای Sandbox خواهند بود که در شکل‌دهی و تنظیم سرنوشت این پلتفرم از طریق DAO نقش دارند.

آیا سرمایه گذاری بر روی ارز سندباکس (The Sandbox) خوب هست یا خیر؟

از آنجا که فناوری بلاک چین در تجارت گسترده بازی در سراسر جهان ادغام می‌گردد، Sandbox 1 سرمایه گذاری قوی هست.در حالی که در گذشته تلاش‌های دیگری برای اعمال بلاک چین در بازی انجام شده است، متاورس ارز Sandbox ممکن هست اولین موردی باشد که به دلیل تمرکز کامل بر 1 محیط بازی کاملاً غیرمتمرکز که در آن کاربران در تمام چیز حرف آخر را می‌زنند، موفق شده هست.

در مقابل، پروژه‌های دیگر فقط از بلاک چین برای ذخیره دارایی‌های درون بازی استفاده می‌کنند.از آنجایی که کاربران کنترل کاملی بر محیط Sandbox دارند، می‌تواند به طور طبیعی با سرعتی بسیار سریع‌تر از تنظیمات متمرکز بازی رشد کرده و با آن سازگار شوند.

بسیاری از سرمایه‌گذاران بلاک چین احساس می‌کنند که Sandbox 1 سرمایه‌ گذاری قابل قبول هست زیرا توکن SAND فقط 1 ارز درون بازی نیست، بلکه 1 دارایی حاکمیتی هست که به اشخاص اجازه می‌دهد در مورد پیشرفت پروژه تصمیم‌های حیاتی بگیرند.

آینده ارز سندباکس (The Sandbox) چگونه است؟

روند قیمتی ارز سندباکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ

در حال حاضر سندباکس با بیش از ۱۶۵ برند همکاری می‌کند که شامل فرنچایزهای معروفی مثل Smurfs، Atari و Walking Dead می‌گردد.علاوه بر این، Sandbox در قالب اجرای مجازی با Snoop Dogg و Deadmau5 نیز همکاری کرده هست.Sandbox به همین صورت با World of Women (WoW) همکاری کرده هست تا به آنها کمک کند تا مشارکت و نمایندگی زنان را در Metaverse ارتقا دهند.برای این ابتکار، بنیاد WoW به مدت پنج سال ۲۵ میلیون دلار دریافت خواهد کرد و این بودجه برای آموزش و پرورش استفاده خواهد شد.Sandbox به همین صورت تا به امروز بیش از ۹۰ میلیون دلار جمع آوری کرده هست.تیم آن در تلاش هست تا Metaverse و مجموعه محصولات خود را گسترش دهد.

امسال، تیم Sandbox به صاحبان LAND که تجربه‌های بازی فوق‌العاده‌ای را با ویژگی‌های متاورس اضافی ایجاد کرده‌اند، جایزه می‌دهد.علاوه بر این، طبق پیش بینی تحلیلگران، قیمت Sandbox ممکن هست تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ به بیش از ۷ دلار برسد و طی پنج سال تا ۲۰۰ دلار هم برود.بنابراین، تحلیلگران مالی بر این باورند که متاورس ارز Sandbox چشم انداز رشد چشمگیری در آینده دارد زیرا این صنعت در مرحله توسعه هست.سرمایه گذاران باید تحقیقات خود را انجام دهند یا قبل از سرمایه گذاری در آن با کارشناسان متاورس صحبت کنند زیرا ممکن هست شرایط این متاورس بر اساس شرایط صنعت ارزهای دیجیتال تغییر کند.

جمع‌بندی

Sandbox 1 تازه وارد در دنیای ارزهای دیجیتال هست و به عنوان 1 سرمایه گذاری خوب شناخته می‌گردد که هر روز مشارکت کنندگان و سرمایه گذاران جدیدی را جذب می‌کند.علاوه بر این، سندباکس ممکن هست سرمایه گذاری خوبی باشد.زیرا در مقایسه با سایرین به خوبی عمل کرده هست.اما، همان طور که قبلاً گفته شد، سرمایه‌ گذاران باید مراقب باشند و قبل از انجام هرگونه سرمایه ‌گذاری تحقیقات خود را انجام دهند، زیرا ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان می باشند.بنابراین، قیمت‌هایی که امروز در حال افزایش می باشند ممکن هست فردا به شدت کاهش یابد.بنابراین، توصیه می‌گردد قبل از سرمایه گذاری، Metaverse را یاد بگیرید تا تصمیمات آگاهانه‌تری در مورد آن بگیرید.

منابع:

https://cointelegraph.com/metaverse-for-beginners/sandbox-sand-a-beginners-guide-to-the-trending-metaverse-platform

https://www.blockchain-council.org/metaverse/sandbox-metaverse/

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: آریا توکلی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128250 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 16422 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :