citizenryco.ir logo آیا باید منتظر بازگشت میم کوین ها باشیم؟ ...
آیا باید منتظر بازگشت میم کوین ها باشیم؟
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mihansignal.com/will-meme-coins-make-a-comeback-dogecoin-doge-shiba-inu-shib-luna-classic-lunc-floki-inu-floki-price-analysis/

آیا باید منتظر بازگشت میم کوین ها باشیم؟ ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ آیا باید منتظر بازگشت میم کوین ها باشیم؟ ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

علیرغم بهبودهای اخیر در بازار کریپتو، میم کوین های معروف رشد محدودی در دو هفته گذشته داشتند.در حقیقت اخبار جدید تأثیر زیادی بر روی این ارزهای دیجیتال نگذاشته هست.با این حال سرمایه گذاران علاقه مند می توانند برای هدف گذاری در آینده به تحلیل رفتار هر کدام از این میم ارزها توجه کنند.

دوج کوین (DOGE)

نمودار دوج کوین.منبع- Tradingview

قیمت دوج کوین شاهد 1 اصلاح ثابت برای نزدیک به شش هفته بود و به پایین ۰.۰۶۲۵ دلار سقوط کرد.با این حال، با بهبود مداوم در بازار کریپتو، قیمت Dogecoin از این سطح بازگشت.این میم کوین در عرض دو هفته ۱۸ درصد افزایش یافت و به قیمت فعلی ۰.۰۷ دلار رسید.

در حین این بهبود، قیمت DOGE 1 شکست قاطع از خط روند مقاومت ایجاد کرد که نشان دهنده بازگشت روند هست.اگر قیمت این ارز دیجیتال بتواند بالاتر از خط روند حفظ گردد، خریداران احتمالاً میل بیشتری به خرید خواهند داشت و مقاومت حیاتی ۰.۰۷۸ دلار را شکست خواهند داد.

شیبا اینو (SHIB)

نمودار شیبا اینو.منبع: Tradingview

مثل قیمت دوج کوین، 1 خط روند نزولی فاز اصلاح مداوم در میم کوین شیبا اینو را انجام داد و آن را به سطح اصلاحی فیبوناچی ۰.۷۸۶ در ۰.۰۰۰۰۹۶۷ دلار رساند.با این حال، با افزایش فشار خرید در بازار، خریداران تلاش ‌های بیشتری برای شکستن خط روند سربار نشان می ‌دهند.

در حال حاضر، قیمت شیبا اینو در مرز ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار با افزایش روزانه ۲.۸۹ دلار معامله می گردد.علاوه بر این، معامله گرانی که منتظر 1 فرصت بلندمدت برای ورود می باشند باید منتظر بمثل تا قیمت ها از خط روند سربار عبور کنند.شکست احتمالی ممکن هست قیمت SHIB را به سمت اهداف ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار، ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار ببرد.

ترا کلاسیک (LUNC)

نمودار LUNC.منبع: TradingView

طی چهار ماه گذشته، قیمت LUNC تغییری بین اوج خرید ۰.۰۰۰۲ دلار و اوج فروش ۰.۰۰۰۱۲ دلار را نشان داد.در بحبوحه بهبود اخیر در بازار کریپتو، قیمت LUNC از ۰.۰۰۰۱۲ دلار دو بار طی دو هفته افزایش یافت.

علاوه بر این، این دو فاکتور معکوس 1 الگوی پایین دوبل با مقاومت ۰.۰۰۰۱۳۸ دلار را به نمایش گذاشت.در حال حاضر، معامله گران LUNC را با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۳۶ دلار با افزایش روزانه ۳.۴ درصد معامله می کنند.

با خرید پایدار، قیمت LUNC این مقاومت را می شکند و ۱۳ درصد افزایش می یابد و به ۰.۰۰۰۱۵ دلار می رسد.مقاومت فوق مقاومت قوی هست که می تواند رشد بیشتر در این میم کوین را محدود کند.

میم کوین فلوکی اینو (FLOKI)

نمودار فلوکی اینو.منبع: Tradingview

در نمودار تایم فریم روزانه، قیمت فلوکی اینو شکل گیری الگوی فنجان و دسته آن را نشان می دهد.حتی اصلاح اخیر در این ارز دیجیتال بخشی از این الگوی معکوس صعودی بود که به منظور بررسی پایداری قیمت در سطوح بالاتر بود.

در زمان انتشار این مقاله توسط میهن سیگنال، FLOKI در قیمت ۰.۰۰۰۰۴ دلار معامله می گردد.به همین صورت این میم کوین به تدریج در حال افزایش هست تا مقاومت ۰.۰۰۰۰۴۳ دلار را به چالش بکشد.خروج احتمالی از این مقاومت، پشتیبانی بیشتری را برای خریداران فراهم می کند تا قیمت این میم ارز را ۵۵ درصد بالاتر ببرند تا مقاومت فنجان و دسته را به چالش بکشند.

منبع:کوین گیپ
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: سیده زهرا امیر ابراهیمی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128221 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 20102 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :