citizenryco.ir logo بیت کوین در قرن 21 ...
بیت کوین در قرن 21
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://drsadeghinia.com/bitcoin-in-the-21st-century/

بیت کوین در قرن 21

بیت کوین (BTC) طی 1 دهه گذشته افزایش چشم گیری در محبوبیت داشته است، با این حال، بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل ماهیت غیر متمرکز، امنیت مشکوک، مقررات نا معین و نوسان شدید، نسبت به بازار ارز های دیجیتال شک دارند، قبل از ادامه مقاله، بهترین دوره ارز دیجیتال کمک زیادی به شما می کند تا سرمایه گذاری کنید و سرمایه دار شوید.

علی رغم این نکات منفی، بیت کوین در اکتبر 2017 زمانی که گروه سی ام ای CME، بازار پیشرو مشتقات جهان، تجارت قرار داد های آینده بیت کوین را راه اندازی کرد، گام بزرگی به سمت مشروعیت آن برداشت.

بیت کوین

چهار سال بعد، پرو شیر ProShares با راه‌ اندازی ای تی اف بیت‌ کوین بر اساس قرار داد های آینده، دوباره تاریخ‌ ساز شد، اولین صندوق معامله‌ شده در مبادلات ارز دیجیتال که مجوز نظارتی را برای تجارت در بازار بزرگ ایالات متحده کسب کرد.

معاملات آینده بیت کوین به سرمایه گذاران روشی منحصر به فرد برای سفته بازی در بازار کریپتو و محافظت از دارایی های رمز نگاری خود ارائه می دهد، ولی قبل از این که انگشتان پای خود را در معاملات آینده ارز های دیجیتال فرو کنید، به شما کمک می‌ کنیم تا نحوه عمل کرد آن ها و خطرات ناشی از آن را درک کنید، آموزش ارز دیجیتال را ملاحظه نمائید.

بیت کوین

آینده بیت کوین چه می گردد؟

قرار داد های آینده نوعی قرار داد مشتق می باشند که دو طرف را موظف می کند 1 دارایی – یا معادل نقدی – را با قیمت از پیش تعیین شده در تاریخ آینده مبادله کنند.

زمانی که سرمایه گذاران قرار داد های آینده شاه کوین را خرید و فروش می کنند، در مورد قیمت آینده Bitcoin گمانه زنی می کنند، در اصل، دو طرف شرط می‌ بندند: یکی معتقد هست قیمت بیت‌ کوین در آینده افزایش می‌ یابد و دیگری شرط می‌ بندد که قیمت بیت‌ کوین کاهش می‌ یابد، شخصی که اشتباه می کند به طرف مقابل تسویه نقدی می پردازد.

قرار داد های آینده مختلفی برای ارز ها، شاخص های سهام و کالا ها وجود دارد، کمیسیون معاملات آینده کالا (CTFC) کل بازار آینده را تنظیم می کند و این آژانس بیت کوین را 1 کالا می داند، بنا بر این معاملات آینده بیت کوین، آینده کالا می باشند.

بیت کوین

قرار داد های آینده بیت کوین در بورس کالای شیکاگو (CME) معامله می گردد که قرار داد های ماهانه جدیدی را برای تسویه نقدی معرفی می کند.

CME قرار داد های آینده BTC ماهانه برای شش ماه و قرار داد های سه ماهه اضافی برای هر 1 از چهار فصل آینده ارائه می دهد، گروه CME هم چنین در صورتی که فقط یکی از آن ها در لیست باشد، 1 قرار داد اضافی در ماه دسامبر ارائه می دهد.

هر قرار داد آینده نشان دهنده 5 بیت کوین است، قرار داد های آینده ماهانه در آخرین جمعه هر ماه منقضی می گردد.

بیت کوین

معاملات آینده بیت کوین 1 ماهه

قرار داد های آینده کوتاه مدت بیت کوین قرار داد هایی با نزدیک ترین تاریخ انقضا می باشند، به آن ها قرار داد های آینده ماه پیش نیز گفته می گردد.

قرار داد های آینده ماه اول معمولاً نزدیک به قیمت لحظه ای بیت کوین معامله می شوند و بسته به این که بازار معتقد هست قیمت بیت کوین در کوتاه مدت بالا تر یا پایین تر خواهد بود، می توانند بالا تر یا پایین تر از قیمت لحظه ای بیت کوین معامله کنند.

بیت کوین

قیمت بیت کوین معامله شده در صرافی های کریپتو به عنوان قیمت نقدی بیت کوین در نظر گرفته می گردد.

قرار داد های آینده ماه اول معمولاً بالا تر از قیمت لحظه ای فعلی معامله می شوند، شرایطی که به عنوان contango شناخته می گردد، Contango نشان دهنده انتظارات بازار هست که قیمت دارایی ها در کوتاه مدت بالاتر می رود، در همین حال، عقب ماندگی نشان می دهد که بازار انتظار دارد قیمت دارایی ها به زودی کاهش یابد.

بیت کوین

چگونه معاملات آینده بیت کوین را انجام دهیم

از آن جایی که هر قرار داد آینده بیت کوین نشان دهنده 5 بیت کوین است، اهرم ذاتی در بازار آینده بیت کوین وجود دارد.

معامله گران معاملات آینده بیت کوین اغلب از این اهرم برای گمانه زنی در مورد نوسانات کوتاه مدت در بازار استفاده می کنند تا در تلاش برای ایجاد بازده بزرگ در سرمایه گذاری های اولیه نسبتاً کوچک باشند.

در عین حال، قرار داد های آینده نیز می تواند راه موثری برای کاهش ریسک باشد، 1 سرمایه‌ گذار با سرمایه‌ گذاری بزرگ بیت‌ کوین می‌ تواند تعداد کمی از قرار داد های آینده بیت‌ کوین را بفروشد تا در برابر سقوط در بازار بیت‌ کوین 1 بیمه نامه ببندد.

بیت کوین

بابی اونگ، مدیر ارشد سرمایه گذاری و یکی از بنیان گذاران CoinGecko، می گوید معاملات آینده بیت کوین می تواند برای سرمایه گذاران کوتاه مدت و بلند مدت مفید باشد.

اونگ می گوید: «با توجه به ماهیت بی ثبات بیت کوین و به طور کلی ارز های دیجیتال، معامله گران کوتاه مدت ممکن هست از معاملات آینده بیت کوین برای به دست آوردن سود های بزرگ در طول جهش های کوتاه مدت افزایش نوسانات استفاده کنند.

سرمایه گذاران بلند مدت نیز ممکن هست با استفاده از قرار داد های آینده بیت کوین برای اهداف سفته بازی یا پوشش ریسک سود ببرند.

بیت کوین

ای تی اف Bitcoin (BTC) و معاملات آینده

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و سایر نهاد های تنظیم کننده در روی کرد خود به Bitcoin (BTC) و سایر ارز های دیجیتال بسیار محتاطانه عمل کرده اند.

SEC تاکنون 1 ای تی اف بیت کوین را تایید نکرده هست که مستقیماً در این ارز دیجیتال برای فهرست شدن در 1 صرافی بزرگ ایالات متحده سرمایه گذاری می کند.

با این وجود، SEC در سال 2021 زمانی که اولین ETF معاملات آینده بیت کوین، ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) را برای معامله در بورس نیویورک تصویب کرد، که تاریخ ساز شد.

بیت کوین

صندوق BITO و سایر ETF های آینده بیت کوین به جای سرمایه گذاری مستقیم در بیت کوین، در سبدی متنوع از قرار داد های آینده Bitcoin (BTC) سرمایه گذاری می کنند.

اریک اندرسون، تحلیل گر ارشد تحقیقات دارایی‌ های دیجیتال در Global X ETFs، می‌ گوید ETF های آینده ارز دیجیتال دارای چند مزیت می باشند.

اندرسون می‌ گوید: «ETF های آینده بیت‌ کوین فهرست‌ شده در ایالات متحده، حمایت‌ های نظارتی را برای سرمایه‌ گذاران فراهم می‌ کند که در صرافی‌ های بومی رمز نگاری وجود ندارد و مزایای 1 پارچه‌ سازی مستقیم در حساب‌ های کارگزاری سنتی، مثل استفاده در برداشت زیان‌ های مالیاتی را به همراه دارد».

بیت کوین

آیا معاملات آینده بیت کوین سرمایه گذاری خوبی است؟

درست مثل خود بازار ارز های دیجیتال، در مورد معاملات آینده بیت کوین، چندین مزایا و معایب برای سرمایه گذاران وجود دارد، قرار داد های آینده می توانند انعطاف پذیری، اهرم و پتانسیل کاهش ریسک از طریق پوشش ریسک را برای سرمایه گذاران فراهم کنند.

اما اهرم می تواند 1 شمشیر دو لبه برای سرمایه گذاران باشد و ضرر معاملات آینده می تواند به سرعت افزایش یابد اگر بازار چرخش بدی داشته باشد.

علاوه بر این، معامله‌ گران آینده Bitcoin (BTC) در معرض تماس‌ های مارجین قرار می‌ گیرند که اگر نتوانند حداقل مارجین مورد نیاز را در حساب‌ های خود حفظ کنند، می‌ تواند باعث انحلال اجباری موقعیت‌ های آن ها در بد ترین زمان ممکن گردد، معامله گران آینده Bitcoin (BTC) نیز مشمول کار مزد مبادلاتی می باشند که می تواند بر سود معاملات تأثیر بگذارد.

بیت کوین

رایان کالن، مدیر عامل شرکت مدیریت سرمایه کالن سیوفی، می گوید معاملات آینده بیت کوین می تواند ابزار مفیدی برای معامله گران ارز های دیجیتال باشد.با این حال، بسیار مهم هست که معامله گران به طور کامل ریسک های موجود را درک کرده و مدیریت کنند.

او می‌ گوید: «از آن جایی که Bitcoin نسبتاً بی‌ ثبات هست و معاملات آینده این توانایی را به شما می‌ دهد که موقعیت بزرگ‌ تری کسب کنید، می‌ توانید از نوسانات کوتاه‌ مدت در بازار استفاده کنید.

اما ایشان به سرمایه گذاران هشدار می دهد که بازار آینده بیت کوین به شدت سفته بازی است، آینده به شما این امکان را می دهد که تعداد زیادی اهرم را به دست آورید، به این معنی هست که می توانید به موقعیتی بزرگ دست پیدا کنید که در نهایت ارزش بسیار کمی دارد یا هیچ ارزشی ندارد.

بیت کوین

دوره ارز دیجیتال به صورت آنلاین و آفلاین در آکادمی دکتر مهدی صادقی نیا همراه با تیم مشاورین 24 ساعته در خدمت شما می باشند تا به کاخ آمال و آرزوهای تان دست یابید و بتوانید با آموزش مختصر ولی مفید ما به سرمایه داری برسید.

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

نوشته بیت کوین در قرن 21 اولین بار در آکادمی دکتر صادقی نیا.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: علیرضا حسن آبادی »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128501 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 6817 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :