citizenryco.ir logo فاش شدن دلیل واقعی اوج گرفتن قیمت بیت کوین ...
فاش شدن دلیل واقعی اوج گرفتن قیمت بیت کوین
citizenryco.ir logo لینک منبع خبر:
https://mihansignal.com/bitcoin-soars-robin-brooks-reveals-the-real-reason/

فاش شدن دلیل واقعی اوج گرفتن قیمت بیت کوین ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ فاش شدن دلیل واقعی اوج گرفتن قیمت بیت کوین ۰۶ فروردین ۱۴۰۲

در بحبوحه بحران های مداوم سیستم بانکی، بیت کوین در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت بود.کریپتوکارنسی bellwether اخیراً از مرز ۲۸۰۰۰ دلار فراتر رفت.این افزایش قیمت بیشتر توسط سرمایه ‌گذاران و معامله‌ گرانی که امیدوارند فدرال رزرو شاید افزایش نرخ بهره را متوقف کند یا حتی نرخ‌ ها را کاهش دهد، تقویت شد.در حال حاضر، بزرگترین ارز دیجیتال با قیمت ۲۷۷۱۳ دلار در صرافی Bitstamp معامله می گردد.

اظهارات جالب رابین بروکس

رابین بروکس، اقتصاددان، در توییتر نظرات خود را در مورد افزایش بیت کوین به اشتراک گذاشت.ایشان این ایده را رد کرد که رشد این ارز دیجیتال به دلیل ویژگی‌ های ذاتیش هست.ایشان اظهار داشت که BTC در حال افزایش است، زیرا فدرال ‌رزرو بدجنس تر شده هست.این موضوع تمام دارایی‌ های سرمایه ای را بالا می برد.

اقتصاددان IFF تاکید کرد که هیچ چیز منحصر به فردی در نحوه معامله BTC وجود ندارد.ایشان آن را فقط 1 دارایی حبابی دیگر نامید که با تصمیمات فدرال رزرو دچار نوسان می گردد.

به نقل از یوتودی، در نظریه های قبلی این اقتصاددان نیز ماهیت بی ثبات بیت کوین مورد بحث بود.وی آن را به عنوان دارایی حبابی توصیف می کرد که وقتی فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ های بهره جدی می گردد، این حباب از بین می رود.

او به فقدان عملکرد ارزش فروشگاهی بزرگترین ارز دیجیتال، مزایای متنوع سازی و بازده اشاره کرد که چشم انداز آینده این ارز دیجیتال را با تردید مواجه کرد.

بروکس در پاسخ به انتقادات در مورد دیدگاه های خود، موضع خود را در توییت بعدیش هم تکرار کرد.ایشان توضیح داد که افزایش اخیر در ارزش بیت کوین به دلیل انتظارات بازار از موضع بدتر فدرال رزرو هست.ایشان اظهار داشت که بیت کوین تنها 1 دارایی حباب دار باقی می ماند و نوساناتش مشروط به هوس های سیاست های فدرال رزرو هست.

منبع:u.today
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
citizenryco.ir logo « خبرنگار: حامد آریانفر »

citizenryco.ir logo کد خبر: « 128452 »

citizenryco.ir logo بازدیدها: 22053 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :